Food truck

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Food truck - Page 2 Empty Food truck

    Pisanie by st. albans Czw Mar 06, 2014 4:22 pm

    First topic message reminder :

    Food truck - Page 2 Kabobmenu
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 5:28 pm

    - nie piję.. - spojrzała na niego z wyrzutem. jak on śmiał nie wiedzieć, że india nie pije xd - najchętniej to.. eh, nieważne - westchnęła. bo najchętniej to by się spotkała teraz z danielem. ale nie wiem czy była już na to gotowa. wyglądało na to, że była jeszcze niestabilna emocjonalnie. zaraz by się mogła rozpłakać.. i o.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 5:40 pm

    zdziwił się. myślał, że tutaj każdy pije! w końcu st. albans to taka sodoma i gomora.
    - najchętniej co? poszłabyś na zakupy? zjadłabyś pudełko lodów? wybacz, ale nie znam się na dziewczyńskich sposobach pocieszania. - przyznał, bo myślał, że wysłuchanie jej lub picie podziała. - ale i tak możemy gdzieś pójść. - dodał, wzruszając ramionami. w końcu zawsze istniała jeszcze jedna forma pocieszenia, ale nie będzie jej sugerował głośno.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 5:50 pm

    - chcesz mnie odprowadzić? - spytała nieśmiało. no skoro mieli gdzieś iść, to mogli iść w stronę domu indi. na pewno nie miałaby mu za złe, gdyby ją z grzeczności odprowadził, to byłoby nawet urocze z jego strony. to decyduj minnie co robimy, a ja spadam, będę poźniej, papa!
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 5:53 pm

    - jasne. co tylko chcesz. - uśmiechał się ładnie, nawet nie jakoś cwaniacko, bo nie pokazywał swoich prawdziwych zamiarów. nie była typem dziewczyny, przed którą tak od razu mógł odsłaniać swoje karty. zamiast tego był właśnie uroczy! wstali i ruszyli w stronę domu indii, jak wrócisz to zagramy tam. ;d
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Pon Cze 09, 2014 11:51 pm

    skoro sa wakacje o czym sie wlasnie dowiedzialam, talisza caly dzien spala, bo miala jetlag po wyjezdzie do rpa, gdzie jej ojciec, 50 cent, koncertowal. obudzila sie dopiero pol godziny temu i to strasznie glodna, niestety okazalo sie, ze nie miala nic interesujacego na chacie do jedzenia w zwiazku z czym przyszla tutaj, cale dwiescie metrow od jej domu...wiecej nie dalaby rady przejsc na tym kacu. zamowila jakiegos hamburgera i usiadla na lawce obok czekajac az koles przygotuje jej to zarelko, w miedzyczasie probowala zrobic sobie selfie ale jej zloty iphone 5s sie rozladowal, wiec rzucila nim na ziemie, bo byla glupia! nadepnela na niego tez. i tak se siedziala.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Cze 10, 2014 12:02 am

    wcale sobie nim nie rzuciła pod nogi tylko rzuciła nim do tyłu gdzie akurat szedł lancelot i dostał nim w głowę! bo on jest takim pechowcem to jest zajebiście prawdopodobne. dobrze, że ten telefon to nie nokia 3310 i nie rozwaliła mu tym łba, albo nawet nie oderwała! bo wszystko możliwe! w takim razie tylko zmarszczył czoło i podszedł do młodej panny i postukał ją w ramię. - ekhym! - chrząknął jej do uszka.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Cze 10, 2014 12:07 am

    lol jakie on ma dziwne oczy na twoim awku.. - co jest? - zapytala ale dopiero po chwili bo miala wolny czas reakcji jak byla zjarana, w sumie jak wszyscy. zamrugala sto tysiecy razy kiedy zobaczyla lancelota, bo przez chwile wydawalo jej sie, ze to eminem! jej najlepszy wujek. zobaczyla na czerwony slad na jego lbie i sie zmartwila. - potrzebujesz pomocy? - zapytala marszczac brwi najbardziej jak mogla, az tak sie bala o zdrowie tego nieznajomego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Cze 10, 2014 12:15 am

    spadaj od jego oczu. i ona miała tamten avek lepszy :c
    - to chyba twoje - podał jej ten telefon, co nim dostał. a skoro to córa fifti sęta to pewnie był wysadzany jakimiś diamencikami, bo swag musi być. nie wystarczyłby jej sam złoty ajfonik. - nie rzuca się telefonami............... - mruknął z irlandzkim akcentem, bo to jednak słodki irolek tylko jest. - nie - bo w sumie była całkiem miła, a on się jak debil zachowywał. - to moja wina! wchodzę w drogę, eeee - podrapał sie po karku - telefonom latającym. sory. - w sumie to ładna nawet była, to tym bardziej go onieśmielała! i była brudna ale wstydził sie jej zwrócić uwagę xp
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Cze 10, 2014 12:23 am

    oj nie mam fotoszopa to mi sie nie chce robic ladnych awkow. . . . .mozesz mi zrobic lepszy ja jestes taka madra. mozliwe ze byla brudna bo od dwoch dni sie nie myla, pachy tez pewnie jej walily, ale na szczescie miala na sobie jakas bluze z kapturem, wiec nie musial jej wachac. - o... skad to masz? - zapytala, udajac, ze ona wcale w nikogo niczym nie rzucala... chociaz pewnie widzial jak to robila, ale to nic, nie chciala zeby ja posadzil o atak czy cos takiego i zabral jej miliony. - masz racje! - w sensie ze to jego wina. - ale to nic, nie gniewam sie. bedziesz tu cos jadl? bo polecam ee.. hambugery - w sumie to lubila wszystko ale chciala byc mila zeby nie wpasc w tarapaty z ta akcja z telefonem. podrapala sie po kolanie zeby byl dluzszy post hahaha !
    avatar

    Gość
    Gość

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Gość Wto Cze 10, 2014 12:30 am

    nie chce mi się xd
    - nie... dzięki. nara... - wystraszył się jej, bo miała diamentowe zęby. poza tym słyszał, ze tu nie mają kibla i sikają do sosów. fuj.

    Sponsored content

    Food truck - Page 2 Empty Re: Food truck

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 12:46 pm