• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

ośrodek kultury

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

ośrodek kultury - Page 31 Empty ośrodek kultury

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:23 am

First topic message reminder :

ośrodek kultury - Page 31 Lauderdale-house-waterlow
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 7:40 pm

plotki o rojalsach pobijały nawet nadprzyrodzone zjawiska xd
- nie sądzę, by ktokolwiek był w stanie przekonać kogokolwiek, że florence nie jest wariatką - rzuciła inną jego eks pod koła. doskonale wiedziała, co george ma na myśli, ale wytrzeźwiała i nie miała ochoty na drążenie tematu. poza tym powiedziała wtedy na scenie, że ta piosenka nie jest o księciu, więc nie jej wina, że powstały plotki xd
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 7:48 pm

tak xd
- florence była mniej problematyczna od ciebie - auć. florence może i była wredna, ale to faktycznie annie stwarzała mu najwięcej problemów! - myślałaś o tym żeby odstawić alkohol i przestać się zachowywać idiotycznie? - nazwał ją głupią alkoholiczką, ale na prawdę zalazła mu za skórę tym co wyczyniała wtedy!
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 7:52 pm

zawsze najgorętszy temat!
- tak, wiem, florence była idealną kandydatką na żonę - burknęła niezadowolona, bo znowu wracały jej kompleksy co do tego, że george wprost powiedział, że ona się do tego nie nadaje. nieważne jak zimną i pustą suką była florence, annie i tak nie była w stanie jej dorównać. - ty pierwszy - pozwoliła sobie na impertynencję, bo on też miał problem z alkoholem. wylądują razem na odwyku xd
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 8:02 pm

- nie była, miała zbyt wąskie biodra do rodzenia królewskich dzieci - sprowadził florence do roli kobiety która miała rodzić królewskie dzieci. nie oszukujmy się, nie nadawali na tych samych falach xd
- nie moge, to tradycja że w rodzinie królewskiej każdy jest od czegoś uzależniony - zażartował ze swojej rodziny sprytnie omijając temat alkoholu.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 8:06 pm

prychnęła pod nosem na komentarz o florence. mogła wiele jej wad wymienić, ale o tym nie pomyślała. akurat annie ma szerokie biodra, co zauważyłam już na jej fotkach xd ale to i tak nie dawało jej forów w rodzinie królewskiej.
- ale i tak to wy jesteście autorytetem i wyznaczacie granice dobrego smaku i zachowania, nie? - mruknęła, zbierając swoje rzeczy, przez co jasno dała george'owi do zrozumienia, że lekceważy te pouczenia.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 8:21 pm

też widziałam na fotkach własnie, że jest dobrze zbudowana do rodzenia dzieci xd mogł to być plus w rodzinie królewskiej, ale to co zdążyła odwalić przeważyło szalę xd
- to tak jakby nasz obowiązek? bycie windsorem zobowiązuje do pewnych rzeczy i pewnych poświęceń - wskazał na to, że urodził sie księciem i nie miał na to większego wpływu że musiał postępować według narzuconych mu zasad.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 8:27 pm

hahaha, widzę, że nie tylko ja zwróciłam na to uwagę. pewnie jak przedstawiał annie swojej rodzinie, to oni przyglądali się jej biodrom w tym celu.
- wiem - odpowiedziała cierpko i podniosła wzrok znad swoich rzeczy. spojrzała mu w oczy. - mówiłeś mi to milion tysięcy razy - zauważyła. i tak nie docierało to do niej xd wolała george'a od księcia jerzego.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 8:35 pm

na pewno tak było. każda jego dziewczyna/narzeczona była analizowana z daleka przez lekarzy xd
- i powtarzam to po raz kolejny - bo najwyraźniej do niej nie docierało - nie możesz robić takich szopek publicznie, to że nie jesteśmy już razem nie oznacza, że dla świata jesteś nagle anonimowa, nasze losy w pewnym sensie są już na zawsze splecione - próbował jej wytłumaczyć co takie wyskoki oznaczają!
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 8:38 pm

dobrze, że nie sprawdzali, czy są dziewicami, tak jak w pierwszym odcinku wielkiej xd
- nie zrobiłam tego specjalnie, byłam pijana i mi się wyrwało - wiedziala, że to nie było najlepsze wytłumaczenie, ale nie miała żadnego innego. też strasznie żałowała tego, co się wydarzyło, szczególnie, że andy nie zasługiwał na takie zimne zakończenie. - no właśnie, dlatego nieważne jaką piosenkę zaśpiewam, wszyscy i tak będą się tam doszukiwać sensu i ciebie - zauważyła.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 8:49 pm

to sprawdzali dwieście lat temu pewnie xd
- to brzmi jak tłumaczenie szesnastolatki - skrytykował jej słowa, alkohol wcale jej nie tłumaczył. jego ogarniali ochroniarze jak był pijany więc nie miał szans zrobić żadnej głupoty - więc może daj sobie spokój ze śpiewaniem? - i tak nie robiła na tym kariery - nie chcę wywoływać skandalu i plotek jak mój dziadek - już wkrótce nowy sezon the crown, akurat jak w londynie będziemy xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 8:56 pm

