• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

andy i dorotka

andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 18 Empty andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Maj 15, 2021 6:44 pm

First topic message reminder :

andy i dorotka - Page 18 Scandinavian-minimalist-bedroom-13
andy i dorotka - Page 18 Christies-girl-room-before_Wool-and-Willow_bedroom-before


Ostatnio zmieniony przez andy harris dnia Pon Lip 26, 2021 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Sob Gru 23, 2023 11:45 pm

romy już się upiła w jego obecności i była mniej groźna niż annie i tak, ups!
w sumie możliwe xd potem dylan dawał pep talk romy hehe.
- to brzmi smutno - przyznała co wywnioskowała z jego wypowiedzi. wiedziała, że nie miał łatwo, ale nie chciał żeby czuł się samotny - oglądamy - chwyciła odruchowo kocyk z kanapy, bo zawsze jak coś oglądała to przykrywała nóżki kocykiem.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Sob Gru 23, 2023 11:50 pm

nie byla taka drama queen jak Annie.
zasmial sie krotko. nie mogl zaprzeczyc, ze to bylo smutne xd - jest jak jest - wzruszyl ramionami. sam skomplikowal swoje zycie I takie byly konsekwencje. - brakuje czegos - poszedl po paczke popcornu I podal jej ja, po czym usiadl sie wygodnie obok I wlaczyl film.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Nie Gru 24, 2023 12:02 am

a to się zgadza akurat xd
- po prostu myslę, że zasługujesz na więcej - odparła wgapiając w ekran startowy filmu. pewnie i tak nigdy nie oglądała szklanej pułapki! - czuję sie jak w prawdziwym kinie - zaśmiała się widząc zaangażowanie andy'ego w seans. sama wstała zaraz i zgasiła światło, a potem usiadła znowu, ale przypadkiem musnęła jego kolano - wybacz! - pisnęła i chwyciła popcorn.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Nie Gru 24, 2023 12:08 am

usmiechnal sie smutno na jej slowa. szkoda, ze nie potrafil w to uwierzyc!
- jest lepiej niz w prawdziwym kinie, tam nie maja herbaty I wygodnej kanapy - zazartowal. z romy wystarczylo zeby delikatnie go dotknela I juz mial flashbacki. - nic sie nie stalo - uspokoil ja I siegnal po popcorn w tym samym momencie co ona.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Nie Gru 24, 2023 12:13 am

no właśnie szkoda!
- to prawda, zazwyczaj maja niewygodne siedzenia - dlatego rzadko bywała w kinie, choć andy'emu by nie odmówiła! - na pewno? - zestresowała się kiedy wzięli popcorn w tym samym momencie - w zasadzie to wezmę herbatkę - chwyciła kubek i zaczęła dmuchać nad nim próbując wypić za gorącą herbatę więc zaraz go odstawiła i zaczęła dotykać co chwilę poparzonej dolnej wargi przez co zwracała na siebie tylko uwagę xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Nie Gru 24, 2023 12:17 am

moze kiedys jeszcze bedzie mial okazje ja zaprosic do Kina.
- na pewno - zapewnial ja. chcial cofnac reke, ale skoro zajela sie herbata to on popcornem. probowal sie skupic na filmie zeby nie bylo niezrecznie, ale romy go rozpraszala. - w porzadku? - odwrocil sie do niej.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Nie Gru 24, 2023 12:19 am

mooooże! albo jakiś inny chłopak zrobi to prędzej!
nie chciała zwracać na siebie uwagi, ale jednak - na pewno - przytaknęła, ale dalej bawiła się swoją wargą - poparzyłam się trochę - przyznała zerkając na andy'ego - masz kostkę lodu? - to był jej ułatwiło damage control xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Nie Gru 24, 2023 12:23 am

musial najpierw przekonac sie czy powinien ja podrywac po tym jak ja olal dla siostry. oby nie bylo za pozno!
zastanawial sie czemu zareagowala tak emocjonalnie. - tak, zaraz przyniose - poszedl po lod. zamiast jej podac kostke sam przylozyl ja do jej wargi. taki odruch!
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Nie Gru 24, 2023 12:26 am

znowu się za długo będzie zastanawiać xd
zawsze reagowała emocjonalnie w jego obecności, powinien przywyknąć! - dziękuje - chciała chwycić kostkę, ale andy sam zaczął nią manewrować wokół jej ust więc w pierwszej chwili nie wiedziała co zrobić, a w drugiej zapatrzyła się na niego zarumieniona z lekko zdziwionymi, zaszklonymi oczyskami niczym sarna czy coś!
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by andy harris Nie Gru 24, 2023 12:31 am

przegapi okienko na poderwanie jej xd
nie sadzil, ze to byl taki big deal kiedy go niechcacy musnela! - lepiej? - nie planowal zeby to byl taki intymny moment, ale patrzyl jej w oczy. z tego wszystkiego kostka mu sie wyslizgnela I upadla na nia. chcial ja szybko zlapac I dopiero jak mial reke miedzy jej udami to go olsnilo, ze to mogl nie byc dobry pomysl xd - przepraszam, nie wiem dlaczego to zrobilem - zestresowal sie.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by romy luddington Nie Gru 24, 2023 12:35 am

jak zawsze xd
to przecież wina kostki, a nie jego xd romy aż podskoczyła kiedy zaczął dotykać jej ud - właściwie to muszę rano wstac - zerwała się na równe nogi - wesołych świąt - poklepała go po ramieniu, uciekla do korytarza i zwiała chwytając w locie płaszcz. potem przy wigilii o nim myślała ups!! xd

Sponsored content

andy i dorotka - Page 18 Empty Re: andy i dorotka

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 1:10 am