gabinet pielęgniarki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty gabinet pielęgniarki

    Pisanie by st. albans Wto Lut 28, 2023 8:21 pm

    First topic message reminder :

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Elementary_school_nurse_s_office
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by lizzie foster Sob Maj 27, 2023 10:55 pm

    to juz o nim bylo dawno wiadomo xd chociaz teraz nowe wrazenia bo florence go nie bila xd on nie spodziewal sie ciosu, a ona nie spodziewala sie takiej reakcji z jego strony. myslala, ze sie wkurzy I zacznie ja wyzywac. przestraszyla sie, ze zaraz okaze sie, ze Philip jest damskim bokserem, ale na szczesnie nie zaczal jej szarpac. w pierwszej chwili odwzajemnila pocalunek, ale zaraz chwycila go za bluzke I odsunela od siebie. nie za daleko bo nakrecala ja bliskosc. - nadal jestes na mnie napalony - stwierdzila fakt. troche lepiej sie poczula xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by philip lore Sob Maj 27, 2023 11:01 pm

    florence stosowała tylko agresję słowną xd
    oboje byli nieprzewidywalni i może to też ich nakręcało? pasowali do siebie!
    nie podobało mu się to, że obróciła to na swoją korzyść i to, że miała rację.
    - twoja kolej już minęła - odpowiedział chamsko. nie mógł wyjść na desperata, który za długo lata za jedną dziewczyną. olał pielęgniarkę i poszedł straszyć nosem gdzie indziej. był ratownikiem medycznym, to sam sobie zaszył nos w kiblu xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by lizzie foster Sob Maj 27, 2023 11:03 pm

    jesli chcial dalej ja ponizac to zawalil rzucajac sie na nia. poprawilo jej to humor xd tez musiala isc do kibla pewnie zeby zmyc z siebie jego krew xd
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by stephanie miranda Sob Paź 14, 2023 9:58 pm

    jeszcze nie przyzwyczaiła się do przebywania na kampusie, więc się zagubiła. zauważyła znaki na gabinet pielęgniarki, więc ruszyła w tamtym kierunku, mając nadzieję, że pani pielęgniarka jej pomoże i ją pokieruje.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by james burton Sob Paź 14, 2023 10:02 pm

    james akurat wychodził z zajęć z sali blisko gabinetu pielęgniarki i dostrzegł zagubioną stefkę. myślał, że coś sie stało! odłączył się od kolegów i podszedł do niej - wszystko w porządku? - wiadomo, że martwił się o nią jak o młodszą siostrzyczkę.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by stephanie miranda Sob Paź 14, 2023 10:03 pm

    - jimmy! - ucieszyła się na jego widok. - zgubiłam się - przyznała się od razu i przygryzła wargę niewinnie. przy nim nie musiała się popisywać i udawać, że jest niezwyciężona, więc była kupką nieszczęścia.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by james burton Sob Paź 14, 2023 10:12 pm

    tak jak pisałam, nie traktował jej jak kupki nieszczęścia tylko jak młodszą siostrzyczkę - i dlatego chciałaś iść do pielęgniarki? w tych godzinach ma przerwę - czyli jakby ktoś umierał to by nie pomogła - gdzie masz kolejne zajęcia? - zapytał. zaprowadzi ją, dobry braciszek!
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by stephanie miranda Sob Paź 14, 2023 10:16 pm

    ale, nie ukrywajmy, była kupką nieszczęścia.
    - nie wiem, kiedy ma przerwę. niczego nie wiem, jak tu funkcjonuje! - jęknęła boleśnie, bo nie ogarniała studiów jeszcze bardziej niż naya i jasper, tym bardziej że wylądowała na nich przypadkiem. - w skrzydle e - wyciągnęła kartkę, na której miała rozpisany plan zajęć. - to chyba daleko stąd, szłam już długo i skręciłam kilka razy - rozejrzała się, ale nie miała pojęcia, z której strony przyszła. - a ty na pewno zaraz masz kolejne zajęcia - nie chciała się narzucać.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by james burton Sob Paź 14, 2023 10:21 pm

    james patrzył na nią łagodniej!
    jak szukała takich nieogarów do swojej paczki to naya i jasper się nadawali, wszyscy różowi xd - przywykniesz - mowił spokojnie i cierpliwie - pierwszego dnia zamiast wejść do sali wszedłem do gabinetu dziekana - podzielił sie z nią tym zajściem żeby dodać jej otuchy - skrzydło e jest tam - pokazał jeszcze inny korytarz - zdążę, odprowadzę cię - nie przyjmował odmowy, jak ją widział to od razu chciał się nią opiekować.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by stephanie miranda Sob Paź 14, 2023 10:28 pm

