• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

internet&tacos

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

internet&tacos Empty internet&tacos

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:58 am

internet&tacos Internet-and-tacos
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 8:45 pm

ahh pamiętam to miejsce. nie wiem czemu kojarzę z tym miejscem astrid xd jakoś wbiła mi się w pamięć. no nieważne.
elka siedziała tutaj w ciszy i spokoju, tym razem nie szukając inspiracji do kolejnego filmu ale przeglądała sobie internety na laptopie i sprawdzała co tam na fejsiku się dzieje. zajadała się jakimś niezdrowym jedzeniem.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 8:56 pm

a marty zamówił sobie wielką porcję tacos i dosiadł się bez ogródek do elki xd
- wyobraź sobie, ze przychodzę tutaj dwa razy w tygodniu i pierwszy raz się zdarzyło, że nie mieli mojego ulubionego sosu - skarżył się trochę nie zwracając uwagi, że elka była skupiona i miała ważniejsze rzeczy na głowie xd
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 9:00 pm

czy ja wiem, czy fejsbuk to są ważniejsze rzeczy na głowie? nie sądzę. chociaż na pewno w jej mniemaniu to są faktycznie, przynajmniej od martiego. nie miała ochoty z nim rozmawiać, no ale skoro już przyszedł to niech będzie. zamknęła na chwilę laptopa. - cześć marty. no co ty nie powiesz, naprawdę, nie mieli twojego ulubionego sosu? - udała, że mu bardzo współczuje. - co tam u ciebie w ogóle, opowiadaj - poklepała go po dłoni.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 9:13 pm

marty nie wiedział że przeglądała fejsa, mogła mu wcisnąć kit zeby się odczepił. albo przynajmniej spróbować - na serio nie ma, dla mnie jako stałego klienta jest to pewnego rodzaju mini dramat - wyjaśnił. pewnie ważną częścią życia martiego było jedzenie, o czym elka na pewno się przekonała - w porządku, przecież wiesz że raczej nie lubię zmian - uśmiechnął się - dalej mieszkasz ze swoją apodyktyczną siostrą? - zapytał z ciekawości.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 9:16 pm

gdyby wcisnęła mu kit, że robi coś ważnego, na przykład układa plan zdjęć swojego najnowszego filmu nasza gra miałaby jednego posta xd a to by nie miało żadnego sensu. dlatego wolała już z nim porozmawiać i mieć spokój na dłuższy czas niż go ignorować po raz kolejny. uśmiechnęła się do siebie na wspomnienie o siostrze - taaa, niestety nadal mieszkam z peggy. ale powoli szukam czegoś innego, wygodniejszego, większego, czegoś gdzie będę mogła tworzyć a nie tylko odtwarzać - wzruszyła ramionami. - a co u rodziców, dobrze wszystko? - zapytała skoro już gadali o rodzinie.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 9:19 pm

szybkie gry są super xd
pewnie bylo jej go szkoda bo był taki nieogarnięty i dlatego już nie mogła go dalej ignorować tylko z litości z nim rozmawiała, łaskawa...
- i myślisz, że dasz radę mieszkać bez siostry? - dopytywał - to znaczy, wyglądacie na przywiązane do siebie - doprecyzował zaraz - no jasne, że dobrze przecież doskonale wiesz że radzą sobie fantastycznie - na pewno ich poznała i byli nią zachwyceni, niestety marty jak zawsze ich rozczarował xd
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 9:24 pm

na jednego posta też? XD
ciekawe czy john był zachwycony elizabeth... bo na pewno eleanor była. uważała ją za idealną partię dla martiego, a tu taki psikus. skrzywiła się teraz. - nie jesteśmy ze sobą aż tak blisko marty. kocham swoje siostry jak cholera i wskoczyłabym za nimi w ogień, ale żeby przebywać z nimi non stop to nie. najczęściej i tak nocuję u kogoś innego niż w domu. peggy czasem bywa... apodyktyczna - ale to chyba wszystkie siostry tak miały! a elka czuła się przez nią ograniczana artystycznie. a w swoim mieszkaniu urządziła może by ciemnię? tego jej brakowało! - maaarty, przecież ty też nie mieszkasz z rodzicami. swoją drogą, pozdrów ich proszę, ostatnio ich widziałam gdzieś na mieście z twoją siostrą - wcisnęła kawałek jedzonka do ust.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 9:31 pm

