maud

    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty maud

    Pisanie by maud davenport Pią Kwi 02, 2021 4:22 pm

    First topic message reminder :

    maud - Page 2 Bohemian-Decor-8
    maud - Page 2 Bohemian-Decor-2
    maud - Page 2 Bohemian-Decor-7-682x1024
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 20, 2021 12:02 am

    - a co w tym złego? - zaczął wachlować się po twarzy bo jemu też zaczęło się robić gorąco! może te irytujące pytania zadawał też przez dragi - maaaaaud - uśmiechnął się i wyglądał jak aniołek. w końcu miał baby face! - zrobiłaś się sentymentalna - zaśmiał się na jej wywody.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Nie Cze 20, 2021 12:07 am

    - niby nic - wzruszyła ramionami i musiała rozwiązać szlafrok. wszystko jej było jedno czy ją zobaczy nago czy nie i tak już ją widział xd roześmiała się na jego komentarz, że zrobiła się sentymentalna - naprawdę? możliwe - zmierzwiła mu włosy i podeszła do okna całkiem naga żeby otworzyć okno - jezu co ty mi tu dałeś? - położyła ręce na biodrach a potem wróciła na kanapę - pokaż mi swoje oczy - złapała go za podbródek.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 20, 2021 12:12 am

    smutek, ale to ze się rozebrała, a raczej pokazała swoje ciało nie zrobiło na niej wrażenia. już je widział! - ten facet cię zmiękczył - stwierdził zgodnie ze swoimi przekonaniami i kiedy otworzyła okno odchylił głowę do tyłu i wdychał świeże powietrze - to jakiś eksperymentalny pobudzacz, dostałem do wypróbowania - wyjaśnił i spojrzał na nią kiedy chciała zajrzeć w jego oczy - i jak? zmieniły kolor? - zażartował.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Nie Cze 20, 2021 12:16 am

    nie przeszkadzało to jej. mogła chodzić przy nim nago i wszystko jej było jedno - nie chcę o nim rozmawiać. nikt mnie nie zmiękczył - mruknęła a potem wzięła sobie kolejne dwie tabletki. wkurzył ją tym tekstem - w takim razie skoro eksperymentalny, to ja dzisiaj chcę go wziąć do końca - tak, mhm, a potem zejdziesz na zawał maudie. - nie, ale są piękne i duże! - poklepała go po policzku.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 20, 2021 12:25 am

    przy benie się pewnie wstydziła, albo to benek się wstydził xd - kłopoty w raju? - zaśmiał się ciągnąc dalej temat bo najwyraźniej lubił ją dręczyć. rory był jednak myślący i widząc ile maud tego bierze schował reszte do kieszeni - nie ma mowy, skoro jest eksperymentalny to nie wiadomo jaka jest bezpieczna dawka - zabronił jej. zamrugał kiedy tak się przyglądała jego oczom - piękne były zawsze, duże mogły się zrobić pod wpływem wiesz czego - wyjaśnił - twoje są za to czerwone - zauważył, bo oczy maud już były nieźle przekrwione.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Nie Cze 20, 2021 12:30 am

    - to nie jest związek - wzruszyła ramionami - to jest... chyba koleżeńskie spotykanie się od czasu do czasu - bo tak to wyglądało - więc przestań się do mnie dopierdalać bo ja się do ciebie nie dopierdalam - skoczyło jej ciśnienie i zaczęła trochę gorzej oddychać - mhm, czerwone - mruknęła i to by chyba było na tyle bo serce maudie po prostu nie wytrzymało i cóż, dostała zawału serca. może przeżyła może nie, któż to wie!
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 20, 2021 12:37 am

    - nie możesz się dopierdalać do moich związków bo takich nie ma - zauważył. zaraz jednak maud padła. rory jednak nie spanikował bo był studentem medycyny, musiał coś ogarniać. a ogarnął telefon na pogotowie. sam spuścił szybko w kiblu dragi żeby nie było dowodów i sprawdził funkcje życiowe maud. prawdopodobnie musiał ją reanimować więc robił to do przyjazdu karetki. nie skupiał się na wyrzutach sumienia tylko na tym żeby ją ogarnąć xd
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Nie Cze 20, 2021 12:39 am

    przeżyła w takim razie skoro rory ją uratował a w szpitalu zrobili jej odtruwanie no i niestety podjęli decyzję żeby w końcu trafiła na odwyk! biedna maudie. ale przynajmniej jest żywa xd
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Sob Cze 26, 2021 8:38 pm

    siedziała na chacie i czekała na bena, bo poszedł po zakupy a ona czuła się w sumie beznadziejnie i nic jej się nie chciało robić.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Sob Cze 26, 2021 8:41 pm

