narodowy ogród botaniczny

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by st. albans Czw Lip 07, 2022 11:36 am

    First topic message reminder :

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 10042-kirstenbosch-botanical-garden-cape-town-south-africa
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ashley whittemore Pon Lip 18, 2022 9:46 pm

    haha to swoja droga xd jesli zaczna za duzo czasu spedzac u dziewczyn w pokoju to ash bedzie sie musiala przeniesc do benka. wtedy napalony mood przejdzie na nia I ben awansuje na friends with benefits xd
    ming tak krotko byla w domu, ze Ashley uznala to za wakacje. nastepnym razem zabierze sie z nia. gorzej jesli ming znowu bedzie chciala wrocic na stale. ash sie po miesiacu zorientuje xd - powinnysmy jechac do wloch - wymyslila. ciekawe czy jutro bedzie pamietac, ze sama zapodala taki pomysl, ups.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lip 18, 2022 10:03 pm

    ben będzie wykorzystywać, że zapach seksu się będzie unosić w powietrzu xd
    hahaha teraz szkoda, że ashley nie zabrała się z nią za pierwszym razem. ale spoko, okazja do drugiej wizyty w chinach też się znajdzie. ming będzie jechała na pogrzeb w rodzinie, a ashley będzie myślała, że lecą imprezować.
    - tak! - zapiszczała z ekscytacji. - widziowałam na filmy! - skakała już w miejscu i wyobrażała siebie jako bohaterkę swoich komedii romantycznych. - mogę braść marikusa? - dopytała, bo bez niego nigdzie się nie ruszała. inaczej hurd będzie miał abandonment issues i będzie jeździł do kazdego kraju gdzie ming pojedzie, żeby ją sprowadzać z powrotem. raz zadziałało xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ashley whittemore Pon Lip 18, 2022 10:11 pm

    haha najbardziej na tym skorzysta.
    bedzie zachwycona wakacjami na pogrzebie. napije sie za mocnych ziolek I bedzie jej sie wydawalo, ze rozumie to co mowia do niej chinczycy xd moja ciotka kiedys wypila za mocna chinska herbate I zemdlala xd
    rozbawil ja entuzjazm ming. - tylko jesli ja bede mogla zabrac bena - w jej pijackim stanie to mialo sens. nie chciala byc third wheel. widziala juz ich w akcji xd benek dotrzyma jej towarzystwa kiedy trzeba, a potem zostawi go dla przystonych wlochow. haha bedzie lost in translation I Marcus bedzie myslal, ze teraz sie wyprowadza do wloch xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lip 18, 2022 10:18 pm

    w końcu benek będzie coś zawdzięczać marcusowi.
    hahaha dobre chińskie przygody do realizacji. może ją przodkowie natchnęli xd
    - tak, tak, tak! - klaskała w dłonie - najlepsiejsi przyjaciołowie na wycieczku! - cieszyła się zapominając, że teraz byli w tym samym składzie na wyjeździe, a jakoś nie spędzali razem czasu xd - będzim jako w friends, ti jesteś fifi, ben joey, a ja i marikus to monica i ross - gadała od rzeczy, chyba przez tą wódkę. lost in translation to były relacje moniki i rossa jak ming ogladała xd biedny marcus, będzie musiał jej gps zainstalować, żeby łatwiej było jej szukać w kolejnych krajach.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ashley whittemore Pon Lip 18, 2022 10:28 pm

    w koncu sie doczeka.
    haha moze xd
    - wolalabym byc Rachel, ale niech bedzie - nie jarala sie friendsami wiec nawet nie skumala, ze monica I ross byli rodzenstwiem. - licze na to, ze poznam tam joeyego - ogaraniala tylko tyle, ze byl przystojny. to jej wystarczylo. upila kilka lykow coli I podala ming butelke.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lip 18, 2022 10:37 pm

    - tak, joey pojedź z nami - kiwała głową, bo ciągle myślała, że benek to joey. z takim fuckboyem nie mogło być inaczej. spojrzała na butelkę podejrzliwie - poprzez to mam kręciołka - wskazała na swoją głowę, w której już się zrobiło wesoło po tych paru łykach. jak siedziała w chinach to nie piła i odzwyczaiła się od dotrzymywania tempa ashley. dobrze, że ciasteczka nie zjadła xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by ashley whittemore Pon Lip 18, 2022 10:46 pm

    haha moze Ashley kiedys nakarmi ja I bena ciasteczkami xd
    - to dobry kreciolek - zapewnila ja. upily sie I podobalo sie jej nawet to zwiedzanie wiec wrocily do domu zadowolone. zdecydowala, ze musi upijac ming czesciej xd

    Sponsored content

    narodowy ogród botaniczny - Page 2 Empty Re: narodowy ogród botaniczny

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:32 am