    a ona na siebie nie.
    jasper i stefka chyba mieli mieć jakąś relację, że się przed sobą nawzajem popisują, a nie mają czym xd
    zaśmiała się z jego anegdotki i to rzeczywiście podniosło ją na duchu.
    - szkoda, że my nie studiujemy razem - westchnęła. pewnie roxy już ją zostawiła dla nowych znajomych i dlatego stephanie się zgubiła. dobrze, że się nie zapisała na finanse tylko po to, żeby mieć o czym rozmawiać z jamesem i żeby dawał jej swoje rady na temat wykładowców. - jesteś moim bohaterem! - chwaliła go. jak zawsze ją ratował - ale musimy iść szybko - pospieszała go, żeby się nie spóźnił na własne zajęcia.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by james burton Sob Paź 14, 2023 10:35 pm

    czyli trzeba zagrać xd
    wiedział jak ją rozweselić, punkt dla jamesa.
    - nie chciałabyś takich nudów studiować, jesteś zbyt kreatywna na to - to nawet nie była kwestia tego, że mogłaby nie ogarnąć tego kierunku, a tego że mogłaby się na nim marnować. roxy dobra koleżanka xd - trochę jestem - zarzucił jej rękę na ramię i obrócił w kierunku dobrego korytarza bo pewnie znowu się zamotała - no już - zaczęli iść pośpiesznie przed siebie - zajęcia ci sie podobają? - zaczął wypytywać.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by stephanie miranda Sob Paź 14, 2023 10:39 pm

    do dopisania xd
    dobrze ją znał i wiedział, czego potrzebowała.
    - może by mi się spodobało, skoro tobie też się to podoba - dokładnie tak samo myślała w kwestii kierunku wybranego roxy, ale szybko okazało się, że to nieprawda. może w tej chwili wolałaby nawet studiować coś nudnego jak finanse niż kreatywnego niezwiązanego z jej dziedziną. prowadziła księgowość biznesu z finley, więc trochę się na tym znała xd - odwdzięczę ci się - zapewniała go, bo nie chciała go tak wykorzystywać do ratowania z opałów. - tak, jest bardzo fajnie, siedzę razem z roxy - to było najważniejsze i w sumie jedyne, co jej się podobało xd
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by james burton Sob Paź 14, 2023 10:47 pm

    już dopisałam xd
    - nie musimy robić tego samego wiesz o tym? - oczywiście będąc w jedne rodzinie zastępczej trzymali sie razem, ale teraz mogli być blisko, a jednocześnie nie trzymać sie kurczowo siebie. teraz też ogarniała sklep ruth i sprzedaż więc może te finanse nie były takim głupim pomysłem xd - nie musisz - robił to z sympatii, nie oczekiwał niczego w zamian - możesz też poznać innych znajomych oprócz roxy - sugerował żeby trochę się otworzyła. szczególnie, że nie widział nigdzie wokół roxy.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by stephanie miranda Sob Paź 14, 2023 10:57 pm

    wiadomo, lista nigdy się nie kończy.
    - ale tak jest fajniej - upierała się. gdyby nie wyznawała tej filozofii, to byłaby teraz albo w sklepie, albo na zupełnie innym wydziale. ze wszystkich możliwości swojej przyszłości wybrała najgorszą, nawet pójście na studia jamesa lepiej by do niej pasowało xd - nie muszę - potwierdziła i już planowała wydziergać mu rękawiczki. nadchodziły zimne dni, przydadzą mu się! - mam w planach wszystkie imprezy studenckie, poznawanie nowych znajomych i romanse! - pochwaliła się. - a ty musisz chodzić ze mną - uwiesiła mu się na ramieniu. w okolicy nie było roxy, więc przyczepiła się do jamesa xd
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by james burton Sob Paź 14, 2023 11:02 pm

    - ale czasami warto też odkrywać nowe rzeczy - tak jak on, bez pracy w motelu nie odkryłby że lubi też facetów xd stefka zawsze dokonywała najgorszych wyborów, takim wyborem był też freddie. nadchodziły też święta więc mógł to być świąteczny prezent - ambitnie - zaśmiał się ale nie miał zamiaru jej zniechęcać, spotkało ją dużo zła w życiu więc jeśli imprezy i romanse przyniosą jej odrobinę szczęścia to nie będzie protestowa - zobaczymy, nie jestem imprezowa dusza - należał raczej do tych spokojniejszych choć dość towarzyskich ludzi. wszyscy go lubili, oprócz jego eks xd - jesteśmy na miejscu, to nie było tak daleko - wskazał sale do której powinna wejść. pożegnał się, a potem poszedł na swoje zajęcia. niestety spóźnił się i była wejściówka więc go nie wpuścił ale nic nie powiedział stefce xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by jo wilson Sob Paź 21, 2023 7:50 pm

