Hintze Hall

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Hintze Hall - Page 2 Empty Hintze Hall

    Pisanie by st. albans Sob Sty 28, 2023 4:48 pm

    First topic message reminder :

    Hintze Hall - Page 2 Hintze-Hall-Dinner-1400x670
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 12:50 am

    teoretycznie nadal był obrażony, że lizzie cały czas gadała o nico, ale i tak nie mógł się powstrzymać, żeby jej nie zaczepić.
    - nie jesteś w centrum wydarzeń? - pojawił się znikąd i oparł się o ścianę, przez co zawisł nad nią.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 1:01 am

    po ich ostatnim spotkaniu stwierdzila, ze znudzilo jej sie denerwowanie go. reagowal zbyt uczuciowo xd
    - wszyscy bija sie o moja uwage I musialam uciec - powiedziala sarkastycznie. odchylila glowe zeby spojrzec na niego I oparla sie o sciane. - to moj nowy przyjaciel - zaprezentowala mu uschnietego owada.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 1:08 am

    wyszedł na wrażliwca, ups.
    - czyli wygrałem tę rywalizację - stwierdził, skoro kopnął go zaszczyt rozmawiania z nią. chyba nie było dobrym pomysłem wspominanie o rywalizacji o uwagę lizzie, ale cóż. nachylił się bardziej i dotknął jej dłoni, gdy podnosił jej nowego przyjaciela, żeby się lepiej przyjrzeć. - świetnie, podrywam laskę, która siedzi w kącie z zaschniętym robakiem - powiedział krytycznie.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 1:14 am

    ups!
    - brawo - pogratulowala mu. poprawil jej humor mowiac otwarcie, ze ja podrywa. nie potrzebowala duzo xd - ma na imie Josef - ostroznie mu podala rob aka. - zapomniales dodac, ze podrywasz laske, ktora jest najladniejsza I najbardziej urocza dziewczyna na tej imprezie - wyszczerzyla sie do niego slodko.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 1:18 am

    nie powtarzał błędów wesa i otwarcie przedstawiał swoje zamiary xd
    - czy chcę znać tę historię? - spojrzał na robaka z powątpiewaniem. - tak, gadałem z nią przed chwilą, poszła tam - machnąl gdzieś za siebie, żeby jednak ją trochę podenerwować. nie mogła myśleć, że naprawdę uważa ją za najfajniejszą dziewczynę na tej imprezie... nawet jeśli tak było.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 1:22 am

    haha to dobrze xd
    - nie - watpila zeby go to interesowalo. nico byl jej kumplem od zwierzania sie, ale gdyby Philip sie zainteresowal to moze tez by sie pozalila. - ha ha, oddawaj Josefa - wyciagnela rece w gore po swojego nowego przyjaciela.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 1:25 am

    philip nie chciał słuchać jej żali. nie zamierzał być szufladkowany jako jej psiapsiółka. jak nico xd oczywiście philip nadal nie zdawał sobie sprawy z tego, że takie właśnie relacje ich łączą.
    - nie, teraz jest moim zakładnikiem - specjalnie cofnął rękę z josefem za plecy, żeby jej go nie oddawać.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 1:30 am

    moze gdyby sie nie wkurzal to by dostrzegl, ze nico jest jej psiapsiolka. nico tez nie wiedzial tego xd
    - tylko uwazaj! jest delikatny - zrobila smutna minke I maslane oczy, udajac, ze martwi sie o swojego robaka. pociagnela go za koszulke zeby usiadl obok niej.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 1:35 am

    lizzie sama mu sugerowała, że woli nico, więc nie wyczytał między wierszami, że tak naprawdę inaczej go traktuje. był prostym chłopakiem łapiącym proste przekazy.
    - nie obchodzę się łagodnie ze swoimi zakładnikami - zgrywał twardziela, wiadomo. dał się przyciągnąć i zaraz już siedział koło niej. podał jej swój kubek z niedopitym piwem, bo zauważył, że nie ma swojego. romantyk xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 1:42 am

    za bardzo sie zaangazowala w ten konkurs kogo woli bardziej.
    - bedziesz go przetrzymywal dla okupu - musiala sie dowiedziec czy bedzie musiala placic za odzyskanie josefa. - mozesz wziac mnie na swojego zakladnika zamiast biednego josefa, jest zbyt delikatny - chwycila kubek I napila sie, nie odrywajac od niego wzroku.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 1:49 am

    okazało się, że nie musiała wybierać, bo każdego z nich lubiła w innej kategorii xd
    - może - przez jego twarz przemknął niecny uśmieszek. musiał się zastanowić, co by chciał za josefa. sama podsunęła mu ten pomysł! - tak bardzo byś się poświęciła? - wyrywała się jak katniss w igrzyskach śmierci xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 1:53 am

    to prawda xd
    usmiechnela sie widzac jego usmiech. podobalo jej sie, nie przestraszyla sie czego bedzie od niej chcial. ted nie chcial zeby o niego dbala wiec skupila sie na robalu przez to, ze ukradla go przy nim xd - dla mojego josefa zrobie wszystko - zapedzila sie xd - prawie - dodala.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 1:56 am

    robak zastępował jej teda. nic dziwnego, że był jej nowym najlepszym przyjacielem xd
    - wow, szczęściarz z tego josefa - stwierdził trochę ironicznie, a trochę nie. wyciągnął robala przed siebie, trzymając go za nóżkę, przez co dyndał w powietrzu i mogli mu się przyjrzeć. - okej, wymiana. ty będziesz zakładniczką - zgodził się i podał jej robaka, a w momencie, gdy wyciągnęła po niego dłoń, to przyciągnął ją do siebie i pocałował.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 2:02 am

    tak xd laczyla ich mocna wiez.
    - to prawda - potwierdzila. szkoda, ze inni (czyli ted) tego nie doceniali! - dobrze - nie wiedziala na co sie zgadza, ale zgodzila sie I nie pozalowala. chciala chwycic josefa, ale zaskoczyl ja pocalunkiem. ktory odwzajemnila.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by philip lore Nie Sty 29, 2023 2:06 am

    całował ją z zaangażowaniem i przez dłuższą chwilę było bardzo miło... aż nagle philip oderwał się od niej. zasalutował i zniknął w tłumie xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 29, 2023 2:15 am

    wkurzyla sie bo wkrecila sie w te pocalunki. poszla szukac innego towarzystwa xd

    Sponsored content

    Hintze Hall - Page 2 Empty Re: Hintze Hall

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hall
      » hall
      » hall
      » hall
      » hall

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:20 pm