biblioteka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    biblioteka - Page 18 Empty biblioteka

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:21 am

    First topic message reminder :

    biblioteka - Page 18 Tumblr_ndp7z5xwh11s90pjno1_500
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by percy hacmon Sro Sty 10, 2024 7:21 pm

    mial cos zalatwic dla peggy, ale zrobil all nightera I jak wszedl do cieplej biblioteki to zmeczenie wygralo. zasnal nad na ksiazkami.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Sty 10, 2024 7:24 pm

    przyszła tu w jakimś innym celu, ale zauważyła percy'ego i podeszła bliżej. rzuciła głośno książkę na stolik, żeby go obudzić.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by percy hacmon Sro Sty 10, 2024 7:29 pm

    podskoczyl w miejscu I spojrzal na nia ze zmrozonymi oczami. kilka sekund mu zajelo ogarniecie kto przed nim stoi bo zamazal mu sie wzrok. wyprostowal sie I przysunal blizej laptopa. - juz prawie skonczylem - zaczal sie tlumaczyc.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Sty 10, 2024 7:30 pm

    - to jeszcze nie skończyłeś? - oburzyła się, choć wiedziała, że tak było, bo nie dostała żadnego powiadomienia na mailu. - i ucinasz sobie drzemki w środku pracy? - czepiała się.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by percy hacmon Sro Sty 10, 2024 7:35 pm

    - skoncze na czas - zerknal szybko na zegarek zeby sie upewnic, ze nie przespal deadline. zalowal, ze nie wypozyczyl ksiazek I nie wrocil z nimi do domu. tam by go nie przylapala na drzemce. - to bylo tylko piec minut - sklamal bo nie mial pojecia jak dlugo spal.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Sty 10, 2024 7:45 pm

    przyjrzała się mu uważnie.
    - jeśli masz za dużo zadań, to powiedz - powiedziała to takim tonem, że nie było wiadomo, jakie będą konsekwencje jego odpowiedzi. czy się o niego zatroszczy? czy wyrzuci z zespołu? na dwoje babka wróżyła.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by percy hacmon Sro Sty 10, 2024 7:53 pm

    zerkal na nia co chwile, a potem wracal wzrokiem do laptopa. nie potrafil w tej chwili utrzymac kontaktu wzrokowego kiedy tak nad nim stala. - ostatnio troche trudno mi sie z wszystkim wyrobic - przyznal cicho. nie wiedzial czy bedzie wyrozumiala, ale musial sprobowac.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Sty 10, 2024 7:55 pm

    postukała palcami w stolik, a jej mina była nieprzenikniona.
    - coś cię rozprasza? - drążyła temat. był jej prawą ręką, musiał mieć dobrze opracowany harmonogram, zgodnie z tym, czego go jako mentorka nauczyła. nie uważała, by zasypywała go nadmiarem zadań.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by percy hacmon Sro Sty 10, 2024 8:01 pm

    patrzyl na jej dlon I stresowal sie jeszcze bardziej. - emm.. - nie wiedzial co ma odpowiedziec. oprocz pracy na uczelni mial jeszcze rozwozenie jedzenia I to zajmowalo mu duzo czasu. - to nic takiego, po prostu rozproszylem sie przez przerwe swiateczna, ale juz wracam do normy - bal sie jej powiedziec, ze za duzo oczekiwala. bo co jesli to nie bylo za duzo? chcial byc tak zorganizowany jak ona I nie mogl narzekac.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Sty 10, 2024 8:07 pm

    nawet jeśli bał się jej powiedzieć prawdę, to wymyślona przez niego odpowiedź i tak nie przypadła jej do gustu.
    - nie powinieneś się tak wytrącać - skrzyżowała ręce. - odpoczynek jest ważny, ale nie można się zupełnie rozłazić. nawet w wolnych dniach należy dbać o motywację i produktywność - poradziła mu. tak, to była porada, a nie krytyka. - wyślę ci artykuł na ten temat - dodała i poszła zajmować się swoimi sprawami, bo też miała ich dużo na głowie.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by percy hacmon Sro Sty 10, 2024 8:13 pm

    zmotywowala go I dokonczyl wszystko jak najszybciej, ale tez starannie.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by liam hernandez Pon Sty 15, 2024 9:50 pm

    był tu po jakiejś książki i dostrzegł roxy, która pewnie uczyła się do pierwszej sesji. nawet na takim kierunku jak produkcja muzyczna musiały coś czytać. chwycił jedna z książek, którą chciał wypożyczyć i stanął zaraz przy stoliku przy którym czytała - no proszę - odparł zaskoczony nie spodziewając się jej tutaj. może myślał, że nadal jest dzieciakiem z liceum xd - brat cię nie pilnuje? - sprawdzał czy nie ma mściciela philipa wokół, który mu zaraz skoczy do gardła.
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by roxanne lore Pon Sty 15, 2024 9:58 pm

    wolalaby sie skupiac na muzyce, wiadomo. ale nie obijala sie z materialem do czytania. ten kierunek ja interesowal i chciala byc dobra! doczytala zdanie i wlozyla zakladke w ksiazke. - nie potrzebuje zeby mnie pilnowal - obrazalo ja to kiedy ktos tak mowil.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by liam hernandez Pon Sty 15, 2024 10:03 pm

    nie mogły sie uczyć we dwie ze stefką bo sie rozpraszały gadaniem o chłopakach więc roxy uciekła do biblioteki i tam spotkała liama xd z deszczu pod rynnę.
    - to dobrze, ja też tego nie potrzebuję - uśmiechnął sie i musnął dłonią niby przypadkiem jej ramię. zaraz usiadł na przeciwko i otworzył swoją książkę. nie, wcale nie zamierzał czytać, zerkał na nią znad ksiązki xd
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by roxanne lore Pon Sty 15, 2024 10:12 pm

