• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

philip i roxy

philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

philip i roxy - Page 2 Empty philip i roxy

Pisanie by philip lore Pon Maj 31, 2021 7:05 pm

First topic message reminder :

philip i roxy - Page 2 Student-apartment_170915_02


Ostatnio zmieniony przez philip lore dnia Nie Sty 08, 2023 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Sty 08, 2023 9:53 pm

nico zostawila na pozniej kiedy philip ja wkurzy xd
- to on zaczepial mnie - wyciagnela rece przed siebie zeby zlapac poduszke. - ja i stephanie mu sie podobamy. dostalysmy od niego propozycje - opowiadala. chciala zobaczyc czy jej uwierzy i czy sie wkurzy. jesli nie to bedzie musiala sie zgodzic na trojkat xd
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by philip lore Nie Sty 08, 2023 10:01 pm

hahaha, budowała xd
- liamowi podoba się każda dziewczyna, to nie jest żadne osiągnięcie - prychnął. wiedział, że wszyscy jego koledzy traktują dziewczyny przedmiotowo, tak samo jak i zresztą on. to tym bardziej sprawiało, że będzie musiał wcielić się w starszego brata i kazać liamowi trzymać się z daleka od jego siostrzyczki.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Sty 08, 2023 10:06 pm

tak xd
- nie przeszkadza mi to, mi tez sie podobaja rozni chlopacy - nie widziala w tym problemu. uwazala, e potrafila sobie poradzic z takimi chlopakami. nie miala okazji przetestowac jak by sie czula po tym jakby ktorys ja wykorzystal.  podobalo jej sie kiedy philip byl protective.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by philip lore Nie Sty 08, 2023 10:08 pm

- bo jesteś naiwną nastolatką i lecisz na każdego chłopaka, który tylko na ciebie spojrzy - oskarżył ją. wkurzał się na siebie, że tak się przejął losem roxy i tym, że nie chciał, żeby jakiś chłopak ją wykorzystał i zranił. ciągle ją traktował jak dzieciaka, mimo że on w jej wieku już był wdowcem.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Sty 08, 2023 10:14 pm

- myslisz, ze nigdy nie uprawialam seksu i nie wiem co to znaczy? - poirytowal ja nazywajac naiwna. sama zaczela temat wiec moze powinna byc na siebie tez zla, ale uwazala, ze przesadzal. on i will nie dawali jej dobrego przykladu, a potem sie czepial.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by philip lore Nie Sty 08, 2023 10:25 pm

zrobił skrzywioną minę a'la marcus. nie chciał sobie tego wyobrażać.
- rób co chcesz, byle nie w moim łóżku - prychnął zdenerwowany. - i zadnego płakania potem w poduszke w mojej męskiej jaskini - ostrzegł ją. już było za późno na męską jaskinię. przestał zapraszać tu laski xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Sty 08, 2023 10:28 pm

- mam swoje - przypomniala i pokazala na swoje nowiutkie lozko. - ta czesc pokoju nie jest twoja meska jaskinia - stanela przy swoim lozku. mogl jaskinie zrobic w swoim lozku, zaslaniajac sie i ukrywajac tam. wszedzie pewnie walaly sie rzeczy roxy i laski by myslaly ze ma dziewczyne xd
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by philip lore Nie Sty 08, 2023 10:37 pm

- ughhhh, tęsknię za moją męską jaskinią - odchylił głowę do tyłu, a że siedział u góry drabinki, to mógł położyć głowę na łóżku. jedyne, co sprawiało, że miał jeszcze jakąś sanity w swojej męskiej jaskini, było to, że roxy nie przynosiła jakiś babskich światełek i poduszek jak dorothy xd - kiedy wracasz do manchesteru? - podniósł głowę i spojrzał na nia poważnie. łudził się, że wyjedzie xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Sty 08, 2023 10:42 pm

