• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

piekarnia

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

piekarnia  Empty piekarnia

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:42 pm

piekarnia  D801859a3595f575455f25621c9e38b0_w200
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 6:55 pm

zgłodniał więc kupował tu jakieś bagietki, bułki i babeczki.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 6:59 pm

przyszła po chleb dla rodziny i ustawiła się w kolejce za francoisem, jeszcze nie rozpoznając, że to on. wpatrywała się w ekran telefonu i czytała komentarze pod swoimi piosenkami na youtube.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 7:01 pm

franek się również nie rozglądał dookoła, ale w końcu przyszła jego kolej, więc automatycznie zauważył, że to annie. zamachał jej przed nosem - cześć - przywitał się kulturalnie.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 7:05 pm

podniosła wzrok słysząc znajomy głos.
- och. cześć. - przywitała się grzecznie, ale zaraz przykleiła znowu wzrok do ekranu. nie wiedziała na jakim etapie jest ich relacja i czy się lubią czy nie, więc wolała wrócić do punktu wyjścia i się unikać.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 7:07 pm

annie sama sobie utrudniała życie jak widać xd zauważył, że go zignorowała, więc zrobił swoje i od razu złapał sobie za jedną muffinkę, a drugą wręczył annie - trzymaj, na zdrowie. miłego wieczoru - puścił do niej oczko i wyszedł przed piekarnię.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 7:22 pm

to od zawsze wiadomo xd nic z dramek by się nie wydarzyło gdyby nie utrudniała sama sobie życia.
- dzięki? - popatrzyła na niego niepewnie kiedy wręczył jej muffinkę i skoro wyszedł to nadeszła jej kolej przy kasie, więc kupiła to co trzeba. domyślam się, że stał nadal przed piekarnią kiedy wyszła, ale ona się zdziwiła widząc go na ulicy. - o. ciągle tu jesteś. - skomentowała fakt.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 7:25 pm

- tak, ciągle tu jestem, czekam na taksówkę. nie na ciebie - wytłumaczył jej, chociaż nie wiedział po co, skoro go o to wcale nie pytała. zapalił papierosa i stał tak w milczeniu przez dłuższą chwilę - widzę, że lepiej się czujesz, to dobrze - skomentował fakt.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 7:32 pm

- jaaaasne. dobra wymówka. punkt dla ciebie. - nawet się zaśmiała lekko, może dlatego wyglądała jakby czuła się lepiej. w środku nadal umierała, ale nauczyła się lepiej panować nad emocjami i nie ryczała z każdego najmniejszego powodu. - no cóż. musiałam. wszyscy zapomnieli, że cokolwiek mi się przytrafiło i oczekiwali ode mnie, że będzie ze mną lepiej. bo wiesz, człowiek, który cierpi za długo jest za bardzo męczący. dasz mi fajkę? - powiedziała jednym beztroskim tonem.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 7:36 pm

- naprawdę nie czekam na ciebie annie. po kiego miałbym to robić? - spojrzał na apkę, w której zamówił taksówkę - niestety będzie dopiero za dziesięć minut, więc trochę tu utknąłem - wzruszył ramionami i podał jej jednego papierosa - każdy ma prawo do własnego cierpienia, no ale, to fakt, ludzie oczekują od ciebie czegoś innego. na szczęście każda historia ma swój koniec, taki czy inny - jemu blaise powoli wybaczał, ale to była kwestia wielu długich i poważnych rozmów.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 7:44 pm

- nie wiem czemu. to ty na mnie czekasz. - czepiała się go dalej. sam się podłożył, więc teraz to wykorzystywała. - właśnie to jest kara za lenistwo. przez ten czas byłbyś już w połowie drogi do domu. - zauważyła. ona wolała spacerować, a już na pewno nie chciała być uzależniona od jakiś apek i technologii. przejęła papierosa z podziękowaniem i zaraz go zapaliła. - więc ta historia jest już zakończona? okej, warto wiedzieć, że tak myślisz. - mruknęła, uznając, że francois też ruszył dalej i tylko ona jeszcze cierpiała.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 7:47 pm

- mam własne życie - zauważył - nie muszę na nikogo czekać, a na pewno nie na ciebie - dokończył palić papierosa i zgasił go gdzieś na chodniku. wrócił do jedzenia własnej babeczki - nie czepiaj się cruz - pokazał jej język - tak, ta historia się zakończyła. to nie znaczy, że o niej nie myślę i że też nie mam jakiś uczuć w tej sprawie - spojrzał na nią. on nie cierpiał już, bo musiał się z tym pogodzić, że stracił dziecko i nie był w stanie go już nigdy w życiu zobaczyć.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 7:59 pm

