• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

andy i dorotka

andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Maj 15, 2021 6:44 pm

First topic message reminder :

andy i dorotka - Page 17 Scandinavian-minimalist-bedroom-13
andy i dorotka - Page 17 Christies-girl-room-before_Wool-and-Willow_bedroom-before


Ostatnio zmieniony przez andy harris dnia Pon Lip 26, 2021 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by dorothy harris Pią Gru 22, 2023 6:44 pm

dorothy przyzwyczaiła się do obecności brata w swoim życiu i nie myślała o tym, jak trudne będzie jego spotkanie z rodzicami. rodzeństwo nadal miało nieprzepracowane sprawy, a co dopiero on z rodzicami.
- potem nie marudź, że jesteś sam - prychała i pakowała do walizki zdecydowanie za dużo sukienek jak na krótki wyjazd.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Pią Gru 22, 2023 6:55 pm

- nie bede - przyzwyczail sie do tego. moze pojdzie w swieta pomagac w soup kitchen karmic bezdomnych. nie myslal na razie o tym jak bardzo samotny bedzie sie czul, cieszyl sie, ze bedzie mial przerwe od dorotki xd
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by dorothy harris Pią Gru 22, 2023 6:59 pm

przerwa od dorotki i błoga cisza były wystarczającą nagrodą xd
- jasne, a ostatnio bez annie to co było? - już mu wypominała jego kryzys po rozstaniu. - potem ciągle się mnie czepiasz, bo ja mam kontakt z rodzicami, ja mam chłopaka, a ty jesteś sam - wymyślała.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Pią Gru 22, 2023 7:07 pm

tak xd jego swiateczny prezent.
- juz mi przeszlo i ja tobie nie wypominam kazdego kryzysu po rozstaniach z chlopakami - wolal zeby mu o tym nie przypominala. - nie bede sam, juz mowilem, ze bede ze znajomymi - przypomnial jej. a to, ze jego znajomi to stare babcie, z ktorymi dalej utrzymywal kontakt to nic xd
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by dorothy harris Pią Gru 22, 2023 7:12 pm

- i nie będziesz miał okazji, bo znalazłam już chłopaka, z którym będę na zawsze! - poinformowała go, andy pewnie już słyszał to kilka razy z jej ust, ale dorotka chciała to podkreślić, żeby udowodnić mu, że może być w długotrwałym związku. długotrwałym związku, który trwał jedno spotkanie xd - jak sobie chcesz - już ją to nie interesowało. jego znajome to plotkary z kościoła, które przekazywały mu wszystkie newsy? przynajmniej wiadomo, że na pewno dobrze zostanie nakarmiony.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Pią Gru 22, 2023 7:24 pm

tak, babcie dobrze go nakarmia jedzeniem i plotkami. - ok.. gratulacje - powiedzial od niechcenia. nie wierzyl, ze jej nowy zwiazek przetrwa dlugo. predzej spodziewal sie tego, ze wroci po swietach i bedzie dramatyzowac, ze jej zwiazek nie przetrwal long distance. - nie zapomnij spakowac cieplych skarpet - poradzil jej i poszedl sie zaszyc w pokoju.
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by dorothy harris Pią Gru 22, 2023 7:27 pm

wkurzyła się, że najpierw ją prowokował do znalezienia stałego chłopaka, a teraz się tym nie interesował. teraz tym bardziej nakładała sobie presję, żeby być z ludwigiem dłużej, żeby pokazać andy'emu xd
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 10:04 pm

miała dziś rodzinne przygotowania do świąt i zabrała część jedzenia pod pozorem poczęstowania współlokatorów, a tak na prawdę zamiast to zanieść freddiemu i stefce to krzątała się pod drzwiami andy'ego nie wiedząc czy go zostanie. grunt że zostawiała mu jedzeniową paczkę xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 10:08 pm

odprowadzal dorotke na pociag I dopiero wrocil. nie zdazyla zostawic paczki I uciec xd - romy? - zdziwil sie. nie spodziewal sie gosci, a tym bardziej nie jej!
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 10:12 pm

dobrze, że chociaż dorotka wyjechała, to nie będzie głupich komentarzy.
- cześć! - próbowała ukryć paczkę, którą mu przygotowała - myślałam... myślałam, że będziesz gdzie indziej - przyznała zawstydzona. może nie chciała żeby wiedział, że to od niej!
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 10:17 pm

mial w koncu spokoj!
- hej - spojrzal co tam ukrywala, ale trudno bylo zgadnac. - gdzie indziej to znaczy gdzie? - nie rozumial po co przyszla pod jego drzwi jesli nie chciala sie z nim widziec. zastanawial sie czy kupila mu prezent. teraz bedzie mu glupio, ze nie ma nic dla niej.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 10:20 pm

całe miasto miało xd
- w sumie nie wiem - przyznała, że jej myślenie było bezsensowne, to wszystko ze stresu - nie ważne, ja tylko chciałam to zostawić - wskazała na pakunek nie mówiąc co to i próbowała go wyminąć. ale tak się wymijali, że zamiast się wyminąć to ustępowali z nogi na nogę w tą samą stronę i prawie na siebie wpadli.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 10:34 pm

tak xd
- dziekuje - spojrzal na paczke. nie chcial jej zatrzymywac skoro sie spieszyla, ale wyszlo inaczej. zatrzymal sie zeby tak nie skakac we wszystkie strony. - nie chcesz wejsc? na herbate - zaprosil ja. nie wiedzial co dostal, ale chcial sie jej chociaz tak odwdzieczyc.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 10:38 pm

nie chciała żeby poczuł, że to jakaś darowizna dla biedaków. troszczyła się o niego i martwiła, to dlatego! - trochę się śpieszę, ale chyba mogę - wskazała na drzwi jego mieszkania - nie będę ci przeszkadzać, są święta? - nawinął jej się ze stresu słowotok!
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 10:46 pm

