st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    spa - Page 2 Empty spa

    Pisanie by st. albans Czw Sty 13, 2022 6:36 pm

    First topic message reminder :

    spa - Page 2 Giphy
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    22

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 23, 2022 8:54 pm

    - socjologie. a ty? - Ursula wygladala na tyle mlodo, ze nie domyslilaby sie, ze ma taka odpowiedzialna prace. ona byla mlodsza, ale na pewno nie w jej wieku bylaby tak samo dziecinna jak teraz xd - masz wiecej takich sztuczek? - zapytala z rozbawieniem.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ursula carrington Nie Sty 23, 2022 8:59 pm

    ursula ustawiła nawet starszego od siebie andersona do kąta, a co by mogła powiedzieć o ivy xd była jak na swój wiek sporo dojrzalsza - pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. jestem przedszkolanką. znaczy na razie pracuję w przedszkolu u ciotki, a potem może założę własne przedszkole - uśmiechnęła się - jasne, że mam. na przykład idąc do salonu z kominkiem, zawsze biorę jakąś gazetę. dużą, na tyle żeby zakryła moją twarz i z kącika obserwuję ludzi co robią. obczajam wtedy co robią - zaśmiała się, to był jej protip życia xd - a w restauracji zawsze się uśmiecham do wszystkich i przymilam, to dostaję darmowe dolewki wina - ta, drugi protip życia xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    22

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 23, 2022 9:05 pm

    haha moze Anderson sie jej dal, ale ivy byla jeszcze bardziej dziecinna od niego wiec watpie w to, ze by sie jej posluchala xd szczegolnie, ze nie wygladala wystarczajaco powaznie by mogla ja brac na serio. - lubisz dzieci - podsumowala. pewnie dlatego od razu sie dogadala z zacofana ivy xd - podoba mi sie ten pomysl z dolewkami wina - pochawalila ja.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ursula carrington Nie Sty 23, 2022 9:08 pm

    anderson był wtedy jeszcze pod wpływem więc się dał, poza tym miała policję obok siebie. biedny anderson! biedna zacofana ivy xd ciągle piszę icy no nie mogę xd - lubię dzieci, a i owszem. chciałabym mieć kiedyś własne, ale... to nie jest takie hm, powiedzmy że proste - nie każdemu opowiadała o tym co się działo w jej życiu, ale teraz była lekko pod wpływem - możemy to kiedyś razem wykorzystać! - zaproponowała już przyszłe spotkanie.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    22

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 23, 2022 9:15 pm

    - zawsze mozesz zaadoptowac - zauwazyla. byla na tyle ogarnieta by nie pytac jej wprost dlaczego ma z tym trudnosci chociaz byla ciekawa. lubila sie wtracac w zycie innych. sama by jej mogla zalatwic dzieciaka jakby chciala xd przekupilaby jakiegos cukierkami. - moze jak juz stad wyjdziemy? - nie sadzila, ze ta sniezyca bedzie trwala dlugo.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ursula carrington Nie Sty 23, 2022 9:17 pm

    - mogłabym owszem. ale to nie tak, że nie mogę mieć dzieci, nie jestem bezpłodna - wyjaśniła jej od razu - jestem po prostu demiseksualna - na razie nie wyjaśniała jej co to dokładnie znaczy, ale łączyło się to na pewno z pewnego rodzaju byciem aseksualną osobą. haha, ivy przekupiła by dzieciaki z jej przedszkola i by miała własnego xd - jasne, nie ma problemu. to na pewno jesteśmy umówione na wino - stuknęła się z nią kieliszkiem.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    22

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 23, 2022 9:29 pm

    - czyli twoje szanse nie sa takie male - stwierdzila. interesowaly ja relacje ludzkie wiec wiedziala czym jest demiseksualizm. ona tez nie miala typowego podejscia do zwiazkow wiec rozumiala to, ze ktos moze byc bardziej zainteresowany osobowoscia. - mozesz mi pokazac swoja ulubiona restauracje - wymyslila.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ursula carrington Nie Sty 23, 2022 9:32 pm

