• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

begrade club

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

begrade club - Page 18 Empty begrade club

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:36 am

First topic message reminder :

begrade club - Page 18 Giphy
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by lizzie foster Sob Kwi 06, 2024 9:38 pm

po co rozwiazywac problemy jesli mozna sie rozpraszac.
to byl szczesliwy dzien liama, chcial latwa laske I trafil na taka, ktorej nie musi nawet podrywac xd - wiesz co mam na mysli - usmiechnela sie. obczajal ja wiec wiedziala, ze mysla o tym samym.
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by liam hernandez Sob Kwi 06, 2024 9:42 pm

dokładnie xd
tak, poszczęściło mu się z tym wyjściem na dwór - lubię konkretne dziewczyny - pochwalił ją. zaplusowała choć i tak nadal chciał wyrwać rudą jeszcze - ale nie możemy iść do mnie, mam na głowie współlokatorów - czyli treya, hunter nie był problemem. miał więcej klasy niż philip i nie chciał jej przelecieć w kiblu xd może nawet ją lubił xd
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by lizzie foster Sob Kwi 06, 2024 9:49 pm

- wiec dobrze trafiles - zaciagnela sie. - mozemy isc do mnie - to nie byl dobry pomysl, ale pewnie wypytala teda czy polly cos planuje na weekend. mogla wykorzystac, ze jej nie bylo w domu. wierzyla, ze ted jej nie wyda xd
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by liam hernandez Sob Kwi 06, 2024 9:58 pm

- możemy - wyrzucił fajkę do kałuży i był gotów iść - gdzie teraz mieszkasz? - nawet kojarzył aferę z wywaleniem jej z akademika. pójdą do niej, a tam zastaną teda. będzie niekomfortowo xd - chcesz po drodze skoczyć po jakieś piwko? - nawet je kupi. traktował to bardzo sterylnie i nawet jej nie zarywał wiedząc po co idą tylko gadał na luzie xd
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by lizzie foster Sob Kwi 06, 2024 10:08 pm

- ze znajomymi - nie tlumaczyla z Kim bo nie wiedziala czy zna teda I to nie bylo istotne. nie przeszkadzalo jej w jaki sposob to sie odbywalo. moze chciala zostawic drzwi otwarte do kumplowania sie, a po podrywaniu byloby niezrecznie xd tez musiala kims zastapic philipa. - mozemy, u mnie nic nie ma - nie chciala wychodzic przy polly na alkoholika bo by miala kolejny powod do marudzenia.
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by liam hernandez Sob Kwi 06, 2024 10:20 pm

nie wiedzial, że pod nazwą znajomi kryje się ted xd liam był luźny w relacjach damsko-męskich i mógł się kumplować z laskami, z którymi sypiał ale wiedział, że nie każdej jednak to pasuje więc do każdej miał indywidualne podejście jednak xd nie traktował ich aż tak hurtowo jak philip xd - w takim razie piwko, słodkie rozmowy, a potem seks - zaśmiał się - żartuję, bez słodkich rozmów choć przyznam że te spodnie świetnie eksponują twój tyłek - klepnął ją lekko wiadomo gdzie xd
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by lizzie foster Sob Kwi 06, 2024 10:25 pm

moze sie kiedys dowie xd
nie byl chujkiem jak Philip xd zasmiala sie na slodkie rozmowy. nie byly w jej stylu wiec nie zalezalo jej na tym. - nie mow mi takich rzeczy bo jeszcze mi sie spodoba - zagrozila zartobliwie. poszli do niej, a po wszystkim pewnie kazala mu isc zanim polly go zobaczy.
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 8:02 pm

skoro ustalili z ianem, że oficjalnie się rozstają, to przyszła do klubu, żeby legalnie zaszaleć z jakimś przystojniakiem i zapomnieć o nieudanym małżeństwie xd
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 8:05 pm

