pizza metro

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pizza metro - Page 4 Empty pizza metro

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:10 pm

    First topic message reminder :

    pizza metro - Page 4 Pizza_metro_restaurant_notting_hill_london_1
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by john singleton Pon Mar 16, 2015 6:47 pm

    nie musiał johna nigdzie zabierać bo aż takim dzieckiem nie był. umówili się tu i he he, john też pił piwo bo się czuł taki męski odkąd zaczął przejmować inicjatywę z elką - o boże i nic ci się nie stało!? - aż zakrył buźkę rączkami ze stresu kiedy dowiedział, że jakiś koleś nakrył go podczas seksu, a raczej prawie seksu.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by blaise joyce Pon Mar 16, 2015 6:50 pm

    - no jak widzisz nic mi się nie stało, ale wyszło okropnie. nie dość że moja przyjaciółka się zdenerwowała to odniosłem wrażenie że ona mu się najzwyczajniej na świecie podoba... czas dla nich żeby pogadać - zaśmiał się i przeczesał włosy palcami. john taki męski, brawo on xd wypił łyka piwa, przyszło ich jedzonko. akurat kelnerka była ładniutka, to spojrzał odruchowo na jej tyłek - a co u ciebie? - zapytał zainteresowany wygodniej siadając na krześle.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by john singleton Pon Mar 16, 2015 6:58 pm

    złapał się za głowę z wrażenia. że też tyle na tym świecie się działo! dobrze, że on nie miał takich przygód - wszystko dobrze - zaraz wpakował sobie kawałek pizzy do buźki - moja siostra widziała wczoraj mój tyłek - skrzywił się na samą myśl. było mu głupio, że piper widziała jego gładką pupcię! pewnie teraz śniła jej się po nocach, albo wręcz nie dawała spać xd
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by blaise joyce Pon Mar 16, 2015 7:01 pm

    - twoja siostra widziała twój tyłek, no i co w tym dziwnego? zdarza się że siostry czasami wchodzą gdzieś w nieodpowiednich momentach. moja siostra też widziała mój goły tyłek - wzruszył ramionami. tak to jest jak młodsze siostry się pakują tam gdzie nie trzeba! zjadł kolejny kawałek pizzy - ciekawe jak się czuje teraz aggie, pewnie kompletnie się tym nie przejęła - westchnął - a może to i dobrze, jezu - mruknął pod nosem.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by john singleton Pon Mar 16, 2015 7:08 pm

    - z reguły nie lubię pokazywać tyłka siostrze wiesz? krępuje mnie to - wzdrygnął się na samą myśl o tym - a wczorajsza sytuaja była zdecydowanie krępująca - wypił trochę piwka, bo po alkoholu był bardziej rozmowny i męski he he he - eeee, to ty i aggie? czy jak? jesteście znajomymi, którzy okazjonalnie trafiają na siebie w łóżku? - dopytał. jego nigdy nie kręciły takie układy.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by blaise joyce Pon Mar 16, 2015 7:12 pm

    - pewnie, że krępująca, bo to nie jest fajne. tyłek co najwyżej możesz pokazywać swojej dziewczynie ale siostra odpada. no ale trudno, stało się już stary - poklepał go po ramieniu. nie mógł współczuć dżoniemu bo przecież dla niego się nic nie stało, gdyby mu powiedział że siostra nakryła go w takiej samej sytuacji jak on został nakryty, to by wtedy go zrozumiał. oblizał powoli wargi, napił się trochę piwa - można tak powiedzieć. jesteśmy kumplami którzy okazjonalnie trafiają do swoich łóżek, nic nas nie łączy, nie musimy się nikomu tłumaczyć z niczego... jest spoko. kłócimy się, zapominamy o sobie, znowu wracamy do siebie jako kumple, upijamy się i gadamy godzinami o bzdurach, ale ciebie to nie kręci to o czym ja w ogóle mówię - zaśmiał się.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by john singleton Pon Mar 16, 2015 7:25 pm