    skaleczyła się na zajęciach w laboratorium więc siedziała u pielęgniarki z opatrunkiem, czekaj aż przeciwbólowe zaczną działać. miała uchylone drzwi bo pielęgniarka miała za chwilę wrócić, a tak na prawdę poszła na kawkę i ploteczki do emmy. kolejna wspaniała postać drugoplanowa!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by thomas conway Sob Paź 21, 2023 7:54 pm

    zerknal w strone gabinetu kiedy przechodzil obok I zatrzymal sie kiedy zobaczyl jo. chwile sie wahal czy podejsc, ale ciekawosc wygrala. chcial sprawdzic co sie stalo. - wszystko w porzadku? - przyjrzal jej sie zeby ocenic damage.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by jo wilson Sob Paź 21, 2023 8:03 pm

    jednak się martwił.
    patrzyła na swoją zawinięta rękę, a w głowie powtarzała materiał z zajęć które częściowo musiała odpuścić. wyglądała więc na zamyślona i thomas ja wyrwał z zamyślenia - wypadek przy pracy - zaśmiała się i zamachała obandażowaną ręką - o każdą studentkę się tak martwisz? - zapytała prowokacyjnie unosząc brew ku górze.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by thomas conway Sob Paź 21, 2023 8:08 pm

    szkoda, ze nie potrafil dzielic sie z nia tymi uczuciami.
    wygladala na wesola wiec obrazenia nie mogly byc mocne. - taka rola wykladowcy - nie przyznal sie, ze tylko ona najbradziej go interesowala. - siedzisz tu sama? - rozejrzal sie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by jo wilson Sob Paź 21, 2023 8:12 pm

    za mało dojrzały xd
    wyglądała na wesoła bo nic wielkiego się nie stało. choć w swojej głowie doceniała że się zainteresował! - mhm - nie uwierzyła mu i było to widać po jej twarzy - a z kim miałabym siedzieć? - dopytawala - z chłopakiem? albo bratem? - oba tematy drażliwe xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by thomas conway Sob Paź 21, 2023 8:18 pm

    nie bylo juz dla niego nadziei xd
    - z pielegniarka - moze tez ja przelecial I nie chcial zeby bylo niezrecznie dla niego dlatego chcial wiedziec gdzie poszla xd - twoj chlopak nie zainteresowal sie? - chcial wybadac jej status I czy dobrze jej sie powodzilo z maxem xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by jo wilson Sob Paź 21, 2023 8:22 pm

    w tym wieku na pewno xd
    - ma zaraz wrócić... chyba - miała w planie poczekać jeszcze chwilę i się zmyć jak cos, miała kolejne zajęcia! - mówisz o kimś konkretnym? - a ona chciała wybadać czy jest zazdrosny o kogoś konkretnego. mówiła mu o zerwaniu z maxem na wulkanie, nie pamiętam bo mu się tatuskowe emocje włączyły xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by thomas conway Sob Paź 21, 2023 8:34 pm

    ups xd
    dobra uczennica, nie wykorzystala wymowki zeby olac zajecia. - nie - udawal, ze nie jest zazdrosny, ale mogla sie domyslic, ze bylo inaczej. haha zapomnialam o tym xd zaczal sie krecic po gabinecie I dotykac rozne rzeczy. nie wiedzial o czym z nia rozmawiac, ale chcial przebywac w jej towarzystwie. - twoj brat tu przyjechal na stale? - kontynuowal wywiad. chcial wiedziec jak dlugo bedzie sie musial przy niej pilnowac xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by jo wilson Sob Paź 21, 2023 8:41 pm

    wiadomo że była dobra i pracowita studentka!
    - nie? - powtórzyła za nim bo mu nie wierzyła kompletnie i od razu to odczytała z jego twarzy. obserwowała każdy jego krok i zastanawiała się co tu go jeszcze trzyma. nie wiedziała że takie słodkie emocje xd - nie ma w planach na razie nigdzie wyjeżdżać - prawda była taka że robina potrafiło wywiad gdzieś ale nie miała zamiaru mu tego mówić - chcesz się zaprzyjaźnić? - badała jego stosunek do robina.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by thomas conway Sob Paź 21, 2023 8:51 pm

    zalezalo jej.
    - nie - powtorzyl, ale nie patrzyl na nia. myslal, ze byl cwany I jeszcze nie zauwazyla, ze klamal xd moglby jej powiedziec czemu jeszcze tu stal, ale po co xd - mhm - pokiwal glowa. - to zalezy ile czasu spedzacie razem I czy bede mogl go wykorzystac po to zeby miec wymowke zeby sie obok ciebie krecic - zazartowal. I od razu pozalowal xd mial ja zostawic w spokoju, ale nie potrafil. nadal codziennie o niej myslal I tesknil za nia.

    Sponsored content

    gabinet pielęgniarki - Page 2 Empty Re: gabinet pielęgniarki

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:42 am