jak ktoś nie ma czasu xd
pewnie był, bo trochę przypominała jego żonę xd - czyli finalnie chcesz się uwolnić? - to nawet dobrze bo zawsze jak się spotykali u niej to musieli uważać na peggy. szkoda tylko, ze dopiero teraz postanowiła się uwolnić. zaczął bujać się na krześle słuchając jej - no jasne, pozdrowię - obiecał - tylko wiesz, ja jestem tu, oni tam, raczej nie gadamy tak często - bo marty chciał być bardzo samodzielny xd oni chyba mieszkali w londynie z tego co pamiętam i co wypisywałam w karcie.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 9:36 pm

ty nie masz czasu dla mnie?! XD
o matko kochana, to dopiero byłoby kombo. na szczęście elka nie planowała zostać żoną martiego. john miałby chyba mindfucka ze swojej młodości. toczka w toczkę oni. poprawiła się na krzesełku i odgarnęła włosy do tyłu. - jasne, że chcę się uwolnić. nie będę do końca życia z młodszą siostrą mieszkać. okej, fajne jest to, że do pewnego stopnia można z kimś pogadać i w ogóle nie jesteś sam jak wracasz do domu ale ja jestem niezależna. i trochę mi brakuje tej niezależności - westchnęła żałośnie. - tak tak, jasne. rozumiem. no moi rodzice też mnie jakoś nie kontrolują super - bo tak było. daniel do niej nie dzwonił co pięć minut jak do peggy z każdym problemem xd ona była tą gorszą rooseveltówną.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 9:40 pm

ogólnie mówie, halo!
na szczęście dla nich jednak im się nie udało i nie stworzą takiej parki jak elka i john. jedna wystarczy ;x - a czy trochę nie jest tak, że i ty i peggy jesteście uparte i chcecie być niezależne? i powoli wasze poczucie niezależności nie mieści się na tak małym metrażu? - chyba dobrze dedukował. ostatnio ponownie przypomniał sobie jak uparta i nieustępliwa zawsze była peggy - pamiętasz jak na początku się tutaj przeprowadziłem i mój ojciec dzwonił do mnie co godzinę? - to byłoby w stylu johna, marty traktował to już jako fun fact.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 9:45 pm

nie no żartuję Very Happy
elka i john już nigdy się nie powtórzą bo są jedyny w rodzaju! i niech tak zostanie.
- dlatego, że jesteśmy zbyt podobne, nie powinnyśmy mieszkać w jednym mieszkaniu. mamy za duże ambicje, za dużo planów i za duże ego żebyśmy tak dalej ciągnęły. mówię ci, mnie się marzy jakieś mieszkanie typu studio. gdzieś, gdzie będę mogła wywiesić sobie fotosy do nowych filmów, gdzie będę mogła imprezować i przyprowadzać kogoś bez skrępowania - rozgadała się. chyba marty dobrze na nią działał. - taak, pamiętam jak john cię dręczył rozmowami. jak dobrze, że peggy to znosi. ja bym tak nie mogła - dokończyła swoje jedzenie.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 9:50 pm

creepy emotikon!
true story co do elki i johna ;x
nagle martiemu przyszedł do głowy genialny pomysł xd - a co ty na to, że na tydzień zamienilibyśmy się mieszkaniami? - zaproponował, choć z pozoru brzmiało to jak głupi pomysł - wyglądasz na przytłoczoną towarzystwem siostry i powinnaś odpocząć, a mi to wszystko jedno - wzruszył ramionami - nie jest to idealne rozwiązanie, ale na pewno pozwoli ci odetchnąć i popracować w spokoju - a wiedział, że praca była dla niej ważna. może i był dziecinny i beztroski, ale gdyby nie potrafił się troszczyć o dziewczyny, na których mu zależało to żadna by się nim na dłuższą metę nie interesowała prawda? - w rodzinie singletonów nie czy jesteś peggy czy elle i tak będą do ciebie dzwonić - śmiał się na bezczelu z ojca xd
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 9:55 pm

