elsa i sawyer

    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty elsa i sawyer

    Pisanie by elsa ayers Nie Paź 05, 2014 3:16 pm

    First topic message reminder :

    elsa i sawyer  - Page 5 3-bedroom-apartment-323x216

    elsa i sawyer  - Page 5 3-bedroom-apartment-9-323x216

    elsa i sawyer  - Page 5 3-bedroom-apartment-12-323x216

    elsa i sawyer  - Page 5 3-bedroom-apartment-15-323x216


    Ostatnio zmieniony przez elsa ayers dnia Sob Lis 07, 2015 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by sawyer hawk Sob Mar 12, 2016 12:06 am

    aaa no chyba że tak. chyba gubię się w innych internetach xd
    - buszmeni są super! mogłybyśmy pojechać do jakiejś wioski i nikt nie zorientowałby się, że nie jesteśmy miejscowe! - zajarała się tym pomysłem, chociaż marne były szanse na jego zrealizowanie. kto by się tym przejmował. - czasami wyglądam tak cały dzień, jak mi nie przypomnisz, żeby spojrzeć w lustro. - wzruszyła ramionami, bo czasami zapominała o takich podstawowych czynnościach. na przykład kiedy za późno wstawała i spóźniała się na zajęcia, przez co leciała na uczelnię w piżamie i nieuczesana. sawyer na pewno super tańczyła ;x na siedząco! to dopiero jest klasa! - jesteś najpiękniejszą dziewczyną bez nosa jaka chodzi po ziemi. - zapewniła ją.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by elsa ayers Sob Mar 12, 2016 12:15 am

    ja się zdecydowanie gubię w tej gorszej części internetów zazwyczaj. a że nie chcę cię gorszyć to nie pokażę ci na jakie perełki wpadam xd
    - chciałabyś latać nago po lasach i zbierać korzonki? - zapytała unosząc brew bo wydawało jej się, że na taki właśnie życiowy plan wpadła sawyer i trochę ją to przerażało. nie chciałaby znaleźć w mieszkaniu jakiś dziwnych rzeczy i niejadalnych roślinek. no chyba, że byłyby to grzybki halucynogenne to by się zastanowiła nad tym. - bo zawsze wylatujesz zanim zdążę ci to powiedzieć! - westchnęła. - moja zasada brzmi lepiej się spóźnić na zajęcia albo nie pójść na nie wcale niż źle wyglądać. - wyrecytowała dumnie i się napiła bo to motto zdecydowanie zasługiwało opicia. - aaaawwww - mruknęła. - chyba się dla ciebie rozwiodę - zaśmiała się i zawiesiła się przyjaciółce na szyi, żeby ją wyściskać.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by sawyer hawk Sob Mar 12, 2016 12:19 am

    nie wiem czy oglądałabym, gdybyś mi wysłała xd nie po takiej reklamie xd chociaż chyba się zestarzałam i moje czasy oglądania głupich filmików dawno minęły.
    - czy to nie byłoby idealne życie? - rozpromieniła się. to znaczy... uśmiechnęła jeszcze jeszcze bardziej. bo ona zawsze promieniała radością, więc znowu jakoś źle dobrałam słowa. - powinnaś przykleić taką karteczkę na drzwiach. albo lustro na drzwiach. albo lepiej nie, żeby nie musieć się oglądać bez potrzeby... - zastanawiała się nad rozwiązaniem tego istotnego problemu. - kto by się przejmował wyglądem. nikt mi tam zdjęć nie robi. - machnęła ręką, chociaż tak naprawdę na pewno robili jej czasem zdjęcia na niektórych zajęciach xd peszek. - żebym to ja mogła poślubić finna?! nie musisz być aż taka hojna! jesteś najkochańsza na świecie. - zamknęła ją w uścisku i roześmiała się dziko z tego swojego super udanego żartu. chociaż sawyer i finn byli dla siebie idealni;x
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by elsa ayers Sob Mar 12, 2016 12:25 am

    no nie mów...... na oglądanie głupich filmików nigdy nie jest się za starym! my w pracy jak już skończymy, albo na przerwie, często oglądamy idiotów, którzy bardzo chcieli coś zrobić ale im nie wyszło xd
    - no nie wiem, nie wiem.... wiesz, że nie jestem fanką naturalnego wyglądu. - zmarszczyła nosek bo przecież dla niej makijaż to była podstawa. nawet jak siedziała w domu to zazwyczaj w pełni wymalowana, chyba, że była w ciężkiej depresji. - coś wymyślę. nauczę sierściucha, żeby ci o tym przypominał. - pokiwała głową. była pewna, że to zda egzamin. kto by pomyślał, że kot stanie się podstawą ich życia... - ej nie! - roześmiała się. - żebyś mogła poślubić mnie. finn ma zakaz ożenienia się z inną laską. - powiedziała rozbawiona. takie żarciki oczywiście, chociaż nie wiadomo czy nie byłaby o niego lekko zazdrosna gdyby się zaczął na serio z kimś spotykać. rzeczywiście razem podbiliby świat. zawsze możesz grać sama ze sobą i ich zeswatać xd
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by sawyer hawk Sob Mar 12, 2016 12:31 am

