• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

alexander i synuś

alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Wto Paź 26, 2021 10:14 pm

First topic message reminder :

alexander i synuś  - Page 8 8e1cfd86714303.5da1edb40a648

alexander i synuś  - Page 8 98332586714303.5da1edb408477

alexander i synuś  - Page 8 8eb6ff86714303.5da1edb40bfc1

alexander i synuś  - Page 8 56fbc586714303.5da1edb40aca0

alexander i synuś  - Page 8 Ac43e186714303.5da1edb40b2f7


Ostatnio zmieniony przez alexander pearce dnia Sob Paź 14, 2023 6:03 pm, w całości zmieniany 3 razy
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Sob Paź 14, 2023 4:40 pm

zdecydowanie nie wiedział jak rozmawiać w zdrowej, rodzinnej relacji. alec już przywykł do tego, ze jak pojawiał się problem to hollywood nagle się pakował więc nie wywołało to w nim żadnej paniki. podszedł do niego spokojnie i chwycił torbę, w którą zaczął się pakować - miałem na myśli to, że powinniśmy się przeprowadzić? - wytłumaczył spokojnie, ale patrzył na niego pytająco - do miejsca, które ma dwie sypialnie i każdy z nas będzie miał prywatność? - oczekiwał zdrowej relacji - puścił torbe i ruszył w stronę talerzy, które chciał postawić na stole - zaraz wystygnie - rafe mógł być w szoku jak wygląda zdrowa relacja xd mógł wyglądać tak:
alexander i synuś  - Page 8 Pikachu-londyn-scalperzy-head
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Sob Paź 14, 2023 4:46 pm

hahahahahaha z pewnością tak wyglądał xd dlatego przez chwilę nic nie mówił, nie ruszał się i obserwował alexandra.
- czemu miałbyś chcieć się przeprowadzać ze mną do większego mieszkania? - nie kumał tego nadal. mimo że już się zasiedział u aleca i że czuł się na tyle swobodnie, żeby mu pyskować, to wciąż uważał, że siedział mu na głowie i na pewno przeszkadzał. z drugiej strony przyzwyczaił się do tego układu i ich relacja była na pewno bardziej naturalna niż cokolwiek miał kiedykolwiek ze swoim ojcem.
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Sob Paź 14, 2023 4:58 pm

alec czekał cierpliwie aż się odpowietrzy i coś powie xd - bo potrzebujemy więcej przestrzeni żeby ze sobą egzystować w jednym mieszkaniu? - nie potrafił przyznać, że przywykł już do jego obecności - poza tym ty potrzebujesz miejsca do mieszkania, schadzek ze swoim chłopakiem i nauki przez ostatni rok studiów, a ja nie mam nic przeciwko temu żebyś tu mieszkał, to znaczy ze mną - awww, słodziak. poczuł daddy feelings.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Sob Paź 14, 2023 5:06 pm

cięzko mu było się odpowietrzyć, szczególnie że alexander kontynuował wypowiadanie bardzo zaskakujących słów. niby rafe już długo z nim mieszkał, a i tak był zdziwiony, że pearce to akceptuje xd dlatego jak w końcu rafe się odblokował, to bez słowa podszedł do niego i go przytulił. to wyrażało więcej niż tysiąc słów! zaraz jednak się odsunął.
- przepraszam, nie wiem, czemu to zrobiłem - mruknął. a ja wiem dlaczego! bo był wielkim kochanym i wrażliwym misiem!
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Sob Paź 14, 2023 5:19 pm

oczywiście, że był kochanym i wrażliwym misiem, może alec to wyczuł. że pod tą skorupą jest coś więcej niż mięśnie i chujkowe zachowanie xd
- w porządku - nie był aż tak zaskoczony tym, że hollywood się przytulił. nawet poczuł się miło. daddy feelings! - jutro możemy zacząć czegoś szukac - zaproponował, zasiedli do obiadu, a potem rafe mógł polecieć do sama.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Pon Lis 13, 2023 7:32 pm

zaprosił rosie i pokazywał jej nową chatę. czuł się już pełnoprawnym mieszkańcem, a nie tylko gościem.
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Pon Lis 13, 2023 7:36 pm

alec akurat wrócił z uczelni, zdejmował już marynarkę i rozpinał koszulę, ale akurat zauważył jak rafe oprowadza rosie więc nici z podziwiania jego klaty - o - zaśmiał się na widok towarzyszki synusia - wezmę tylko cos do jedzenia i zwiewam do siebie - czytał jakiś scenariusz na raty więc miał co robić!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 13, 2023 7:45 pm

