• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

butik

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

butik - Page 22 Empty butik

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:29 am

First topic message reminder :

butik - Page 22 948c96cba89af33815145d41e6dca7f1
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by khai parekh Sob Kwi 13, 2024 7:37 pm

po odwiedzinach george'a starala sie udawac perfekcyjna zone. zblizaly sie urodziny meza I chciala mu wybrac jakis ladny prezent. - myslisz, ze ta bedzie do niego pasowac? - zapytala naye o zdanie zeby ja uwzglednic w zakupach, ale moglo wygladac tak jaby nie znala swojego meza I musiala prosic o pomoc.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by nayanadini bahari Sob Kwi 13, 2024 7:43 pm

khai miała szczęście, że naya miała dużo nauki i nie zdążyła pogadać na skype z rodzicami, bo by im wygadała, że poznała księcia george'a, a to od razu rozniosłoby się po całej rodzinie i khai miałaby przerąbane xd
- wygląda jak coś, co założyłby książę george - skomentowała koszulę. nie mogła przestać myśleć o tym spotkaniu xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by khai parekh Sob Kwi 13, 2024 7:48 pm

pewnie bardziej sie interesowala naya zeby sie upewnic, ze ma wystarczajaco na glowie xd teraz zyla w strachu, ze cos wygada xd
- nie wiem, to zwykla koszula - powstrzymala sie przed dodaniem, ze George nigdy w zyciu nie robilby zakupow w normalnym butiku. stresowalo ja to, ze naya wspominala o ksieciu.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by nayanadini bahari Sob Kwi 13, 2024 7:52 pm

angażowała się i proponowała, żeby pomagać jej w nauce i ją przepytywać, żeby tylko upewnić się, że cały czas siedzi w książkach xd
- powinnaś kupić coś eleganckiego, a nie coś zwykłego. coś godnego księcia - już próbowała przyrównywać kuzyna do księcia. uważała, że zasługiwał na królewskie traktowanie ze strony żonki xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by khai parekh Sob Kwi 13, 2024 7:57 pm

musiala sie upewnic, ze nie ma czasu na pogaduszki na Skypie xd
westchnela na jej slowa. - rozumiem, ze ksiaze George zrobil na tobie duze wrazenie, ale my jestesmy normalnymi ludzmi - szkoda jej bylo kasy na drogie prezenty dla mezulka xd chciala cos kupic I miec to z glowy.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by nayanadini bahari Sob Kwi 13, 2024 8:03 pm

albo odłączyła internet i udawała, że jest awaria xd
- nie jesteśmy normalnymi ludźmi, jeśli odwiedza nas książę george - już czuła się częścią tej społeczności xd - ravi też go zna? - dopytywała. - nigdy się nie chwalił, będę musiała wyciągnąć z niego wszystkie historie - nakręcała się. prezent dla kuzyna był mało istotny. a też powinna mu coś kupić xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by khai parekh Sob Kwi 13, 2024 8:16 pm

haha tak xd
odwrocila sie do niej plecami I pomasowala skronie. nie wiedziala jak ma z tego wybrnac. poziom stresu od razu jej podskoczyl gdy naya planowala wypytywac o ksiecia. - wolalabym zebys tego nie robila. ravi nie lubi george'a, to drazliwy temat - miala nadzieje, ze ja poslucha. nie pomyslala o tym, ze to zle znaczy dla niej skoro koles, ktorego nie lubil jej maz ja odwiedza.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by nayanadini bahari Sob Kwi 13, 2024 8:19 pm

widziała, że khai dziwnie się zachowuje, ale uznała, że po prostu na myśl o rodzinie królewskiej wszyscy się dziwnie zachowują xd
- jak można nie lubić księcia? to w ogóle dozwolone? - nie rozumiała. rodzice wpoili jej inne zasady co do autorytetów xd prawdą było to, że cała sprawa była coraz bardziej podejrzana! - dlaczego ravi tak rzadko nas odwiedza? - wypaliła wprost.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by khai parekh Sob Kwi 13, 2024 8:23 pm

to, ze naya byla gowniara czasem moglo dzialac na jej korzysc xd
- najwyrazniej mozna - nie chciala opowiadac calej historii dlaczego ravi go moze nie lubic. jak bedzie tak dalej fiksowac na ten temat to khai jej bedzie musiala ja zajac opowiadaniem o polityce z nadzieja, ze to ja znudzi. - jest zajety - podala jej odpowiedz, ktorej zawsze uzywala.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by nayanadini bahari Sob Kwi 13, 2024 8:32 pm

i to, że nie rozumiała zachodnich zasad, więc khai mogła jej wmawiać, że w anglii się robi niektóre rzeczy inaczej xd
zaakceptowała odpowiedź i wróciła do oglądania koszul. w końcu znów spojrzała na khai.
- czy jak ja zostanę żoną, to też prawie nie będę widywać swojego męża? - spytała. jej rodzice żyli razem, ale to były indie, a tu był wolny świat xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by khai parekh Sob Kwi 13, 2024 8:34 pm

tak xd
mysiala, ze juz mialy temat za soba, ale naya dalej gadala. dobrze, ze tym razem o sobie. - niekoniecznie, to bedzie zalezalo od was - dala jej kilka rad, a potem soupily sie na zakupach.

Sponsored content

butik - Page 22 Empty Re: butik

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» Butik
» butik

Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 1:40 am