• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

antykwariat

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

antykwariat Empty antykwariat

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:00 am

antykwariat Reed-Taylor-Antiques_4
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 6:02 pm

ostatnio zakupy na prezent urodzinowy dla mamy mu nie wyszły, więc musiał zrobić drugie podejście i było to tutaj. poprosił faye, żeby mu pomogła.
- a może taka lampa? - wskazał paskudną tandetną lampę, o taką.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 6:07 pm

faye ostatnio żyła wielkimi eventami, na które ciągali ją rodzice. no i dodatkowo całowaniem się z nico! ależ to było dla niej przeżycie. chętnie przyjęła zaproszenie do antykwariatu. spojrzała na lampę - ojeju, nie, byleby nie to brzydactwo! - skrzywiła się niezadowolona. - wolę tą! - wskazała mu inną, ładniejszą.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 6:14 pm

nate ostatnio też zaczął wychodzić ze swojej skorupy i zaczynał mieć czym żyć. brawo nejt. popatrzył na lampę, którą wybrał i następnie na tą, którą ona wskazała.
- nie widzę między nimi różnicy - oznajmił. typowy facet, który zupełnie nie znał się na zakupach. już lepiej by mu było podarować mamie w prezencie ukradzioną torebkę. przynajmniej była stylowa!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 6:16 pm

- bierzemy tą i dodatkowo jeszcze tą wazę, poprosiłabym o zapakowanie, dziękuje bardzo panu - zwróciła się do sprzedawcy, wykorzystując to, że w mieście możliwe, że akurat ktoś ją znał. w końcu bardzo dużo ludzi interesowało się jej życiem prywatnym i nie tylko. jej matka przecież założyła tutaj zoo! - mamusi się na pewno spodoba - wzięła go pod rękę.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 6:26 pm

- jesteś pewna? nie zdążyłem się przyjrzeć! - sprzedawca już zabrał wybrane przez nią przedmioty do zapakowania. - może trzeba było wziąć ten stolik? - wskazał na stolik, na który nigdy w życiu nie będzie go stać. faye tak szybko podjęła decyzję, że nie zdążył pomarudzić i zmienić zdania pięć razy. - dziękuję, bez ciebie szukałbym prezentu cały tydzień. - westchnął. właściwie to tak było, w końcu pierwsze próby podjął kilka dni temu, a urodziny mamusi były już jutro!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 6:31 pm

- nie przejmuj się, od czego masz mnie - poklepała go po ramieniu. - poza tym, jestem od ciebie starsza o dwa lata i jestem kobietą, to znam się dużo lepiej na tym co życzą sobie mamusie! - doskonale o tym wiedziała, nina zawsze ją uczyła takich spraw, żeby potem nie wyszła jakaś krzywa akcja. - jezu, muszę ci o czymś opowiedzieć, jaka akcja, naaate - pociągnęła go dalej gdzieś w głąb sklepu, że niby to oglądają sobie inne rzeczy.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 6:41 pm

był jej bardzo wdzięczny, że pomogła mu w zakupach! wiedział kogo zabrać ze sobą. dziwne, że za pierwszym razem poszedł szukać prezentu sam. łudził się wtedy jeszcze, że sam sobie poradzi.
- będziesz mamusią?! - wywnioskował z jej wcześniejszych słów, że wie czego pragną mamusie, tym bardziej jak go zaciągnęła gdzieś, żeby opowiadać mu o jakiejś akcji. wnioski nasuwały się same!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 6:43 pm

walnęła go lekko w ramię. - błagam cię! nie zostanę mamusią! - roześmiała się. oczywiście, chciałaby być kiedyś w ciąży, ale nie w takiej jak mamusia jej własna na przykład. jak tylko się o ciąży dowiedziała to wyszła za pierwszego lepszego kolesia i wmówiła mu, że faye jest jego! niedobra nina. - poznałam ostatnio na imprezie jakiegoś przypadkowego kolesia, miał na imię nico czy jakoś tak - machnęła dłonią. - podobno jest synem blaisa, ale to nieważne, mama go zna - dodała szybko. - zaciągnął mnie ostatnio do kantorka i się całowaliśmy! - relacjonowała mu to wszystko z wypiekami. biedny nate wciśnięty przez faye do friendzone xd
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 6:51 pm

