• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

george street

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

george street - Page 21 Empty george street

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:42 am

First topic message reminder :

george street - Page 21 6a607dcba728f7c26ff50278c4054cad
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by gabriel marichalar borbon Wto Mar 21, 2023 9:33 pm

jego dom cały składał się z zabytków xd wyglądał bardziej jak muzeum xd oczywiście o ile zabytkami można nazwać obrazy przedstawiające gabriela oraz narzuty z tygrysiej skóry.
- nie możemy lecieć do paryża - oznajmił surowym tonem. - to paryż przyleci do nas! nie możesz się przemęczać w tym stanie - zamachał na limuzynę, żeby pojechała te kilkanaście metrów bliżej. - jutro przylecą najlepsi lekarze ze stanów zjednoczonych - planował. a dani pogardziła i myślała, że się nie zaangażuje jako ojciec xd oczywiście ciążą winter odbijał sobie to, że danielle nie chciała ich dziecka.
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by winter capaldi Wto Mar 21, 2023 9:37 pm

mial swoj styl xd
scisnelo ja w zoladku. od razu pomyslala, ze chce urwac kontakt, ale zaskoczyl ja pozytywnie. mogla odetchnac z ulga. ucieszyla sie, ze chcial o nia zadbac. zgodzila sie na wszystko, ale potem zaczela sie denerwowac I zastanawiac czy moga zrobic badania dna zanim dziecko sie urodzi xd
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by gabriel marichalar borbon Wto Mar 21, 2023 9:44 pm

ciekawe, czy na awku jest w swoim domu xd
gabek oczywiście nie pomyślał o tym, żeby robić badania na ojcostwo. może fernando tego przypilnuje xd
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nayanadini bahari Pią Sie 25, 2023 10:09 pm

khai oprowadzała nayanadini po miasteczku, żeby pokazać jej, gdzie są wszystkie sklepy i tak dalej.
- a kiedy pokażesz mi, gdzie pracujesz? - już się ekscytowała i cisnęła ją o to.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by khai parekh Pią Sie 25, 2023 10:21 pm

miala nadzieje, ze naya znajdzie kilka lokacji, ktore jej sie spodobaja I bedzie miala zajecie. - jeszcze nie zobaczylas miasta, to ciekawsze niz moja praca - zasmiala sie zestresowana.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nayanadini bahari Pią Sie 25, 2023 10:24 pm

nie była przyzwyczajona do posiadania czasu wolnego, więc nie interesowały ją kawiarnie czy inne miejsca dla młodzieży xd
- powinnam wiedzieć, gdzie pracujesz na wypadek gdyby coś się stało i musiałabym cię znaleźć - wiadomo, od tego są telefony xd ale powód dobry jak każdy inny.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by khai parekh Pią Sie 25, 2023 10:40 pm

khai bedzie musiala ja wytresowac xd
- masz mnie wszedzie wpisana jako next of kin, jesli cos sie stanie bede od razu o tym wiedziala - uznala, ze to dobry moment zeby przekrecic to jako anxiety nayi. - dzisiaj zaplanowalam juz cos innego - probowala sie wykrecic zeby nie bylo, ze celowo nie chce zabrac jej do pracy.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nayanadini bahari Pią Sie 25, 2023 10:54 pm

będzie musiała ją nauczyć, że zabawa to część studenckiego życia xd inaczej nie pozbędzie się jej z domu.
- mogę też po prostu cię szukać i potrzebować - wymieniała inne okazje, gdy moze odwiedzić khai w restauracji. poza tym jeszcze się nie zasymilowała i chciała cały czas jeść indyjskie żarcie. dobrze, ze khai gotowała xd - no dobrze - szanowała jej plany. - ale następnym razem musisz mi w końcu pokazać restaurację! - nie mogła się doczekać. - to gdzie dzisiaj idziemy? - była gotowa nawet jeszcze raz zwiedzać kampus, żeby poznać teren uczelni.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by khai parekh Pią Sie 25, 2023 11:00 pm