tu jest sporo kripi emotków xd
lubię ich czasem poczytać ;x
wytrzeszczyła oczy na jego propozycję. - no chyba cię pokręciło singleton! nie będę zamieniała się z tobą mieszkaniami, to najgłupszy pomysł pod słońcem. sory, ale nie jestem aż taka zdesperowana, żebyś zamieszkał z moją siostrą, tylko dlatego, że muszę ją znosić. wystarczy, że ją sama znoszę. ale ja jakoś dam sobie radę, mieszkanie teraz można znaleźć od ręki a ja już jestem blisko swojego celu - musiała mu jakoś wybić z głowy to, żeby zamieszkał z peggy! co to to nie! nie będzie podsuwała mu pod nos własnej siostry! - w ogóle, ja nadal się zastanawiam jakim cudem do cholery twoi rodzice są razem. matka szalona, ojciec spokojny ale z tendencją do kontrolowania, dziwna z nich para jest szczerze - zastanowiła się na głos. bo tak było. byli dziwną, ale uroczą parą.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 9:59 pm

tyle w archiwum jest, że juz nie ogarniam czego czytać.
- świetnie, masz mnie za creepa teraz - pacnął dłońmi w stół, bo wcale nie o to mu chodziło. i weź tu dogódź rooseveltów - na prawdę myślisz, że byłbym zainteresowany twoją siostrą? już miałem okazję bliżej obcować z jedną z rooseveltów, jesteście control freakami, nigdy więcej - wyjaśnił jej swoje intencje - nie to nie, przecież nie wepcham się wam tam na siłę - choć pewnie mógłby - i bądź tu empatyczny - mruknął pod nosem dojadając ostatnie tacos - tak samo jak z nas była dziwna para - bo w zasadzie byli podobni do jego rodziców xd ale teraz marty był oburzony że wzięła go za creepa xd
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 10:06 pm

nooo! w ogóle, ciekawe czy nadal w albans jest zoo, które założyła nina xd
- ej, nie mam cię za creepa, ale po prostu nie chce, żeby peggy mieszkała z tobą, tylko dlatego że mamy taki kaprys. wolę już pomieszkać z nią do czasu swojej wyprowadzki a potem możesz nawet do niej dołączyć, nic mi do tego - wzruszyła ramionami. zaśmiała się zaś na te słowa, o tym że była control frakiem - tak tak, w łóżku ci to jakoś nie przeszkadzało mój drogi - poklepała go dłoni. - już, nie obrażaj się na mnie, przepraszam panie singleton - naprawdę miała to na myśli. tym razem nie kłamała. - aż tak jesteśmy podobni do twoich rodziców? czy co? że ty podobny do ojca a ja twojej matki? - zapytała rozkminając czy tak faktycznie jest. że ona przypominała charakterem jego mamusie. ale elka nie była control freakiem! tylko okropnie była zakochana w johnie i zapewne do tej pory tak jest.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 10:15 pm

zapomniałam, że zoo założyła. mam krótką pamięć!
- nie jestem zainteresowany - bo nie był zainteresowany jej siostrą, co ona sobie myslała. peggy była jeszcze większą freakówą niż ona. nie był az tak głupi.... choć może był? xd - w łóżku, a w życiu to co innego - zastrzegł od razu. pewnie odgrywali jakieś gierki w łóżku, to było zupełnie co innego! - przecież ja się nie obrażam, wiesz o tym - a jak się obrażał to na krótko - raczej chodziło mi o to, że ja jestem tym bardziej szalonym aspektem jak moja matka, a ty bardziej odpowiedzialnym jak mój ojciec - wytłumacz swoją wizję.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 10:21 pm