    no to ben z rorym sie pewnie wyminęli xd
    ten chciał sprawdzić czy żyje i jak się ma, bo najwyraźniej miał delikatne wyrzuty sumienia! pukał do jej drzwi i nawet w kiosku pod blokiem kupił jakiegoś małego pluszaka żeby nie było że z gołymi rękoma tak tutaj.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Sob Cze 26, 2021 8:47 pm

    tak, pewnie tak xd
    wow, jej diler miał wyrzuty sumienia! nie no, moje gratulacje. maud była przekonana, że to ben wrócił i że zapomniał kluczy czy coś, więc musiała podejść do drzwi. była zmarnowana i zmęczona, nie mogła wziąć żadnych leków prócz tych na serce i trochę cierpiała. otworzyła drzwi i była zaskoczona - och to ty - mruknęła - wejdź - zaprosiła go do środka.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Sob Cze 26, 2021 8:51 pm

    troche miał, nie róbmy z niego potwora. pewnie wcześniej nikt prawie nie przekręcił się na jego oczach przez dragi które sprzedawał. wszedł bez słowa - żyjesz - stwierdził jakże przyjacielsko i wręczył jej pluszaka - chciałem tylko sprawdzić czy jesteś cała - przyznał i nie wchodził nawet w głąb mieszkania planując szybką ewakuacje.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Sob Cze 26, 2021 8:57 pm

    on ma jakieś uczuuucia? xD niemożebyć xd
    no to fakt, maud po prostu była ekstremalną ćpunką więc przesadziła i skończyło się jak się skończyło. gdy wszedł do środka, podziękowała mu za misia i przytuliła się do niego - gdyby nie ty to na pewno bym nie żyła. dziękuję ci rory że mnie uratowałeś, naprawdę ci dziękuję - to nie był jakiś super długi przytulas żeby nie było - próbuję wrócić do normalności jak widzisz - przyznała i objęła się rękoma w talii.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Sob Cze 26, 2021 9:04 pm

    nie rób z niego chamka totalnego!
    nie wiedział co miał zrobić jak go przytuliła bo raczej nie przywykł do takich gestów. zazwyczaj całował się z dziewczynami, albo lądował w łóżku xd to było dziwne! poklepał ją delikatnie po plecach - nie ma za co - skoro miał być lekarzem to musiał jakieś podstawy mieć co nie! - i tej normalności szukasz w domu siedząc sama? - skąd miał wiedzieć, że ben jej towarzyszył.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Sob Cze 26, 2021 9:09 pm

    oj tam oj tam.
    - nie jestem całkowicie sama. moja mama postanowiła przenieść się z amsterdamu do albans, żeby mieć mnie na oku. no i właściwie to moi znajomi też tutaj często bywają - bo znając życie ktoś do niej wpadł, skoro zieloni trzymają się razem. pominęła temat bena, bo nie lubiła z rorym rozmawiać o swoim jakże cudownym "związku". była przeokropnie zagubiona w tym temacie jak i w życiu - także na pewno koniec z lekami, sory rory - poklepała go po ramieniu - jesteśmy teraz tylko "kolegami ze studiów" - zaśmiała się.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by rory delamain Sob Cze 26, 2021 9:15 pm

    felix był chamkiem totalnym xd
    - czyli masz całą obstawę w postaci rodziny i znajomych? dobrze - poklepał ją po włosach jakoś pokracznie i rozłożył bezradnie ręce kiedy powiedziała że koniec z tabsami - cóż, na szczęście mam wielu innych klientów - zaśmiał się, a potem wycofał - dobrze, że nic ci się nie stało davenport - pokiwał głową i uciekł zaraz do jakiegoś klubu sprzedawać dragi żeby interes się nie rozpadł. next!
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Sob Cze 26, 2021 9:17 pm

    dobrze, że napisałaś, że był.
    pożegnała się z nim ładnie i poszła spać xd
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Wto Cze 29, 2021 9:34 pm

    maud ostatnie dni spędzała w domu, konkretniej zakopywała się w łóżku i unikała świata zewnętrznego. teraz sobie grzecznie siedziała na kanapie i pykała w coś na komórce.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by ben wonder Wto Cze 29, 2021 9:39 pm

    a ben spędzał czas razem z nią i próbował jej organizować różne zajęcia, więc musiała z nim oglądać bajki i grać we wszystkie planszówki po kolei. dzisiaj długo go nie było, bo musiał trochę sobie poukładać w głowie, a miał wymówkę, że miał zawalony dzień na uczelni. przyszedł, otworzył drzwi kluczem, chwilę krzątał się i w końcu znalazł ją w salonie.
    - cześć, jak ci minął dzień? jak się czujesz? - zasypał ją pytaniami na wstępie i nawet ubuział ją w czółko, po czym zajął miejsce na pufie po drugiej stronie stolika.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Wto Cze 29, 2021 9:44 pm

