• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

galeria sztuki

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

galeria sztuki - Page 14 Empty galeria sztuki

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:09 am

First topic message reminder :

galeria sztuki - Page 14 31425012
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by romy luddington Pią Kwi 01, 2022 7:43 pm

pewnie gapili się z boku i śmieszkowali, dziady!
nie ma szans, jest zboczona i nawet nie potrafi tego dobrze ukryć. pod tymi warstwami niewinnej dziewczynki nawet annie to dostrzegła po tym czasie ech!
zrobiła jeszcze jeden krok w tył, ale nie puściła rzeźbionego penisa. patrzyła na niego zawstydzona i trochę zgorszona - bo jestem ci bardzo wdzięczna, że mnie rozdziewiczyłeś i pokazałeś co i jak, ale nie chcę tego z tobą robić! - powiedziała szybko i zbyt donośnie xd plus chciała to robić z andym xd
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by arthur windsor Pią Kwi 01, 2022 7:52 pm

chociaz cos z tej pracy mieli.
- moglas nie klamac I od razu powiedziec, ze wolisz dotykac jego - pokazal na rzezbe, ktora romy sobie upodobala. kompleksy unlocked. poczul sie urazony wiec odwrocil sie I poszedl. przeszla mu ochota na ogladanie cyckow.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by romy luddington Pią Kwi 01, 2022 7:59 pm

pewnie inni się na nią gapili więc puściła penisa i też zwiała zaraz xd kolejne miejsce gdzie narobiła sobie siary. jak tak dalej pójdzie to nigdzie jej nie wpuszczą xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 4:36 pm

zapisał się na jakąś dodatkowa wycieczkę z uczelni do galerii sztuki ale kompletnie nie kumał wystawy i czuł się tu jak kretyn nie rozumiejący sztuki.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by charlotte windsor Sro Kwi 27, 2022 4:44 pm

charlotte też była zapisana na tę wycieczkę, ale pojawiła się tylko na chwilę, bo to wystarczyło, żeby zdobyła dodatkowe punkty na zajęcia. uprzywilejowanie xd
stanęła koło samuela.
- ten malarz był pedofilem - wskazała na obraz, który oglądał - tamten zamordował swoją żonę - wskazała na inny obraz. wycieczka w wykonaniu charlotte.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 4:52 pm

wiadomo przyszła na pięć minut i już miała piątkę. a sam musiał słuchać przynudnych wykładów starej przewodniczki która miała wszystko wyryte na pamięć i nie zdradzała żadnych ciekawostek takich jak szarlot - wiesz zadziwiająco dużo o ich życiu osobistym - zaśmiał się kiedy objaśniała biografie malarzy.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by charlotte windsor Sro Kwi 27, 2022 5:04 pm

jakby przyszła na dziesięć minut to dostałaby dziesiątkę, a to nie byłoby fair wobec innych xd pięć minut musiało wystarczyć.
- to najciekawsza część interpretacji obrazów - stwierdziła coś co było dla niej oczywiste. - w tym dziele bardzo wyraźnie widać, że facet był popierdoleńcem - dodała.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 5:16 pm

hahaahha, wyszłaby poza skale ocen!
przyjrzał się tym obrazom i zaraz dodał od siebie - wychodzi na to że wszyscy byli popierdoleńcami - bo to była wystawa jakiegoś modernizmu i z tych obrazów nic nie wynikało. według sama oczywiście. pewnie były też na sprzedaż, a kiedy zobaczył cenę aż wybałuszył oczy. on namalowałby lepsze bohomazy - nie wierzę, że to aż tyle kosztuje - jęknął.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by charlotte windsor Sro Kwi 27, 2022 5:39 pm

wykładowcy musieliby być zachwyceni jej mądrością xd
- jeśli byli artystami to jasne, że tak - podsumowała. chociaż samuel też był artystą, tylko w innej dziedzinie. popatrzyła na cenę i na przerażonego chłopaka. - a chcesz to kupić? kupić ci? - za pieniądze podatników xd wyglądał jakby mu zależało.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 5:45 pm

