st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    spa - Page 3 Empty spa

    Pisanie by st. albans Czw Sty 13, 2022 6:36 pm

    First topic message reminder :

    spa - Page 3 Giphy
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 10:31 pm

    nie życzymy jej tego xd nie ma na razie z kim!
    - przykro mi. obaj wiemy, że quinn nigdy nie była grzeczną dziewczynką i odkąd pamiętam sprawiała zawsze problemy... tak czy inaczej, faktycznie, moja siostra to aniołek - zaśmiał się - najważniejsze jest to, że rodzice w końcu postanowili ją ogarnąć i teraz już nie jesteś sam... - westchnął - ale czemu ona tak bardzo nie lubiła peggy, zazdrosna była czy co? - hehe, on był zazdrosny o thomasa, więc xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by marty singleton Sro Sty 26, 2022 10:41 pm

    z jakimś nieznanym gościem xd
    - to nie znaczy, że z wiekiem nie powinna być dojrzalsza - nie bronił jej wcale. uważał, że się głupio zachowuje i stwarza problemy tam gdzie ich nie ma! - ale to ja z nią siedzę, a nie rodzice - zauważył. bo ci tylko rzucali sugestiami! - nie wiem, wcześniej tak nie reagowała na moje dziewczyny - wzruszył ramionami. w sumie już nie byl z peggy to nie było o czym rozmawiać za bardzo.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by louis wilson Sro Sty 26, 2022 10:45 pm

    tralalala!
    - czyli była zazdrosna o to, że w jej domu na jej terytorium pojawił się ktoś kto miał czelność odbić jej ukochanego braciszka i zająć jego uwagę. quinn to typowa gwiazda, gdzie się nie pojawi, musi zwrócić na siebie uwagę - bo tak ją postrzegał, często wchodził do ich mieszkania i widział jak quinn się do niego wdzięczy prowokując go do interakcji - no nieważne. najważniejsze jest to, że jutro wracamy - wrócił do rozluźniania się. pewnie jeszcze pogadali i nazajutrz polecieli do domu ale ile się zrelaksowali to ich!

    Sponsored content

    spa - Page 3 Empty Re: spa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Wrz 21, 2024 4:27 am