jeśli tym przystojniakiem na pierwszy raz po oficjalnym rozpadzie małżeństwa był perry to trafiło się jak ślepej kurze ziarnko xd
może wyczuwał na odległość desperację połączoną z rozczarowaniem dlatego widząc sally przy barze podsunął jej jakiegoś fancy drinka na powitanie - nie, nie ma w tym żadnego środka odurzającego, za to są trzy rodzaje alkoholu - zareklamował siebie xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 8:12 pm

potem już żaden nie będzie mógł dorównać standardom xd
- wiesz, że mówiąc tak, tylko wzbudzasz podejrzenia? - zauważyła. pozostawała w niej wewnętrzna mama, dlatego wyciągnęła z torebki magiczną podkładkę. - na szczęście dzięki temu szybko rozwiejemy wątpliwości co do twoich zamiarów - zamachała podkładką i położyła na niej drinka, czekając, czy zmieni kolor na czerwony.
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 8:17 pm

ups xd
- podejrzenia czy zainteresowanie? - zapytał. perry oczywiście wszystko na opak odczytywał bo nie żył normalnym plebejskim życiem. roześmiał się na widok podkładki - nie muszę niczego dodawać żeby kogoś poderwać i pójść z nim do łóżka - wskazał na swoją przystojną twarz. najlepszy argument. nawet nie krył zamiarów xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 8:25 pm

- a jaki efekt chciałeś osiągnąć? - zaśmiała się. podkładka nie zmieniła koloru, więc sally zaakceptowała prezent i uniosła drinka na znak toastu. - ach, więc zamierzasz mnie oczarować swoją charyzmą? czy zwykle wystarczy ta ładna buźka? - spytała z rozbawieniem, ale i zaintrygowaniem. tak, była zdesperowana. nie wiem, ile czasu już nie spełniali z ianem małżeńskich obowiązków xd nawet jeśli, to nie czerpała z tego już takiej przyjemności. na pewno była niezaspokojona!
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 8:29 pm

- powiedzmy, że jestem przyzwyczajony do zainteresowania, czasami nawet nadmiernego - powiedział jakże nieskromnie. ale perry skromny nigdy nie był. i nauczony, że dostawał to co chciał!
- to zależy od tego co na ciebie podziała, jestem w stanie się dostosować - obczaił ją od góry do dołu, na pewno się wystroiła - w tym przypadku - dodał uśmiechając się i unosząc drinka w geście toastu. perry chętnie wypełni jej seksualna lukę xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 8:37 pm

- ale jednak postanowiłeś zagadać mnie, a nie wykorzystać zainteresowanie - zerknęła w głąb sali, gdzie jakieś laski już obrzucały ją zazdrosnymi spojrzeniami. odwzajemniła jego spojrzenie i też go obczaiła od góry do dołu. nadawał się do jednorazowej przygody i uwolnienia seksualnej bestii xd znowu czuła się wyzwoloną sarah, a nie mamuśką sally xd - och, czy to sytuacja jak z "kocha, lubi, szanuje"? twój trik to podnoszenie dziewczyn do "dirty dancing"? - żartowała sobie, ale jednocześnie była już chętna na wszystko, co perry miał do zaoferowania, i prawdopodobnie widział to w jej oczach. napiła się drinka dla odwagi. od ponad dziesięciu lat nie pokazywała swojego ciała nikomu innemu niż mężowi. no i ginekologom/położnym!
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 8:45 pm

- nazwijmy to odmianą - nie chciał żeby poczuła się za bardzo wyjątkowo. nie miał w zwyczaju nawiązywania bliższych relacji. jak mu się zdarzało to i tak ranił ludzi, ups! to nie była dla niego obelga że w jej oczach nadawał się do jednorazowej przygody, to oznaczało że nazajutrz nie będzie musiał się martwić konsekwencjami i jak najbardziej pasował mu taki rozwój wydarzeń.
- dziewczyny nie chcą podnoszenia jak tylko zdejmuje koszulkę i widzą moja klatę - spojrzał na nią przepraszająco i zaśmiał się. sorry ryan gosling!
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 8:50 pm

