ogród

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ogród Empty ogród

    Pisanie by st. albans Czw Kwi 15, 2021 6:54 pm

    ogród 6fafd9e5bde3c7ea1377a4326e8e98c9
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 7:15 pm

    łaził zjarany po ogrodzie tak samo jak ta pani w gifku. był oczywiście ubrany elegancko jak na imprezę elegancką przystało, ale nie ogarniał ani co się tu dzieje, ani kto tu jest. wszystko mu było jedno.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 7:25 pm

    ashley byla tu, bo nie mogla przegapic takiej imprezy. praca jednak zawszy byla na pierwszym miejscu, wiec wyszla na ogrod, zeby porobic sobie kilka zdjec dla klientow na onlyfans. potrzebowala jednak fotografa, wiec gdy tylko zobaczyla jake'a od razu do niego podeszla. - potrzebuje cie na chwile - chwycila go za reke i wreczyla mu swoj telefon. - potrzebuje kilka fotek - oznajmila, po czym zaczela myslec nad tym jak sie ustawic.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 7:31 pm

    nie ogarniał. miał rozwiązany krawat, widział wszystko już rozmazane i ciągle mu się chciało śmiać. a tu nagle jakaś laska go ciągnie żeby gdzies za nią poszedł. - dobra, dobra, już idę. czego chcesz ode mnie dziewczyno? - zapytał spoglądając na nią i na telefon, który miał w ręce. strasznie go to zaczęło bawić.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 7:47 pm

    troche ja zaczelo irytowac, to ze nie ogarnial ale co zrobic. potrzebowala te zdjecia na teraz, a on byl jedyna osoba w poblizu. zreszta moze nawet lepiej dla niej, ze byl zjarany i nie ogarnial. przynajmniej byla szansa, ze jutro tego nie bedzie pamietac. im mniej osob w st albans wiedzialo czym sie zajmuje tym lepiej. - po prostu trzymaj prosto telefon i nacisnij ten przycisk kiedy ci powiem - pokazala mu, po czym spojrzala na niego, zeby sie upewnic, ze zrozumial.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 7:54 pm

    - no dobra, dobra, tak jest! - stanął na baczność a jak mu to wyszło, no to sama możesz się domyślić. nie wyszło. impreza się rozkręcała na dobre, a on już był załatwiony. otrzeźwiła by go chyba tylko kąpiel w tej fontannie. - już? ustawiłaś się czy nie? - dopytywał co chwilę, spoglądając na nią co ona w ogole wyprawia.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 8:00 pm

    westchnela, ale nie poddawala sie i miala nadzieje, ze cos z tego wyjdzie. gdyby wiedziala, ze kompiel w fontannie mu pomoze, to na pewno by juz w niej plywal. - zaraz - powiedziala lekko poirytowana tym, ze sie tak niecierpliwi. ustawila sie jakos fajnie i podwinela sukienke tak, ze prawie bylo widac jej bielizne. - teraz mozesz robic - powiedziala w koncu.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 8:07 pm

    aż mu oczy wyszły z orbit, że takie zdjęcie miał robić! co tu się właśnie działo! gorąco mu aż się zrobiło, biedny Jake. jedyne co mu pozostało to zrobić te zdjęcia, o które go prosiła Ashley - proszę bardzo, nie ma za co. co ty do cholery, sprzedajesz swoje foty w necie za kasę? czy może twój facet nie może wytrzymać i musi sobie zwalić do twoich fot a ty se jesteś na imprezie? - podrapał się zdziwiony po policzku.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 8:23 pm

    wywrocila oczami slyszac to co do niej mowi. - a co jesli je faktycznie sprzedaje w necie? - wygladzila sukienke i podeszla do niego blizej. nie przejela sie zbytnio jego komentarzem, bo miala zbyt wysokie poczucie wartosci by ktokolwiek mogl ja obrazic tak slabym tekstem. - nigdy nie dostales ostrego zdjecia od dziewczyny? - zapytala z lekkim wspolczuciem. prawie jej sie zrobilo go zal.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 8:30 pm

    - wszystko mi jedno, ale to trochę pojebane, że ja to miałem zrobić. nie masz jakiegoś statywu do takich spraw czy jak? tylko ciągniesz przypadkowych randomów do aparatu i pokazujesz mi nagle majtki? no kaman, dziewczyno, trochę szacunku do siebie - ups chyba nie do końca podobało mu się zachowanie ashley. - jeeezu, pewnie, że dostałem, ale żaden obcy koleś wtedy nie cykał zdjęć dziewczynie tylko ona sama to ogarniała - wywrócił oczami.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 8:48 pm

    - mam nosic ze soba statyw na imprezy? - uniosla w gore jedna brew, przygladajac mu sie. - nagie majtki? albo jest sie nagim albo ma sie majtki - zaczela lapac go za slowka. w sumie to nie wiedziala po co marnuje na to czas skoro ma to co chciala, ale najwyraniej nie miala nic innego do roboty. - skad mozesz to wiedziec? moze miala zywy statyw tak jak ja teraz - zabrala od niego telefon, zeby przejrzec fotki, ktore jej cyknal.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 8:51 pm

