balkon

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    balkon - Page 2 Empty balkon

    Pisanie by st. albans Sro Wrz 22, 2021 4:16 pm

    First topic message reminder :

    balkon - Page 2 Tumblr_mrrchhqqXG1rq7kcyo1_500
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Wrz 25, 2021 10:44 pm

    - to on? jest tym, który spał z twoją siostrą? - zdziwiła się i odwróciła się w stronę salonu, ale w tłumie imprezowiczów po andersonie nie było śladu. to nie pasowało jej do tego co ostatnio opowiadała dani. myślała, że anderson jest winny kręcenia z ruby za plecami dani, a nie z siostrą marty'ego za jego plecami. spojrzała ponownie na marty'ego. - tak. to był zły pomysł, żebyśmy w ogóle tu przychodzili. - mruknęła, bo ten wieczór zdecydowanie nie potoczył się tak jak myślała.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by marty singleton Sob Wrz 25, 2021 10:50 pm

    - tak - pokiwał głową - chyba nie myslałaś, że przywaliłbym komuś bez powodu? - spojrzał na nią nieco zawiedziony - czyli jednak myslałaś - zaśmiał się trochę gorzko. myślał, że peggy znała go na tyle żeby wiedzieć jaki jest na prawdę. a nie był porywczy! - czy to oznacza, że pójdziemy do mnie i zostaniesz na noc? - zaproponował. nie liczył nawet na seks, ale na wspólne spanko xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Wrz 25, 2021 10:59 pm

    - szczerze? nie mam pojęcia dlaczego miałbyś przywalać komukolwiek z jakiegokolwiek powodu. - westchnęła zrezygnowana. nawet jeśli miał dobre powody to i tak uważała, że zachował się bezmyślnie. popatrzyła na przeciągle na marty'ego. - myślę, że będzie lepiej jeśli pójdę do siebie i odpocznę po tym wszystkim. muszę przemyśleć parę rzeczy. - odpowiedziała. czyli jednak była na niego zła, ups.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by marty singleton Sob Wrz 25, 2021 11:08 pm

    nie chciał się z nią kłócić więc nawet nie komentował jej słów. czuł, że zawiódł i siebie i ją, ale z drugiej strony liczył na to, że bedzie bardziej wyrozumiała - w porządku, jak chcesz - odepchnął się od barierki i ruszył do wyjścia - spisz koniecznie protokół ze zdarzenia i wyślij na mojego maila - zakpił sobie bo był zły, a potem poszedł do domu. sam!
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Wrz 25, 2021 11:18 pm

    poszła do domu i spisała protokół, bo to pomagało jej uporządkować myśli!
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 2:13 am

    sukienka, makijaż który zrobiła jej rosie i rady dziewczyn zadziałały bo vicky stała tutaj z jakimś chłopakiem, który właśnie szedł po kolejnego drinka dla niej. ona natomiast jarała się faktem, że do niej zagadał, stała i patrzyła na ulicę i to co się tam działo.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 2:17 am

    zauwazyl, ze cos sie dzieje na balkonie wiec ruszyl w tym kierunku. minal sie z kolega vicky I nawet spojrzal za nim by ocenic czy jest wystarczajaco przystojny. - wygladasz zjawiskowo - powiedzial z usmiechem I stanal obok niej, opierajac sie o barierke.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 2:23 am

    pewnie nie miała nawet jak z nim pogadać dzisiaj więc tylko machnęła mu przelotnie na powitanie i dopiero teraz udało im się wymienić chociaż kilka zdań - dzięki archie - uśmiechnęła się od razu słysząc jego komplement, ale mimowolnie zerknęła kiedy podszedł czy nie ma z nim tej okropnej leah! na szczęście dla vicky nie było jej! - chcesz przejąć balkon na swoją schadzkę czy odstraszyć mi kolegę? - zażartowała. nie posądzała go o złe intencje, przynajmniej nie naumyślnie.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 2:30 am

    usmiechnal sie. mowil to szczerze I na pewno zgodzilby sie z rosie, ze vicky pasowaly obcisle sukienki. chociaz w stroju od pilki noznej tez wygladala uroczo. wiadomo! - ani to, ani to - zasmial sie. - Kim jest twoj kolega? - zainteresowal sie jednak.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 2:37 am

    rosie miała rację, tylko vicky nie dostrzegała swojej kobiecej strony która przyciągała potencjalnych samców. nawet archiego xd
    - och, w takim razie przykro mi? - powiedziała pytająco w jego stronę i zaśmiała się - nie znam go za dobrze, poznaliśmy się godzinę. chciał mi pokazać kolekcję swoich gier z super mario, które ma w domu. może tam zaraz pójdziemy - opowiedziała mu szczegółowo. nie rozumiała, że to zaproszenie na seks xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 2:43 am

    nie doceniala swoich mozliwosci xd
    - mi tez - zasmial sie bo w sumie juz zapomnial o czym byla mowa. zmruzyl oczy I spojrzal na nia podejrzliwie. - chce ci pokazal kolekcje swoich gier? - musial sie upewnic, ze dobrze slyszal. - wiesz co to znaczy? - teraz pewnie zalowal, ze jednak nie chcial odstraszyc jej kolegi.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 2:47 am

    to pewne!
    zaśmiała się razem z nim bo też już nie pamiętała o czym rozmawiali - mhm - pokiwała głową w odpowiedzi na jej pytanie. była podjarana grami więc nie mogła się doczekać - ee, to znaczy że chce mi pokazać kolekcję gier? - dopytała z dość niepewną miną przygryzając dolną wargę. czuła, że to pytanie podpucha.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 2:56 am

    przekrecil glowe, przygladajac sie jej. to bylo nawet slodkie, ze byla taka nieswiadoma. I moze nawet troche niebezpieczne jakby sie nad tym bardziej zastanowic. - o tej porze nikt kto zaprasza cie do siebie na granie w gry nie ma na mysli gier komputerowych - wyjasnil.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 3:02 am