nie wątpię.
- miłość ma to do siebie, że robi z ludzi głupich nastolatków - wyrwało jej się. on zachowywał powagę, ale ona doskonale wiedziała, co przekazywała przez swoją piosenkę i halloweenowe zachowanie. - świetnie, niech pałac zabierze mi jeszcze muzykę, tak jakby nie zabrał mi wystarczająco - mruknęła bardziej do siebie, ale skoro już george do niej przyszedł, to mógł wysłuchać jej żali. - a co, masz nową narzeczoną i będziesz podejrzewany o romans na boku? - rzuciła bez sensu, bo wiedziała, że jeśli miałby nową kobietę, to cały świat by już o tym trąbił. ale kto wie, może już jakaś kandydatka się szykowała za drzwiami pałacu!
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 9:03 pm

- tylko z czasem trzeba dojrzeć - a to była postawa którą on prezentował. nie mógł być tak lekkomyślny i wylewny jak annie, a czasami chciałby! - nie możesz narzekać na sytuację, w której znalazłaś się z własnej winy - mogła się nie zgadzać na fejkowy związek z księciem, mogła nie robić o nim musicalu, mogła nie łamać mu serca! to wszystko było przyczyną tego w jakiej sytuacji znalazła się teraz - to nie twoja sprawa - zabrzmiało tak jakby miał kogoś, ale prawda była taka że nie potrafił w tym momencie stworzyć z żadną dziewczyną nawet udawanej relacji.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 9:09 pm

słuchała go i tylko się niecierpliwiła. pomyślała sobie, że on naprawdę był wampirem, dokladnie tak jak mówił silas. jej następna piosenka to vampire olivii rodrigo xd
- powiedziałeś już wszystko, co miałeś do powiedzenia, czy napisali ci dłuższą przemowę? - spojrzała na niego ze zniecierpliwieniem. nie była to komfortowa rozmowa, tym bardziej że czuła, że nie rozmawia ze swoim george'm, tylko jego książęcą wersją.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 9:13 pm

haha, cała playlista ułożona!
spojrzał na nią i wyglądało to tak jakby zakończył bo ta pauza była bardzo długa, ale jednak to było złudne - wiesz, że musisz się kiedyś pogodzić z tym co się wydarzyło? - martwił się o to że tak długo to przeżywa, wiedział że jest wrażliwa, ale myślał że po takim czasie ich relacja ulegnie zobojętnieniu. jakby on był obojętny wobec niej xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 9:20 pm

czekała, aż george ruszy się ze swoją świtą i opuści teren, żeby też mogła wrócić do domu i upić się po spotkaniu (tyle z trzeźwości xd), ale on wcale tego nie zrobił.
- w takim razie powinieneś zacząć wysyłać swoich asystentów do pouczania mnie zamiast pojawiać się osobiście - potrzebowała dystansu. oczywiście nie była na bieżąco i nie spodziewałaby się takiej niekomfortowej rozmowy przeprowadzonej przez polly. annie była gotowa już dawno odpuścić sobie george'a, ale potem wrócił do jej życia, znowu mieszając jej w głowie i budząc uśpione uczucia. - i na pewno nie powinieneś pieprzyć mnie na fortepianie - rzuciła mimochodem, ku uciesze żądnych plotek ochroniarzy xd
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 9:29 pm

nie robił tego żeby dłużej była trzeźwa!
- nie mam niestety asystenta od rozmów z moimi eks - a może powinien i takiego zatrudnić skoro jego relacje coraz bardziej się komplikowały! nie sądził, że tak łatwo na nowo rozbudzi w niej nadzieje i uczucia, mógł być bardziej prostolinijny w tym co robił xd - może nie powinienem, ale podobało ci się - powiedział karmiąc swojego ego. nie wstydził się tego co robił, ochroniarze ogarniali go z gorszych sytuacji, a nie puścili pary z ust xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 9:32 pm

domyślał się, jak to się skończy. bał się kolejnych video xd
- ale masz specjalistów od pr, którzy mogą podyktować, jak mam się zachowywać... nawet po tym całym czasie - widziała, że rodzina królewska do końca życia będzie od niej oczekiwać posłusznego zachowania, nawet jeśli nie będzie miała już z nimi nic wspolnego. - więc po co to zrobiłeś? - spytała wprost. - wiesz, że to sprawia, że ciągle pozostaję w twojej orbicie - wiadomo, że to było już jakiś czas temu i od tego czasu zeszła się z andy'm, ale jednak george nie dawał o sobie zapomnieć.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 9:44 pm

tak xd wiedział, że nie może jej cały czas mieć na oku!
- takiego życia chcesz? według dyktanda pałacowych marionetek? przecież sama wiesz jak powinnaś się zachowywać ze względu na naszą relację, nie jesteś głupia... więc dlaczego się tak zachowujesz? - to był dyskretny komplement xd - bo czasami to jest silniejsze ode mnie i wyłącza się we mnie książę george? a wtedy zostaje tylko george? - zrobił krok w przód tak jakby chciał się znowu do niej zbliżyć.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 9:51 pm

