• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wetherspoons

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wetherspoons  Empty wetherspoons

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:02 pm

wetherspoons  2372001200964488607_4897008
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 5:48 pm

umówiła się tu z ivy i, jak myślała, vicky. tzn napisała do nich, że mają wpadać i czekała już zajmując stolik.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 5:50 pm

przyszla tu w podskokach i usiadla naprzeciw summer. - to co zamawiamy? - nawet sie pozadnie nie przywitala bo byla glodna!
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 5:52 pm

wyciągnęła rękę do piąteczki na powitanie, ale ivy ją olała, więc zamiast tego poklepała ją po ramieniu.
- nie czekamy na vicky? - zdziwiła się. była skłonna jeszcze chwilę poczekać, taka dobra z niej koleżanka.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 5:58 pm

ivy najwyrazniej byla dzisiaj za bardzo rozkojarzona na piateczki. - vicky nie przyjdzie. nie mowila ci? - zapytala, ale nie byla tym za bardzo zaskoczona. wyciagnela swoj telefon by zaraz sobie zamowic jedzenie na apce. nie chcialo sie jej stac w kolejce.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 6:12 pm

ciekawe co ją tak rozkojarzyło!
- nie potwierdzała, ale ona nigdy nie potwierdza i po prostu się pojawia - zauważyła. już zaglądała ivy do telefonu - zamów mi też - skupiła się na priorytetach.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 6:15 pm

moze zdeptala po drodze jakiegos owada i miala wyrzuty sumienia!
- no to dzisiaj sie nie pojawi - oznajmila, stukajac w telefon. - co chcesz? - nawet nie spojrzala na nia taka byla zajeta zamawianiem. probowala zdecydowac czy woli halloumi wrapa czy avocado bagel. ciezki wybor!
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 6:36 pm

- co robi? coś z deli? - zaczęła dopytywać. jak wiadomo była zazdrosna o vicky i deli na takim samym dojrzałym poziomie jak vicky o summer i archiego. to jakieś wegeteriańskie miejsce? xd po obrazku nie spodziewałam się takiego hipsterskiego miejsca. - weź mi dowolnego wrapa i piwko. a ty co bierzesz? -moze zmieni zdanie jak ivy zaproponuje coś smaczniejszego.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 6:40 pm

- nie wiem, chyba tak - wzruszyla ramionami. nie wiedziala, ze summer jest o nia taka zazdrosna. chociaz nawet gdyby wiedziala to by sie pewnie tym za bardzo nie przejela i nie probowala kryc vicky. nie xd to troche wiesniacki pub, ktory jest w kazdym miescie w anglii xd najbardziej popularny. dlatego dalam zdjecie z bojo hehe. - to samo co ty - zamowila i schowala telefon. - mama nadzieje, ze nie bedziemy musialy dlugo czekac - zaczela marudzic.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 6:50 pm

- potem będzie znowu się obrażać, że robimy coś bez niej - powiedziała niby w żartach, ale jednak ostatnie rozkminy z archie'm trochę na nią wpłynęły, bo zauważyła, że od tego czasu się z vicky nie spotykały. czyli dobrze myślałam xd zaczęłaś wymieniać takie opcje, że zwątpiłam. - ale dzięki temu możemy więcej spędzić czasu razem! - stwierdziła. tak jakby nie mogły spędzać czasu przy jedzeniu xd - to teraz opowiadaj - powiedziała nie precyzując o co jej chodzi.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 6:57 pm

- na mnie sie nie bedzie obrazac tylko na ciebie - zasmiala sie, zbytnio nie zwracajac uwagi na to co mowi. w koncu to nie byl jej problem i w sumie to nie rozmawiala o tym wiecej i nie wiedziala czy juz sobie wszystko wyjasnily czy nie. spoons ma cos dla kazdego hehe. - to prawda - pokiwala glowa. najwyrazniej musialy sie skupic na jedzeniu bardziej niz na gadaniu xd. - wczoraj widzialam jeza, ale rozjechal go samochod zanim zdazylismy sie poznac - zaczela jej opowiadac tak jak chciala.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 7:02 pm

- jeżeli będziesz wspolwinowajcą to też będzie się na ciebie obrażać, spytaj archiego - oznajmiła z pełnym przekonaniem. w końcu byli z archiem w tym razem. następnym razem będą to summer i ivy xd nadal sobie nic nie wyjaśniły, ale summer byla przekonana, że organizacja drugiego pool party wszystko naprawi. w takim razie nic dziwnego, że to takie popularne miejsce xd - o nieeee - zasłoniła twarz rękami w dramatycznym geście - czemu nie możesz mi opowiadać o jeżach, z którymi udało ci się zapoznać? - spytała. była pozytywną osóbką, która nie radziła sobie z trudnymi tematami i śmiercią.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 7:08 pm

- ale ja nie jestem chlopakiem, ktory sie jej podoba i sie ze soba nie przespimy - zazartowala sobie z sytuacji. ivy byla pewna, ze nie czeka jej taki los jak summer i archiego xd - bo na razie spotkalam tylko tego, ktorego zmazdzyla honda. gdyby to byl krolik to chociaz moglabym wziac sobie jego lapke na pamiatke - westchnela kontynuujac temat i nie przejmujac sie tym, ze summer sie nie podoba. krolicza lapka rozjechanego zajaca na pewno by jej przyniosla szczescie xd
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 7:13 pm

