karuzela

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    karuzela Empty karuzela

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:21 pm

    karuzela Tumblr_ngaid0SfJT1rvn6njo1_1280
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 10:07 pm

    robiła selfiaczki na tle tej karuzeli, bo musiała mieć co wstawiać na insta #christmas, am i right?
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by flynn caplan Sob Gru 04, 2021 10:10 pm

    a flynn jezdzil na koniku, ktory byl na karuzeli. zacieszal jak dzieciak i zamachal do jej telefonu kiedy wjechal jej w kadr.
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 10:17 pm

    nie była zadowolona z tego, że złapał się w kadrze jakiś random, który nie pasował jej do zdjęcia! teraz stała z telefonem w dłoni i próbowała jakoś wywalić go ze swojego tła, ale się nie dało! musiała więc podejść bliżej i go poinformować o tym, żeby do niej nie machał - halo, ty, blondyn! tak, do ciebie mówię! - zamachała na flynna - nie machaj mi do zdjęcia! nie pasujesz mi do insta i do hasztagów! dzięki! - wytłumaczyła mu grzecznie.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by flynn caplan Sob Gru 04, 2021 10:25 pm

    flynn byl pewnie ubrany podobnie jak na awku. mial na sobie warstwy i swiateczny sweter z rudolfem, ktoremu swiecil sie czerwony nos. do tego mial smieszna czapke i szalik, ktore w ogole nie pasowaly do jego stroju. zasmial sie kiedy dziewczyna zwrocila mu uwage. - dopisz sobie nowe hashtagi! - zawolal i musial poczekac az karuzela sie obkreci i znowu bedzie ja widzial. - jestem swietna dekoracja! - zaczal sie smiac i znowu zapozowal do zdjecia.
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 10:28 pm

    - nie nie, nie pasujesz w ogóle do mojej koncepcji! przez ciebie będę musiała ją zmienić! - no tak, tragedia, ari będzie musiała zmienić koncepcję, a już ją wcześniej sto razy powtarzała i robiła tak, żeby była idealna. była perfekcjonistką pod każdym względem. tupnęła nóżką niezadowolona jak małe dziecko, wywalając zdjęcie w ogóle - w ogóle masz okropny sweter! - rzuciła mu obelgą jakby tym się miał zaraz przejąć xd ale pewnie nie. więc musiała cykać zdjęcia pod innym kątem, skoro flynn się uparł. a ona miała na sobie jakąś super wygodną kieckę z golfa, wysokie kozaki, uroczy kapelutek, wyglądała jak pani z żurnala.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by flynn caplan Sob Gru 04, 2021 10:43 pm

    byl za bardzo zjarany zeby w ogole dotarlo do niego to jak bardzo denerwowal ari. chociaz szczerze mowiac nawet na trzezwo by sie tym za bardzo nie przejal. takie laski byly dla niego zabawne! on niczym sie tak bardzo nie przejmowal. ostatnio mial faze na takie wystrojone laski wiec nie mial zamiaru sie od niej odczepic. zeskoczyl z konia kiedy skonczyla sie jazda i podszedl do niej. - nadal uwazam, ze zdjecie ze mna doda ci lajkow - probowal ja przekonac i nacisnal na nos rudolfa zeby sie zaswiecil. zupelnie nie przejal sie tym, ze jej sie nie podobal.
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 10:47 pm

    ari najwyraźniej ostatnio trafiała na kompletnie pokręconych facetów. najpierw na dante, który zaczepiał ją po pijaku, teraz trafiła na flynna który zjarany nie chciał jej dać spokoju. robiła w spokoju swoje idealne selfiaczki, kiedy to nagle flynn podszedł do niej i zaczął się wygłupiać. niebieskie takie pożądane przez zielonych! zmierzyła go wzrokiem - chyba sobie żartujesz... ale niech będzie, zrobię to tylko i wyłącznie w ramach eksperymentu, czy to zdjęcie mi doda lajków czy nie. jeżeli nie doda, wywalam je po jednym dniu a jak doda, no to może ci kupię lepszy sweter, bo ten, sorry jakkolwiek masz na imię, to ci nie pasuje - wywróciła oczami i strzeliła im wspólną focię - może być? - pokazała mu ją nawet!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by flynn caplan Sob Gru 04, 2021 11:11 pm

    zieloni pewnie czuli, ze niebieskie sa najbardziej nieosiagalne i dlatego tak za nimi latali.
    - mam najlepszy sweter w miescie - zartowal sobie, ale pewnie tak na prawde myslal. nie widzial jeszcze nikogo kto by sie mogl popisac taka technologia i swiecacym nosem. dobrze, ze nie ubral tego ktory gra muzyczke bo jeszcze bardziej by ja wkurzal. zapozowal do zdjecia, ale zaraz pokrecil glowa. - musisz byc bardziej swiateczna - zdjal swoja czapke i przeczesal dlonia wlosy, po czym zalozyl jej czapke na glowe. - idealnie - zasmial sie.
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 11:15 pm