    - powiedziałem nagle nie nagie, czy ty jesteś jakaś głucha? matko kochana, co ja tu robię w ogóle - wymamrotał. no, tak przyszedł z kolegami a teraz utknął z dziewuchą, która go potraktowała jak jakiś przedmiot. ash mu działała na nerwy. - nie miała. bo chyba odróżniłbym zdjęcie zrobione z ręki kontra zdjęcie zrobione przez kogoś? a idę se stąd - pokazał jej język. ale na tym nie koniec, bo tak się spieszył żeby wrócić do środka, że wpadł do fontanny! i zaczął się topić.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 9:18 pm

    jake przynajmniej mial okazje sie poczuc jak duza czesc kobiet, ktore rozniez byly traktowane jak przedmioty. westchnela kiedy wlazl do tej fontanny. wcale nie miala zamiaru mu pomoc, ale skoro zaczal sie topic to nie miala zamiaru miec go na sumieniu. chwile postala tak sie na niego patrzac by sie upewnic, ze na pewno musi isc mu na ratunek, bo byla to absurdalna sytuacjia, ale w koncu zaczela sciagac szpilki. podwinela lekko kiecke i weszla do fontanny, zeby zlapac jake'a za chachly i wyciagnac go na ziemie.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 9:21 pm

    biedna ash musiała ratować takiego połamęte jakim jest jake. ciągle chcę napisać jack, ale jacka też tutaj mamy. więc muszę uważać. wypluł na trawę mnóstwo wody i próbował teraz łapać oddech. - ja pierdole, dzięki stara, jestem ci dozgonnie wdzięczny za to, że mnie uratowałaś. nie wiem jak ja ci się odpłacę. a i sorry, że cię obraziłem. jestem kretynem - wyrwał się z przeprosinami, ale nadal tam ledwo żył na trawniku.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by ashley whittemore Sob Kwi 17, 2021 10:07 pm

    - nie ma za co - pomogla mu usiasc i poklepala go po plecach. - zapamietam to sobie - powiedziala lekko rozbawiona i poszla bawic sie na imprezie.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jake griffith Sob Kwi 17, 2021 10:10 pm

    poszedł na chatę bo i tak był mokry.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jack carswell Sob Kwi 17, 2021 10:16 pm

    jack właśnie przechadzał się po ogrodzie. zgubił gdzieś chloe, trochę się spił i teraz postanowił się trochę przewietrzyć. dlatego tędy spacerował!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by archie holtzman Sob Kwi 17, 2021 10:21 pm

    wieczor archiego mijal calkiem milo, ale i on mial ochote przejsc sie na swiezym powietrzu. bylo ciemno ale zaraz wypatrzyl jacka i podszedl do niego. - milo cie widziec - zasmial sie i przybil mu zolwika, bo to podobno bylo znow na czasie.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jack carswell Sob Kwi 17, 2021 10:27 pm

    jack starał się być na czasie, chociaż dla niego ten żółwik był niemodny. postanowił go jednak wybaczyć archiemu - ciebie też - odparł śmiejąc się i przybijając mu tego żółwika żeby nie poczuł się olany czy coś - też potrzebowałeś odpoczynku od tej ilości alkoholu? - zapytał gapiąc się w niebo i wkładając ręce do kieszeniu.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by archie holtzman Sob Kwi 17, 2021 10:36 pm

    dobrze, ze mu przybil tego zolwika jednak. nie latwo bylo zawstydzic archiego, ale jednak pewnie zastanawial by sie przez cala noc co bylo z tym nie tak. w st albans czas plynal wolniej, wiec nie mialby nic innego do roboty. - tak. gabriel nigdy nie zawodzi swoja hojnoscia - rozesmial sie. zainteresowal sie tym na co patrzyl jack, wiec spojrzal w niebo. - co tam ciekawego widzisz?
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jack carswell Sob Kwi 17, 2021 10:43 pm

    pewnie już trochę go znał, dlatego wiedział że jakby nie przybił tego żółwika to archiego mogłaby czekać bezsenna noc. był dla niego wyrozumiały! - czyli jesteś tak samo pijany jak ja - powiedział dumnie i dalej spoglądał w niebo - widzę zbiory gwiazd, małą niedźwiedzicę - dumał dalej - i ciebie - odparł spoglądając już na archiego.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by archie holtzman Sob Kwi 17, 2021 11:00 pm

    dobry byl z niego kumpel! - na to wychodzi - dalej sie smial bo taki z niego smieszek byl. - duza niedzwiedzica tez tam jest? - zapytal troche zartem, ale rowniez z zainteresowaniem. - i mnie? - zasmial sie znowu i przeniosl wzrok na jacka.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jack carswell Sob Kwi 17, 2021 11:05 pm

    to prawda. dbał o archiego i jego zdrowie psychiczne!
    - jest tam - przybliżył sie do archiego i pokazał palcem gdzie jest ta niedźwiedzica. w tej samej chwili wyciągnął piersiówkę z marynarki. był przygotowany.... i podał archiemu, może chciał się jednak trochę dobić! - ciebie widzę tutaj, znacznie bliżej - wyjaśnił z uśmiechem.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by archie holtzman Sob Kwi 17, 2021 11:30 pm

    warto bylo miec takiego przyjaciela.
    archie uwaznie sie przygladal gdzie pokazywal mu jack. - tam? - zapytal rozbawiony i wskazal palcem to samo miejsce, ktore mu pokazywal. - jeszcze blizej? - chwycil piersiowke, ktora podawal mu jack, po czym objal go ramieniem. - tak blisko? - wyszczerzyl sie.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by jack carswell Sob Kwi 17, 2021 11:34 pm

    przyjaciela i nie tylko he he.
    - dokładnie tam - wskazywał uporczywie palcem. stali całkiem blisko - tak blisko wystarczy co? - zerknął na niego kiedy ten objął go ramieniem. zesztywniał nieco, zresztą jak zawsze w takich sytuacjach z archiem, bo mimo wszystko ciagle nie był do nich przyzwyczajony. spoglądał na jego uśmiech i odwzajemniał go.

    Sponsored content

    ogród Empty Re: ogród

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » ogród
      » ogród
      » ogród
      » ogród
      » ogród

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 11:49 am