- ja też nie jestem i co, i tak się obraziła - odpowiedziała żartobliwie, bo nie była na tyle bystra, żeby zrozumieć, że chodzi o archiego, który jak wiadomo nie interesował się oficjalnie dziewczynami, nawet jeśli przespał się z summer. - w takim razie musimy wyruszyć na wyprawę z poszukiwaniu nowego przyjaciela jeża! - wymyśliła szybko, bo nie chciała słuchać o rozjechanych zwierzakach
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 7:18 pm

- to podwojnie juz sie na ciebie nie obrazi - stwierdzila i wzruszyla ramionami. byl tu szybki serwis wiec zaraz przyszlo ich jedzonko. polala sobie octem frytki, ktore przyszli z wrapem. - dzisiaj? - juz w myslach planowala gdzie pojda szukac jezy.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 7:44 pm

- czyli mogę robić co chcę? - zaśmiała się. nie podchodziła poważnie do tego całego obrażenia się, bo nigdy nie miała z nikim konfliktów i nie rozumiała, że vicky naprawdę dotknęła ta cała sytuacja. od razu zaczęła szamać swojeggo wrapa. - no day like today! - przytaknela z entuzjazmem. musiała od razu realizować pomysły, bo do jutra zapomni.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by ivy rallakis Pią Sie 06, 2021 8:12 pm

- chyba tak - zasmiala sie razem z nia. moze powinna byla sie bardziej postarac by ja uswiadomic dlaczego vicky jest zla, ale ivy tez nie byla za bardzo kumata. pewnie pomyslala, ze summer wie dlaczego i po prostu sie tym nie przejela. - na pewno sie chowaja w lesie - nie ma to jak chodzic po lesie wieczorem.
summer capaldi

summer capaldi

newquay
strażnik teksasu
girls just wanna have fun
22

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by summer capaldi Pią Sie 06, 2021 8:17 pm

zjadły wrapy, wypiły piwko i wyruszyły szlajać się w lesie po nocy. dobrze, że żaden eustachy ich nie zaatakował!
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jack carswell Czw Sie 12, 2021 7:43 pm

nie miał nic lepszego do roboty więc pił piwko gapiąc się na jakiś mecz który nawet go nie interesował. dalej trochę się nad sobą użalał!
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by valentino eyre Czw Sie 12, 2021 7:48 pm

valentino bral udzial w pub crawl wiec byl juz troche wstawiony. chwycil swojego fostersa I mial zamiar dolaczyc do znajomych, ale ujrzal jacka. podszedl do niego w podskokach I dosiadl sie go jego stolika. - witaj przystojniaku - zasmial sie.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jack carswell Czw Sie 12, 2021 7:59 pm

czyli był pijany, wspaniale xd
jack miał nadzieję nie spotykać żadnych znajomych bo ostatnio trzymał się jednak trochę na uboczu. szybko jednak pozbył się ponurej miny i uśmiechnął do valentino - chyba mówisz o mnie, nie widzę żadnego innego w okolicy - nawet się rozejrzał.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by valentino eyre Czw Sie 12, 2021 8:02 pm

valentino taki pozytywny, ze nawet jacka potrafi rozweselic.
- oczywiscie, ze mowie o tobie - puscil mu oczko I dalej sie smial. - jestes tu sam? - rozejrzal sie dookola w poszukiwaniu jakis znajomych jacka.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jack carswell Czw Sie 12, 2021 8:11 pm

to prawda, potrafił to zrobić! albo jack nie chciał przy nim uchodzić za smutasa.
- tak - pokiwał głową - ja, moje piwo i jakiś baaaaaardzo fascynujący mecz - powiedział przeciągle co oznaczało, że mecz wcale nie był taki fascynujący jak mówił - a ty jak zawsze w centrum zainteresowania - wskazał na jego roześmianą grupkę znajomych.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by valentino eyre Czw Sie 12, 2021 8:14 pm

gdyby nie dal sie rozweselic to valentino pewnie by sie znudzil I znalazl kogos innego do towarzystwa. nie lubil takich marud.
- nie rozumiem polka noznej - spojrzal na telewizor. pewnie fani pilki go troche przerazali I dlatego jej nie lubil. - oczywiscie, ze tak. jestem gwiazda, ktora lsni najjasniej - powiedzial z rozbawieniem, ale mowil to calkiem na serio.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jack carswell Czw Sie 12, 2021 8:24 pm

nie lubił marud ale jednak obracał się w towarzystwie takowych.
- więc tak - zaczął mu tłumaczyć o co chodzi w meczu. on sam też nie lubił tego sportu, ale oglądał wiecznie mecze z ojcem więc trochę się na tym znał. dopiero po chwili zczaił się, że valentino nie rozumiał piłki nożnej i raczej nie chciał jej zrozumieć - och, chyba cię znudziłem co? - roześmiał się nerwowo - jak zawsze bardzo skromna z ciebie gwiazda - wyciągnął z plecaka naklejki z gwiazdkami którymi obdarowywał członków samorządu którzy byli najbardziej aktywni. takie były jego metody motywacyjne xd i nakleił jedną z nich na środku czoła valentino.

Sponsored content

wetherspoons  Empty Re: wetherspoons

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 10:31 am