jarala sie, ze zwiedza chate hot dziekana. oczy jej sie zaswiecily kiedy Alec sie pojawil I zaczal rozbierac. niestety nie pochwalil sie klata. - dzien dobry - przywitala sie wesolo. - bardzo ladne mieszkanie, rafe duzo o panu opowiadal - zaczela go zagadywac zeby nie zwial.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Pon Lis 13, 2023 7:47 pm

powinna się jarać życiem rafe'a w nietoksycznym środowisku, ale oczywiście bardziej się przejmowała dziekanem xd
- to rosie, moja przyjaciółka - przedstawił ją oficjalnie. - studiuje aktorstwo - był dumny z rosie, że zaczęła studia i po miesiącu jeszcze ich nie rzuciła xd
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Pon Lis 13, 2023 7:50 pm

dla rosie chłopcy, a w zasadzie mężczyźni byli najważniejsi xd życie rafe na drugim planie skoro był teraz szczęśliwy.
- och - przyjrzał się jej - miło cię poznać rosie, nie zdążyłem jeszcze zapamiętać studentów pierwszego roku, wybacz -  chciał żeby każdy student czuł sie ważną, indywidualną jednostką więc starał się wszystkich zapamiętać - podoba ci się na studiach? - zapytał i zaczął wygrzebywać coś z lodówki żeby zrobić kanapki.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 13, 2023 8:00 pm

nie robcie z niej zlej przyjaciolki! miala czas sie nacieszyc sytuacja rafe. nie mogl oczekiwac od niej, ze bedzie sie jarac pokojami kiedy stanie przed nia was xd
- nie szkodzi, jest nas duzo - byla zawiedziona, ze Alec jej nie pamietal, ale wmowila sobie, ze jest taka ladna I go oniesmielila xd - tak, wybralam najlepszy kierunek - zasmiala sie.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Pon Lis 13, 2023 8:03 pm

rafe widział alexandra jako tatuśka, więc nie sądził, że rosie będzie go traktować jak wielu innych chłopaków, o których wspólnie plotkowali.
- rosie na pewno przyćmi twoją karierę - śmieszkował z alexandra, bo skoro ten specjalnie przeprowadził się do większego domu, żeby było miejsce dla rafe'a, to znaczy, że hollywood nie zostanie wyrzucony za nabijanie się z niego xd
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Pon Lis 13, 2023 8:11 pm

wiadomo, że wąs był najważniejszym aspektem i czarował wszystkie laski xd może jacyś faceci też potajemnie na niego lecieli.
- jestem przekonany, że świetnie się rozwinie na zajęciach - nie mówił nic o karierze bo wiedział, że wiele studenciaków po aktorstwie kończyło w marketach na kasie i tylko nieliczna grupa się wybijała, w tym on xd - chcecie trochę? - był gotów przygotować im kanapki. jeszcze trochę, a będzie organizować rafe i jego znajomych pidżama party xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 13, 2023 8:19 pm

pewnie nie tylko na laski dzialal urok wasa. rafe tego nie widzial bo byl jego prawdziwym daddy a nie slutty daddy.
- bo sie zawstydze - machnela reka z rozbawieniem. podobaly jej sie komplementy, bedzie jeszcze bardziej zawiedziona jak sie okaze, ze nie ma talentu. wina rafe, ze jej nie powiedzial xd - w sumie zglodnialam - chetnie sie poczestuje kanapka.

rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Pon Lis 13, 2023 8:23 pm

może gdyby rafe nie traktował alexandra zawsze jako zastępczego tatuśka, to też by dostrzegł, o co to wielkie halo xd
- może będzie mogła pobierać dodatkowe lekcje indywidualne u ciebie? tak po znajomości? - szturchnął alexandra lekko. chciał jak najlepiej dla rosie, ale nie rozumiał, że wplątuje ją w jeszcze większe zauroczenie daddy'm. rosie miała talent do dramatyzowania, więc rafe myślał, ze to wystarczy xd - spoko, poradzimy sobie - nie chciał, żeby robił im kanapki jak dzieciom.
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Pon Lis 13, 2023 8:28 pm

przynajmniej rafe dostrzegł w nim coś więcej niż obiekt seksu!
- oprócz wykładania jestem dziekanem i aktywnie działam w teatrze, obawiam się że ciężko będzie mi znaleźć czas na dodatkowe lekcje dla rosie - próbował się wytłumaczyć - poza tym mam też życie prywatne - a za życiem prywatnym kryła się ashley oczywiście! - jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy to profesor campbell udziela korepetycji - podłożył kolegę żeby uciec od odpowiedzialności - chyba nie chcesz pozwolić chodzić rosie głodnej? - upomniał rafe niczym synusia i zamachał na niego nożem do masła.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 13, 2023 8:39 pm

