toaleta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    toaleta - Page 2 Empty toaleta

    Pisanie by st. albans Sro Lis 17, 2021 11:09 am

    First topic message reminder :

    toaleta - Page 2 Z23592833IER,Siadanie-na-desce-w-publicznej-toalecie-jest-bezpi
    khai parekh

    khai parekh

    Londyn
    troche menadzeruje
    fake happy
    27

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by khai parekh Sro Lis 23, 2022 9:24 pm

    tylko george ma taka wladze xd
    haha moze po florence bali sie, ze znowu znajdzie sobie jakas glupia pinde i woleli zeby sie pogodzil z annie albo khai xd
    - dochodzi do siebie po operacji - nie wiem jakiej, nie chce mi sie myslec xd - ale czuje sie coraz lepiej - dodala. troche ja zdziwilo, ze przejal sie babcia na tyle zeby chciec ja zobaczyc - ucieszy sie, z odwiedzin - usmiechnela sie. - byles jej najlepszym parnerem do gry, z nami nie czuje takiej satysfakcji kiedy nas ogra - zasmiala sie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by george windsor Sro Lis 23, 2022 9:34 pm

    ma władze i jest seks maszyną xd
    może tak było xd dlatego ostatnio pozwolili żeby annie założyła królewskie klejnoty!
    - jak zawsze kolano jej dokucza? - ja wymyśliłam xd możliwe że wcześniej też ją odwiedzal w takich okolicznościach w szpitalu! - trochę trenowałem w karty, ale specjalnie dam się jej ograć jak coś - udawał, że mógłby wygrać, ale tak na prawdę babcia była mistrzynią pewnie.
    khai parekh

    khai parekh

    Londyn
    troche menadzeruje
    fake happy
    27

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by khai parekh Sro Lis 23, 2022 9:52 pm

    sam sobie ten tytul dal xd
    spisek! a george nic nie zauwazyl.
    haha dzieki xd - tak, ale mamy nadzieje, ze po tej operacji sie poprawi - doceniala to, ze pamietal takie szczegoly o jej rodzinie. - tylko nie mow jej tego bo bedzie cie trzymac tak dlugo az wygra fair - zazartowala.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by george windsor Sro Lis 23, 2022 9:57 pm

    ale sie czepiacie jego tytułu seks maszyny, na serio nią był. florence rozpuściła niepochlebne plotki xd
    miał dużo rzeczy na głowie to nie zauważył xd
    - na pewno będzie lepiej - poklepał ją pocieszająco po ramieniu, ale może o milisekundę zbyt długo trzymał tam rękę i zrobiło się nieco niezręcznie - nie zdradzę swojej tajemnicy, jestem w tym dobry - trzymał w sobie dużo tajemnic swoich i korony.
    khai parekh

    khai parekh

    Londyn
    troche menadzeruje
    fake happy
    27

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by khai parekh Sro Lis 23, 2022 10:21 pm

    hahah tak, wszystko wina florence xd
    pokiwala glowa kiedy ja pocieszal. - to akurat mi wiadomo - spojrzala na swoje odbicie w lustrze wpominajac sekret, ktory ja najbardziej dotknal. czyli rasizm royalsow xd - powinnam juz wracac do babci - machnela reka w strone drzwi, ale nie ruszyla sie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by george windsor Sro Lis 23, 2022 10:25 pm

    wiadomo xd
    george nie był rasistą, ale oczywiście już teraz przymknął oko na to, że kazali mu się rozstać z khai. wcześniej był wzburzony. może do tego wróci xd
    - to chodźmy razem - i na pewno poszli gdzie spędzili miły czas z babcia, ale ktoś znowu coś wyłapał do szpitalny korytarzu i rozeszły się jakieś plotki.
    powinniśmy zagrać george + annie + khai!

    Sponsored content

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 2:22 pm