dziedziniec

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dziedziniec - Page 11 Empty dziedziniec

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:22 am

    First topic message reminder :

    dziedziniec - Page 11 71d4ca27d86f492b4ac9fdce589fa4d7
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by lilibet windsor Pią Kwi 01, 2022 8:44 pm

    - to dobrze, że się nie starasz i nie kompromitujesz - powiedziała równie sarkastycznie. na pewno doceni, ciekawe czy marcus doceni xd no jasne, że nie kumała jego śmiechu jeśli chodzi o flądrę florence (ten zbitek słów mi bardzo pasuje). zaśmiała się jednak razem z nim nie wiedząc z czego. gdyby tylko wiedziała to nie byłoby jej tak do śmiechu. od razu by ją podkablowała do windsorów! - super, chcesz iść teraz czy umówić się na inny termin? - dopytywała o to piwo, myśląc że cały czas jest to aktualne i w ten sposób, trochę pokracznie może się dogadają. zamiast tego dostała coś innego, czego się zdecydowanie nie spodziewała i na milisekundę ją zamurowało, ale potem oddała mu pocałunek pomimo tego, że śmierdział fajką xd - to nie piwo - zauważyła głupio, trochę niemrawo i rozczulająco kiedy się oderwała.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by philip lore Pią Kwi 01, 2022 8:54 pm

    doceniła jego pocałunek mimo że smakował jak popielniczka xd
    - widzę, że bardzo ci zależy na tym piwie - odparł skoro na tym się skupiła. - mówiłaś, że chcesz iść teraz? - tak to zrozumiał, więc zabrał ją na piwo i traktował jak kumpelę od picia cały wieczór, a potem zgodnie z zapowiedzią odprowadził ją do domu i znowu ją całował na pożegnanie i nie wpraszał się do środka. hehe confusing.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Pon Kwi 25, 2022 11:20 pm

    zasiedziala sie znowu na uczelni i pewnie dopiero sprzataczka ja wywalila xd
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Pon Kwi 25, 2022 11:21 pm

    mogła obserwować jak podpity eden wychodzi oknem z gabinetu ojca. niestety zaczepił stopa o parapet i padł tyłkiem na trawe xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Pon Kwi 25, 2022 11:34 pm

    zaniepokoila sie i najpierw pomyslala, ze ktos probuje sie wlamac. obserowala go chwile i dopiero wtedy rozpoznala znajomy silhouette. podeszla blizej zeby sie upewnic ze to on. - co robisz? - stanela nad nim.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Pon Kwi 25, 2022 11:35 pm

    siedział tak lekko skołowany i zadarł głowę do góry słysząc znajomy głos. wyciągnął ręce w jej stronę i zawołał - moja zbawicielka - po aparycji mogła dostrzec że jest pod wpływem.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Pon Kwi 25, 2022 11:44 pm

    zmartwila sie tym, ze po raz kolejny widzi go pijanego. ostatnio po butelce byl bardziej ogarniety wiec nie chciala wiedziec ile teraz wypil. - wstawaj - chwycila go za rece i probowala pomoc go podniesc, ale byla zbyt drobna zeby cos to dalo.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Pon Kwi 25, 2022 11:50 pm

    nowy awek cyk xd
    eden nie miał raczej mocnej głowy, bo był chuderlakiem (jak marcus xd). widząc że nie daje rady go podnieść wypuścił jej dłoń i jakiś cudem sam wstał. musiał się jednak oprzeć o drzewo obok - ratujesz mnie z opresji? - nie uważał że w jakiejkolwiek był, ale nie było też po nim widać żeby mógł daleko pójść. ups.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Pon Kwi 25, 2022 11:56 pm

    tak, natchnelo mnie xd
    latwiejszy do upicia xd troche jej ulzylo kiedy dal rade sam wstac i miala nadzieje, ze sam tez dojdzie do domu. byla w stanie go odprowadzic albo wsadzic do taksowki, ale nie bylo szans zeby go tam mogla doniesc. - wyglada na to, ze nie mam wyboru - westchnela. - nie powinnes tyle pic - zwrocila mu uwage.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Wto Kwi 26, 2022 12:04 am

    brawo xd następna zmiana za pół roku xd
    zdecydowanie łatwiejszy! spodziewała się że pójdzie sam do domu. raczej włączył mu się tryb upierdliwca. więc nie sądzę - będę ci dozgonnie wdzięczny - próbował się ukłonić. nie pyklo do końca xd - nie jesteś moją matką żeby mi to mówić - wypalił nagle nieco niemiło co w sumie było sednem jego problemów ostatnio.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Wto Kwi 26, 2022 12:07 am

    haha tak xd
    - mhm - wyciagnela rece w jego kierunku zeby go w razie czego zlapac. co by za wiele nie dalo jesli by stracil supelnie rownowage, ale licza sie checi. - okej, chcialam tylko pomoc - speszyla sie ta nagla zmiana nastroju i troche ja zasmucilo to jakim tonem do niej mowil. przyzwyczail ja juz do tego, ze potrafi byc mily.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Wto Kwi 26, 2022 12:10 am

    dobrze że się nie przewrócił i jej nie zgniótł. jednak był trochę cięższy bądź co bądź.
    - przepraszam - wow, znał takie słowa nawet. pewnie miał wyrzuty sumienia widząc minę dziewczyny - ostatnio nie jestem sobą - zdradził. choć może to że akurat nie był sobą byłoby lepsze dla niego. normalnie był chujkiem xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Wto Kwi 26, 2022 12:13 am

