• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

krawiec

george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

krawiec - Page 2 Empty krawiec

Pisanie by george windsor Pią Sie 06, 2021 8:20 pm

First topic message reminder :

krawiec - Page 2 0b1f17ad9b42f9e3045b1cdfc01f3453
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 8:14 pm

na jego nieszczęście krawiec się nie zgodził bo dostał sowitą zapłatę. christine to wcale nie przeszkadzało. nawet to że miałaby się przy nim rozbierać i pokazywać w bieliźnie - byłoby szybciej gdybyś to po prostu przymierzył - zauważyła, bo tylko marnował czas.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 8:20 pm

- chcę mieć to wszystko dla siebie, więc... albo co mi tam, możesz sobie zostać - spojrzał na dziewczynę, wchodząc bardziej do środka i od razu się nim zajęli. dostał garnitur, który miał przymierzyć i poszedł do przebieralni, żeby go ogarnęli. jak już się przebrał to wyszedł całkiem inny człowiek niż przyszedł - pospieszcie się, nie mam całej wieczności - wymamrotał do swoich ludzi i gapił się na siebie w lustrze.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 8:29 pm

został bo pewnie chciał na christine popatrzeć xd - dziekuje łaskawco - powiedziała żartobliwie bo nie wierzyła w to że ktokolwiek może być aż tak nadęty (a jednak!). christine natomiast własnie nakładała jakąś obcisłą długą, niebieską sukienkę w której czuła się źle - wyglądam jak cholerna syrenka - jęknęła do krawca niezadowolonym i niepewnym głosem. zerknęła na hectora jak gapił się w lustro, nie ogarniała jak komuś może być tak wygodnie.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 8:36 pm

pewnie, że tak! nie pójdzie sobie, kiedy może popatrzeć na prawie że nagą laskę. wolał to, niż cokolwiek innego. kątem oka spojrzał na nią w tej kiecce - wyglądasz obłędnie moim zdaniem. powinnaś wziąć tą sukienkę, faceci będą się o ciebie zabijać - zwrócił się do niej i wziął kieliszka szampana od jakiegoś swojego sługi czy coś.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 8:42 pm

hector musi nazwać jakoś swojego sługusa, jeśli takiego ma xd
christine nie miała problemu że ktoś na nią patrzył jak się obnażała, nie patrzyła na to w ogóle w taki sposób. nie była też wstydliwa. pewnie nie raz robiła dziwne rzeczy z zielonymi xd - jeśli chciałabym żeby się o mnie zabijali to zorganizowałabym igrzyska czy coś - mruknęła ciągnąć za sobą kawałek sukienki i spoglądając na siebie lustrze stajac obok chłopaka oczywiście - o mój boże, wyglądam jak jakaś nadęta księżniczka - jęknęła.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 8:46 pm

pomyślę xd
przekrzywił głowę przyglądając się dziewczynie - nie przesadzaj, nie jak nadęta księżniczka, tylko jak młoda, elegancka i dystyngowana kobieta. nie marudź. ja na twoim miejscu bym brał tą kieckę, będziesz wzbudzała zazdrość wśród swoich koleżanek - próbował ją zachęcić do tego, żeby kupiła to co ma na sobie.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 8:51 pm

słusznie! fernando i ignacy już zaklepane jak coś xd
zaczęła się zastanawiać nad jego słowami. niestety jej koleżanki nie doceniłyby tego outfitu bo pewnie same biegały w trampkach (tak nie miała niebieskich koleżanek xd) - nie wydaje mi się - mruknęła wracając na miejsce. uniosła ręce do góry a sługusy zdjęły z niej kieckę i teraz stała w bieliźnie czekając na kolejną przymiarkę.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 8:55 pm

