Supermarket

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Supermarket - Page 8 Empty Supermarket

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 2:09 am

    First topic message reminder :

    Supermarket - Page 8 Busy-supermarket-008
    avatar

    Gość
    Gość

    Supermarket - Page 8 Empty Re: Supermarket

    Pisanie by Gość Pon Cze 23, 2014 6:37 pm

    tak............ xp
    a teraz się malowałam, hehehehehehehe.
    no to jak ją tak okładał łapami po ryju to się po jakimś czasie ocknęła. przy okazji zebrał się tu niezły tłumek i ochroniarz pewnie też, który chciał ją pojmać za tą kradzież! - lasă-mă! - krzyknęła wbijając mu pazury w policzek. pewnie miała szpony niczym lana del rey, to na bank się wbiły mu tam ostro! miała przerażenie w oczach, jak sarenka, która wpadła pod samochód.
    avatar

    Gość
    Gość

    Supermarket - Page 8 Empty Re: Supermarket

    Pisanie by Gość Pon Cze 23, 2014 6:45 pm

    nie mam pojęcia co oznacza to co ona mówiła, a nie jestem tak ambitna żeby zaglądać do tłumacza. julian też nie rozumiał, nawet nie wiedział że to rumuński. pisnął kiedy wbiła mu pazury w policzek! pewnie go podrapała i wyglądał jakby wdał się w bójkę co najmniej! - ej, zostaw mnie! - złapał ją za rękę i chociaż był ciotą, to był też facetem więc miał więcej siły i zabrał jej rączkę za swojego policzka - nic ci nie jest? - mruknął nie zwracając uwagi na gapiów. i choć go uszkodziła to mimo to martwił się, że zemdlała!
    avatar

    Gość
    Gość

    Supermarket - Page 8 Empty Re: Supermarket

    Pisanie by Gość Pon Cze 23, 2014 6:53 pm

    oczywiście ona też nie rozumiała co on do niej mówi! więc miała jeszcze bardziej wystraszony wzrok. tym bardziej, że ten ochroniarz miał takie surowe spojrzenie, jakby chciał ją zamknąć do pierdla razemz flynnem, co najmniej. - am nevoie pentru a rula - szepnęła do siebie i odskoczyła od chłopaka by raz dwa podnieść się do pionu. odbiegla kawałek, pokazała wszystkim fakersy i uciekła gdzie pieprz rośnie. dobrze, że w kieszeni zostało jej jakieś żarło to po drodze się najadła!
    avatar

    Gość
    Gość

    Supermarket - Page 8 Empty Re: Supermarket

    Pisanie by Gość Pon Cze 23, 2014 6:56 pm

    a on zrobił zakupki i spędził czas miło z theo :d

    Sponsored content

    Supermarket - Page 8 Empty Re: Supermarket

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 10:39 am