• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wetherspoons

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wetherspoons  - Page 20 Empty wetherspoons

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:02 pm

First topic message reminder :

wetherspoons  - Page 20 2372001200964488607_4897008
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by hunter garvey Pią Cze 09, 2023 8:02 pm

nie był świadomy swoich obowiązków xd
- wiem, gdzie znaleźć vicky - stwierdził wesoło. nie przyszedł tu specjalnie, a wręcz skomentował: - pracujesz tu? - wskazał na jej fartuszek. - cool. czy to znaczy, że twoi znajomi dostają piwko za darmo? - uśmiechał sie ładnie i liczył na specjalne traktowanie, tak jakby byli przyjaciółmi.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Pią Cze 09, 2023 8:07 pm

prychnela na jego slowa. - to jak za nia tak tesknisz to do niej lec - wyciagnela telefon I zaczela wiadomosc do kolezanki, opisujac jaki z huntera dupek xd - moi znajomi tak, ale znajomi mojej siostry nie - nie miala zamiaru mu dawac nic za darmo.
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by hunter garvey Pią Cze 09, 2023 8:10 pm

zmarszczył czoło na reakcję rosie. to ona wspomniała o vicky i już się wkurzała. hunter nie rozumiał tego typu kobiet xd
- teraz jestem tutaj, nie? - nie zrażał się. tak jakby specjalnie był z rosie, a nie z vicky xd nie był zadowolony z tego, że nie załapie się na darmowe piwo. jego limit farta w st. albans się wyczerpał. - daj spokój, przecież my też jesteśmy znajomymi - szturchnął ją łokciem zaczepnie.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Pią Cze 09, 2023 8:15 pm

chcial leciec na dwa fronty xd
usmiechnela sie do niego jakby dala sie namowic. - niestety wyczerpalam na dzisiaj limit darmowych piw - bedzie musial ja czesciej odwiedzac zeby sie zalapac xd zaraz ja zawolali wiec musiala wrocic do pracy.
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by hunter garvey Pią Cze 09, 2023 8:18 pm

był rozczarowany, tym bardziej że nie powiedziała mu jak wrócić na salę i musiał sam błądzić xd
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by eden hollywood Sob Cze 10, 2023 6:36 pm

rosie będzie teraz tylko grała tutaj xd
wszedł do baru właście w celu podrywania jakiś pijanych naiwniar i aż się zaśmiał widząc jak rosie sprząta stolik. tego widoku się nie spodziewał!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Sob Cze 10, 2023 6:47 pm

dawali jej za duzo godzin xd
zauwazyla, ze sie z niej smieje wiec podeszla. - co cie tak rozbawilo? - ulozyla rece na boczkach. tez sie nie spodziewala, ze zachce jej sie pracy w pubie, ale zaczelo jej sie nudzic jak nie chodzila do szkoly xd
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by eden hollywood Sob Cze 10, 2023 7:04 pm

widzieli w niej potencjał xd
- jak to co? - wskazał na nią - to - nie spodziewał się, ze spotka ją w tak przyziemnym miejscu. obnosiła się tak jakby miała co najmniej zostać celebrytką albo modelką - w końcu wkurzyli się na ciebie i wywalili do pracy? - miał prawo to mówić bo w sumie sam na siebie zarabiał i był zaradny xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Sob Cze 10, 2023 7:14 pm

zagadywala chlopcow i namawiala ich na wydawanie pieniedzy xd
- jestem tu z wlasnej woli - prychnela. wybrala akurat ten pub bo uniform byl w miare elegancki i nie kazali jej nosic tshirtu z logo. mogla ladnie wygladac przy zbieraniu talerzy xd
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by eden hollywood Sob Cze 10, 2023 7:37 pm

czy dobra pracowniczka xd
musiała jak dante z wetherspoons st. albans wyglądać xd
- no jasne, jakąś wymówkę musisz mieć - oczywiście zaraz się odwrócił i zerknął na jej tyłek - czy jakieś inne usługi też oferujesz? - zapytał wprost xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Sob Cze 10, 2023 7:45 pm

wybaczali jej, ze sie obijala czasem bo byla dobra w sales xd
hahah tak xd
nie miala ochoty sie z nim tu klocic wiec po raz pierwszy chciala sie zachowac dojrzale i odejsc. no, ale zaraz zadal jej pytanie. - nie jestem prostytutka - psiknela go sprayem do czyszczenia stolikow.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by eden hollywood Sob Cze 10, 2023 7:52 pm

jeszcze kariera menadżera ja tu czeka przypadkiem xd
odskoczył, ale trafiła niestety jego koszulę. dobrze, że gazem go nie poszczuła - nie jesteś bo nie zamierzałem ci za to płacić - komplement w stylu edena, chętnie by się nią zajął w pomieszczeniu dla pracowników - wydaje mi się, że te jeansy mogą cię już uwierać - dalej jej namawiał xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Sob Cze 10, 2023 8:12 pm