- przykro mi, ze juz nie masz swojej meskiej jaskini - zrobila udawana smutna minke. wcale nie bylo jej przykro. i nie czula sie winna, ze przez nia stracil swoja przestrzen. uwazala, ze potrzebowal ciepla rodzinnego i musiala mu przypomniec jak bardzo lubi z nia spedzac czas. - dopiero co bylismy na swieta - wiedziala o co mu chodzi, ale nie planowala wracac
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by philip lore Nie Sty 08, 2023 10:57 pm

nie rozumiał, dlaczego rodzice nie wstawili łóżka do mieszkania will i to on musiał się użerać z siostrą. jego zdaniem dziewczyny lepiej by się dogadały.
- idę po fajki - zeskoczył z drabinki i wyszedł z domu, bo musiał spalić kilka papierosów, żeby się uspokoić po tym, jak za bardzo się przejął siostrą xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Sty 08, 2023 10:59 pm

roxy prosila zeby byc z nim bo z will sie tak dobrze nie dogadywala xd
ogarnela swoj balagan po nalesnikach jak wyszedl i zrobila im kanapki. kochana siostra!
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 6:33 pm

czekala na wesa zeby uratowal jej koszulke tak jak obiecal.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 6:43 pm

przybył z całym ekwipunkiem: amoniakiem w plecaku i składnikami na pizzę. był przygotowany.
- pani wzywała na pomoc? - przywitał ją rozbawiony.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 6:49 pm

uroczo! nie spodziewala sie pizzy, moze dostanie plus za to, ze sie przygotowal.
- tak, to ja - otworzyla drzwi zeby go wpuscic. - nie zwracaj uwagi na balagan, mojemu bratu sie spieszylo - nie chciala zeby myslal, ze jest balaganiara xd
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 6:54 pm

musiał jej się jakoś odpłacić za to, że sam spowodował wypadek z bluzką, a wiadomo, że jedzenie to jego najmocniejsza strona.
- wciąż dziwi mnie to, że nie mieszkasz z rodzicami - wszedł do środka i rozejrzał się, jak wygląda mieszkanie bez dorosłych xd - to gdzie mamy pacjenta? - ściągnął plecak i zaczął wyciągać cały swój ekwipunek na stół.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 6:58 pm

bedzie miala okazje poznac jego talent. moze przekona ja dobrym jedzeniem.
- pozwolili mi zostac w St Albans bo wiedzieli, ze moje rodzenstwo sie dobrze mna zaopiekuje - zazartowala. czesciowo miala racje jesli chodzilo o obrone przed kolesiami, ktorzy podpadli philipowi xd - tutaj - poszla po bluzke I podala mu ja.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 7:08 pm

przez żołądek do serca.
- pewnie dają ci dużo luzu? - nie to co tatko goodman policjant xd - ile masz rodzeństwa? ja mam brata i dwie siostry - uznał, że mogą się lepiej poznać i poopowiadać o sobie xd wziął bluzkę i przetarł ją amoniakiem z wodą utlenioną, co zajęło minutę. - gotowe - oznajmił, oddając jej bluzkę. - teraz tylko musisz wrzucić to do prania - dodał jeszcze. mogła go już wyprosić, ale zdążył już wyłożyć na blat pomidory, ser, szynkę i tak dalej, więc może się zaintrygowała xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 7:18 pm

tak.
- moi rodzice tez mi dawdle duzo luzu wiec nie ma az takiej roznicy - wzruszyla ramionami. nikt jej nie pilnowal I tak xd - mam siostre I brata - nie miala nic przeciwko opowiadaniu o sobie. skoro juz mu wybaczyla to moga sie poznac xd wziela bluzke I sie przyjrzala jej. - masz szczescie - zazartowala. - dzieki - nie byla wredna to mu podziekowala xd chciala isc wlozyc bluzke do pralki, ale zapatrzyla sie jak wyglada jedzenie. - co robisz? - podeszla.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 7:26 pm

- więc jesteś samodzielna - podsumował. nie szalała jak stefka, miała granice rozsądku, więc doceniał to xd - też jesteś najmłodsza? - wyczuł bonding. - ufff, cieszę się, że to podziałało - spojrzał na bluzkę tak, jakby dopiero sprawdzał, czy magia zadziałała i mu ulżyło. tak naprawdę wiedział, że zadziała, więc zaśmiał się dla podsumowania. - pizzę - odpowiedział, jakby to było oczywiste, że zamierza się zagościć w kuchni - z czym lubisz? provola, portobello, pancetta? - pytał o ser, szynkę i pieczarki xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 7:39 pm

