taras

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    taras - Page 2 Empty taras

    Pisanie by st. albans Sob Sty 14, 2023 2:08 pm

    First topic message reminder :

    taras - Page 2 2002%2C%20The%20Loggia%2C%20unknown
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by max amsberg Sob Sty 14, 2023 9:05 pm

    no tak, dopóki go tu nie zobaczyla, to nie pomyślałaby, że mogłaby go zaprosić xd
    pokręcił głową na jej teksty.
    - przysięgam, nie nadążam za wami - westchnął ze zrezygnowaniem. nie wiedział już, czego oczekują od niego archie ani lilibet. królewicze byli zajęci, więc musiała się zadowolić tym niedorobionym xd który był najbardziej trzeźwy i trzymał najlepszy poziom, chciałabym zauważyć.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by lilibet windsor Sob Sty 14, 2023 9:09 pm

    to prawda, max był najczęściej trzeźwy i najczęściej ogarnięty, a ona i tak wolałaby pijanego księcia xd
    - ułatwię ci - odwróciła się żeby coś zaprezentować - czy byłbyś wkurzony gdybym na twoich oczach obmacywała się z jakimś kolesiem o tak? - zaprezentowała macając i wijąc się wokół maxa. oczywiście przesadziła bo nie jo i max się tak nie zachowywali xd
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by max amsberg Sob Sty 14, 2023 9:12 pm

    głupia, nie doceniała!
    zaśmiał się, kiedy zaczęła się tak wić. po pierwsze, wyglądała zabawnie. po drugie, zorientował się, że jej reakcja jest mocno przesadzona.
    - jo miała rację, naprawdę chcesz mnie zabić - stwierdził. - jak chcesz to zrobić? popchniesz mnie, żebym wypadł z tarasu? - wychylił sie trochę, żeby ocenić wysokość. oczywiscie unikał poważnej rozmowy xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by lilibet windsor Sob Sty 14, 2023 9:21 pm

    nie szukaj logiki u żadnej postaci xd
    zmarszczyła czoło na słowa o tej lasce - chyba lubi się wtrącać w cudze relacje co? - tu akurat miała dzisiaj racje! - nie chce cię zabić! - wkurzało ją jego żartobliwie podejście - po prostu jestem zła! - wyjaśniła. ona przynajmniej potrafiła to nazwać xd
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by max amsberg Sob Sty 14, 2023 9:24 pm

    już dawno nie szukam xd
    - trochę - przyznał z rozbawieniem i zawiesił się na chwilę, bo znowu obijały mu się w głowie słowa jo. miał teraz overthinking jak jess w new girl, kiedy nick kierował w jej stronę stopy i analizowała, czy na nią leci xd - jesteś zła, bo tańczyłem tak z inną dziewczyną? - i teraz on zaczął się wić wokół niej, naśladując to, co przed chwilą robiła i wyraźnie się wydurniając.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by lilibet windsor Sob Sty 14, 2023 9:28 pm

    to dobrze xd
    dla niego to było zabawne, a ona stała z miną 'are you fucking kidding me?' xd
    haha, nawiazania do new girl na nowo! stała jak kołek kiedy się obok niej wił i skwitowała to tylko jednym - jesteś idiotą - podsumowała. nie wiedziała jak na takiego idiotę w ogóle mogła lecieć.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by max amsberg Sob Sty 14, 2023 9:33 pm

    nie mógł podchodzić do tego na serio, bo nie wiedział, o co chodzi lilibet i właściwie jemu też. nie nadawał się do poważnych rozmów. ktoś powinien mu dać jakąś złotą radę.
    znak, że będzie trzeba znowu obejrzeć xd
    - okej, podsumujmy. jesteś na mnie zła, jestem idiotą - wyliczał na palcach - ale nie chcesz mnie zabić, to na plus - na pewno się dogadają i cokolwiek sobie wyjaśnią xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by lilibet windsor Sob Sty 14, 2023 9:45 pm

    oboje nie wiedzieli o co chodzi, może ktoś musi ich posadzić i im to wyjaśnić.
    - trafne podsumowanie, gratuluje - dobrze, że nie zaczęła mu bić brawo. tak, ciągle była zła - nie odpowiedziałeś na moje pytanie - powtórzyła - czy byłbyś wkurzony gdybym to ja na twoich oczach obmacywała innego kolesia? - zapytała poirytowanym tonem. zdjęła marynarkę i wcisnęła mu ją do rąk.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by max amsberg Sob Sty 14, 2023 9:48 pm

    jeszcze się okaże, że archie będzie musiał im wyjaśniać.
    przejął marynarkę i popatrzył na lilibet. widział, że jest zirytowana, ale nie wiedział, jak z tego wybrnąć.
    - możesz robić, co chcesz - odpowiedział. myślał, że to prawidłowa odpowiedź w tym teleturnieju. tak jak marcus mówiący "it was a mistake". nawiązanie do new girl i g&g w jednej grze, bingo xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by lilibet windsor Sob Sty 14, 2023 9:54 pm

    biedny archie xd będzie patrzył jak się męczą i w końcu im ulży xd
    liczyła na inną odpowiedź w stylu 'tak, byłby wkurzony/zazdrosny', ale jej nie dostała. przez jedną milisekundę było na jej twarzy rozczarowanie, które jednak zaraz zamieniło się w dość obojętną minę - w porządku! - wyminęła go i poszła się bawić z pijanym drużbą. był nudny, ale musiała udawać, że się bawi najlepiej na świecie.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by max amsberg Sob Sty 14, 2023 9:56 pm

    wydawało mu się, że dostrzegł to rozczarowanie, ale potem stwierdził, że mu się przewidziało, skoro zareagowała obojętnie. poszedł szukać archie'go.

    Sponsored content

    taras - Page 2 Empty Re: taras

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » taras
      » taras
      » taras
      » taras
      » taras

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 3:23 am