    - nic już nie będzie takie samo - pociągnął nosem i patrzył melancholijnie przed siebie. nastała nowa era jego życia odkąd piper zobaczyła po raz pierwszy jego tyłeczek - to nienormalne - westchnął - jak można spać z kimś bez konsekwencji i dla przyjemności? - skrzywił się wcinając dalej pizzę. on by tak nie mógł. wierzył tylko w uczuciowy seks. ale to pewnie dlatego że innego seksu nie znał i raczej zbyt szybko nie pozna bo był taki zabujany w elce.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by blaise joyce Pon Mar 16, 2015 7:32 pm

    - to nie wiem, zamykaj swój pokój jak się przebierasz albo łazienkę jak idziesz pod prysznic? to chyba łatwiejsze niż narażanie się na to, żeby siostra cię nakryła nagiego - zaśmiał się. spojrzał na johna, który patrzył w pustą przestrzeń, wyglądał jakby myślał nad czymś naprawdę istotnym w swoim życiu - albo po prostu w końcu wyprowadź się od siostry, dorosła jest już dziewczyna z tego co pamiętam ma skończone 18 lat, nie? powinna się już usamodzielnić. ja w jej wieku już dawno pracowałem, ale co ja w ogóle mówię - westchnął - jak widać można. ej, od czasu do czasu można... nie robię przecież tego dzień w dzień, to tylko sporadyczne przypadki. jestem jej ziomeczkiem a ona moim, nic więcej. a ty lepiej trzymaj się swojej dziewczyny, o - poradził mu.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by john singleton Pon Mar 16, 2015 7:35 pm

    - jest za młoda żeby się wyprowadzić! - oburzył się i do końca wieczoru podał mu milion argumentów dlaczego piper nie powinna się wyprowadzać.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 7:05 pm

    siedziała biedna tutaj z tą kostką skręconą, udupiona na amen. piła kawę i przeglądała jakieś głupawe czasopismo. czuła się jak totalna kaleka i pokraka.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 7:10 pm

    przyszedł zjeść pizzę, bo dzisiaj próbował sam jakąś zrobić, ale ją przypalił i prawie spalił cały akademik. wiadomo, że opcja przyjścia tutaj była znacznie prostsza i przyjemniejsza. po złożeniu zamówienia usiadł sobie samotnie przy stoliku, dokładnie naprzeciwko rachel. kiedy ją zauważył, w pośpiechu zaczął szurać krzesłami, żeby usiąść po drugiej stronie stołu i nie nawiązać żadnego kontaktu wzrokowego. oczywiście przy tym prawie się potknął i uderzył o kant stołu, więc chcąc nie chcąc zwrócił na siebie uwagę.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 7:18 pm

    jego po prostu nie dało się nie zauważyć. a wiesz, że ona była jedną z pierwszych dziewczyn, które miały teraz wylecieć? no ale nie wyleciały, z resztą nieważne. zaczęła się z niego podśmiewać, potem jednak ogarnęła że byłoby bardziej w porządku z jej strony gdyby poprosiła kogoś o pomoc bo ta sierota się zabije o kant stolika. poprosiła kelnerkę, żeby przysłała tutaj dżuda do niej. ona sama nie mogła przecież wstać, eh.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 7:28 pm

    a kogoś w końcu wyrzuciłaś? zawsze może wylecieć, byle tylko nie z powodu jakiegoś wypadku, który jude spowoduje. kiedy jakaś kelnerka przyszła pomóc jude'owi, zrobiło mu się strasznie głupio, bo przecież już sobie usiadł po drugiej stronie, mimo tego, że droga z jednej strony stołu do drugiej była bardzo ciężka. a jak kelnerka wskazała mu, kto się o niego martwił i odwrócił się w stronę rachel, to tym bardziej chciał się zapaść pod ziemię. spalił buraka i odwrócił się, żeby na nią nie patrzeć.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 7:31 pm

    no właśnie tylko wywaliłam patricka, bo na liście do wywalenia był on, rachel i brooklyn, których w sumie nie potrzebuję nijak. ale skoro już są, niech sobie zostaną, niedługo znowu pobiję kolejny rekord posiadania postaci. pacnęła się w czoło zdegustowana, machnęła na niego, żeby do niej przyszedł.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 7:41 pm