- a, przepraszam. - zaśmiał się też, że wypalił z takim głupim wnioskiem. nate miał same koleżanki, więc był przyzwyczajony do tego, że opowiadały mu o swoich romansach. dobrze, że nie ogarnął, że nico to ten sam nico, z którym on się nie lubił. musiałby kolejną koleżankę przekonywać, że spotyka się z kimś nieodpowiednim dla siebie. nate zupełnie jak peggy xd stał na straży cnoty swoich psiapsiółek! - dobrze dla ciebie! - oznajmił jej. popierał przypadkowe całowanie i sam stracił już romantyczne podejście do życia. - mam nadzieję, że był dżentelmenem? spytał cię o zgodę? zaciąganie do kantorka brzmi dość podejrzanie. - musiał się jeszcze upewnić czy wszystko było okej.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 6:57 pm

- na razie nie wyobrażam sobie samej siebie z brzuchem grzebiącą przy maszynach! bo może ja i niewinnie wyglądam, ale smarem wysmarować się lubię - to była najprawdziwsza prawda. uwielbiała zawsze cos składać, przekładać, tworzyć, zaglądać do środka maszyn. - czekaj, on się nazywa jakoś nico joyce, bo jego ojciec przyjaźni się z moją matką - zastanowiła się na głos. - pewnie, że zapytał! ale ja jestem grzeczna i nic więcej nie zrobiłam, żeby nie było. nie uprawiam seksu na pierwszej randce - pytanie brzmi, czy ona w ogóle nie była przypadkiem dziewicą! bo tego jeszcze nie postanowiłam ;x
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 7:19 pm

- i bardzo dobrze! najpierw musisz skończyć studia, realizować się... i dopiero wtedy myśleć o zakładaniu rodziny. - pokiwał głową. trochę mu się smutno zrobiło, że zaczął tak planować dla faye życie, którego on sam nigdy nie będzie miał. słysząc jego nazwisko zrzedła mu mina. - ja go znam. chodziłem z nim do szkoły. - uświadomił ją. wcale nie powiedział tego z entuzjazmem. - powiedzmy, że nie wyobrażałbym sobie ciebie z kimś w jego typie. - zmarszczył nos. faye była słodka i niewinna, a nico był kolejnym chamkiem jak tobias. po kłótni z leilą starał się nie popełnić teraz tego samego błędu i nie zabraniać fye spotkań z nico, tym bardziej, że on właściwie nie znał nico za dobrze i nie był jego głupim bratem. hehe to powinnaś to ustalić, dość ważne xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 7:25 pm

- dokładnie tak! chcę się realizować, chcę żyć jak studentka, chcę mieć fajne przygody w mieście a nie siedzieć z dzieckiem na ręku. na dzieci przyjdzie jeszcze czas - pokiwała mądrze głową. słuchała do dalej, co miał do powiedzenia co do nico. przygryzła nerwowo wargę - mama mi powiedziała to samo, że to nie dla mnie chłopak jest. rodzice byli wściekli jak tylko zobaczyli mnie wychodzącą z nim za rękę z kantorka, a ja na dodatek miałam jego krawat na szyi... czyli jednak rodzice mają rację! - westchnęła nieszczęśliwie. nie żeby na cokolwiek ze strony nico liczyła, ona była ostrożna z uczuciami. - skoro go znasz, to pewnie wiesz jaki jest naprawdę... opowiedz mi coś o nim - zachęciła go. no wiem że ważne! ale chyba ze względu na dramy powinna właśnie być dziewicą xDDD nico jej nie będzie chciał.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 7:34 pm