    kolejny sobie wybrał trudną sztukę do zdobycia xd ari tak łatwo mu się nie da!
    zamrugała parę razy kiedy założył jej swoją czapkę na głowę - co? co się właśnie wydarzyło? - nie wiedziała jak ma reagować, bo pierwszy raz nie miała na coś wpływu i on jej burzył wszystkie ułożone wcześniej plany. nie chciała jego czapki, ale przejrzała się w telefonie jak w niej wygląda - sprzedasz mi ją? - zapytała - albo nie, najlepiej oddaj, nie stać cię pewnie na takie transakcje - westchnęła - zrobimy jeszcze jedno zdjęcie, ale ostatnie, a potem sobie pójdziesz i robisz co chcesz, zgoda? - zapytała mając nadzieję, że się odczepi ale pewnie się nie odczepi xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by flynn caplan Sob Gru 04, 2021 11:27 pm

    flynn lubil wyzwania hehe
    - jestes bardziej swiateczna - wytlumaczyl jej z rozbawieniem. smiesznie wygladala kiedy nie wiedziala o co chodzi. - mozesz ja ode mnie dostac w prezencie - wyszczerzyl sie. czesto rozdawal swoje rzeczy albo znajomi mu je kradli wiec nie bylo mu szkoda czapki. nie zdazyl sie jeszcze przywiazac. - skoro ty chcesz ja kupic to ciebie nie stac - zarechotal glupkowato. gadala tyle, ze nie bardzo wiedzial przyjmowal polowe informacji. - mialem nadzieje, ze zrobimy cala sesje - udal zawiedzionego.
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 11:30 pm

    ari i ja trzymamy za niego kciuki xd
    - niech ci będzie - zgodziła się z nim, że jest bardziej świąteczna teraz kiedy zmieniła czapkę na taką reniferkową, którą powinna teoretycznie mieć ale nie miała bo była paniusią i księżniczkowatą rozkapryszoną laską z dobrego domu - w prezencie? rozdajesz swoje ubrania w prezencie? dziwny jakiś jesteś - westchnęła - jak to całą sesję? oniee, nie możemy tego zrobić, nie mam aż tyle czasu, zająłeś mi go i tak już sporo - spojrzała na niego ale się zlitowała - dobrze, parę zdjęć i koniec. przy okazji, arianne jestem - przedstawiła się - ale mów mi proszę ari - poszła mu już na rękę skoro tak.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by flynn caplan Sob Gru 04, 2021 11:44 pm

    nie obiecuje, ze nie zapomni jaki byl jego cel xd
    - nie rozdaje ubran w prezencie, ale skoro ci sie podoba to mozesz ja dostac - powiedzial z rozbawieniem. w domu pewnie mial kilka innych podobnych wiec nie bylo mu zal. poswieci jedna zeby ari wczula sie w swiateczny klimat! - flynn - przedstawil sie i wyszczerzyl gdy zgodzila sie na wiecej zdjec. - powinnismy zapozowac z reniferami, beda pasowac do swetra - zaproponowal.
    arianne blanchet

    arianne blanchet

    toronto
    koreanistyka
    princess at heart
    25

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by arianne blanchet Sob Gru 04, 2021 11:52 pm

    ari mu się przypomni xd
    wywróciła oczami pięćset razy - niech ci będzie, pójdziemy pozować do reniferów! - zgodziła się na ten idiotyczny pomysł, poszli nacykać sobie mnóstwo zdjęć, ari mu zostawiła swój numer do siebie na przyszłość i sama poszła do domu po całej tej dziwnej dla niej sytuacji.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ming li-hurd Nie Gru 05, 2021 8:04 pm

    wyciągnęła ashley na jarmark skoro tak dobrze się bawiła upijając się grzanym winem pierwszego dnia. nie wiedziała, że ashley też już miała okazję się dobrze tu bawić.
    - idziejmy na kręciołka! - zajarała się karuzelą.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ashley whittemore Nie Gru 05, 2021 8:08 pm

    nie miala w planach ponownie tu przychodzic skoro wczoraj alec kupil jej swieczke, ktora miala zamiar oddac rosalie w prezencie. ming jednak tak sie jarala jarmarkiem, ze nie byla w stanie jej odmowic. miala szczescie, ze smakowalo jej to wino! - to idz - spojrzala w kierunku karuzeli. nie miala zamiaru wchodzic na nia. nie miala pieciu lat! nie bawily jej takie rzeczy.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ming li-hurd Nie Gru 05, 2021 8:10 pm