docenial, ze sie martwila! nie przygotowywal swiatecznego jedzenia bo wtedy bylo mu przykro, ze jest sam. traktowal te dni jak kazde inne. - nie przeszkadzasz. dorothy wyjechala do rodzicow, a ja mialem w planach obejrzec film - ruszyl w strone drzwi I oworzyl je zeby weszla pierwsza. dorotka pewnie troche udekorowala mieszkanie, ale mial zamiar zdjac to wszystko.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 10:50 pm

mógł zdjąć dekoracje, ale romy zaświeciły się oczy widząc przyjemne światełka i choinkę, czy cokolwiek innego dorotka przygotowała - jak ładnie - pochwaliła mieszkanie, dawno tu nie była w sumie! - jaki film chciałeś obejrzeć? - dopytywała, to był czas świątecznych filmów i takie oglądała właśnie romy, niczym ja dzisiaj. wiedziała gdzie jest wieszak więc zrzuciła płaszcz, a pod spodem miała jakąś uroczoną zieloną welurową sukienkę lekko oprószoną mąką od wypieków, w końcu były święta!
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 10:58 pm

- dorothy nalegala, ze koniecznie musi byc swiatecznie - powiedzial z rozbawieniem. widzial jak jej sie podobalo I moze zmieni zdanie co do dekoracji I je zostawi. - jeszcze sie nie zdecydowalem, ale moze obejrze mission impossible - nie ogladal swiatecznych filmow chyba, ze go dorotka zmuszala. spojrzal na nia I sie usmiechnal, ale nic nie powiedzial.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 11:03 pm

- w końcu są święta - mógł się oszukiwać, ale świąteczny klimat prędzej czy później go dopadnie! będzie znosił świąteczne dekoracje bo romy się podobało xd - to może kompromis? - zasugerowała siadając na kanapie - szklana pułapka? - miała motyw świąteczny, ale była też filmem akcji!
ps. własnie zdałam sobie sprawę, że andy zmieniał mieszkanie i romy nie miała chyba pojęcia gdzie mieszkał xd może annie jej zdradziła xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 11:09 pm

- to prawda - pokiwal glowa. bedzie sie ludzil, ze musi je zostawic bo moze jeszcze go odwiedzi xd - dobry pomysl - zgodzil sie, ze to obejrzy. zastanawial sie czy chciala zostac na film skoro namawiala go na swiateczne motywy. zapatrzyl herbate I wrocil do niej. - co u ciebie? - zawno sie nie widzieli I nie byl up to date.
haha zapomnialam o tym xd bedzie sie zastanawial skad wiedziala gdzie ma isc.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 11:15 pm

może spotkała dorotkę i jej wypaplała przypadkiem, to bardzo prawdopodobne xd
romy już się wprosiła na film skoro ją zaprosił. filmy dobrze działały na relację, szczególnie u stephanie i freddiego! - w porządku? - odpowiedziała pytająco mając w głowie ostatnią sytuację z roxy - tak sądzę - zaśmiała się i zaraz chwyciła kubek z herbatką - zostajesz sam na święta? - dopytała widząc że nigdzie nie ma wszechobecnej dorotki.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 11:20 pm

w sumie xd
mieli zamiar ogladac ten sam film co stefka I Freddy, ciekawe jak sie to dla nich skonczy! - nie wygladasz na przekonana - przygladal sie jej. - tak, dorothy probowala mnie przekonac zebym pojechal z nia, ale nie jestem gotowy na rodzinne spotkanie - czul sie przy niej swobodnie I mogl sie z nia tym podzielic.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 11:28 pm

bo to najlepszy świąteczny film dla chłopaka i dziewczyny najwyraźniej xd stefka i romy będą mogły się powymieniać doświadczeniami xd
- po prostu będę musiała spędzić część świąt z rodziną ze strony annie, a to nigdy nie jest łatwe - nie chciała o tym mówić ze względu na niego, ale dopytywał więc była z nim szczera! - tęsknisz za nimi? - zapytała na wspomnienie o rodzinie skoro tak otwarcie rozmawiali.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 11:33 pm

beda mialy co porownywac xd
nie wiedzial co odpowiedziec. domyslal sie, ze byly dodatkowo na siebie zle przez niego. - moj tata zawsze powtarzal, ze z rodzina dobrze sie wychodzi tylko na zdjeciach - probowal zazartowac. - czasem - zamyslil sie. - ale tak jest lepiej - wmawial sobie, ze nie potrzebuja go w swoim zyciu.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 11:37 pm

oj tak xd
spowodował dodatkowe napięcie, to fakt!
- i miał rację - zaśmiała się pijąc herbatkę, przydałby się alkohol ale akceptowała fakt, że andy pije tylko herbatkę! - mój tata też tak uważa - ciekawe czy poznał dylana hehe xd - jesteś pewien? - spojrzała na niego - to znaczy nie chce się wtrącać - zreflektowała się - po prostu czasami dobrze nie być samemu - mówiła nawet z perspektywy posiadania współlokatorów.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 11:41 pm

nie skonczylo sie dla niego dobrze jak ostatnio pozwolil dziewczynie pic alkohol wiec niestety romy musiala wystarczyc herbatka xd
- cos w tym jest - zasmial sie. moze poznal dylana na slubie xd - jestem pewien, przyzwyczailem sie do samotnosci I tak jest dobrze - zapewnial ja. nie klamal tak jak przy dorotce wiec mogla sie domyslic, ze w swieta bedzie siedzial sam jak palec w domu. - ogladamy? - chwycil pilota.

Sponsored content

andy i dorotka - Page 17 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 2:37 pm