    obydwoje by sie polamali xd
    pokiwala glowa przyjmujac jego przeprosiny. widziala, ze cos mu dolega wiec nie byla w stanie sie na niego obrazic. zreszta przeprosiny od niego brzmialy inaczej niz od innych. pewnie dlatego, ze ciezko bylo uwierzyc, ze jest w stanie mu to przejsc przez gardlo. - zauwazylam - przypomniala mu. - wygadanie sie komus pomaga bardziej niz alkohol - nie zrazila sie.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Wto Kwi 26, 2022 12:17 am

    może w jednej sali by wylądowali xd
    wyczuwała dobrze bo eden zdecydowanie od pogrzebu matki kisił wszystko w sobie i nie potrafił/nie chciał dać temu ujścia. nie potrafił się wyzywać sportowo jak brat - nie wierzę w zwierzanie się i dobre rady - zaśmiał się sam do siebie. ojciec nie wierzył w terapię i inne takie więc eden tak właśnie był wychowany.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Wto Kwi 26, 2022 12:24 am

    ciekawe czy by ze soba wytrzymali tyle czasu xd
    byla dobra obserwatorka i znala go juz na tyle zeby wiedziec, ze nawet on nie pije w takich ilosciach zeby ledwo trzymac sie na nogach. - nie musze ci dawac rad jesli tego nie chcesz, ale i tak warto porozmawiac - przekonywala go. - ostatnio ci pomoglo - w sumie nie byla pewna, ale zaryzykowala xd
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Wto Kwi 26, 2022 12:31 am

    jak benek i ash na izolacji.
    nie pił bo musiał być zawsze gotowy do akcji ze swoim penisem xd - masz rację, nie chce - powiedział stanowczo. wyjął telefon i próbował zamówić taksówkę ale mu nie szło - kurwa! - rzucił telefonem w błoto i tyle z tego było xd zdecydowanie nie był w formie.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Wto Kwi 26, 2022 12:35 am

    mogloby byc ciezej.
    nie naciskala dluzej bo nie chciala go bardziej denerwowac. - takie zachowanie ci w niczym nie pomoze - gardzil jej radami, ale to i tak jej nie zatrzymalo. schylila sie zeby podniesc jego telefon i mu go wreczyla.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by eden hollywood Wto Kwi 26, 2022 12:38 am

    może xd
    - świetnie, dziękuję ci za twoje dobry rady - znowu mu się przestawiło na niemiły tryb kiedy podała mu telefon. poklikal coś tam i poszedł chwiejnym krokiem w stronę ulicy żeby wsiąść do taksówki. olał ja, chujek!
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by beau miller Wto Kwi 26, 2022 12:42 am

    pomimo wszystko odprowadzila go wzrokiem zeby upewnic sie, ze nie wpadl pod samochod, a potem poszla. troche byla na niego zla i postanowila sie juz wiecej nie interesowac skoro pogardzil jej troska.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by lizzie foster Sro Maj 11, 2022 3:30 pm

    przechodzila tedy I jej uwage przykulo 50p lezace na ziemi. rozejrzala sie I schylila sie by je podniesc kiedy myslala, ze nikogo nie ma w poblizu.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by ted cavendish Sro Maj 11, 2022 3:36 pm

    ted pojawił się znikąd, najwyraźniej miał radar na lizzie. 
    - hej! co robisz? - podszedł do niej, myśląc, że dziewczyna wiąże buta czy coś.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by lizzie foster Sro Maj 11, 2022 3:43 pm

    wyprostowala sie szybko rozpoznajac glos teda I zacisnela dlon, w ktorej trzymala monete. - nic - zasmiala sie. - gdzie idziesz? - zarzucila mu reke na ramiona I ukratkiem schowala drobiazki do kieszeni. kazdy grosz sie liczy!
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by ted cavendish Sro Maj 11, 2022 3:48 pm

    w razie czego mogła powiedzieć, że zbiera grosiki na szczęście! 
    - mam przerwę między wykładami, więc chciałem coś zjeść. masz teraz jakieś zajęcia? idziemy na lunch? - chciał wyskoczyć z nią na jedzenie, ale jeśli miała obowiązki na uczelni to nie mógł jej zatrzymywać.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by lizzie foster Sro Maj 11, 2022 3:52 pm

    mogla! ale wolala sie nie tlumaczyc.
    - to twoj szczesliwy dzien, wlasnie skonczylam na dzisiaj - zasmiala sie I ruszyla w kierunku miasta. - gdzie mnie zabierasz? - miala nadzieje, ze gdzies gdzie nie jest za drogo bo nawet te 50p jej nie pomoze xd
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by ted cavendish Sro Maj 11, 2022 4:00 pm

    - to faktycznie mój szczęśliwy dzień - zaśmiał się, chociaż naprawdę tak uważał xd - jak ci minął dzień? coś ciekawego się działo na zajęciach? - zawsze się interesował co tam robi. albo jej pilnował xd kto wie. - miałem ochotę na naleśniki, co ty na to? - zaproponowal. wiedział jak wygląda jej sytuacja finansowa, więc nie zabierał jej w takie miejsca, chyba że stawiał. zresztą sam też nie bywał w nich o ile nie szedł na kolację z ojcem albo randkę, na której chciał zaimponować dziewczynie.

    Sponsored content

    dziedziniec - Page 11 Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:45 am