    no tak, sekrety maud powoli wychodzą na jaw. na razie nie zamierzała nikomu niczego mówić, po prostu miała problemy z sercem i tyle. nie przyzna się przecież do tego wprost, że przy rorym połknęła z pięć tabletek i to wszystko przez to! dobrze, że rory był blisko i ją uratował, bo by jej już wcale ben nie zobaczył - dobrze nawet, może być. zjadłam kolację, wzięłam leki które muszę brać... generalnie dzień na chillu. długo cię nie było - zauważyła.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by ben wonder Wto Cze 29, 2021 9:51 pm

    ben był przyzwyczajony do tego, że jego miłości życia umierają xd to byłaby już druga w tym roku. za to dziewczyna uzależniona od leków? to nowość. z taką jeszcze nie wiedział jak się obchodzić.
    - byłem na uczelni, ale jutro mam więcej wolnego. będę mógł jutro iść z tobą na rehabilitację? - wpatrywał się w nią, próbując odczytać z jej twarzy czy jej wycieczki na rehabilitację to sekretny kod na spotkania anonimowych narkomanów.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Wto Cze 29, 2021 9:56 pm

    no tak, ta była wyjątkowo blisko śmierci. ale kolega rory był w gotowości i nie dał jej umrzeć a mógł! to byłby przypał gdyby jednak ją zabił xd - chcesz iść ze mną na rehabilitację? ale po co? - zapytała - właściwie jutro to mam spotkanie z psychologiem a nie rehabilitację, ale jak chcesz, to zapraszam - odgarnęła włosy z czoła. mamusia zafundowała jej full terapię! w końcu była bajecznie bogata - czemu nagle się tym zainteresowałeś? - dopytała.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by ben wonder Wto Cze 29, 2021 10:01 pm

    - tak? i o czym rozmawiacie na takich spotkaniach z psychologiem? - spytał łagodnym tonem. nie chciał naciskać, ale liczył na to, że skoro są w sobie zakochani i on chwilowo u niej mieszka to może liczyć z jej strony na otwartość i szczerość. w końcu nie miała nic do ukrycia, prawda? - cały czas się interesuję, tylko chcę dac ci przestrzeń, żebyś wydobrzała na swoich warunkach. - ach benek zaczynał dojrzewać i nie wpieprzał się ludziom do życia z buciorami. - nie chcesz o tym mówić? - dopytał więc.
    maud davenport

    maud davenport

    amsterdam
    medycyna
    lost bby girl
    24

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by maud davenport Wto Cze 29, 2021 10:06 pm

    - o moich problemach z rodzicami głównie. o tym, że nadal nie mogę pogodzić się z tym, że moi rodzice się rozwiedli, o tym, że nienawidzę własnego ojca, że przez to wszystko zmieniłam nazwisko na matki jak tylko miałam osiemnaście lat... że nie akceptuję siebie jaką jestem - westchnęła cicho i złapała go za obie dłonie - posłuchaj mnie ben. nie musisz mi dawać przestrzeni, po prostu chcę, żebyś ze mną był i nic więcej - zapewniła go z uśmiechem na ustach.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by ben wonder Wto Cze 29, 2021 10:13 pm

    pokiwał głową, wysłuchując jej. twoje postacie wszystkie szalone i zmieniają nazwiska xd ben właściwie czekał na dalszy ciąg tej historii. popatrzył na nią i aż miał ochotę dodać "i...?".
    - przepraszam za głupie pytanie, ale nie znam się na tym, jaki to ma związek z twoją operacją? - ciągle mówił spokojnym tonem. właściwie mógłby tu wpaść i zrobić jej aferę od progu, wymusić odpowiedzi na podejrzenia, ale to był potulny baranek ben i zamiast tego wzdychał i ściskał jej łapki. - jestem tu, nie zostawiam cię. chcę po prostu to wszystko dobrze zrozumieć, żeby móc się tobą dobrze zaopiekować. - przełknął ślinę. czy to ona była tą złą, która kłamała czy to on był tym złym, który miał wobec niej podejrzenia? w tej chwili ciężko mu było odgadnąć co było prawdą. - powiesz mi jeszcze raz dokładnie jak to się stało? z twoim sercem? co to wywołało? - poprosił.

    Sponsored content

    maud - Page 2 Empty Re: maud

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:02 pm