    nie mam czasu na takie rzeczy xd wolę głupie obrazki.
    - nie jesteś fanką mojego wyglądu?! - tak to zrozumiała i przytuliła butelkę do siebie. - nie ma dla ciebie więcej alkoholu. za karę! - zarządziła obrażona. to nic, że to była butelka elsy i sawyer ją sobie przywłaszczyła teraz... sierściuch będzie miał tyyyle obowiązków xd - okej, jak będę się budziła z cycem drapiącym mnie po twarzy, to znaczy, że muszę się uczesać. - wymyśliła, nie ogarniając nawet jak głupio to brzmi z wtrąceniem jej imienia dla kota xd - to z kim ma się ożenić? - zdziwiła się. - tak! tak! zgadzam się! chodźmy do urzędu to przypieczętować od razu! - klepnęła się w uda. musiała już przyjść do domu pijana, że miała teraz ochotę lecieć brać ślub z elsą. powinna, wtedy elsa miałaby cały harem xd sawyer i finn to jest coś. może bez grania samą ze sobą po prostu uznam, że są razem xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by elsa ayers Sob Mar 12, 2016 12:36 am

    głupie filmiki są fajniejsze xd
    - tego nie powiedziałam! - mruknęła a kiedy sawyer zabrała jej butelkę to się obraziła na całego bo takich rzeczy w tym domu się po prostu nie robi. szczególnie jej! a miała taką ochotę na picie. - jak cycek może cię drapać po twarzy? - zdziwiła się bo w ogóle nie ogarnęła, że to o kota chodzi. - kto z kim ma się żenić? my się mamy żenić nikt inny. - pokiwała głową bo trochę się zagubiła w tym szalonym myśleniu. - a kupisz mi pierścioneeeeek? - zamrugała oczyskami, na pewno lubiła pierścionki i inne duperele więc to oczywiste, że chciała od swojej przyszłej żony też jeden dostać. tak też by mogło być xd ale by były dramki jakby wtedy elsa rzeczywiście się obraziła i na sawyer i na finna xd zostałaby prawie bez przyjaciół!
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by sawyer hawk Sob Mar 12, 2016 12:40 am

    wcale nie, obrazki są najlepsiejsze. ;x
    - nie cycek, tylko cycu. - chciała pogłaskać kota, ale nie ogarnęła, że już dawno poszedł sobie gdzieś i tylko pogłaskała kanapę w miejscu, w którym powinien leżeć. - no a finn? on nie może zostać bez niczego. nie ma nogi i żony ma też nie mieć? od razu mu wszystko zabierz co ma! - rechotała, bo lubiła się zbijać z finna i jego braku nogi najwyraźniej. on też miał do tego dystans, więc czemu by nie. na pewno często siedzieli i tylko wymyślali kolejne nogowe żarty i przybijali sobie piąteczki. na pewno się wszyscy w trójkę przyjaźnili, dziwne, że finn jeszcze z nimi nie mieszkał. elsa jaka zazdrosna, że nie chciałaby ich sparować! a byliby taacy szczęśliwi! - dostałaś od finna pierścionek. nie bądź taka zachłanna! teraz twoja kolej, to ty mi się oświadczasz. - zarządziła z powagą.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by elsa ayers Sob Mar 12, 2016 12:47 am

    eh, uparta jesteś.
    - a to jakaś różnica? - zdziwiła się, ale potem zobaczyła, że sawyer ręką szuka kota. - jak możesz nazywać tak kota?! - zapytała oburzona, ale zaraz się zaśmiała - ej w sumie to super imię dla niego - pokiwała głową z aprobatą, bo nie widziała dlaczego miałby się tak nie nazywać! - oj nie przesadzaj. ciągle będzie mieć mnie jako byłą żonę! albo w ogóle się z nim nie rozwiodę i będę tworzyła swój własny harem i będę w nim gromadzić wszystkich wartościowych ludzi - zaklaskała uradowana ze swojego pomysłu. haha to by była dopiero szalona trójka współlokatorów. ale może chociaż potrafił włączyć pralkę..... no była z niej mała zazdrośnica, co zrobisz. - ale ja lubię pierścionki! a ty nic nie nosisz - zrobiła smutną minkę.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by sawyer hawk Sob Mar 12, 2016 12:52 am

    bo mam swoje ulubione internety xd a ty masz swoje xd
    - cycki są tutaj, a cycu jest tam. - mówiąc to zdanie, oczywiście zaprezentowała wszystko, czyli najpierw złapała się za cycki, a potem zamachała ręką w bliżej nieokreślonym kierunku, bo nie wiadomo gdzie kot się podział. - trzeba było mu nadać imię, a nie teraz narzekać, że każdy go nazywa po swojemu. - zaśmiała się, bo każdy, kto do nich przychodził, wołał na zwierzaka jakoś inaczej i miał już porządne rozszczepienie osobowości. - no! - ucieszyła się zaraz, że elsa jednak zaaprobowała jej pomysł. - ale wtedy nie będę dostawała tyle twojego czasu, na ile zasługuję. myślałam, że jestem twoja jedyna i wyjątkowa. - zrobiła smutną minkę i musiała bardzo ze sobą walczyć, żeby się nie śmiać. finn chyba ogarniał jak włączyć pralkę, ale to nie znaczyło, że chciałoby mu się zabierać za takie przyziemne zajęcia. - gdybym dostała jakiś od ciebie, to bym nosiła. - stwierdziła i ułożyła dłoń na sercu, to znaczy z drugiej strony, ale myślała, że to tam jest serce, więc liczyło się tak samo.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by elsa ayers Sob Mar 12, 2016 12:57 am

    - okej to ci kupię już no - zgodziła się, popiły i poszły spać. ja też idę bo jednak koło 8 musze wstać ;o

    Sponsored content

    elsa i sawyer  - Page 5 Empty Re: elsa i sawyer

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:37 pm