- dlatego musisz pamiętać o zabezpieczeniu. - mówił jak stary dziadek xd typowy nate. - nie znam go aż tak dobrze, nie mamy wiele wspólnego. - przełknął ślinę. nie chciał być odpowiedzialny za to, że przedstawi swój własny obraz nico, taki jak on go widzi, a faye uzna go za jedyny prawdziwy. z drugiej strony dzięki temu faye nie będzie się bujała z takim nieodpowiednim typem jak nico! ach, gdyby tylko leila chciała go tak samo słuchać jak faye. - nico... co mogę ci powiedzieć. musisz być świadoma tego, że jest po prostu typem gościa, który będzie cię całować na jednej imprezie, a na kolejnej cię oleje. - wzruszył ramionami. - fajnie, że całowaliście się w kantorku i mieliście tę przygodę... ale nie możesz do tego dopisywać niczego więcej. - oznajmił. faye wygląda jak dziewica xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 7:42 pm

- wiem wiem, pamiętam. tabletki już biorę a no wiadomo, gumki to wiadomo - spaliła buraka, jakoś dziwnie nie potrafiła rozmawiać swobodnie o seksie. niby coś tam wiedziała, niby coś się już z kimś macała i całowała ale nigdy nie doszło do niczego więcej. a szkoda, bo panowie jej nie doceniali. - oooch. to taki typ faceta. jedna noc i do widzenia... to ja go nie chcę. nie zasługuję na takie traktowanie, co to to nie! mój mężczyzna ma mnie traktować z należytym szacunkiem. ale co ja zrobię jak będzie próbował mnie poderwać na następnej imprezie? bo to już niedługo... nate, pilnuj mnie proszę. mam mega słabą głowę do alkoholu a jak pójdę z nim w tango to wiesz co się stanie - poprosiła go o bycie jej nianią, nie ma co, idealnie. musi być dziewicą xDDDD będzie drama. nate będzie musiał ją obronić przed nico!
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 7:49 pm

nate miał chyba dość luzackie podejście do seksu, był panseksualny i nie chciał związków. a też wygląda na takiego ułożonego xd
- faye, wiesz, że ja się nie nadaję do takich imprez - westchnął ciężko, bo jak poszedł ostatnio na parapetówkę do gabriela to się bawił marnie. - ale zgoda, pójdę, żeby cię pilnować. - ach, jednak był kochany i o nią dbał. nate w ogóle nie pił to zachowa trzeźwość umysłu i obroni faye przed samą sobą. nate może ją chronić póki nie będzie musiał się nadwyrężać fizycznie! nie chciał nic mówić o tym, że znając nico wcale nie będzie jej znowu podrywać, bo już dostał co chciał i teraz znajdzie sobie inną zabaweczkę. obawiał się, że to prędzej faye po paru drinkach będzie chciała pogadać z nico i samodzielnie doprowadzi do krzywej akcji. - mogę nawet udawać twojego chłopaka. - zaoferował się. on by ją traktował z należytym szacunkiem!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 7:55 pm

ona była przeciwieństwem swojej mamusi. matka szalała jak głupia w młodości, ojciec również. bycie fajtłapą ma po leosiu a z matki to nie wiem co ma. chyba tylko urodę. faye była pierdołą totalną. jak ona w ogóle przeżyła swoje dzieciństwo?
- wiem, że nie chodzisz na takie imprezy, ale raz pójdziesz. ja muszę się tam pokazać ze względu na to, że mamusia mi każe chodzić na każdą imprezę, gdzie jest młodzież a ja i tak tam się nudzę - no niekoniecznie się nudzi, bo na pierwszej imprezie upiła się z patrickiem i musiał ją holować na chatę. - tak? tylko że to nie byłoby wiarygodne, skoro całowałam się z nico jeszcze w tym tygodniu. wyszło by, że cię zdradzam a ja cię nie zdradziłabym nigdy! - położyła rękę na sercu.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 8:04 pm