zrób mi zoo w lokacjach ;x zalożyła z codim!!
podrapała się po policzku, zastanawiając się czy byłby zainteresowany jej siostrą czy nie byłby. cholera go wie, bo bylo to bardzo nieprzewidywalne. w albans mogło wydarzyć się dosłownie wszystko, włącznie z tym, że peggy przejęłaby jej byłego chłopaka. ale elka by zrobiła jej piekło. wtedy by zobaczyła do czego jest zdolna. - no dobrze, powiedzmy, że spoko i że ci wierzę - zmrużyła oczy. - ojejku jejku, no czasem cię kontrolowałam, ale tylko czasem. przeszło mi już. wydoroślałam - zauważyła. - aaa no ok, że odwrotnie. no to fakt, tak mogłby być. to by bylo dziwne, jakbyśmy byli kopią twoich rodziców - zauważyła. faktycznie, zbyt podobni.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 10:28 pm

hehehehe, zrobie jak będę sobie szła bo teraz mi sie przelogowywać nie chce.
to jest doskonały pomysł na dramkę ola xd ale w tej chwili marty myślał jedynie że peggy jest dziwniejsza i bardziej despotyczna od ellle, to tyle - chcesz, żebym uwierzył że wydoroślałaś i teraz nikogo nie kontrolujesz, a jedynie biegasz jak szalona po imprezach? - zaśmiał się - nie wierzę..... - bo to serio niemożliwe. wzruszył ramionami na jej słowa - a nie mówiłem, jesteśmy podobni - pierwszy raz od dawna przyznała mu rację.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by elle roosevelt Wto Kwi 13, 2021 10:31 pm

ja i tak idę spać xd
jezusmaria wypuściłam demona xd
- bo ty jednak niewiele o mnie wiesz marty. teraz imprezy to mój chleb powszechny. dobra, muszę już lecieć! miłego wieczoru - pocałowała go w policzek na pożegnanie i zniknęła.
dobranoc.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by marty singleton Wto Kwi 13, 2021 10:31 pm

pa ola, dziekuje za demona. zaraz zrobię zoo xd
a on został i zjadł druga porcje tacos.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by anderson hurd Nie Maj 02, 2021 4:20 pm

zajadał się tacosami przy stoliku przed wejściem, rozkoszując się dobrym jedzeniem i ładną pogodą. aha, miał na sobie piżamę-kombinezon i był słodkim pingwinem.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by ruby fletcher Nie Maj 02, 2021 4:22 pm

rowniez miala duza ochote na tacosy. dziwne, ze od razu nie zauwazyla andersona w tej pizamie. ogarnela, ze to on dopiero gdy podeszla blizej. po ich ostatniej przygodzie miala zamiar go unikac. dlatego tez odechcialo jej sie jesc i po prostu obrocila sie by ruszyc w inna strone.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by anderson hurd Nie Maj 02, 2021 4:31 pm

nie spodziewałam się, że tak szybko odpiszesz xd
też jej nie zauważył, bo był zbyt zajęty pochłanianiem swojego taco. akurat skończył, wytarł buzię serwetką i wstał. wtedy rozpoznał te odchodzące włosy.
- ruby? - nawet jeśli pomyliłby ją z kimś innym to by się nie przejął, więc ruszył za nią w tym swoim stroju pingwina. - moja partnerko w zbrodni! - zaśmiał się, bo dla niego to, że wylądowali razem w areszcie (jak powtarzał ciągle: za nic!) było zabawną anegdotką.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by ruby fletcher Nie Maj 02, 2021 4:34 pm

od wczoraj mi troche szybciej idzie niz zwykle xd
ponownie westchnela gdy uslyszala za soba glos andersona. miala nadzieje, ze uda jej sie uciec niezauwazona. - nie jestem twoja partnerka w zbrodni - odwrocila sie do niego. co to to nie. niech sobie nie mysli, ze to bedzie sie zdazalo czesciej.

Sponsored content

internet&tacos Empty Re: internet&tacos

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 3:28 pm