    na dodatek mozliwe, ze stefka nie kumala niektorych rzeczy przez to, ze to nie byl kierunek dla niej i roxy sie czasem niecierpliwila jak musiala jej tlumaczyc xd
    - to dobrze - zaciekawilo ja co mial przez to na mysli. moze powinna sie ponownie skupic na tym, ze jej sie podobal. byla starsza i philip nie mogl jej rozkazywac. - co czytasz? - sama stracila zainteresowanie swoja ksiazke. - chyba nic interesujacego skoro na mnie co chwile patrzysz - powiedziala z rozbawieniem.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by liam hernandez Pon Sty 15, 2024 10:19 pm

    stefka jak zawsze nieogarnięta i biedna xd
    każda laska powinna się na nim skupiać żeby mógł raz po raz udowadniać sobie i swojemu otoczeniu jaki jest męski.
    - odświeżam klasykę - pokazał tytuł i mogła zobaczyć, że czytał 'dziwne losy jane eyre'. może specjalnie żeby imponować laskom, że czyta taką romantyczną literaturę xd - ale masz rację, czytałem już to - zamknął książkę i zaczął jeszcze bardziej się jej przyglądać - powinnaś kiedyś do mnie wpaść - zaproponował bezwstydnie i zaczepił nogą jej łydkę pod stołem.
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by roxanne lore Pon Sty 15, 2024 10:27 pm

    ups xd
    z tez jeszcze nie byl tym zmeczony!
    nie skomentowala jego wyboru ksiazki bo jej to nie imponowalo xd nie czytala jesli nie musiala i nie wiedziala o czym jest. - czy to zaproszenie na randke? - zasmiala sie. jesli tak to moze skorzystac. nie byla pewna czy jest dziewczyna, ktora od razu czulaby sie swobodnie idac z kims do lozka. moze powinna to przetestowac xd
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by liam hernandez Pon Sty 15, 2024 10:41 pm

    jeszcze nie!
    ruby by zaimponowało xd
    - możemy tak to nazwać - poszedł na kompromis. nie chodził na randki więc jeśli według niej wypicie wina z butelki, odpalenie jakiegoś filmu czy muzy, a potem seks to randka to niech tak będzie - widzę pewne zainteresowanie - zamachał palcem wokół jej buźki, a potem położył dłoń na jej, oczywiście wszystko było dziełem przypadku.
    roxanne lore

    roxanne lore

    manchester
    liceum
    cute but will bite
    19

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by roxanne lore Pon Sty 15, 2024 10:54 pm

    to na pewno xd najbardziej jej imponowalo kiedy faceci czytali skomplikowane ksiazki, ale wymagania byly mniejsze u fuckboyow xd
    - jestem zainteresowana - potwierdzila. chciala sie chwalic kolezankom z roku, ze starszy koles zaprosil ja na randke. liam mial doswiadczenie w rozdziewiczaniu to nia tez sie mogl zajac xd
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by liam hernandez Pon Sty 15, 2024 11:02 pm

    ciekawe z jakiej paki łaskawiej patrzyła na hurda xd
    mógł i potem porównałyby to ze stefką haha. zaczął kreślić kółka na jej dłoni - ja też - przyznał żeby podgrzać atmosferę - ale nie będę cię rozpraszać w trakcie egzaminów więc potraktuj to jako nagrodę po - otworzył jej książkę i zasugerował że powinna wrócić do nauki, on za to zgarnał resztę książek których potrzebował i wrócił do pokoju czytać. dziś wyjątkowo nikogo nie rozdziewiczał xd
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by regina carlson Sro Sty 31, 2024 8:10 pm

    wychodziła z biblioteki ze stosikiem książek, który prawie ją zasłaniał!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by lizzie foster Sro Sty 31, 2024 8:13 pm

    nie zaslonil jej jednak zupelnie I przechodzaca obok lizzie ja zauwazyla. - ty! - wskazala ja palcem I szla w jej kierunku. nie wygladala na przyjaznie nastawiona.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by regina carlson Sro Sty 31, 2024 8:16 pm

    regina sprytnie jej unikała, a potem wydawało jej się że upłynęło tyle czasu że lizzie już zapomniała. odruchowo słysząc jej głos chciała się zasłonić i już nerwowo rozglądała się gdzie uciec, ale z tymi książkami było trudno - śpieszę się! - oznajmiła zdenerwowana.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by lizzie foster Sro Sty 31, 2024 8:24 pm

    moze by zapomniala gdyby to bylo cos mniejszego, ale jej zlosc jeszcze sie nie przeterminowala. - nie obchodzi mnie to - zaszla jej droge. - co nagadalas na mnie fatin? I zanim zaczniesz probowac sie wymigac to daruj sobie bo wiem, ze to przez ciebie mnie wyrzucila - powiedziala ostro. fatin nie powiedziala wprost kto na nia donosil, ale nie musiala bo lizzie byla przekonana, ze to wlasnie regina.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by regina carlson Sro Sty 31, 2024 8:31 pm

    regina chyba naiwnie myślała że uda się jej wywinąć z tej sytuacji!
    - nie nie nagadałam - odsunęła się trochę i zasłoniła tymi książkami bo jednak bała się, że dostanie - sama zapytała o umywalkę - zwaliła wszystko na fatin, była opiekunką więc mogła więcej wobec lizzie niż ona!

    Sponsored content

    biblioteka - Page 18 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 10:17 pm