    spróbuj nimi coś pograć, a jak się nie wkręcisz i nie znajdziesz żadnej sensownej historii, to wywal... i dorób kogoś nowego, haha, klasyk!
    odwrócił się akurat ukradkiem, żeby sprawdzić, czy patrzeć czy rachel patrzy. akurat machnęła na niego ręką, więc zacisnął zęby i postanowił być dżentelmenem i podziękować jej za troskę. zebrał całe pokłady odwagi w sobie i odwrócił się na krześle, żeby posłać jej ładny uśmiech. przynajmniej dzielił ich cały stolik i nie mogła go pobić na odległość czy coś. obawiał się najgorszego.
    - dziękuję. nie trzeba było. radzę sobie. - kiwał głową jak szalony, żeby przekonać ją, kelnerkę i siebie.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 7:47 pm

    spróbuję, owszem, ale zobaczymy jak to wyjdzie w końcu.
    - chodź tutaj, jude. ja nie mogę wstać, a nie będę bawić się z tobą w nieskończoność w kotka i myszkę. nie bądź taki - zachęciła go, poprawiając się na krześle. pokazała swoją kulę, żeby w końcu mógł do niej podejść. dzisiaj weźmie go na litość, bo pamiętasz co dla nich zaplanowałam xd uśmiechnęła się przyjaźnie, czekała na jego ruch. wiedziała jak zwabiać do siebie facetów.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 7:55 pm

    i tak masz najwięcej postaci ;d
    wiem, pamiętam, ale nie wiem czy jude się da! on to jednak miał większe ideały w życiu i swoje zasady, którymi się kierował. 
    - w kotka i myszkę? przecież ty mnie zwyczajnie n i e   l u b i s z. - zauważył, podkreślając ostatnie dwa słowa. bał się przesiąść do niej, bo gryzła!
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 8:00 pm

    wiem, cieszy mnie to xdddd
    dlatego rachel go po prostu upije. taki miała plan, dawno z nikim nie spała a jude był tak naiwny i taki idealny do wykorzystania, że aż jej ślinka ciekła na samą myśl co zamierzała zrobić. zamierzała go uwieść, wykorzystać, taka wredna była. ale zamierzała mu też pokazać kilka łóżkowych trików, może się od niej czegoś przecież nauczyć, prawda? - ja? kto ci tak powiedział, jude. poprosimy o dwa giny z tonikiem - machnęła do kelnerki - chcę być twoją przyjaciółką, juuude - zaczęła się łasić.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 8:34 pm

    haha, możesz być z siebie dumna!
    biedna rachel, taka napalona, a jude przecież kończy po ośmiu sekundach... powinna sobie znaleźć kogoś, kto ją lepiej zaspokoi! jude był łatwym łupem, ale niewartym nawet najmniejszych starań. dziwne, że morgan jej tego nie powiedziała.
    - nie powinnaś tyle pić. - powiedział od razu, bo myślał, że zamawia dla siebie dwa giny od razu z grubej rury. - chciałem się z tobą przyjaźnić, kiedy byłem z morgan. teraz już nie jesteśmy razem, więc to nie jest dobry pomysł. nawet nie chcę słyszeć co u niej. nie mów mi. to już historia. - zapewniał ją.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 8:37 pm

    - nie widziałam się z morgan od stu lat, więc nawet nie wiem co się u niej dzieje. skąd ci w ogóle przyszło do głowy, że bym chciała ci opowiadać o życiu prywatnym twojej byłej dziewczyny, co? - zapytała zaciekawiona. kelnerka postawiła jednego drinka przed dżudem, drugiego przed rachel - no to się napijmy. za wakacje, za lepszą przyszłość albo za co tylko tam chcesz - machnęła dłonią. przesiadła się do niego - dlaczego się nie możemy przyjaźnić, juuude? - próbowała go złapać na słodkie oczka.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 8:51 pm