pewnie byli na pokaz xd albo żeby otrzymać ordery od windsorów.
był artystą, ale tworzył w zupełnie innej dziedzinie. tworzył słowem. dla niego pędzel i farby były totalną abstrakcją - nieeee - zaśmiał się i cofnął - nie, nie - zamachał rękoma - po prostu to - wskazał na bohomaz - trochę przypomina mi tyłek - zdradził. może nawet tyłek rafe xd
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by charlotte windsor Sro Kwi 27, 2022 5:51 pm

wiadomo, wszyscy się bali dać złą księżniczce, żeby nie wylecieć z pracy.
samuel przynajmniej szczerze przekazywał w swoich wierszach o co mu chodzi i nie było tam żadnych psychodelicznych podtekstów. 
uniosła brew i przyjrzała się obrazowi. nawet podeszła bliżej i prawie wsadziła nos w płótno, po czym się odwróciła do samuela.
- muszę namówić jakiegoś durnego arystokratę, żeby kupił to za tę cenę i powiesił sobie tyłek na środku salonu - wymyślila.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 6:06 pm

myślę, że nie był zdolny do psychodelicznych podtekstów, tylko takie wiersze o prawdziwym życiu mu w głowie xd
dobrze, że nie wlazła w ten obraz. już odruchowo ją chwycił za nadgarstek i chciał odciągać bo miał w głowie wpojoną zasadę 'nie dotykać'.
- to bardzo diabelski plan - nie wiadomo czy ją karcił czy chwalił xd
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by charlotte windsor Sro Kwi 27, 2022 6:09 pm

słodkie wiersze o rafe xd
przy jednym z pierwszych ich spotkań charlotte już macała jakąś wystawę, a on ją uspokajał przez zasadę 'nie dotykać'. także była przyzwyczajona xd
- tak, miałeś doskonały pomysł, kto by pomyślał, że masz to w sobie - pokiwała głową, przypisując mu wszystkie zasługi. odkrywała jednak psychodeliczną naturę sama?
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 6:20 pm

hahaha tak, jego natchnienie. napisze cały tomik o nim xd
więc najwyraźniej robił to często bo ona nadal nie respektowała żadnych zasad. nie wiem dlaczego się łudził, że będzie respektować.
- to nie był mój pomysł! - zaprzeczył zestresowany. nie chciał żeby jakiś milioner się mścił na tym, że coś mu przypomina tyłek i to zauważył.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by charlotte windsor Sro Kwi 27, 2022 6:28 pm

hahah, charlotte da mu królewski patronat nad tym tomikiem xd teraz rafe był w mrocznym miejscu, więc mógł dać mu wiele inspiracji xd
- nie bądź taki skromny - poklepała go po ramieniu. - masz talent do wypatrywania tyłków na obrazach. chodźmy sprawdzić co pojebanego jest na tym - wskazała na inny obraz i ruszyła w tamtą stronę. liczyła na więcej wspaniałych pomysłów sama.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by samuel berenson Sro Kwi 27, 2022 6:40 pm

możliwe, że tak było. i że będzie jakieś umartwiające się wiersze pisał xd
każdy miał jakiś ukryty talent w albans. i sama talentem było wypatrywanie tyłków najwyraźniej - okej - ruszył za nią i przyjrzał się obrazowi. powiedział, ze widzi tam zdechłego psa, ale okazało się że stoi obok kurator wystawy i ich skarcił i przegonił przez co musieli wcześniej wyjść i sam nie dostał zaliczenia z wycieczki, w przeciwieństwie do księzniczki, ups!
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by florence wright Czw Maj 19, 2022 8:40 pm

przyszla sie tu pokazac na eventcie, ale nie zainteresowalo ja nic wiec wyszla na zewnatrz zapalic. classy xd
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by philip lore Czw Maj 19, 2022 8:42 pm

