biblioteka miejska

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    biblioteka miejska - Page 9 Empty biblioteka miejska

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:23 pm

    First topic message reminder :

    biblioteka miejska - Page 9 Tumblr_m3d3lj3yog1r9x1k6o1_500_large
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Pon Gru 28, 2015 9:32 pm

    wybrała to co chciała i miała już iść je wypożyczyć, ale aurora przykuła jej uwagę. wydawało jej się, że wygląda znajomo, ale z daleka nie mogła dopasować sobie jej do nikogo. podeszła bliżej i stanęła jak wryta, upuszczając książkę na ziemię.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Gru 28, 2015 9:38 pm

    zareagowała na huk spadającej książki. szybko ją podniosła i podała dziewczynie, bez słowa, ale z lekkim uśmiechem. to nie mogła być gigi, gigi nie była taka miła, żeby podnosić czyjeś książki xd w każdym razie aurora uznała tę interakcję za zakończoną i ruszyła w kierunku stanowiska do wypożyczania.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Pon Gru 28, 2015 9:43 pm

    chwyciła książkę i dalej gapiła się na dziewczynę z rozdziawiona buzią. pewnie byłaby zdziwiona, że gigi jej pomogła, ale sam fakt, że stała przed nią był jednak bardziej szokujący. - gigi?! - poleciała za nią. oglądała z majkiem ostatnio walking dead i bała się, że aurora to zombie, ale musiała zaryzykować i dowiedzieć się co się dzieje.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Gru 28, 2015 9:46 pm

    nie zareagowała na to wołanie, tylko stanęła sobie w kolejce do pani bibliotekarki, przy okazji przeglądając jeszcze ostatni raz podniszczone okładki starych książek, które wypożyczała. stała taka niewzruszona. skąd miała wiedzieć, że to ona wywołuje takie szalone reakcje u tej nieznajomej dziewczyny.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Pon Gru 28, 2015 9:54 pm

    nie zdziwiła się, że dziewczyna ją zignorowała, więc stanęła obok niej i zaczęła się jej przyglądać z bliska. dawno nie widziała gigi, ale właśnie tak ją zapamiętała. - gigi to ty? - odezwała się znowu i ścisnęła mocniej książkę.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Gru 28, 2015 9:57 pm

    wyobraziłam sobie jak rosalie chamsko staje obok aurory i zaczyna się jej przyglądać od stóp do głów.
    - przepraszam, chyba mnie z kimś pomyliłaś. - odpowiedziała z wyraźnym rosyjskim akcentem. posłała jej przepraszające, ale ciepłe spojrzenie. biedna dziewczyna tak za nią latała, a tak się pomyliła.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Pon Gru 28, 2015 10:14 pm

    zapomniała, że nie wypada się tak bezczelnie gapić na obcych ludzi. nie mogła jednak od niej oderwać wzroku. - nie mogłam cię z nikim pomylić. wyglądasz identycznie - zamrugała. - jak to możliwe? - zapytała trochę ciszej, bardziej siebie samej, bo nie potrafiła zrozumieć co się dzieje.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Gru 28, 2015 10:20 pm

    myślała, że gapi się bezczelnie na znajomą osobę, więc się nie krępowała xd aurora za to zaczęła się krępować. założyła włosy za ucho i poprawiła książki pod pachą.
    - może mam po prostu typowe rysy twarzy i wiele osób wygląda podobnie. - zaproponowała rozwiązanie. tak naprawdę miała dość oryginalną urodę i obie to wiedziały.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by rosalie berube Pon Gru 28, 2015 10:48 pm

    próbowała ją wypytać o to czy upozorowała swoją własną śmierć, ale i tak się niczego nie dowiedziała, a aurora pewnie zaraz zwiała.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Gru 28, 2015 10:50 pm

    uznała ją za wariatkę, że sugeruje takie rzeczy.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by hans rothbauer Sob Sty 23, 2016 6:53 pm

    siedział i uczył się tak jak ja. i też czasami miał wrażenie, że czyta coś po chińsku. siedział z otwartym zeszytem, podręcznikami i dodatkowo słownikiem, bo angielskie chemiczne nazwy były zbyt skomplikowane dla kogoś, kto czasami nadal miał problemy z codzienną komunikacją w tym języku.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by skylar colins Sob Sty 23, 2016 6:55 pm