    ashley jak zawsze słodziak, który ulega swoim różowym znajomym. benek też na pewno ją tu jeszcze wyciagnie i to nie raz.
    - musijsz ze mną. - uparła się. ming nie miała pięciu lat, ale czasem odkrywając uroki życia w anglii zachowywała się jak dziecko, które dopiero poznaje świat.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ashley whittemore Nie Gru 05, 2021 8:24 pm

    miala przerabane!
    - nie, ja tu zostane i zrobie ci zdjecie - wymyslila. miala nadzieje, ze to ja przekona. poswiecala sie wystarczajaco bedac tutaj. nie miala zamiaru robic sobie siary jezdzac na karuzeli. jeszcze by ja ktos zobaczyl. wypominaliby jej to przez najblizszy miesiac.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ming li-hurd Nie Gru 05, 2021 8:28 pm

    tak tylko sobie wmawiała!
    ming może i by się zgodziła na zdjęcie, a nawet video na jej kanał, ale ostatnio czuła się samotna i przytłoczona, więc niestety pomysł ashley do niej nie przemówił, nie dzisiaj.
    - ni chcisz ze mną... tak jak nikt... - jej smutne usta ułożyły się w podkówkę.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ashley whittemore Nie Gru 05, 2021 8:38 pm

    a tak naprawde cieszyla sie, ze tak ja lubia hehe
    - nie, nie, nie - pokrecila glowa. - nie dramatyzuj - podeszla do niej zeby popchnac ja blizej karuzeli, ale wtedy zobaczyla ta jej smutna mine i zrobilo jej sie troche zal ming. - jesli pojde z toba to nie bedze mogla ci zrobic zdjecia i nie bedziesz miala na pamiatke - probowala ja przekonac.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ming li-hurd Nie Gru 05, 2021 8:42 pm

    wiadomo! królowa różowych!
    - ni chcę zdjącia jak jestem sama! zawszędzie jestem sama! - wbrew temu co ashley powiedziała, ming coraz bardziej dramatyzowała. wpadła w wir emocji jak pomyślała o tym, że chciałaby pójść na karuzelę z przyjaciółką, z siostrą, z chłopakiem... ale ostatnio wszyscy zachowywali się jakby jej tu wcale nie chcieli i tylko przeszkadzała.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ashley whittemore Nie Gru 05, 2021 8:50 pm

    tak!
    - mozemy sobie zrobic razem zdjecie na tle karuzeli - wymyslala dalej. byla sklonna pojsc na taki kompromis. starala sie ja przekonac, ale juz wiedziala, ze to pewnie nic nie da i bedzie musiala sie zlamac i isc z nia na ta glupia karuzele. nie chciala jej sprawiac przykrosci pomimo to, ze czasami bywala troche wredna.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ming li-hurd Nie Gru 05, 2021 8:56 pm

    popatrzyła na karuzelę i znowu na ashley. wizja robienia sobie zdjęcia i tylko udawania, że coś robią czego wcale by nie robiły wcale do niej nie przemawiała. była taką influencerką, która pokazywała na social mediach swoje prawdziwe zycie, a nie udawane.
    - nie chcę już. chcę do dom. - mruknęła wsuwając ręce do kieszeni.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ashley whittemore Nie Gru 05, 2021 9:17 pm

    mogla udawac tak jak reszta influencerow, ale wolala byc autentyczna ech.
    popatrzyla na nia i bila sie troche z myslami. nie chciala isc do domu skoro juz tu przyszly, a nie miala serca by pozwolic jej wrocic samej. zreszta potem pewnie bedzie musiala wysluchiwac w nocy jak sie zali mamie, a to jej zawsze przeszkadzalo. westchnela glosni. - chodz - mruknela i chwycila ja za ramie zeby ja pociagnac w strone karuzeli.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by ming li-hurd Nie Gru 05, 2021 9:25 pm

    może bała się, że jak skłamie w social mediach to ją chińska partia zgarnie xd
    ming miała teraz spięcia z mamą, więc może w nocy gadała z jakimiś koleżankami i to było jeszcze gorsze, bo trajkotały jeszcze dłużej i dzwoniła do wszystkich po kolei.
    ashley nie podjęła tematu, a ming wcale nie miała na myśli powrotu do akademika tylko do chin! załamała się ostatnimi wydarzeniami i może anglia obrzydła jej odkąd ojciec okazał się chamem! reakcja ashley jednak rozbudziła trochę ciepełka w jej sercu.
    - chodzimy na kręciołka? - spytała z nadzieją.

    Sponsored content

    karuzela Empty Re: karuzela

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:22 am