mieli meaningful relacje.
- szkoda - rozmarzyla sie przez chwile, ale zaraz wrocila do swiata. - to znaczy rozumiem, pana czas jest bardzo cenny - rafe mogl jej nie wkrecac bo zaczela myslec, ze tez widzi, ze by do siebie pasowali I popiera jej zauroczenie. pokiwala glowa na jego sugestie, ale nie miala zamiaru isc do innego profesora. - no wlasnie? - zasmiala sie. nie widziala tego jakby sie nimi zajmowal jej dziecmi tylko przedluzanie czasu jaki moga spedzic w swoim towarzystwie.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Pon Lis 13, 2023 8:42 pm

tak xd
- bez przesady, czasami siedzisz w domu i tylko rzucasz mi te spojrzenia, że nie posprzątałem - zaczął przedrzeźniać alexandra i udawać jego marsową minę. ale nie był takim dobrym aktorem jak alec, a nawet jak rosie, więc wychodziło mu krzywo. - myślałem, że coś zamówimy - wzruszył ramionami. myślał, że to będzie lepsze od kanapek, ale dla rosie kanapki od pearce'a to pewnie najlepsze danie, jakie mogła zjeść w życiu.
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Pon Lis 13, 2023 8:46 pm

najbardziej szczera relacja w tym mieście xd
widział zawód na jej twarzy, a nie chciał wychodzić na złego tatuśka i chciał być lubiany przez znajomych rafe więc zaraz dodał - moge ci pożyczyć lub polecić kilka książek, które ci pomogą - zasugerował alternatywę. będzie mogła tu wrócić i je oddać bez czekania aż rafe ją zaprosi! - decyzja należy do was, ale wiesz doskonale że jestem mistrzem kanapek - pewnie pakował mu na zajęcia kanapki aww!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 13, 2023 9:02 pm

chociaz im sie udalo xd
- super, na pewno mi pomoga - ucieszyla sie. miala wymowke zeby wpadac do nich do domu w odwiedziny do rafe, ale z jego ksiazkami moglaby go zaczepic kiedy chciala. rafe dobry wingman xd nie wpadla na to, ze moze nie chcialby zeby fantazjowala o jego tatusku tak jak o bracie. nie podobalo mu sie to tylko dlatego, ze jest chujkiem xd - zamowimy cos nastepnym razem - nie mogla odmowic kanapek.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Pon Lis 13, 2023 9:04 pm

rafe miał pecha do tego, że rosie leciała na wszystkich jego członków rodziny, chujkowych i nie chujkowych. dobrze, że na starego hollywooda nie leciała xd zjedli te kanapki, ale potem pewnie alexander miał ważniejsze sprawy na głowie, a oni zamknęli się w pokoju rafe'a.
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Czw Gru 21, 2023 10:19 pm

chował prezenty do szuflady pod telewizorem skoro nie było synusia xd
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Czw Gru 21, 2023 10:22 pm

ciekawe, czy bał się, że rafe jako typowe dziecko będzie szukać schowanych prezentów xd
z okazji świąt trening skończył się wcześniej, więc właśnie wrócił do domu, robiąc dużo hałasu przy zrzucaniu torby i ściąganiu zimowych ciuchów.
- co robisz? - wszedł do salonu, gdzie wąs pewnie się wykręcał, jakby robił jogę, żeby wszystko przed nim ukryć.
alexander pearce

alexander pearce

korfu
dziekan
mr. moustache
42

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by alexander pearce Czw Gru 21, 2023 10:28 pm

wąs nie przewidział, że rafe jako skrzywdzone dziecko może mieć takie zapędy.
sprawdził wcześniej jego rozpiskę treningów i był pewien że ma jeszcze przynajmniej godzinę, a tu takie rozczarowanie! zamknął szybko szufladę i faktycznie robił dziwne wygibasy - jak to co? tutaj jest rysa na panelach, chyba musze złożyć reklamację - wskazał na część podłogi udając że dostrzegł tam jakaś wadę konstrukcyjną.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by rafe hollywood Czw Gru 21, 2023 10:35 pm

może chciał sprawdzić, czy alexander planuje mu coś dać, bo inaczej wygłupi się z myszką ergonomiczną xd
dobrze, że nie pakował prezentów na środku salonu.
- zauważyłeś to podczas mycia podłóg na święta? - zażartował z jego roli gospodyni domowej. wszedł do salonu i rozsiadł się na kanapie.

Sponsored content

alexander i synuś  - Page 8 Empty Re: alexander i synuś

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:46 pm