    - och - trochę posmutniała słysząc jego argumenty - w takim razie nie pójdę - westchnęła. na prawdę chętnie pograłaby w super mario. teraz musiała pomyśleć jak go spławić, a koleś już wracał z drinkami! pewnie liczył na to, że go wypiją i ją zaciągnie do siebie - musisz mi pomóc - odpowiedziała nieco spanikowana bo nie spławiała nikogo wcześniej dlatego przyciągnęła do siebie archiego i pocałowała patrząc jednym okiem na minę kolesia, który się wkurwił i poszedł. jak zniknął z zasiągu jej wzroku to się od niego oderwała.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 3:17 am

    usmiechnal sie troche smutno bo jednak szkoda bylo, ze sie zawiodla. rowniez spojrzal w strone salonu I juz mial pytac jak moze jej pomoc, ale nie zdazyl. objal ja bo tak sie wczul w role! niestety za chwile sie od niego odsunela, ale on nie oderwal od niej wzroku. przypomnialo mu sie to jak kiedys pocalowala go pierwszy raz I jak wzbudzila w nim watpliwosci co do jego seksualnosci. - czy to zle, ze mam ochote cie dalej calowac? - zapytal troche niepewnie. nie chcial jej przestraszyc!
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 3:21 am

    nie pierwszy i nie ostatni zawód w życiu vicky! nie zdążył bo vicky wzięła sprawy w swoje ręce. teraz będzie omijać tego gościa szerokim łukiem!
    też jej było przyjemnie jak się całowali, bo halo to był archie! wiadomo że miała do niego słabość. trochę nie wiedziała gdzie patrzeć gdy się tak w nią wpatrywał, dlatego uciekała wzrokiem gdzieś obok - nie wiem, a wydaje ci się to złe? - nie chciała się przyznawać że najchętniej też by go pocałowała. ciągle czuła się niepewnie i trochę niezręcznie po takich sytuacjach jak z leah czy summer!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 3:26 am

    archie pewnie sam nie raz uzywal takich tekstow by zaprosic kogos do siebie, ale teraz tez bedzie posylal kolesiowy grozne spojrzenie przez to, ze chcial wykorzystac vicky hehe
    - nie, wrecz przeciwnie - pochylil sie do niej, probujac wybadac czy jednak zaraz nie ucieknie. nie przejmowalby sie niczym gdyby to nie byla vicky. juz raz zawalil wiec chcial byc ostrozny. szczegolnie dlatego, ze nie byla zbyt doswiadczona. ostatecznie jednak postanowil ja pocalowac.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 3:34 am

    już sobie wyobrażam jak zapraszał kogoś na oglądanie biblioteki lub swojej kolekcji rzeźb xd
    - w takim razie spróbuj - to pewnie był trochę alcohol talk, ale trochę też rzecz która chciała zrobić od dawna. skoro się pochyli to też badała na pewno jego wyraz twarzy i kiedy ja pocałował to odważyła się na coś bardziej odważnego nawet poglebila ten pocałunek zarzucając mu ręce na szyję. będzie musiała pochwalić rosie że sukienka działa cuda xd - ale wiesz że już mnie nie nabierzesz na oglądanie kolekcji gier? - zażartowała odrywając się od niego na chwilę bo jednak nie chciała żeby było krępująco kiedy się nie całowali.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by archie holtzman Nie Wrz 26, 2021 3:41 am

    haha dobrze, ze nie mial obrazow ze swoja podobizna xd mogl sie pochwalic obrazami Gabriela, ktore mu podarowal. I ktore na pewno trzymal w piwnicy bo jednak wolal sie na niego codziennie nie patrzyc.
    dodala mu troche odwagi tymi slowami. moze I byl odwazny przy innych ludziach, ale vicky sprawiala, ze troche sie denerwowal. to byly jednak pozytywne emocje. delikatnie przycisnal ja do siebie gdy odwzajemnila pocalunek. rosie bedzie wniebowzieta xd - wielka szkoda - zasmial sie. - betsy I bandit sie za toba stesknili - tak nazwal swoje psy xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Wrz 26, 2021 3:47 am

    tak, zapraszał laski i facetów żeby oglądały obrazy z nagim gabrielem xd
    vicky myślała że była dla niego szara myszka a okazywało się że miała większy wpływ na niego niż myślała! na pewno podobało jej się to, że zaangażował się w całowanie bo chyba jej ostatnie przygody z marcusem napawaly ja niechęcią - musisz wymyślic coś innego - zachęciła go do kreatywności - skoro się stesknily to muszę je odwiedzić - zasugerowała to że mogliby pójść do niego co też pewnie zrobili bo impreza się powoli wypalała. pewnie faktycznie pobawiła się z psami i noc skończyła się na mizianiu na kanapie! nie doszło jednak do niczego więcej bo vicky nie była na to gotowa a archie szanował jej granice hehe.

    Sponsored content

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » balkon
      » balkon
      » balkon
      » balkon
      » balkon

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:56 pm