namiot #2

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    namiot #2 Empty namiot #2

    Pisanie by st. albans Sob Maj 14, 2022 12:43 pm

    namiot #2 Photo-1496080174650-637e3f22fa03?ixlib=rb-1.2
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 12:46 am

    szukala dziewczyn, ale tak dobrze sie schowaly, ze nie mogla ich znalezc. wiec wypadlo na to, ze tobias musial sie nia znowu zajac. krecila sie tu i miala nadzieje, ze w koncu sie spotkaja.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 12:52 am

    powinna je znaleźć błyszczące od brokatu przy ognisku xd
    tobias pił piwko z kolegami i przyszedł to po bluzę bo zrobiło mu się zimno - hej - zdziwił się że ja tu widzi bo niezbyt ze sobą gadali ostatnio. co nie znaczy że się nie cieszył!
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 12:55 am

    moze specjalnie nie zajrzala bo jednak chciala sie zobaczyc z tobiasem xd
    - hej - powiedziala troche niesmialo. - jestes sam? - miala nadzieje, ze tak. a nawet jesli nie to, ze mimo wszystko znajdzie dla niej czas.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 12:59 am

    bog dramek tak chciał xd
    była wyjątkowo miła więc on też był miły! o dziwo xd - tak, koledzy zostali przy ognisku - wytłumaczyl od razu. to był odruch - szukalas mnie? - zapytał i otworzył namiot żeby wyjąć bluzę.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 1:01 am

    tak xd
    - szukalam - pokiwala glowa. zastanawiala sie czy powinna go przeprosic za to, ze sie ostatnio czepiala. pewnie tak, ale bylo troche trudno xd - moge wejsc? - pokazala na namiot.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 1:12 am

    hahaha, ciężko było przeprosić za to że czepiała się koleżanek z którymi nic nie robił.
    on też uznał że powinien przeprosić ale też było mu ciężko xd
    - no jasne - uchylił klapę namiotu żeby łatwiej było jej wejść - śpisz z dziewczynami? - dopytal, to dla niego było logiczne.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 1:18 am

    ciezko bylo przyznac sie do bledu i do tego, ze znowu czepiala sie o nic xd
    weszla do srodka i rozejrzala sie. - tak - pokiwala glowa. - ale potrzebuje zebys mi w czyms pomogl - zaczela. - chcialabym zebys mi w czyms pomogl - troche sie motala, ale poprawila sie zeby nie wygladalo to tak, ze koniecznie musi jej pomoc i tylko od tego jest.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 1:28 am

    może tobias już trochę przywykł, ups.
    usiadł i spoglądał na nią - okej - pokiwał głowa. nie zauwazyl różnicy, tak czy siak chętnie by jej pomogl - co się stało? - dopytal. musiał ocenić czy jest w tym przydatny xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 1:33 am

    ech!
    - no.. - nie wiedziala jak ma mu przekazac informacje o tym co sie stalo. - tylko musisz obiecac, ze nie bedziesz sie smial - powiedziala powaznie. zamknela namiot zeby nikt im nie zagladal. wziela gleboki wdech i probowala sie przygotowac.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 1:37 am

    wina leili xd
    - no.... - powtórzył za nią i czekał na ciąg dalszy. nie doczekał się xd położył dłoń w okolicach serca składając przysięgę - obiecuje! - wykrzyknął i kątem oka patrzył jak zamyka namiot. zazwyczaj takie zamykanie kończyło się seksem, ale niew tym przypadku xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 1:40 am

    wina traumy xd
    zastanawiala sie czy od ugryzienia robala moze umrzec xd nie tak wyobrazala sobie to kiedy po raz pierwszy zdejmie spodnie przed tobiasem. - tylko sie nie smiej - przypomniala mu. - cos mnie zaatakowalo - otwrocila sie i zamknela oczy jakby to mialo jej cos ulatwic. no i odslonila tylek gdzie mogl zobaczyc zerujacego na niej kleszcza xd
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 1:47 am

    haha ok.
    tobias też nie wyobrażał sobie że tak będzie wyglądał pierwszy raz. powstrzymywał śmiech xd potem opowie maxowi albo tedowi. gorzej jak któryś się wygada xd
    - mhm - ledwo się powstrzymał żeby nie zaśmiać się - pokaż - nachylił się i spojrzał na jej tyłek. zatęsknił za nim - kleszcz! - oznajmił - mogę go wyjąć? - od razu zaproponował pomoc. dobry chłopak xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 1:51 am

    jak ktorys sie wygada to nastepnym razem pozwoli zeby kleszcz wyssal z niej wszystko xd nie wiem ktory gorszy. chyba max bo ted przynajmniej byl zbyt slodki zeby sie z niej zbijac xd
    - mozesz - wstrzymala oddech kiedy czekala az ja dotknie. bylo to nawet ekscytujace gdyby nie to, ze byla w takiej zenujacej sytuacji xd
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by tobias berube Nie Maj 15, 2022 2:02 am

    max dawałby jej złote rady jak kleszczy unikać xd
    dla tobiasa to było zabawne, nie aż tak bardzo ekscytujące. ale miło było popatrzec na jej tyłek - nie ruszaj się - poinstruował ja - mam zimne ręce - ostrzegł i wtedy chwycił kleszcza po czym sprawnym ruchem wyciągnął go z jej pośladka xd - sukces! - oznajmił zabijając pasożyta, sam odruchowo położył rękę na jej pośladki i chwilę ja tak trzymał, ale zaraz się speszył przypominając sobie zasady. ups!
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 15, 2022 2:08 am

    na pewno by pomogly xd
    doceniala to, ze ja ostrzegl. nie zareagowala kiedy jego reka wyladowala na jej posladku. zapomniala juz, ze to bylo przyjemne. moze przemysli wszystko i upgrade'uje tobiasa do macania po tylku. ubrala sie z powrotem. - dzieki - usmiechnela sie lekko. - juz nie bede ci przeszkadzac - otworzyla namiot i chciala z niego wyjsc, ale zatrzymala sie i spojrzala na niego. - moze nastepnym razem powinnismy to powtorzyc bez kleszcza - zaproponowala i zwiala do dziewczyn zeby im wszystko opowiedziec.

    Sponsored content

    namiot #2 Empty Re: namiot #2

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 4:09 am