xdddd jego to pewnie jakiś eric czy inne dziwne imie xd
- a rób jak chcesz. twoja strata - wzruszył ramionami i posłusznie odwrócił się bokiem do niej, bo musiał teraz krawiec go inaczej ustawić. mimo wszystko gapił się na nią w tej bieliźnie - masz niezłą figurę dziewczyno - posłał jej przyjazny uśmiech - jesteś śliczna - rzucił jej komplementem.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 8:59 pm

ambroży xd
czekała i pocierała ramionka bo pewnie było tam chłodno. a bezlitosny krawiec powoli szykował jej kolejną kreację. pewnie tym razem jakąś balową suknię bo wkrótce wybierała się na charytatywny event! - co? - zaśmiała się. nikt wcześniej tego nie komplementował. może dlatego że była pączusiem jakiś czas temu? no tak! - eee, dziekuje - nie wiedziała jak odpowiedzieć na komplement wiec na chwile sie zacięła - ty też jesteś śliczny? - powiedziała niepewnie bo nie wiedziała czy tak się mówi własnie xd mistrzyni podrywu.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 9:04 pm

ambroży! jak kot moich znajomych xDDDD
o mało co nie opluł się szampanem kiedy usłyszał że jest śliczny - nikt mi nigdy nie mówił, że jestem śliczny ale to... dziwne i miłe, dzięki... chyba? faceci to są raczej bardziej przystojni niż śliczni - próbował ją poprawić i znów się musiał obrócić - hector - przedstawił się w końcu. christine kolejna social awkward person widzę xd
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 9:13 pm

pasuje!
wszelkie takie zachowania nie dziwiły jej, sama pewnych zachowań nie ogarniała! - czy śliczny to nie jest trochę synonim przystojnego? - zapytała trochę jego, a trochę siebie - okej, w takim jesteś przystojny - przytaknęła mu i spojrzała na niego. próbowała ocenić co oznacza, że jest przystojny? czy mogłaby się z nim całować? pewnie tak xd więc to oznaczało, ze był przystojny xd - christine - przedstawiła się bo chociaż to wiedziała jak zrobić. trochę social awkward, po prostu była z innego świata xd
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 9:18 pm

pasuje! potwierdzam xd
bogaty bufon i zielona trafiająca do świata niebieskich idealnie do siebie pasują! nie musiała ogarniać świata. jemu było wszystko jedno, dopóki była śliczna - śliczny jest synonimem przystojnego, znaczy nie, nie do końca. śliczny to jest śliczny, ładny, ale przystojny to już jest wyższy poziom komplementu - zauważył - miło mi cię poznać christine - rzucił - dobra, biorę ten garniak, a tobie radzę wziąć tamtą kieckę - puścił do niej oczko i zniknął w przebieralni.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 9:26 pm

ta, na pewno sie dogadają xd oboje z innej planety. łączy ich tylko to że mają pieniądze xd
- w takim razie skoro przystojny jest lepszym komplementem to czy mnie też nie powinieneś nazwać przystojną? - zauważyła łapiąc go za słówka troche. może i nie ogarniała, ale na pewno tez nie była głupia jakaś - spokojnie - machnęła ręką - to wszystko jest i tak już opłacone, więc tak czy siak muszę to wziąć - wzruszyła ramionami.
hector hammond

hector hammond

brighton
inżynieria budowlana
wounded soul
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by hector hammond Czw Sie 26, 2021 9:28 pm

a ty od razu marudzisz xd nie mówię przecież poważnie, że do siebie pasują xd
- a to tym lepiej - wyszedł z przebieralni już we własnych ciuchach - ambroży, weź proszę do samochodu garnitur - machnął na niego - muszę już iść. życzę ci miłego wieczoru - ukłonił się i poszedł, możemy next jeszcze jakieś krótkie.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by christine atkinson Czw Sie 26, 2021 9:37 pm

nie marudzę tylko stwierdzam fakty!
też zapakowała swoje gratki i uciekła! nie możemy bo siedze w pracy i za jakieś 10-15 minut spadam xd
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by florence wright Czw Lis 25, 2021 9:41 pm