    skye zapomniała wypożyczyć książkę, którą miała przeczytać na poniedziałek a miała ona pewnie milion pięćsetstodziewięćset stron i teraz się spinała, że nie zdąży. latała między regałami w jej poszukiwaniu ale nigdzie nie mogła jej znaleźć, więc panikowała.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by hans rothbauer Sob Sty 23, 2016 7:00 pm

    wstał na chwilę od stolika, bo przypomniał mu się jeszcze jeden tytuł podręcznika, do którego mógłby przy okazji zajrzeć. niespodziewanie w dziale z książkami chemicznymi pojawiła się skye.
    - cześć. - rozpromienił się. pierwszy raz ją widział poza akademikiem xd - nie mówiłaś, że studiujesz chemię. - powiedział od razu. nie pamiętam czy mówiła mu co studiuje. może też nie pamiętał.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by skylar colins Sob Sty 23, 2016 7:02 pm

    chyba mu mówiła co studiuje. ale pewna nie jestem.
    - och cześć.- mruknęła dopiero po krótkiej chwili orientując się z kim ma przyjemność się witać. - nie studiuję chemii.... szukam jednej ważnej książki, przeleciałam już pół biblioteki i nie mogę jej znaleźć. - jęknęła zrozpaczona.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by hans rothbauer Sob Sty 23, 2016 7:05 pm

    może mówiła... ale może nie zrozumiał po angielsku xd
    - mogę ci pomóc, mam parę książek na stoliku, więc może po prostu ci ją zabrałem z półki. - uśmiechał się nadal miło, oczywiście cały chętny do pomocy i gotowy poświęcać swoją własną naukę, żeby tylko ktoś inny mógł być zadowolony. to nic, że nadal myślał, że szuka chemicznej książki. może jej do czegoś potrzebowała.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by skylar colins Sob Sty 23, 2016 7:08 pm

    spojrzała na książki, które miał na stoliku i uniosła lekko brew. - raczej mi się do niczego nie przydadzą, ale dzięki. - powiedziała uśmiechając się lekko. była gotowa ruszyć w dalszą pogoń, ale jednak ją coś przytrzymało. - uczysz się? - zapytała głupio
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by hans rothbauer Sob Sty 23, 2016 7:12 pm

    - a co to za książka? może ją gdzieś widziałem. - uparł się, chociaż nie miał fotograficznej pamięci i nie był w stanie zlokalizować każdej możliwej książki, która mogła znajdować się w bibliotece. nie mógł jednak pozostawić damy w potrzebie, musiał zrobić wszystko co w jego mocy, by jej pomóc! - jeśli tłumaczenie sobie materiału z niemieckiego na angielski i odwrotnie uważasz za naukę. - potarł oko, bo już siedział tu od rana i był zmęczony.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by skylar colins Sob Sty 23, 2016 7:14 pm

    - to czego szukam to raczej nie twoja dziedzina zainteresowań. - zaśmiała się. przysiadła sobie bo się zmęczyła tym bieganiem. - myślisz, że dobrze wybrałeś przyjeżdżając tu na studia? - rzuciła bo nie wyglądał na zadowolonego tym, że jego nauka teraz właśnie tak wygląda.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by hans rothbauer Sob Sty 23, 2016 7:19 pm

    - ale to nie znaczy, że nie mogę ci pomóc jej znaleźć. czasami jeśli czegoś długo szukasz, nie możesz już tego znaleźć, ale ktoś inny może spojrzeć świeżym okiem i od razu coś zauważyć. - wyjaśnił jej tak bardzo nieskładnym angielskim jak to ja napisałam po polsku już z tego wszystkiego xd - szczerze mówiąc nie przyjechałem tu dla samych studiów. - zaśmiał się pod nosem, bo przecież przyjechał tu dla swojej miłości, ups ;x - ale to nie wypaliło i została mi tylko nauka. - odparł. wcale nie marudził, może i było ciężko, ale ogólnie był zadowolony ze swojego wyboru.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    29

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by skylar colins Sob Sty 23, 2016 7:23 pm

    a że skye wiedziała po co tu przyjechał to zrobiło się jej głupio i uciekła pod pretekstem tej książki, będę później pewnie to coś jeszcze pogramy

    Sponsored content

    biblioteka miejska - Page 9 Empty Re: biblioteka miejska

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 6:18 am