• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

boisko

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

boisko - Page 6 Empty boisko

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:40 am

First topic message reminder :

boisko - Page 6 Frank-Vaydik-Park-Fields-e1431613992655
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 26, 2021 10:43 pm

dokladnie xd
przesunela sie blizej do niej i objela ja ramieniem. - przykro mi. jestem zawiedziona jego zachowaniem i na pewno mu tego nie odpuszcze - nie wiedziala czy to jej doda jakiejs otuchy ale mogla byc pewna, ze leila stanie po jej stronie. - nie, chodzi mi o jego serce - pokrecila glowa. wcale nie miala teraz ochoty na zarty. - od kiedy zachorowal izoluje sie od wszystkich. szczerze mowiac dziwie sie, ze tak daleko zaszliscie - zmarszczyla czolo. ze nie zszedl na zawal w trakcie tez sie pewnie dziwila.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by jo wilson Sob Cze 26, 2021 10:55 pm

leila jaka wspierająca przyjaciółka! - w porządku, to nic takiego - próbowała obrócić tą całą sprawę w nic nieznaczący dla niej fakt. choć było to dla niej trudne bo z nate'm całkiem nieźle się dogadywali! - nie wiedziałam, że jest chory - spojrzała na nią oczekując jakiś bardziej konkretnych wyjaśnień bo to była dla niej nowość. ja też się dziwie, że w trakcie nie padł. to byłaby dopiero trauma!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 26, 2021 11:10 pm

owszem! solidarnosc jajnikow, jak to dagna nazwala hehe. - nie nic takiego. jego sytuacja nie jest wymowka do tego by ranil innych - powiedziala powaznie. sama wiedziala to po sobie. - ma chore serce, nie pamietam jak to sie nazywalo - zmarszczyla czolo, probujac sobie przypomniac. nic to jednak nie dalo bo kardiomiopatia przerostowa to skomplikowana nazwa do zapamietania hehe. - w kazdym razie to powazne i przez to musial zrezygnowac z wielu rzeczy. nie moze sie przemeczac i tak dalej - napila sie swojego piwa.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by jo wilson Sob Cze 26, 2021 11:16 pm

tak, solidarność jajników! - może i masz rację - wzruszyła ramionami. to nic nie zmienia skoro nejt już od paru dni ją olewał. i tak ją zranił! - to dlatego jest taki niechętny do wszystkiego - dopiero skleiła wszystko w całość - echhh znowu przegrali - jej uwage przykuli teraz zieloni chłopcy którzy znowu przegrali w piłkę. dziewczyny musiały ich cały wieczór pocieszać przy piwko w pubie xd chociaż dzieki temu piwku jo nie rozkminiała za bardzo.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by nate berube Nie Lip 11, 2021 5:06 pm

nate biegał tu i kopał piłkę! tak! wow! ostatnie wydarzenia sprawiły, że postanowił wrócić do starego życia! niestety strasznie się męczył, więc robił co chwilę przerwy na oddech.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by vicky anderson Nie Lip 11, 2021 5:11 pm

które ostatnie wydarzenia? xd spedzanie czasu z valentino? wyruchanie jo? czy to że jego ex wypadł z okna? dużo rzeczy się u niego działo xd
vicky minął kac po wczoraj więc w ramach trzymania formy przyszła tutaj w swoim słodkim piłkarskim wdzianku - no proszę - powitała go widząc jak łapie oddech - tego się nie spodziewałam - a mówiąc tego miała na myśli, że nate będzie kopał piłkę, a nie tylko ją poprawiał i krytykował.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by nate berube Nie Lip 11, 2021 5:18 pm

wszystkie wydarzenia! nie zapominaj o tym, że leila spotykała się z jego bratem xd chyba jeszcze nie wiedział o ich rozstaniu. powinien przyłapać tobiasa z jakąś laską i myśleć, że zdradza leilę xddd a tak wracając do powodów to na nejta głównie wpłynęła akcja z jo i to co ona mu wytknęła.
- przecież widujesz mnie na boisku cały czas. - był już pewnie jej prywatnym trenerem! bo trener uniwersyteckiej drużyny miał juz go dość i zakazał mu przychodzić.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by vicky anderson Nie Lip 11, 2021 5:23 pm