potem jej sie dostanie, ze rozkreca ja nie tak jak powinna, ups.
- nastepnym razem - obiecala, ale nie byla pewna czy dotrzyma obietnicy. - chcialam ci pokazac ulubione miejsce osob w twoim wieku - miala nadzieje, ze jej sie spodoba w spoons xd musiala ja od razu wprowadzic w ten swiat zeby sie jak najszybciej przyzwyczaila.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nayanadini bahari Pią Sie 25, 2023 11:16 pm

zawsze źle xd
- nie mogę się doczekać! - naprawdę była podekscytowana. to była największa atrakcja w mieście. - miejską bibliotekę? - spytała z nadzieją i oczy jej rozbłysły. uczelnianą bibliotekę juz widziała, teraz czas na drugą xd khai chciała ją wprowadzać do baru pod swoją opieką, to jak próbowanie narkotyków z przewodnikiem w warunkach kontrolowanych xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by khai parekh Pią Sie 25, 2023 11:26 pm

ups xd
- na pewno ci sie spodoba - ucieszyla sie z entuzjazmu dziewczyny. - biblioteka nie jest po drodze, ale tam mozemu jutro wpasc - juz wymyslala dalsze plany zeby tylko nie isc do restauracji. khai sie rozszalala I teraz naye sprowadzala na zla droge xd
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nayanadini bahari Pią Sie 25, 2023 11:34 pm

haha a naya będzie posłusznie wszędzie za khai chodzić, skoro jest jej autorytetem i trzeba jej słuchać xd poszły do wetherspoons i niezbyt jej się tam podobało, ale mogła zobaczyć jaspera i roxy i przekonać się, że faktycznie to jest miejsce, gdzie bywają młodzi ludzie xd
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 6:16 pm

wracali z treningu nate'a i zaprowadził ich inną drogą. zatrzymał się pod budynkiem, w którego oknie wisiała tablica "do wynajęcia". nie był to przypadek, widział ją ostatnio podczas spaceru z psami.
- zauważyłem to ostatnio - oznajmił i myślał, że patrick będzie od razu wiedział, o co chodzi. a ten pewnie myślał, że nate ma na myśli świąteczne światełka xd
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by patrick bowman Pią Gru 15, 2023 6:50 pm

patrick miał moralne rozterki i nie wiedział czy mówić nejtowi o tym co zaszło z archiem czy jednak odpuścić, bo przecież to nic takiego i to nie on wszystko zainicjował!
patrick był trochę zamyślony i gdyby nie to, że nate coś w końcu powiedział to dalej by rozkminiał! - hm? - uniósł głowe i zaczął się rozglądać - masz rację, ciekawa fasada - wskazał na budynek na który zwrócił uwagę chłopak.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 7:00 pm

nate nie zauważył, że patrick mierzył się z własnymi rozterkami, bo miał swoje i podejmował wielkie decyzje co do ich przyszłości! to też nie było dla niego łatwe.
pokiwał głową, uznając słowa za patricka za powolne rozbudzenie entuzjazmu.
- i dobra okolica. w środku też może być ładnie - zasugerował.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by patrick bowman Pią Gru 15, 2023 7:04 pm

patrick rzadko mierzył się z rozterkami dlatego to mogło być takie trudne do zauważenia.
- solidne okna i blisko do centrum - wymieniał nieświadomie kolejne plusy tego miejsca i spojrzał na entuzjastyczna i rozmarzoną twarz nejta - no co? - zaśmiał się.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 7:07 pm

ukrywał swoje rozterki głęboko w sobie. nate miał to samo, ale patrick był bardziej wyczulony na nejtowe rozterki jednak.
uśmiechał się coraz bardziej, gdy patrick wymieniał zalety miejsca.
- no nic - odpowiedział nieśmiało. - myślisz, że powinniśmy je obejrzeć? - wskazał na okno z napisem.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by patrick bowman Pią Gru 15, 2023 7:21 pm

bo był przyzwyczajony do grumpy nejta, a nejt nie był przyzwyczajony do grumpy patricka xd
dopiero kiedy zadał pytanie to skumał co sugeruje i jednocześnie się podekscytował bo dążył przecież to tego, ale też trochę zmartwił - na prawdę? chcesz tego? - nie chciał go do niczego zmuszać, było między nimi dobrze, na razie xd
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 7:24 pm