czekala na romy z niecierpliwoscia. byla spozniona, a ona potrzebowala zeby ktos jej powiedzial czy dobrze wyglada w nowej sukience.
poirytowana czekala na zewnatrz i palila papierosa.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by romy luddington Czw Lis 25, 2021 9:45 pm

romy sama była wybierać nowe sukienki! dlatego spóźniła się, a w zasadzie zapomniała i dopiero sms od florence jej o tym przypomniał - wybacz! - powiedziała na powitanie próbując złapać oddech bo biegła.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by florence wright Czw Lis 25, 2021 9:57 pm

- w ogole nie mozna na tobie polegac - warknela na nia witajac ja tymi slowami. rzucila papierosa na chodnik i przydepnela go. jej sprawy byly wazniejsze niz cokolwiek innego robila! - pospiesz sie - popedzila ja.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by romy luddington Czw Lis 25, 2021 10:03 pm

florence od razu wywołała w niej negatywne emocje. a wcześniej miała dobry humor bo planowała jak sie będzie stroić dla arthura - właściwie to... - zerknęła na zegarek na ręku - chciałam ci tylko przekazać, że nie mam dziś czasu - powiedziała drżącym, przestraszonym glosem - możemy się umówić innym razem - zaproponowała żeby jej tak nie porzucać xd
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by florence wright Czw Lis 25, 2021 10:06 pm

odwrocila sie do niej i spojrzala na jej zegarek, po czym sie rozesmiala. - nie obchodzi mnie to czy masz czas - przypomniala jej jak malo ja obchodzi to, ze ma swoje zycie. - potrzebuje cie teraz i teraz mi pomozesz, nie bedziemy tego przekladac - powiedziala ostro.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by romy luddington Czw Lis 25, 2021 10:21 pm

normalnie potulnie poszłaby za florence, ale nie tym razem - nie mogę, jestem umówiona, na randkę - zaczęła tłumaczyć się, bo może faktycznie tak właśnie było i mieli jakieś plany na dziś! - nie mogę - pokręciła głową robiąc krok w tył.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by florence wright Czw Lis 25, 2021 10:25 pm

- randke? - powtorzyla z rozbawieniem. - jesli chcesz zebym ci uwierzyla to nastepnym razem wymysl lepsza wymowke - wysmiala ja. nie wierzyla ze ktos moze sie zainteresowac romy. byla ladna, ale wedlug niej nijaka. miala ja za popychadlo.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by romy luddington Czw Lis 25, 2021 10:29 pm

każdy myślał, ze romy to popychadło, a tak na prawdę była uczuciowa, porywcza i zboczona xd - nie muszę ci się tłumaczyć - przyjęła pewną obronną postawę - idę na randkę i to z księciem! - wypiła w końcu bo nie mogła się powstrzymać. chciała się tym chwalić xd
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by florence wright Czw Lis 25, 2021 10:36 pm

nie uwierzylaby jej w to, ze jest porywcza ani zboczona xd wyobrazala sobie ja bardziej jako pillow princess.
zmierzyla ja wzrokiem kiedy sie postawila. nie spodziewala sie tego i nie podobalo jej sie to. - z ksieciem? - rozesmiala sie tak, ze musiala az otrzec lezke z oka. - masz bujna wyobraznie - probowala zlapac oddech tak ja rozbawila.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by romy luddington Czw Lis 25, 2021 10:47 pm

nie była jej prawdziwą przyjaciółką to nie wiedziała. stefka, znała jej mroczne sekrety!
czuła jak wzbiera w niej gniew i wkurzenie. jak florence mogła tak ją wyśmiewać i pomiatać! - z księciem! - pokazała zdjęcie arthura na swojej tapecie telefonu - to nie wyobraźnia, tylko fakty! - zauważyła.

Sponsored content

krawiec - Page 2 Empty Re: krawiec

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 10:34 pm