ufff, nie muszę wymyślać wymówki dlaczego philip jest w galerii xd jechał na desce ulicą i zauważył florence, świeciła się z daleka swoimi błyskotkami xd nie mógł się powstrzymać i zahamował. tak naprawdę ostatnie parę razy jak widział ją gdzieś z daleka na mieście to szedł w drugą stronę, ale tym razem zatrzymał się z premedytacją. 
- gdzie zgubilaś ochroniarzy? - zaśmiał się z jej statusu. - kto cię obroni przed przypadkowymi kolesiami zaczepiającymi cię na ulicy? - złapał deskę pod pachę i podszedł bliżej chcąc być tym kolesiem.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by florence wright Czw Maj 19, 2022 8:53 pm

haha xd
florence byla zla na philipa za to, ze podrywal ta wiesniare lilibet. to nic, ze on byl gorszym wiesniakiem xd byla zazdrosna. I wsciekla o to, ze w ogole mogla sie tak poczuc. - a ty gdzie zgubiles swoja nowa dziewczyne? - odpowiedziala pytaniem na pytanie. - nie musisz sie o to martwic - zmierzyla go wzrokiem.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by philip lore Czw Maj 19, 2022 8:57 pm

miała księcia w garści, a była zazdrosna o obdartusa philipa. to dopiero jest moc!
zaśmiał się na jej pytanie. w tej chwili wyłączał wszystkie pozytywne emocje związane z relacją z lilibet i pamiętał tylko o tym, że powiedział za dużo i że to był błąd.
- pewnie tam gdzie ty swojego księcia z bajki - stwierdził. - a co, umiesz sobie sama z nimi poradzić? - już się szczerzył bezczelnie i jego twarz w tym momencie wyglądała na bardzo punchable xd
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by florence wright Czw Maj 19, 2022 9:16 pm

moze jednak to Philip byl seks maszyna a nie George..
prychnela na jego komentarz I zaciagnela sie. - nie wiedzialam, ze probujesz sie wkrecic do tej rodziny. mogles poprosic to bym cie zapoznala z prawdziwa ksiezniczka - zmierzyla go wzrokiem. - jesli podejdziesz blizej to sie przekonasz - zerknela w strone ochroniarza, ktory troche mial ja w dupie xd
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by philip lore Czw Maj 19, 2022 9:25 pm

nie byli nawet w tej samej kategorii xd 
- masz rację, nie znam żadnych prawdziwych księżniczek i ty na pewno nią nie jesteś - stwierdził od razu. przynajmniej przyznał jej rację? to coś xd podszedł bliżej zachęcony. - powiedz, czy nasz przyszły król jest tak samo flegmatyczny w łóżku jak podczas swoich przemówień? - prowokował ją. philip nie podejrzewałby george'a o bycie seks maszyną i raczej obstawiał, że florence jest niewyruchana xd
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by florence wright Czw Maj 19, 2022 9:31 pm

ups xd
- nie obchodzi mnie twoje zdanie - sklamala. obchodzilo ja zdanie kazdego I wkurwialo ja to, ze nie traktrowali ja powaznie xd
- co cie to obchodzi? - nie zaprzeczyla xd mial racje, byla niewyruchana. ale to raczej przez to, ze ostatnio nie dogadywala sie z George'm.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by philip lore Czw Maj 19, 2022 9:35 pm

- powiedziała osoba, która całe swoje życie buduje na pozorach i potrzebie bycia w centrum zainteresowana - wyśmiał ją. nie z nim te numery, nie uwierzy, że nie obchodzi jej zdanie innych, w tym kogoś tak nieznaczącego jak on sam. - martwię się o ciebie, wiem, że potrzebujesz dzikiego seksu i on ci tego nie dostarcza - martwił się, taaaaaaa.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by florence wright Czw Maj 19, 2022 9:38 pm

- nie znasz mnie na tyle dobrze by mnie oceniac - udawala obojetna, ale prawda byla taka, ze przejrzal ja I wszystko co mowil bylo prawda. nie chciala sie do tego przyznac przed sama soba. - a moze tobie nie wystaeczy twoja dziewczyna I dlatego mnie desperacko zaczepiasz? - wyrzucila fajke, ale nie ruszyla sie z miejsca.

Sponsored content

galeria sztuki - Page 14 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 10:29 am