• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wetherspoons

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wetherspoons  - Page 21 Empty wetherspoons

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:02 pm

First topic message reminder :

wetherspoons  - Page 21 2372001200964488607_4897008
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 8:59 pm

sam rozsiewa plotki xd
nie tylko w łóżku, ale ciągle dla nich to nie byłby pewnie ten typ rozrywki xd
każdy wątpił w możliwości nico co do bycia ojcem, nie tylko marcus - stop - gadał dużo i próbowała to zlepić - nico wpadł z jakąś laską? - podsumowała - z kim? - nie podejrzewała nawet że może chodzić o winter, była za fancy dla takiego obdartusa jak nico xd
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 24, 2023 9:09 pm

ups xd
picie szampana na jakims fancy evince to nie byla dla nich dobra zabawa xd
- nie wiem - wzruszyl ramionami. zaraz sie rozproszyl I chcial wracac na drinka wiec musiala go zaciagnac do siebie I od razu padl.
danielle hurd

danielle hurd

edynburg
kompozycja i teoria muzyki
white violin
25

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by danielle hurd Sob Cze 24, 2023 9:16 pm

no właśnie, dla nich xd oni woleli zniszczenie i destrukcję plus beczkę piwa xd
jak padł to dani pisała od razu do annie żeby się umówić!
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 7:53 pm

hunter go tu zabrał, a potem poszedł do toalety i słuch o nim zaginął. stał przy barze pijąc najtańszego browarka i próbując przyjąć jakąś naturalną pozę, niestety cały czas był spięty bo jakiś kyle albo scotty darł mu się nad uchem.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Pią Sie 25, 2023 8:05 pm

kojarzyla jaspera i wykorzystala okazje kiedy zostal sam. - hejka! - podeszla i wesolo sie przywitala.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 8:09 pm

kojarzyła go z jego nienaturalnie niebieskich oczu.
- hejka! - odetchnął z ulgą widząc znajomą i przyjazną twarz - cieszę się, że tu jesteś - brzmiało personalnie i intymnie więc zaraz dodał - to znaczy dlatego że już nie stoję tu sam - sprostował, nie wiedział jak gadac z laskami xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Pią Sie 25, 2023 8:14 pm

pewnie tak.
- ja tez - zasmiala sie. ucieszyla sie, ze tak pozytywnie na nia zareagowal xd na szczescie miala wesa wiec nie myslala teraz o nikim innym w romantycznym sensie. - chlopacy znowu sie rozszaleli - skomentowala zachowanie kylow z rozbawieniem.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 8:21 pm

albo leciała na loczki, loczkowa latawica xd
ciekawe jak długo potrwa sielanka z wesem, bóg dramek zadba o to żeby nie za długo xd - oni tak zawsze? - wskazał na chłopaków, nie przywykł jeszcze do takich plebejskich zachowań. nadal troche w nim siedział chłopak, który miał studiować na oksfordzie.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Pią Sie 25, 2023 8:34 pm

od razu latawica xd
w st albans nic nigdy nie trwa dlugo xd bog dramek by sie nudzil.
- tak - spojrzala w strone chlopcow. - przyzwyczaisz sie - zasmiala sie. ona w sumie nie miala tego problemu bo scotty jej sie tak spodobal, ze nie zauwazala jego wad z poczatku xd
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 8:47 pm

haha sorry xd
bóg dramek pracował na pełen etat.
roxy już przesiąknięta takim towarzystwem, jasper miał bardziej poukładanych kolegów więc jednak musiał się przestawić - więc mówisz, że da się do tego przyzwyczaić? - zaśmiał się, potem wszyscy wokół zaczęli się drzeć, bo był mecz i jednak z drużyn strzeliła gola. jasper prawie ogłuchł i zatkał uszy xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Pią Sie 25, 2023 9:05 pm

- tak - chciala go przekonac, ale nie szlo jej to dobrze kiedy chlopacy tak jej sie wydzierali. - ale w takich sytuacjach mozna ich zostawic i wyjsc na zewnatrz - pokazala na drzwi do ogrodu. ruszyla w tamtym kierunku i obejrzala sie za siebie zeby zobaczyc czy idzie.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 9:11 pm

namówiła go szybko więc chwycił piwo, spojrzał na chłopaków z którymi kompletnie się nie utożsamiał i ruszył za nią. niestety na zewnątrz była duża ilośc palących, co tez nie było w jego stylu. grzeczny chłopiec! - z deszczu pod rynne - zasmiał sie i oparł o ścianę baru, jak najdalej od palących - czesto tu bywasz? - pytał zupełnie jakby chciał coś wybadać, albo przychodzić tu z nią xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Pią Sie 25, 2023 9:26 pm

roxy tez nie palila, ale to bylo wedlug niej lepsze niz sluchanie krzykow kyle'a i scottyego. moze philip palil w domu to sie przyzwyczaila xd - przynajmniej raz w tygodniu - nie chciala wyjsc na za duza imprezowiczke.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 9:28 pm

może w ten sposób chciał ją wykurzyć z domu, ale się nie dawała xd
- i wszyscy tak tu robią? - zadawał kolejne pytania, co zaczynało brzmieć jak przesłuchanie - przepraszam, jestem tu od niedawna i próbuję zrozumieć to miasto - wytłumaczył od razu żeby nie wzięła go za serial killer xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Pią Sie 25, 2023 9:37 pm