tobias już ruchał wszystko. nate mógł w każdej chwili to podejrzeć i go zwyzywać. szkoda, że to leila wszystko zepsuła xd
chociaż do czegoś przydała się jo, nie tylko do ruchania hehehehehehe.
- ale nie kopiącego piłkę - wytknęła mu i rzuciła plecak na trawę. zaraz dorwała się do piłki i zaczęła ją odbijać kolankami - czy to oznacza, że z teorii przeszedłeś do praktyki? - spojrzała na niego pytająco.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by nate berube Nie Lip 11, 2021 5:28 pm

to jutro nimi zagramy. jo jak widać miała duży wpływ na jego życie xd
- nie przeszedłem, tylko powróciłem. - popatrzył na nią tak jakby powinna doceniać, że jest świadkiem wielkiego comebacku wielkiego nate'a berube xd klasnął w dłonie i przebiegł bokiem dwa kroki, zachęcając, żeby podała mu piłkę. pierwszy raz mogli podryblować razem, a nie tylko nate tłumaczył vicky jak ma to robić.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by vicky anderson Nie Lip 11, 2021 5:38 pm

hehehe ok. a jo myślała inaczej, nejt dawał jej sprzeczne sygnały jak samuel dziewczynom xd
- dobrze, powróciłeś - przytaknęła mu kiwając głową. nie znała go wcześniej i nie widziała jak grał więc dla niej to był całkowicie zwykły come back - tak się bawimy? - zaśmiała się i zaraz piłka wylądowała na murawie. vicky chwile z nią biegła i faktycznie zaraz podała ją nejtowi wyprzedzając go i biegnąć w kierunku jednej z pustych bramek - myślisz, że potrafiłbyś dośrodkować tak żeby trafiła główkę czy wyszedłeś z wprawy? - wspaniale go zachęcała xd
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by nate berube Nie Lip 11, 2021 5:48 pm

ach te chłopaki z st. albans, takie nieobliczalne.
nie odpowiadał na jej komentarze, bo teraz nie było czasu na gadanie, tylko na granie! czuł się wspaniale kiedy mógł przejąć piłkę od vicky i biec po boisku.
- czy to wyzwanie? - zaśmiał się nawet. był szczęśliwy, że znowu grał, więc nawet się śmiał! wow! - tego się nie zapomina! - kopnął piłkę i trafił główkę, vicky na pewno idealnie to odbiła, po czym on znowu kopnął piłkę do przodu, ale nie trafił w bramkę, tylko piłka poleciała gdzieś w bok. wtedy nate uznał, że czas na przerwę, więc złapał się za kolanka i pochylił lekko, oddychając ciężko. chwila wysiłku i już nie dawał rady.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by vicky anderson Nie Lip 11, 2021 5:54 pm

to prawda, podrywacze xd
vicky nawet się nie zmachała odbijając tą piłkę. rozumiała, że nejt pewnie trochę wypadł z formy ale podejrzane było że aż tak szybko się męczył. zupełnie jakby podczas tej przerwy nie biegł na autobus lub spóźniony na zajęcia. skąd miała wiedzieć że tak było. podbiegła do niego rozweselona - wszystko ok? chcesz wodę? - już trzymała butelkę i była w stanie go nawodnić - całkiem nieźle ci idzie - pochwaliła go zaraz.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by nate berube Nie Lip 11, 2021 5:58 pm

- nie, jest okej. - nie chciał wychodzić na słabeusza, który chwilę pobiegał i już nie ma siły...mimo tego, że tak było i wcale nie mógł udawać inaczej!. dlatego mimo wszystko przejął butelkę i napił się wody. - daj spokój, wiem, że tak nie jest. - westchnął więc i usiadł na trawie, żeby odpocząć. w sumie to chwilę biegał zanim przyszła vicky, więc mógł mieć wymówkę, że spędził tu pół dnia czy cos.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by vicky anderson Nie Lip 11, 2021 6:09 pm

obserwowała jego wewnętrzną walkę słabeusza z twardzielem. zaraz usiadła obok i powachlowała go trochę - nie dołuj się tylko trenuj żeby być lepszym - dla niej to było oczywiste. widać było że nate znał się na rzeczy ale troche wypadł z formy. vicky nawet mu współczuła bo widać było że piłka kiedy, a może nadal była dla niego ważna - możemy się umówić, że raz w tygodniu będziemy tu trenować wspólnie hm? - zaproponowała a potem wstała i wyciągnęła do niego rękę żeby pomóc mu wstać - to jeszcze nie koniec - zaśmiała się, a potem jeszcze trochę pobiegali za piłką. idę!
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by nate berube Nie Lip 11, 2021 6:15 pm