haha plot twist xd
wiedziala, ze nie moze liczyc na nic milego z jego strony wiec przyjela taki komplement xd - chcesz mi z nimi pomoc? - zapytala niby niezainteresowana, ale jednak kusil ja seks w pracy. tego jeszcze nie probowala xd
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by eden hollywood Sob Cze 10, 2023 8:17 pm

zajdzie najwyżej z sióstr!
już pogodziła się z tym jaki był eden i nie próbowała na siłę zrobić z niego miłego gościa.
- wiesz o tym że zawsze jestem chętny do pomocy - zerknął znowu na drzwi i uśmiechnąl się do niej dwuznacznie. oczywiście skinął głową i już ja tam zapraszał. nie było czasu a miał swoje normy do wyrobienia.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by rosie anderson Sob Cze 10, 2023 8:23 pm

kto by pomyslal!
wiedziala, ze to tylko strata czasu.
zerknela w strone drzwi. z nim zawsze bylo ciekawie. juz nie bala sie az tak jego agresji xd dala sie przekonac i poszli sie bzykac, ale zanim sie ogarneli przylapal ich szef i wywalil rosie z pracy xd dobrze, ze chociaz zdazyli dokonczyc.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 7:58 pm

urżnął się z kolegami i zadzwonił żeby go odebrała więc właśnie czekała na niego pod pubem. nie chciała tam wchodzić więc wydzwaniała do niego xd
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 24, 2023 8:07 pm

uwazala byla za dobra na spoons pff xd
troche mu zajelo zanim ogarnal, ze dani na niego czeka. ochrona pomogla go wyprowadzic xd - siostra! - rozlozyl ramiona.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 8:13 pm

no jasne, wiadomo że była ekskluzywna xd
dobrze, że go wyprowadzili a nie wyrzucili na zbity pysk!
- marcus? - uniosła brew i spojrzała na niego rozczarowana, już wiedziała że nie doprowadzi go do akademika i będzie musiał spać u niej na kanapie.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 24, 2023 8:17 pm

nie doceniala skad pochodzi xd
zlitowali sie nad nim jak zobaczyli jak zalosnie sie prezentuje xd zachwial sie, ale ochroniarze go podtrzymali. - Danielle? - zasmial sie glupkowato.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 8:22 pm

gabek ją rozpieścił xd
był stałym bywalcem to sie nim zajmowali, nawet jeśli wyglądał żałośnie xd
- dlaczego tym razem w takim stanie? - nieraz miał głupkowate powody - czy w środku jest nico? - westchnęła. wiedziała, że się kumplują i wiedziała, że jeśli jest w takim samym stanie jak marcus to musi poinformować annie xd
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 24, 2023 8:29 pm

ech xd
dobrze sie ustawil xd
- jakim? normalnym - rozlozyl rece, probujac sie jej zaprezentowac jak bardzo dobrze wyglada, ale tylko sie kolysal. - nico - prychnal. nadal byl zawiedziony tym co sie stalo. - nico teraz jest zajety kupowaniem zabawek - byl oburzony xd
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 8:33 pm

marcusa nawet ochroniarze rozpieszczali w takiej sytuacji, może wiedzieli o rozstaniu z ming i byli bardziej łaskawi xd
- to - wskazała na niego i to jak się chwiał - to nie jest normalne tylko dziecinne - skwitowała - to jakiś wasz szyfr na kupowanie zioła? - nie chciała żeby jeszcze dodatkowo dzisiaj się zjarali xd
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 24, 2023 8:41 pm

haha mozliwe xd
zignorowal negatywne komentarze, byl przyzwyczajony, ze dani jest sztywniara I nie lubi sie bawic. - nie, zabawki - zaczal machac rekami udajac ze sie bawi niewidzialnymi figurkami. podszedl do niej I zlapal ja za ramiona. - przygotowuje je dla dziecka - powiedzial sciszonym glosem jakby sie dzielil z nia sekretem.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 8:47 pm

zwierzał się wszystkim po pijaku xd
nie była sztywniarą, potrafiła się zabawić ale nie w taki sposób w jaki chcieli bracia! patrzyła na niego ze zdziwieniem kiedy bawił się niewidzialnymi figurkami. myślała, że albo już się zjarał, albo zwariował. ale kiedy podszedł i zaczął jej zdradzać sekrety to aż wciągnęła powietrze ze zdziwienia - dla czyjego dziecka? swojego? - zastanawiała sie czy może annie znowu nie popłynęła i nico nie wczuł się za bardzo w role wujka xd
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 24, 2023 8:50 pm

a potem sie dziwil ile osob wie o jego uczuciach xd
nie chcieli wiedziec jak sie bawi w lozku xd - no a czyjego? - myslal, ze mowil wszystko jasno I wyraznie. - od kiedy gumka nie zadzialala zrobil sie dziwny - zwierzal sie dani xd watpil w nico I to czy bedzie dobrym ojcem wiec wolalby zeby dalej imprezowal.

Sponsored content

wetherspoons  - Page 20 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 4:24 pm