nie przewidzial tego ile zniesie xd
- na poczatku jest troche dziwnie, ale st albans jest urocze - dobrze reklamowala miasto bo jeszcze porzadnie bog dramek jej nie dopadl. odpowiedziala na pytania, a potem wrocila do kolezanek bo jego koledzy po niego przyszli.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Sie 25, 2023 9:44 pm

miłość do brata ją chroniła xd
wziął jej słowa do siebie i postanowił trochę przekonać się do miasta!
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by wilhelmina lore Sro Sty 03, 2024 7:38 pm

wpadła do baru i na dzień dobry zauważyła roxy, która stała ze znajomymi i kupowała alkohol - czy ty próbujesz upić moją malutką siostrzyczkę? - karciła już dla jaj barmana, którego znała. ciekawe czy to philip kupił jej ten alkohol xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Sro Sty 03, 2024 7:45 pm

miala zamiar sie upic ze znajomymi, ale siostra zaczela ja sabotowac. - wez - szturnela ja. - nie musisz byc zazdrosna o to, ze ciebie juz nie pytaja o dowod - na szczescie byla pelnoletnia I barman nie mogl jej odmowic drinka.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by philip lore Sro Sty 03, 2024 7:49 pm

wyszedł z kibla i dostrzegł swoje siostry przy barze.
- przestałyście mnie zapraszać na rodzinne spotkania? - zaśmiał się i skinął na barmana, żeby nalał mu nowe piwo.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by wilhelmina lore Sro Sty 03, 2024 7:54 pm

- nie pytają mnie bo za dobrze się znamy - przybiła piąteczkę z barmanem żeby podkreślić to - dla niej bezalkoholowy - dalej się z roxy droczyła, a nagle wyrósł jeszcze philip. ciekawe czy przyciągnęli się siłą woli xd - mieliśmy taką tradycję? - zerknęła na brata - nie przypominam sobie - nie byli tak zżyci jak inne rodzeństwa xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Sro Sty 03, 2024 7:59 pm

- dlatego, ze tu czesto nie przychodze - patrzyla jak sobie przybijaja piatke. teraz bedzie czesciej chodzic po barach zeby tez sie zakumplowac z jakimis barmanami xd - teraz juz mamy I nie mozecie sie wycofac - chwycila swojego drinka. mogli o tym nie mowic I nie dawac jej pomyslow.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by philip lore Sro Sty 03, 2024 8:02 pm

- nie, nasze tradycje obejmują tylko obrażanie się publicznie i podkradanie sobie dziewczyn - z obu zajęć roxy była wykluczona, więc nic dziwnego, że chciała mieć inną tradycję. - dla mnie spoko, skoro mnie nie zapraszacie - próbował się wycofać z tego, że roxy już podeszła do pomysłu z za dużym entuzjazmem.
wilhelmina lore

wilhelmina lore

manchester
-
hard liquor mixed with a bit of intellect
23

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by wilhelmina lore Sro Sty 03, 2024 8:14 pm

zakumplowanie się z barmanami to dobra opcja akurat!
- chyba raczej to ja podkradam tobie dziewczyny - już nazywała się lepszą żeby philip nie czuł się zbyt pewnym siebie - jak ja mam zostać to ty też zostajesz - już zabierała mu piwo żeby jednak został - inaczej nie pijesz - dalej trzymała jego piwko i popijała wesoło, mógł widzieć jak go ubywa - to co? będziesz nam opowiadac o swoich slodkich przygodach? - już się nabijała z siostry.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by roxanne lore Sro Sty 03, 2024 8:21 pm

bedzie mogla sie pochwalic siostrze.
- robicie jakies wyscigi kto pierwszy poderwie dziewczyne? - czula sie wykluczona I zalowala, ze nie leci tez na dziewczyny xd musiala znalezc inne zajecia, ktore mogliby robic razem. - nie mam slodkich przygod - Philip znal jej dramki, ale mogla ich updatowac.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by philip lore Sro Sty 03, 2024 8:31 pm

philip też mógłby się zakumplować z barmanami, może przestaliby go wyrzucać po bójkach.
- nie, will zbiera po mnie resztki - wytłumaczył młodszej siostrze, wcinając się szybko w rozmowę, żeby will nie mogła przedstawiać innej wersji. roxy specjalnie będzie podrywać dziewczyny, żeby zaimponować rodzeństwu. - wiesz, że mogę zamówić kolejne? - obserwował will z ubywającym piwem, a zaraz faktycznie machnął na barmana, żeby mu znowu polał. nie chciał pić niepełnego piwa, więc will tym razem wygrała i mogła sobie je przywłaszczyć. - roxy ma za sobą pierwszy miłosny zawód - zaśmiał się cierpko, jakby się nabijał z młodszej siostry, a przecież włączył mu się opiekuńczy philip, kiedy była w rozsypce. nie mógł pokazać przed will, że jest mięczakiem.

Sponsored content

wetherspoons  - Page 21 Empty Re: wetherspoons

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 3:12 pm