a teraz było odwrotnie, jak na awkach xd
nate myślał, że od początku mówili o tym samym i nie zamierzał wycofywać się z tej sugestii.
- no wiesz... - splótł ich dłonie ze sobą. - kiedyś to w końcu nastąpi, nie? - uśmiechnął się jednokącikowo. z akcentem na "kiedyś", nate się nie spieszył wcześniej z decyzjami.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by patrick bowman Pią Gru 15, 2023 7:31 pm

tak, nate zbyt zadowolony xd
- och, hm... - ścisnął mocniej jego dłoń i uśmiechnął się. na prawdę się cieszył i na prawdę tego chciał, ale głos w jego głowie tarabanił że inny chłopak go pocałował i to nie fair wobec nejta - jeden z moich studentów mnie pocałował - wypalił - to trwało sekundę, nie odwzajemniłem tego - mamrotał tłumacząc się - nie prorokowałem go, nie flirtowałem, byłem miły, pomagałem mu w nadrobieniu zajęć - wyrzucił wszystko z siebie i poczuł ulgę, nejt pewnie odwrotnie xd
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 7:34 pm

zaraz ten uśmiech mu zejdzie z twarzy xd
i tak właśnie było. uśmiechał się i patrzył z wyczekiwaniem na patricka. myślał, że ten się ucieszy, że nate doszedł do etapu, w którym jest gotowy na krok, którego bowman oczekiwał już dwa lata temu xd ale zaraz mina mu zrzedła, bo to, co powiedział narzeczony, było zupełnie odwrotnością tego, czego się spodziewał. puścił jego dłoń i wpatrywał się w niego skonsternowany.
- kiedy? - wydobył z siebie w końcu.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by patrick bowman Pią Gru 15, 2023 7:42 pm

nie chciał żeby tak się potoczyło, ale nie potrafił kłamać. chciałby żeby nejt o czymś takim też mu powiedział więc w końcu się zebrał, ale oczywiście powinien wybrać lepszy czas i miejsce. choć czy był dobry czas i miejsce na coś takiego?
- tydzień temu, na jarmarku - spojrzał na jego dloń która znalazła się teraz tak daleko od niego. zapadła między nmi trudna i niezreczna cisza.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 7:48 pm

- i przez tydzień nic mi nie mówiłeś? - był tak skołowany całą sytuacją, że skupił się na terminie i tajemnicy, a nie na samym fakcie pocałunku. to go bolało bardziej. już kiedyś rozstali się przez podejrzliwość nate'a i potencjalne zdrady patricka, więc myślał, że będą szczerzy w tym zakresie! - podczas gdy ja zastanawiałem się, czy to już czas, żeby zamieszkać razem? - wyrzucił patrickowi, choć ten oczywiście nie mógł wiedzieć, co nate'owi chodzi po głowie, skoro przez dwa lata nie zbierał się do takich decyzji.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by patrick bowman Pią Gru 15, 2023 7:59 pm

- to nie jest takie proste, musiałem sam się z tym oswoić - nie chciał sie jakoś mocno tłumaczyć, ale jednak trochę to robił, to był naturalny odruch. nie uważał tego za zdradę. to był niefortunny przypadek i on niczego nie inicjował - ty powiedziałbyś od razu? - uważał, że nejt był bardziej w tych aspektach skryty - nie wiedziałem, że planujesz taką wielką rzecz!? - zamachał na miejsce do wynajęcia. czuł coraz większy stres.
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by nate berube Pią Gru 15, 2023 8:07 pm

- oswoić z tym, że ci się podobało? że on ci się podoba? - zrobił krok do tyłu, bo już odczuwał coraz większy emocjonalny dystans. - ja bym z nikim się nie całował za twoimi plecami! - już sobie dopowiadał, że pocałunek wcale nie był taki niewinny, jak patrick to przedstawił. - nie wiedziałeś, więc było w porządku to ukrywać? - zdenerwował się. - gdybym nie sugerował obejrzenia mieszkania, to w ogóle byś mi cokolwiek powiedział? - popatrzył na niego z zawodem, bo już sobie dopowiedział, że patrick zamierzał to przed nim ukrywać i robić z niego nieświadomego frajera.

Sponsored content

george street - Page 21 Empty Re: george street

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:24 pm