- tak, chyba tak - nie zastanawiala sie nigdy nad tym jaka jest samodzielna. teraz rodzenstwo nie bedzie moglo tego kwestionowac xd - niestety jestem najmlodsza - nie podobalo jej sie czasami. - mielismy jesc pizze? - nie przypominala sobie czy sie tak umawiali. nie zeby marudzila, po prostu byla zaskoczona. zamrugala kiedy wymienil tyle nazw. - zwykle jem pepperoni - mogl widziec po jej twarzy, ze nie ogarnia xd albo moglo zabrzmiec jakby nie pasowaly jej zadne z opcji, ktore wymienil, ups.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 7:44 pm

- a teraz nabyłaś nową umiejętność usuwania plam po piwie - stwierdził wesoło. najmłodsi na forku, a najbardziej ogarnięci xd rodzeństwo roxy ją wyśmieje, jak będzie chciała im udowodnić, że jest dorosła i niezależna. - niestety? - łapał ją za słówka, bo dla niego wyglądalo na to, że ma fajne życie i luz w rodzinie. - mówiłem, że zrobię - przypomniał jej. zapomniała, bo na imprezie była zaaferowana złością na niego xd dobrze, że on wytrzeźwiał i nadal pamiętał. - a czy jesteś skłonna spróbować czegoś nowego? - wskazał na przyniesione składniki. głównie dlatego, że nie kupił pepperoni xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 7:55 pm

- co nie znaczy, ze mozesz je na mnie czesciej wylewac - zazartowala. skoro wiedziala jak usunac plame to juz go nie potrzebowala I nie mieliby wymowki zeby sie spotkac xd - niestety bo gdybym byla starsza to ja moglabym im rozkazywac - wytlumaczyla, nie zaglebiajac sie w szczegoly. - och, okej - spojrzala na skladniki. - lubie probowac nowych rzeczy - nie zrazila sie, ze nie przyniosl jej ulubionego miesa xd
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 7:59 pm

- następnym razem wyleję wino - zażartował. będzie jej zapewniał kolejne lekcje życiowe. zaśmiał się. - to prawda, gdybym był starszy, to mój brat by zaakceptował, że nie musi się mną opiekować - i nie traktowałby go jak kolejnego przedszkolaka xd - nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy - oznajmił z entuzjazmem. - kyle i scotty ciągle tylko jedliby kurczaki i kebaba. nie mogę ich przekonać do próbowania moich dań - pożalił się. teraz roxy była we friendzone porównywana do nich xd miał wyrobione wczesniej w domu ciasto (przygotował się), więc poprosił roxy o wałek i teraz je rozwałkowywał.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by roxanne lore Nie Mar 26, 2023 8:11 pm

- wiec bedziesz musial przygotowac wiecej srodkow na plamy - ostrzegla go, ze znowu bedzie musial sie tym zajac. - chcialabym zeby moj brat byl dla mnie mily I chcial sie mna opiekowac - zasmiala sie. niby udawala, ze zartuje, ale mowila prawde xd - moze musisz im zrobic pizze z kebabem I kurczakiem zeby ich przyzwyczajac - dawala mu rady. nie wiedziala, ze zostala zamknieta w friendzonie xd
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by wesley goodman Nie Mar 26, 2023 8:16 pm

- tak naprawdę wolałbym nie ryzykować, że znowu będziesz na mnie zła - przekręcił głowę, żeby się jej przyjrzeć i uśmiechał się przy tym uroczo. jak mogła być obrażona na takiego słodziaka! - czyli masz za dużo luzu i wolałabyś, żeby twój brat bardziej się zaangażował? - robił jej analizę. roześmiał się na jej pomysł. - to całkiem ciekawy pomysł na restaurację, rozważę to - stwierdził. roxy jego muza, już go inspirowała xd założy knajpę pizza+sushi jak w gdyni xd

Sponsored content

philip i roxy - Page 2 Empty Re: philip i roxy

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 12:48 pm