karuzela

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    karuzela - Page 7 Empty karuzela

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:21 pm

    First topic message reminder :

    karuzela - Page 7 Tumblr_ngaid0SfJT1rvn6njo1_1280
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by darcy callis Czw Gru 21, 2023 10:01 pm

    marty znalazl inna ruda na pocieszenie xd
    bylby troche przypal gdyby zostawila benka. byl zajety lataniem za rosie, ups. - hm, niech ci bedzie - zasmiala sie. - specjalnie zabierasz dziewczyny na straszne karuzele zeby wyjsc na odwaznego? - zartowala.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by marty singleton Czw Gru 21, 2023 10:10 pm

    co zrobić! wychodziło na to, że musiał bawić się w recykling!
    benek uznał, że dante był jego zagrożeniem jeśli chodzi o darcy, w jakimże był błędzie! - zabieram dziewczyny na randki w takie miejsca, zgadza się - nie uważał, że to lamusiarskie - ale to nie randka - spojrzał na darcy - chyba? - zaśmiał się. w sumie wyszłoby spontanicznie xd
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by darcy callis Czw Gru 21, 2023 10:24 pm

    meh!
    benek nie zdawal sobie sprawy z tego, ze dante byl najmniejszym zagrozeniem. praktycznie zadnym! - no nie wiem.. tak mnie porwales, ze mam watpliwosc - mowila to w zartach. nie zalezalo jej na randkach. przynajmniej nie na takich, ktore mialy prowadzic do czegos glebszego.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by marty singleton Czw Gru 21, 2023 10:26 pm

    bo benek się zacietrzewiał niepotrzebnie!
    na jej szczęście marty'emu też nie zależało na randkach które prowadziły do czegoś głębszego - porwałem? - zaśmiał się - chyba uratowałem, niczym rycerz w lśniącej zbroi i na białym koniu - sam sobie mówił komplementy - więc wychodzi na to, że ty możesz być księżniczką - poklepał ją po udzie i nawet mu się spodobało xd
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by darcy callis Czw Gru 21, 2023 10:37 pm

    zrobil problem z niczego, ups.
    - to brzmi tak romantycznie - westchnela, udajac rozczulona jego gestem. - moge byc ksiezniczka - zasmiala sie i zapatrzyla sie na niego. tez jej sie podobalo jak ja dotykal. przypominala sobie stare dobre czasy xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by marty singleton Czw Gru 21, 2023 10:41 pm

    drama queen!
    - przecież wiesz, że nie jestem w to najlepszy - chodziło mu o romantyzm, był romantyczny tylko dla jednej rudej niestety - czyli mam cię nazywać per księżniczka? - zarzucił rękę na oparcie i już się przymilał lekko rozluźniony - nie wiedziałem, że teraz każesz się tak tytułować - żartował dalej.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by darcy callis Czw Gru 21, 2023 10:46 pm

    - nie idzie ci najgorzej - szturnela noga jego noge. jakies laski na pewno na to lecialy xd - dokladnie tak - pokiwala glowa. w innej sytuacji by z tego cringe'owala, ale udzielilo jej sie jego luzackie podejscie. - musialam do tego dojrzec - kontynuowala zarty.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by marty singleton Czw Gru 21, 2023 11:00 pm

    - już mnie komplementujesz? nawet nie kupiłem ci grzanego wina - nie uważał jej za łatwą - ale kupię, jak stąd zejdziemy, wszystko dla księżniczki darcy - tytułował ją zgodnie z prośbą - więc jestes teraz dojrzała, sztywna i poważna? - musiał wybadać, nie chciał kolejnej sztywniary.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by darcy callis Czw Gru 21, 2023 11:09 pm

    - rozgrzewam cie zebys mi je kupil - przedstawila swoj plan. chetnie wypije z nim wino o ile jej znajomi sie nie odnajda zeby ja odzyskac. nie chciala wychodzic na zdesperowana i za nim lazic. - dojrzala owszem - nie uwazala sie za sztywniare.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by marty singleton Czw Gru 21, 2023 11:15 pm

    - musisz jeszcze przynajmniej poklepać mnie po kolanie żeby rozgrzać - komplementy to nie wszystko, sorry xd - jak tylko dojrzała to akceptuje, gorzej jakbyś była sztywniarą - zbliżył twarz do jej i obserwował - ale nie jesteś sztywniarą prawda? - darcy którą znał nie była, ale ludzie sie zmieniają.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by darcy callis Czw Gru 21, 2023 11:22 pm

    - jestes wymagajacy - poklepala go po kolanie tak jak chcial. najpierw chcial sluchac komplementow po tym jak kupi jej wino, a teraz sie domagal wiecej xd - nie jestem sztywniara - usmiechnela sie uroczo, rowniez sie mu przygladajac.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by marty singleton Czw Gru 21, 2023 11:32 pm

    sama go nakręcała, poza tym byli na karuzeli więc co innego mieli robić? wino przyjdzie po karuzeli! - to dobrze, sztywniary sa przereklamowane - powiedział enigmatycznie, a potem zachęcony tym wszystkim ją pocałował. nastrój mu się udzielił. jak karuzela się zatrzymała to faktycznie kupił jej to wino!

    Sponsored content

    karuzela - Page 7 Empty Re: karuzela

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:54 pm