Market place

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Market place - Page 4 Empty Market place

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:27 am

    First topic message reminder :

    Market place - Page 4 800px-StAlbans-PSX1
    avatar

    Gość
    Gość

    Market place - Page 4 Empty Re: Market place

    Pisanie by Gość Pon Cze 02, 2014 9:44 pm

    cherry... nie wiem, co o tej godzinie mogła robic w takim miejscu. pewnie musiała wejść do monopolowego po jakiś alkohol albo umówiła się z jakimś dilerem tutaj, bo miała smutny okres w swoim życiu, bo podejrzewali ją o morderstwo na dyrektorze. dobrze, że nikt tego oprócz niej i flynna nie wiedział, bo byloby jeszcze gorzej. w każdym bądź razie z rękoma w kieszeniach jakiejś czarnej bluzy, bo ogółem na sportowo teraz była przeszła obok dexa, z którym chodziła do klasy. - joł - kiwnęla mu głową.
    avatar

    Gość
    Gość

    Market place - Page 4 Empty Re: Market place

    Pisanie by Gość Pon Cze 02, 2014 9:56 pm

    Podniósł wzrok, gdy usłyszał znajomy głos. Uśmiechnął się do niej, mimo że pomylił się w obliczeniach i dalej nie wiedział, ile dziś zarobił.
    - Cześć, Cherry - Odpowiedział jej i momentalnie wstał by dotrzymać jej kroku. Po drodze zarzucił sobie gitarę na plecy, a koleżankę objął w pasie. Zawsze mu się podobała, tym bardziej, że raz nawet pozwoliła mu się pocałować.
    - Co tu robisz tak późno? - Zapytał z łobuzerskim uśmiechem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Market place - Page 4 Empty Re: Market place

    Pisanie by Gość Pon Cze 02, 2014 10:00 pm

    - idę - odpowiedziała mu krótko. zaraz przewróciła oczami i się zaśmiała. - do domu - dodała szybko i stwierdziła, że dex mógłby ją trochę odstresować. słyszała, że robi dobre minetki. - chcesz mnie odprowadzić? - zapytała tonem nie znoszącym sprzeciwu, bo w tej właśnie chwili chciała wziąć go do siebie, pozwolić wyruchać i zapomnieć o wszystkim. a jeszcze wcześniej się naćpać ziołem, które kupiła. o tak. tego było jej trzeba! a później poszli do niej i się ruchali.
    avatar

    Gość
    Gość

    Market place - Page 4 Empty Re: Market place

    Pisanie by Gość Czw Cze 05, 2014 6:41 pm

    A on później chodził dumny jak paw, bo taka dobra dupa dała mu dupy!
    zt

    Sponsored content

    Market place - Page 4 Empty Re: Market place

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 1:07 am