nate za to jest bardzo spokojny jak na to, że był ukochanym syneczkiem mamusi bridget xd był jednak bardziej podobny do alfonsa i nie odziedziczył genów głupoty, ale po tym jak zachorował to zupełnie się zmienił i teraz nikogo nie przypominał.
- nie możesz z nią porozmawiać, że wcale nie chcesz chodzić na te imprezy? nie może cię do tego zmuszać. - spytał z troską. nate w ogóle nigdy nigdzie nie chodził i było mu dobrze. - może... byliśmy razem wcześniej, ale się rozstaliśmy i teraz znowu się zeszliśmy. - wymyślił. dość łatwo mu to przyszło do głowy, ciekawe dlaczego hmmm... - faye, muszę ci się do czegoś przyznać. ja też ostatnio byłem niegrzeczny i całowałem się z moim byłym, zapewniając jego i siebie, że to nic nie znaczy. - przestąpił z nogi na nogę. skoro już omawiali wybryki faye, to mogli też omówić wybryki nate'a.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 8:10 pm

mamusia też ją kochała, pan cavendish niby też, leoś jeszcze o niej nic nie wiedział, bo jakby się dowiedział to by było po arystokracji faye. wyleciałaby z niej na zbity pysk. w przeciwieństwie do jej rodzeństwa, była bardzo mało arystokratyczna i wyrafinowana. - no dobra, niech będzie że byliśmy razem i takie tam, zgadzam się - przyznała mu rację. nate będzie udawał jej chłopaka, a kto w to w ogóle uwierzy. jak usłyszała o tym, że całował się z byłym, to złapała się za usta! - naaaate! tak nie można! bo oczywiście mówisz o patricku, nie? - musiała się dopytać. wiedziała o przyjacielu bardzo dużo, ale też wolała się upewnić że to ten sam. - nie możesz się z nim tak całować ot tak! nie wolno, nu nu! - pogroziła mu palcem jak małemu dziecku. - a co jak to coś znaczy? - przestraszyła sie. - nie możesz mieć złamanego serca - przytuliła go do siebie. właśnie, bo ktoś z tej cholernej trójki elka patrick nate skończy ze złamanym sercem tak czy inaczej xd trójkąt miłosny. czy nate wiedział o elce w ogóle???
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 8:17 pm

- poza tym nie sądzę, żeby nico się tak zastanawiał nad timeline'm i po prostu przyjmie to jako fakt. - stwierdził. nie spodziewał się po nico wyższej inteligencji i rozkminy tego od jak dawna faye ma chłopaka. zaraz jednak temat się zmienił i faye przejęła się całowaniem nate'a z patrickiem bardziej niż on. oczywiście, że chodziło o patricka, bo od czasu patricka nejt unikał związków i nie miał już nikogo innego na poważnie. - wiem, też tak myślałem, ale on powiedział, że to w porządku i że to nic nie znaczy... żaden z nas nie chce nic na poważnie. - wyjaśnił jej. wiedział, że to nieodpowiedzialne, żeby tak wracać do starych nawyków (patrick = stary nawyk), tym bardziej, że to on te parę lat temu tak brzydko porzucił patricka, ale jednak ostatnio nie mógł się powstrzymać w jego towarzystwie. - serce to mięsień, nie można go złamać, co najwyżej zmiażdżyć. - poprawił ją. on i tak miał serce do niczego, to nic mu się nie stanie jak coś tam jeszcze dowali. oczywiście, że nie wiedział o elce. nie rozmawiali o niej xd - wiesz, że ja nie chcę z nikim być. - dodał. to dlatego zostawić patricka wtedy i teraz był ciągle zatwardziałym kawalerem. zastanawiał się jednak ostatnio co by było gdyby wcale patricka wtedy nie zostawił. w końcu lata minęły, a on nadal żył.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 8:22 pm