zgodził się, żeby wspólnie trenować, ale nie skonsultował tego ze swoim lekarzem. póki co to wydawało się dobrym pomysłem!
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by marcus hurd Sro Lip 21, 2021 8:21 pm

zjaral sie za bardzo I lezal teraz na trawie, gapiac sie w niebo.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by martha holmes Sro Lip 21, 2021 8:24 pm

martha przyszła tutaj szukając go bo napisał jej w końcu jakiegoś bełkotliwego smsa, że jest na boisku i leży w trawie. jak już go znalazła, usiadła sobie obok niego - i co, ładny widok? - zapytała gapiąc się również w niebo.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by marcus hurd Sro Lip 21, 2021 8:29 pm

odwrocil glowe w jej strone. - teraz jeszcze latniejszy - wyszczerzyl sie do niej. - znalazlas mnie - zasmial sie. naszla go ochota na przytulanki wiec leniwie sie przesunal blizej niej by polozyc glowe na jej kolanach.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by martha holmes Sro Lip 21, 2021 8:37 pm

- znalazłam owszem - pomiziała go po głowie i zaczęła się bawić jego włosami - widzę, że się dobrze spaliłeś dzisiaj, nie mogłam cię znaleźć a przez telefon gadałeś same bzdury - zauważyła śmiejąc się z niego. pocałowała go delikatnie i pomiziała kciukiem po policzku.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by marcus hurd Sro Lip 21, 2021 8:42 pm

- jestes dobrym detektywem - powiedzial z rozbawieniem. - duzo nie spalilem, tylko troche - pokazal jej nawet palcami jak malo, dalej sie smiejac. co oczywiscie nie bylo prawda bo mial teraz cale czerwone oczy I pewnie walilo od niego ziolem.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by martha holmes Sro Lip 21, 2021 8:44 pm

- czyli dużo. widzę przecież - pokręciła głową rozbawiona. pewnie, że waliło od niego ziołem i był mega nieobecny, ale cóż, martha musiała go takiego tolerować jakim jest. wiedziała, że nie jest przecież super idealnie grzecznym facetem! - chcesz dzisiaj tutaj spać czy może pójdziemy do mnie? ciotka wyjechała, mam wolną chatę - uśmiechnęła się do niego.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by marcus hurd Sro Lip 21, 2021 8:48 pm

- nie prawda - zaczal macac ja po cyckach bo z jego perspektywy teraz fajnie wygladaly I nie mogl sie powstrzymac. - tutaj jest wygodnie - zaczal marudzic bo wcale nie chcialo mu sie nigdzie chodzic. odzyskal jednak toche sil gdy wspomniala, ze ma wolna chate. - to idziemy do ciebie - podniosl sie do pozycji siedzacej.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by martha holmes Sro Lip 21, 2021 8:52 pm

- a teraz to idziemy do mnie? a chciałeś mnie tu na boisku już rozbierać, nieładnie nieładnie! - pogroziła mu zabawnie palcem - dasz ty w ogóle radę iść, czy będę cię musiała nieść na barana, co? - marcus był od niej sporo wyższy, więc naprawdę by musiała go ciągnąć za sobą - a co chcesz u mnie robić ciekawego? - zapytała wstając i wyciągając do niego ręce.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by marcus hurd Sro Lip 21, 2021 8:55 pm

- jesli chcesz mozemy tutaj zostac - wyszczerzyl sie. nie przeszkadzalo mu, ze bylo tu pelno ludzi. zreszta byl za bardzo zjarany by nawet to teraz zauwazyc. - mozesz mnie zaniest na banana - objal ja I wcisnal twarz w jej cycki. - duzo fajnych rzeczy - zasmial sie. chodzilo mu o jedno, wiadomo!
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by martha holmes Sro Lip 21, 2021 8:59 pm

- nie możemy tutaj zostać, nie będziemy się publicznie obmacywać - zaśmiała się a potem jego twarz wylądowała w jej cyckach. przeczesała palcami jego włosy - i co, jak tam? wygodnie? - zapytała gapiąc się na niego, był i tak i tak rozanielony - dużo fajnych rzeczy powiadasz? na przykład co? - chciała go trochę poprowokować.

Sponsored content

boisko - Page 6 Empty Re: boisko

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:05 pm