    - no nie są, znaczy, na pewno dużo mniejsze niż osoby panseksualnej ale to ja już tak mam. od kiedy pamiętam, związków miałam mało, bo najpierw musiałam się w kimś zakochać a potem dopiero trafić z kimś do łózka - nie wspominała już o tym, że swój pierwszy raz przeżyła z randomowym patrickiem bo tego się wstydziła okrutnie i jego też! - mam parę takich. ale też zapraszam cię do swojego miasteczka, welwyn garden city, na przygodę - napiła się szampana.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    22

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 23, 2022 9:39 pm

    - no tak - pokiwala glowa. - w takim razie jestesmy umowione na spotkanie zaraz po powrocie do domu - wymienily sie jeszcze numerami zeby mogly sie ze soba kontaktowac, a potem ivy sie znudzilo malowanie paznokci I uciekla szukac kolejnych osob, ktore moze zaczepic.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by ursula carrington Nie Sty 23, 2022 9:44 pm

    ursula na pewno dokończyła butelkę a potem wróciła do nari i przy okazji toniego, który pewnie nadal tam był z jakiegoś dziwnego powodu xd jak chcesz coś jeszcze, to zacznij!
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 8:49 pm

    najwyraźniej spodobało mu się to jak valentino go tu zabrał! i teraz leżał, a jakaś pani robiła mu masaż!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 8:52 pm

    najwyraźniej w to samo miejsce został przyciągnięty louis, który teraz też chciał zażyć dobroci masażu gorącymi kamieniami. rozpoznał martiego i się z nim przywitał - siema stary - położył się na leżance obok.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 9:03 pm

    pewnie się dla hanki pięknił xd tak, czytałam wczorajszą czy przedwczorajszą gre hehehehe.
    - siemka - machnął do niego z zamkniętymi oczami. poznał go po głosie, jednak był zbyt odprężony żeby otworzyć oczyska! - spróbuj tego co ja - powiedział od razu. pani masażystka robiła bardzo dobrze jego plecom.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 9:06 pm

    na pewno się dla hanki pięknił xd albo dla andersona!
    wszędzie by poznali swoje głosy, nawet z zamkniętymi oczami. za dużo ze sobą przebywali xd - mhm, zamierzam właśnie skorzystać z tego samego - pokiwał głową i poprawił się na leżance - może pani startować - zamknął oczy i poczuł rozgrzewające ciepło dłoni masażystki - ostatni wieczór, nareszcie - ileż można chlać xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 9:16 pm

    haha, no tak. anderson!
    oboje sobie tak mruczeli pod nosem jakby ten panie nie wiadomo co robiły, a tylko masowały xd - a co? twoja wątroba i głowa już nie wytrzymują? - zaśmiał się - czy chcesz odpocząć od andersona? - co nie było możliwe, skoro razem mieszkali!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 9:19 pm

    anderson był jak jego żona xd byli nierozłączni xd
    panie nic więcej nie zamierzały robić ale robiły im tak dobrze, że louis pewnie odlatywał tam trochę i przysypiał - trochę już mam dość tego całego zgiełku, to prawda - zaśmiał się cicho - od andersona? nigdy w życiu! - oburzył się rozbawiony.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 9:27 pm

    to pewnie dlatego wszystkie dziewczyny go zostawiały xd
    no jasne, że nie zamierzały ale i tak marty'emu było dobrze. chodził spięty i pijany cały wyjazd przez tą sytuację z peggy! - skoro masz dość zgiełku, to masz też dość andersona - zauważy. anderson zazwyczaj robił ten cały zgiełk i szum!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 9:31 pm