- sorry, panie drażliwy - wywróciła oczami na jego komentarze. ona próbowała żartować pierwszy raz od dłuższego czasu, a on ją gasił. tylko upewniła się w przekonaniu, że nie mają żadnej relacji i że lepiej będzie jeśli będą się do konca życia unikać. - nieważne, nie powinnam była tego poruszać. - podrapała się policzku. wiedziała, że francois przeżywał to na swój sposob, chociaż i tak uważala, że nikt nie rozumie co czuje ona, która nosiła dziecko pod sercem przez kilka miesięcy i straciła najwięcej. - napisałam dla niej kilka piosenek. - poinformowała go nagle.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 8:02 pm

nie musiał jej się tłumaczyć, nie należał do jej rodziny, a ojciec przestał nagle nalegać na to, żeby się spotykali w większym gronie. widocznie uznał, że warto ich wszystkich od siebie odseparować, tym bardziej, że franek zrobił największe zamieszanie w ich życiu a on chciał spokojnego życia dla ich rodziny. z daleka od franka i jego dramatów. przez chwilę niczego nie mówił, jedząc w spokoju muffinkę a potem spojrzał na nią - tak? mógłbym je przeczytać kiedyś? - zapytał.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by annie cruz Sob Paź 16, 2021 8:16 pm

od samego początku próby robienia z nich rodziny nie miały sensu i wszyscy to wiedzieli oprócz blaise'a, który był zaślepiony i chciał dla wszystkich jak najlepiej. a dla wszystkich było najlepiej jak trzymali się od siebie z daleka.
- absolutnie nie - odpowiedziała od razu. po pierwsze, nie powinien pytać o czytanie ich tylko o słuchanie, to ją obrażało jako wokalistkę xd a po drugie, nigdy nikomu nie pokazywała swoich piosenek, które zamykała w szufladzie na klucz.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by francois joyce Sob Paź 16, 2021 8:17 pm

- okej skoro tak. no to trudno. życzę miłego wieczoru annie - wsiadł do taksówki, która podjechała i pojechał do siebie do domu. next i zacznij.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 01, 2021 5:35 pm

przygladala sie muffinkom z jagodami i zastanawiala sie czy powinna je zabrac do domu.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by ben wonder Pon Lis 01, 2021 5:39 pm

przyszedł do piekarni i nie zauważył (albo nie rozpoznał) rosie. nikt nie stał przy kasie, więc nie wiedział, że ona czai się na muffinki. podszedł do sprzedawczyni i wykupił wszystkie jagodowe muffinki jakie mieli. ups!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 01, 2021 5:49 pm

zagapila sie na slodycze, ktore zaraz pani sprzedawczyni zabrala jej z przed nosa. - o niee - jeknela i smutnym wzrokiem podazyla za muffinkami. wtedy zorientowala sie, ze to wlasnie ben wszystkie wykupil. - mogles zostawic dla mnie chociaz jedna - podeszla do niego.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by ben wonder Pon Lis 01, 2021 5:52 pm

odwrócił się w jej stronę i uśmiechnął się ładnie.
- jeśli chcesz to się z tobą podzielę. - stwierdził beztrosko. - ale jest jeden warunek. musisz przyjść na wieczór filmowy w akademiku, bo właśnie dla jego uczestników je zabieram. - stawiał ciężkie warunki xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 01, 2021 5:56 pm

udala ze zastanawia sie czy zgodzic sie na taki uklad, ale prawda byla taka, ze od razu byla chetna. wiadomo! musiala czasami poudawac niedostepna. - niech bedzie, ale zamawiam ta gdzie jest najwiecej jagod - przedstawila mu swoj warunek.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by ben wonder Pon Lis 01, 2021 6:08 pm

teraz nie wiem czy była taka chętna na wieczór filmowy, muffinkę z jagodami czy po prostu spędzanie czasu z benkiem hehe. dał się nabrać na jej gierki i chwilę stał trwając w niepewności czy się zgodzi czy nie.
- jasne! będziesz mogła sobie wybrać swoją jako pierwsza - był gotów przystać na jej warunki, żeby nie zmieniła zdania.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 01, 2021 6:12 pm

spedzanie czasu z benkiem na pewno bylo najlepsza czescia filmowego wieczoru. wiazala teraz z benem duzo nadziei po tym jak eden ja odprowadzil do domu, louis mial dziewczyne, a dante nazwal ja malolata. to sprawilo, ze benek automatycznie przeskoczyl na poczatek listy jej chlopakow. - swietnie! - powiedziala wesolo. - w takim razie z pewnoscia pojawie sie na filmowym wieczorze - dodala.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by ben wonder Pon Lis 01, 2021 6:22 pm

nie zapomnij o tym, że mateo ją olał na widok eve xd chyba że już wyleciał z listy xd lepsze szanse dla benka!
- super, to chodźmy! - ekspedientka podała mu zakupione muffinki i od razu zrobił haczyk ze swojego ramienia, żeby rosie mogła go złapać pod ramię i żeby mogli wyruszyć na wieczór filmowy, który zaczynał się za chwilę.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 01, 2021 6:37 pm

pamietam, ale rosie juz uznala go za nie wartego jej uwagi xd
chwycila go za ramie i przytulila sie do jego boku. - tak sobie ostatnio myslalam.. - zaczela. - ze na ta wycieczke powinnismy jechac bez dante - zaproponowala. byla na niego obrazona chwilowo wiec wolala cala swoja uwage skupic na benie.

Sponsored content

piekarnia  Empty Re: piekarnia

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 9:18 am