    - zerwałem z nią. - wtrącił jej się w zdanie, żeby poinformować rachel, co się wydarzyło. taaa, pominął fakt, że to ona z nim zerwała milion lat temu, ale to on tak dumnie to nazywał, bo wydawało mu się, że moment, w którym postanowił się odkochać (i udało mu się to), był momentem, w którym to on z nią zerwał. metaforycznie jak najbardziej tak. - nie, nie, ja dziękuję. - odsunął od siebie drinka, bo wiedział, że zaraz się upije dwoma łykami i nie trafi do domu. kelnerka postawiła też przed nim pizzę. - twojej jeszcze nie przynieśli? przecież byłaś tu wcześniej niż ja. - zauważył. przykuśtykała do niego, ale nie spytał nawet co się stało. dalej się jej bał! nie wierzył w jej chęć przyjaźni. na pewno chciała go tylko upokorzyć. - muszę się odłączyć od tego, co związane z morgan. to byłoby zbyt niezręczne. - tłumaczył. tak jakby całe jego życie nie było niezręczne...
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 8:54 pm

    zaczęła go gładzić po ramieniu - nie musisz się mnie bać. no za moje zdrowie się nie napijesz? ostatnio skręciłam kostkę jak jeździłam po mieście na wrotkach, wpadłam na jednego z profesorów i widzisz, nieszczęście gotowe. spróbuj, chociaż ze dwa łyki wypij, proszę cię. jak nie wypijesz, to się na ciebie obrażę, hurd! - zachichotała - ja nie zamawiałam pizzy, ja zamówiłam tylko kawę. jadłam już obiad. ale ty nie krępuj się, smacznego - zachęciła go - wypij łyczka, proszę proszę jude! - klasnęła w dłonie - a jak wypijesz, tooo może będzie fajnie, zobaczysz - wymruczała mu do ucha.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 9:04 pm

    - często mi się to zdarza. - odparł od razu, bo dla niego to normalka. - nie mów do mnie po nazwisku. nie wiesz ile hurdów jest w st. albans?! na pewno wiesz! tylko nas nie rozróżniasz i nie wiesz jak się nazywam. i dlatego ci się pomyliło, że jestem dylanem i chcesz ze mną pić albo jestem jeremy'm i chcesz się ze mną przyjaźnić... - zaczął swoje dywagacje, bo nie mógł uwierzyć w to, że rachel jest miła dla niego, dla jude'a niezdary niegodnego morgan. - tu można zamówić kawę?! - szokł, bo myślał, że takie rzeczy tylko w kawiarniach. chyba mu wlazła cyckami do pizzy, skoro nad stołem mu szeptała do uszka. chyba że siedziała obok niego. hmhm, nie ogarniam xd upił łyczka, najmniejszego na świecie. - już, już. - zapchał się zaraz pizzą, bo gin był niedobry i musiał zabić smak.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by rachel wellington Wto Cze 23, 2015 9:09 pm

    tutaj nikt nie ogarnia w tym momencie. prócz mnie, ja wszystko ogarniam o dziwo. poklepała go po ramieniu, oczywiście, że siedziała obok niego. inaczej wyglądałoby to komicznie - oja noo, weź się jude. jesteś okropnie poważny, a ja chciałam rozładować sytuację. napij się jeszcze, proszę, zrób to dla mnie, dla swojej nowej przyjaciółki rachel - pocałowała go w policzek. zaczęła się do niego przymilać, bo chciała sprawdzić ile wytrzyma i czy jej nie ucieknie. jak jej ucieknie, to spróbuje najwyżej następnym razem - można zamówić kawę, owszem. dostaniesz kawę, wypij najpierw drinka - poklepała go po kolanie.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by jude hurd Wto Cze 23, 2015 9:13 pm

    właśnie ja nie ogarniam i to dziwne, bo zawsze jak mam trzy gry to jest okej. ale wydaje mi się, że wy macie wszystkie gry z krótkimi postami, a ja dzisiaj mam jakiś humor na nie wiadomo jak długie odpisywanie i dlatego to tak wychodzi. 
    - nie chcę kawy, kawa jest okropna. - aż się skrzywił. już wolał drinka pić. a wiadomo, że on też mu nie smakował. jak go pocałowała w policzek, to był w takim szoku, że ugryzł się w wargę, bo akurat jadł pizzę, a że go zabolało, to jeszcze na dodatek poleciał z krzesłem na ziemię. i zakrwawił się cały. ups.

    Sponsored content

    pizza metro - Page 4 Empty Re: pizza metro

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 8:04 am