    na pewno, a anderson zawsze był a laski odchodziły i przychodziły.
    on za to nie narzekał na towarzystwo z peggy, lubił ją. mieli podobne zainteresowania i pewnie jak nie chlał z chłopakami to chodził na wycieczki z nią - nieprawda, jego nie mam nigdy dość - przyznał się, bo anderson był zawsze mu potrzebny - nie mogę się doczekać aż wrócę w końcu do swojego łóżka - westchnął. on pewnie nie mógł się doczekać siostry xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 9:49 pm

    powinni zostać mężem i mężem xd
    pewnie peggy spędzała z nim dużo czasu żeby unikać spotkań z marty'm, z którym przez chwilę dzieliła pokój i było bardzo niezręcznie! - było ci tu niewygodnie? - zdziwił się bo hotel był wypasiony! - ja miałem praktycznie cały pokój dla siebie - pochwalił sie. skoro peggy tam niebywała. ming zresztą też niezbyt!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 9:52 pm

    w alternatywnej rzeczywistości już nimi dawno są xd
    - wolę własne łózko - przyznał szczerze - ale ja i tak praktycznie mało w nim spałem, o ile bywałem w pokoju. najczęściej bywałem u kogoś, na kanapie albo na podłodze - zaśmiał się, a potem pani próbowała go uciszyć - no już już, spokojnie - westchnął do masażystki - stęskniłeś się za siostrą? - zapytał. jego siostra była tutaj więc on nie bardzo xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 10:02 pm

    w sumie xd
    westchnął. on najbardziej wolał łóżko peggy, ale nie chciał o tym wspominać skoro louis i peggy byli w dość bliskich relacjach. nie chciał pokazać, ze tak na prawdę tęskni za rudą - może trochę, nie wiem - zaśmiał się - jest ostatnio dość problematyczna - przyznał szczerze. jo była grzeczniutka przy quinn!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 10:05 pm

    nie porównujmy do siebie jo i quinn, bo to są dwie różne kompletnie dziewczyny! jo była szalona, ale po swojemu i nie puszczała się z kim popadnie a quinn już tak. znaczy tymczasowo tego nie robiła, ale no cóż - aż tak bardzo ci dopiekła? ej, siostra to jednak siostra, bez względu na wszystko - spojrzał na niego, bo on jakoś tam mimo wszystko siostrę kochał i nigdy w życiu nie chciałby żeby cokolwiek się jej stało.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 10:13 pm

    w sumie racja, dwie zupełnie inne dziewczyny. haha, tak quinn była bardzo tymczasowo grzeczna xd
    - po prostu czasami jestem zmęczony rolą odpowiedzialnego, starszego brata - patrzył na siostry innych kumpli i nie mieli z nimi takich problemów. dlaczego jemu musiała się trafić taka problematyczna! chyba przeskrobał coś w poprzednim życiu.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 10:17 pm

    quinn przechodziła fazę różową, jeszcze przejdzie przez niebieską i zieloną, fioletową jej odpuszczę. no chyba że coś się stanie!
    - też jestem starszym bratem. mnie moja siostra ma za zwykłego palanta, bo ganiam za jej przyjaciółkami i jak to nazwała łamię im serca, więc też nie jest kolorowo. no ale jo przynajmniej jest ogarnięta, jednak nigdy w życiu nie dałbym jej skrzywdzić. nigdy - bo jednak było jak było ale ją kochał i już - quinn jest młoda. przejdzie jej. rodzice ją ogarniają, prawda? nie wszystko przecież spada na ciebie - zauważył.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 10:28 pm

    chyba, że zajdzie w ciąże xd
    - quinn za to nie znosiła peggy więc na każdym kroku dawała jej odczuć jak bardzo niemile jest widziana, potem postanowiła wyruchać połowę st. albans i dopiero kiedy rodzice jej to ukrócili i zrobili jej godzinę policyjną to uspokoiła się więęęęęęc - wskazał na siebie lekko unosząc głowę - mam gorzej - zaśmiał się na koniec. co innego mu zostało!

    Sponsored content

    spa - Page 2 Empty Re: spa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Wrz 21, 2024 4:24 am