- to tym bardziej mi wszystko jedno, możemy udawać parę jak będzie się mnie czepiał. nie chcę znowu skończyć na totalnym blackoucie jak po ostatniej imprezie - ta, jak nie z patrickiem to z nejtem. postaci skiby są dla moich koszmarne! wysłuchiwała go. - rozumiem, oczywiście, tylko pamiętaj że serce nie sługa i jeżeli pomiędzy wami pojawią się jakieś uczucia, to będzie dopiero ambaras... - westchnęła cicho. - nie chcę, żeby ktokolwiek cię krzywdził, a tym bardziej nie patrick. ani żaden twój inny były ani była. rozumiesz? za bardzo mi na tobie zależy, bo potem będziesz cierpiał - faye miała dobre serduszko i dbała o każdego, kogo tylko spotykała. elka za to podpowiem wiedziała o nejcie. wczoraj nawet tą kwestię poruszyła, jak ten jej powiedział, że nie chce z nikim być na razie! elka jest święcie przekonana, że patrick kocha nejta i dlatego go skrycie nienawidzi xd - to co, zawieramy umowę? ty nie dasz się patrickowi a ja nie dam się temu całemu nico? - podała mu dłoń. to było dla niej ważne!
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 8:28 pm

- faye?! - rozdziawił usta, trochę zadziwiony, a trochę zaintrygowany. - jaki znowu blackout? co się dzieje na tych waszych arystokratycznych przyjęciach? - myślał, że to raczej sztywne imprezy dla ważniaków, a nie, że słodka faye kończyła za każdym razem w dziwnych sytuacjach. - prawda jest taka, że ostatnio to ja go skrzywdziłem... i to ja jestem bardziej radioaktywny i wiesz, to on nie powinien chcieć spędzać ze mną czasu... - westchnął. natomiast istniała też obawa, że nate nabawi się jakiś uczuć wbrew samemu sobie i wtedy to nie patrick będzie go krzywdził, tylko on sam siebie, bo będzie sobie tego zabraniał. nate zdecydowanie nie chciał żadnych poważnych związków. elka za dużo się naczytała woof xd - niech ci będzie. zgoda. - uścisnął jej dłoń. dla niego to było ważne, żeby ona nie dała się nico, a co do tego, że on nie da się patrickowi to był raczej przekonany.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 8:37 pm

- na imprezie u gabriela... cholibcia- zasłoniła usta dłońmi, bo zdała sobie sprawę z tego, że piła z jego byłym. na dodatek tego byłego to polubiła. - na imprezie u gabriela piłam z patrickiem whisky i się upiłam, musiał mnie odstawiać do rodziców bo zaliczyłam zgona - pacnęła się w czoło. to nie wina pamięci faye, to moja wina, że jakoś nie skojarzyłam faktów xd - super, to jesteśmy umówieni. będzie dobrze, zobaczysz. nie damy się im! - puściła jego dłoń. - no, to ten, idziemy już gdzieś dalej? - zaproponowała, drapiąc się po nosie. - widzisz, dlaczego mnie trzeba pilnować? bo ja to jak nie piję z jakimś obcym gościem to mnie całują w kantorku... a ja głupia się daje - westchnęła cicho i pociągnęła go ku wyjściu.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by nate berube Nie Maj 02, 2021 8:45 pm

heheh to nie jest ze mną jeszcze aż tak źle, bo ja już to parę postów temu ogarnęłam xd ale spoko, nate i patrick byli razem już dawno temu i wtedy nate i faye jeszcze się nie znali.
- z moim patrickiem? - zmarszczył czoło. on się zdziwił, że się znali! st. albans to jednak małe miasteczko i wszyscy się znają. - zakupy zrobione, idę do domu. odprowadzę cię po drodze. - jaki miły, było mu po drodze xd nate może i próbował ostatnio być bardziej rozrywkowy, ale jednak jedno wyjście do sklepu mu wystarczy i nie miał potrzeby, żeby to kontynuować gdzieś indziej. małe kroczki! - faye, musisz się nauczyć być bardziej asertywna. pożyczę ci książkę na ten temat. - zaproponował. w sumie możesz nimi skończyć i next.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by faye mayhew Nie Maj 02, 2021 8:46 pm

wybacz, jestem zmęczona tygodniem swoim xd
- tak tym twoim patrickiem co nie jest twój! - klepnęła go w ramię. - dobra, dobra chętnie przyjmę! - zgodziła się z nim, on ją odprowadził i sobie poszedł. a ona od niego później dostała te książki xd

Sponsored content

antykwariat Empty Re: antykwariat

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 8:10 am