powinien wysłać jakiegoś ochroniarza, żeby ją ukradkiem pilnował przed robieniem głupot.
- nie wiem czemu, po prostu czułam, że muszę to zrobić... może chciałam zwrócić na siebie twoją uwagę - zamachnęła rękami. potrzebowałaby wielu godzin terapii, żeby psychoterapeuta połączył wszystkie wątki i doszedł do takich wniosków. może w końcu rozjaśniłby jej, skąd w niej te autodestrukcyjne zapędy. przełknęła ślinę, oczywiście od razu odczuwając mrowienie w majtkach na samą myśl o tylko-george'u. - właśnie o tym mówię - wyciągnęła ręce na znak "stop", aby go powstrzymać przed kolejnym krokiem. - jak mam zapomnieć, jeśli ciągle to robisz? - jego wina, wiadomo.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 10:01 pm

jeszcze by się w nim zakochała czy coś, nie warto ryzykować xd
- nie mogę poświęcać swojej uwagi dziewczynie, z którą nigdy nic mnie nie będzie łączyło - okropne było to co mówił i trochę głos się mu łamał, ale jednak musiał powiedzieć to na głos żeby i samego siebie przekonać! może powinna się po prostu na terapię zapisać, niech mamusia ją wyśle xd a pewnie on czuł mrowienie w kroczu kiedy tylko się do niej zbliżył - co robię? jestem szczery, chyba tego chciałaś? - to była szczerość i prawdziwy george.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 10:07 pm

przynajmniej wtedy historia annie i george'a nie poszłaby na marne.
- więc zacznij przysyłać swoich asystentów - powiedziała dobitnie, chociaż jej głos też się załamał, bo jego słowa dobiły ją, mimo że wiedziała, że tak musi być. już ostatnio dał jej to jasno do zrozumienia. jej piosenka też mówiła dokładnie o tym. zerknęła na stojących za nim ochroniarzy i miała tylko nadzieję, że ich obecność powstrzyma cokolwiek miało nadejść potem. - twoja szczerość utrudnia mi życie - westchnęła. gdyby nie to, że książę george pokazywał te skrawki tylko-george'a, annie pozostałaby we wspierającym, dojrzałym związku z kimś innym.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 10:17 pm

i tak bez dramek? xd
- zatem niech tak będzie - wziął na poważnie jej słowa. przecież jedno z nich musiało być dojrzałe i w tym przypadku musiał to być on bo to przed nim stały wielkie i odpowiedzialne zadania! ochroniarze wiedzieli kiedy wychodzić i pilnować drzwi. dobrze wytresowani xd - twoje piosenki śpiewanie po pijaku też utrudniają mi życie więc chyba jesteśmy kwita co? - wcale się nie ruszał z miejsca. jednocześnie ją beształ, ale jego twarz była spokojna i pełna książęcego uroku.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 10:23 pm

george wyrzuciłby ochroniarza z pracy, więc byłyby dramki xd
- tak będzie najlepiej - przytaknęła mu, chociaż tak naprawdę wkurzyłaby się, gdyby przysłał polly z wiadomością/pouczeniem ze strony george'a zamiast pokazać się osobiście. przecież łączyło ich znacznie więcej i zasługiwała na spotkania twarzą w twarz. nawet jeśli sama sugerowała inaczej. rozsądek podpowiadał, że nie powinni zostawać sami w pomieszczeniu. - to moja szczerość - odparła spokojnie. - czyli lepiej, abyśmy nie byli ze sobą szczerzy - podsumowała, chociaż wcale tak nie uważała.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by george windsor Pon Lis 13, 2023 10:33 pm

albo zleciłby zabójstwo jak charlotte xd
- w takim razie wyjątkowo twoje życzenie jest dla mnie rozkazem - pierwszy i ostatni raz udało jej się coś mu rozkazać. niech zapamięta tą chwile na zawsz hehe.
- albo najlepiej gdybyś zachwała to dla siebie - zasugerował - nie przezywała tego w żadnej formie mówionej, śpiewanej, ani pisanej - czyli najlepiej jakby to tłamsiła w sobie. sposób windsorów - i zaakceptowała fakt, że lecimy na siebie, ale możemy ze soba sypiać, a nie być - sugerował jej pobieżne rozwiązania, nie obraziłby sie xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by annie cruz Pon Lis 13, 2023 10:37 pm

miał więcej serca i nie dałby rady xd
- doskonale - podkreśliła, choć nie, wcale nie było doskonale i wcale nie powinni się godzić na takie rozwiązanie. ten jej rozkaz wykonywany przez george'a to było pyrrusowe zwycięstwo. spodziewała się pierwszej części wypowiedzi, ale drugiej już mniej. sądziła, że książę chce się od niej zupełnie odciąć. - i zaakceptowała, że zawsze będą twoją kochanką w ukryciu, podczas gdy ty będziesz czarował naród ze swoją idealną żoną - dopowiedziała, też nie do końca pokazując, czy mówi to na serio. wtedy na pewno upodobniłby się do dziadka xd

Sponsored content

ośrodek kultury - Page 31 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 7:58 am