- i wzajemnie - odpowiedziała, choć nie zamierzała się tłumaczyć, dlaczego perry miał być dla niej odmianą. on się nie przywiązywał, a ona właśnie wychodziła ze związku, który trwał niemal połowę jej życia. nic dziwnego, że teraz potrzebowała mężczyzny na jeden raz. - szkoda, naprawdę liczyłam na to podnoszenie - stwierdziła i upiła kolejnego łyka drinka. - a mówiłeś, że jesteś w stanie się dostosować... - specjalnie zawiesiła głos w powietrzu, żeby sam sobie mógł dopowiedzieć, że powinien wykonać ten trik. sally faktycznie mogła być pod wrażeniem klaty i paść na sam jej widok. kujon ian takiej nie miał xd
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 8:58 pm

w takim razie w tym przypadku trafiła na idealnego faceta, który sprosta jej oczekiwaniom zdecydowanie! jeśli dobrze to rozegrają to nawet nie będą musieli za dużo rozmawiać i nawet do tego w stu procentach dostosuje się perry! - jestem - potwierdził dopijając drinka na raz - o ile mam pewność że będę mieć coś z tego dostosowywania się - odstawił pustą szklankę na bar i dość wymownym wzrokiem patrzył na sally. miała teraz wybór, albo wyjść z nim i pozwolić mu się dostosować tylko po to żeby potem mógł ją zaspokoić, albo spanikować i uciec!
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 9:05 pm

panika wchodziła w grę. sally grała taką pewną siebie, ale wewnętrznie targało nią milion emocji. chciała się rozerwać, chciała zapomnieć o ianie, chciała spróbować czegoś (kogoś) nowego, ale jednocześnie bała się, że nie jest jeszcze gotowa i że podczas seksu zacznie płakać albo żalić się na temat swojego rozwodu! pewnie dlatego tak gadała o tym podnoszeniu. to było łatwiejsze niż przejście do rzeczy.
- nie marnujesz czasu, co? - popatrzyła na niego przeciągle i też dopiła swojego drinka.
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 9:12 pm

finalnie zamiast uprawiać seks zagadałaby go jak emma ryana w kocha lubi szanuje!
perry nie miał w sobie aż tak skomplikowanych emocji, nie miał za sobą przede wszystkich tak długiego związku żeby mieć takie wątpliwości. dla niego wszystko w tej materii było proste. przynajmniej na razie! też go dopadną dramki jak ansela xd
- czas jest dla mnie cenny - powiedział dość enigmatycznie, ale prawda była taka że od zawsze prowadził dość intensywne życie i faktycznie czas był dla niego cenny!
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by sally randolph Sro Kwi 17, 2024 9:16 pm

i to doprowadziłoby do wielkiego love story, a nie taki miał być efekt xd może sally wkrótce zagada w ten sposób kogoś innego.
wiadomo, że perry w porównaniu do sally prowadził beztroskie życie, nie miał na głowie dwójki dzieci i wkrótce-eksmęża.
- więc nie marnujmy go - posłała mu uwodzicielski uśmieszek. pojechali do niego, po drodze poznając swoje imiona (miała tyle godności!) i nawet nie musiał jej podnosić, ale jak pokazał klatę i zaczął się do niej dobierać, to spanikowała i uciekła. mógł poczuć się oszukany xd dopadła go dramka braku seksu xd
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by perry scavo Sro Kwi 17, 2024 9:21 pm

chciałam wyciąć love story xd
był rozczarowany, ale na szczęście miał w telefonie kilka lasek i gości, z którymi mógł się umówić na booty call i tak też zrobił xd więc dramka może go jednak jeszcze nie dopadła. jeszcze!

Sponsored content

begrade club - Page 18 Empty Re: begrade club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 8:31 am