pokój jamesa

    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sob Maj 28, 2022 10:53 pm

    First topic message reminder :

    pokój jamesa - Page 3 02043120008t8m4qs4ECF_R_800_525
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Sty 04, 2023 8:11 pm

    - nie wiem, czy będzie taka potrzeba - odchrząknął. spojrzał na swoje długie palce i strzelił kostkami. - zmieniły się okoliczności i zacząłem się zastanawiać... czy może jednak zostanę. i wtedy mógłbym... zająć się motelem... albo chociaż nie burzyć go tak od razu - sam nie wiedział, jak to wszystko miałoby wyglądać. był zagubiony!
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sro Sty 04, 2023 8:16 pm

    zainteresował się zmianą narracji leona więc zatrzymał wzrok na jego osobie - hm? - mruknął zdziwiony - co takiego zmieniło twoją decyzje? - dopytał. nawet był zainteresowany. albo pełny nadziei skoro o nim fantazjował, wow!
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Sty 04, 2023 8:21 pm

    james zawsze miał w sobie coś takiego, co sprawiało, że napoleonowi łatwo było się przed nim otworzyć i tak było i tym razem.
    - byłem na święta w nowym jorku - romeo nie chciał powracać do miasta, z którym wiązało się za dużo wspomnień. james pewnie nie zauwazył jego nieobecności xd - i okazało się, że jest tam jakoś głośniej i tłoczniej i brudniej niż zapamiętałem - zaczynał dostrzegać plusy sielskiego życia w st. albans. wszedł do środka bez pytania i usiadł na brzegu wanny. - poza tym... być może... jest ktoś, dla kogo mógłbym tu zostać - wybąkał, patrząc na ten kształt serca wanny xd
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sro Sty 04, 2023 8:28 pm

    zaskarbił sobie zaufanie leona swoją szczera osobą halo!
    - okej - przytaknął. nie chciał mówić, że nawet tego nie zauważył, ale faktycznie tak było i większość świąt pewnie przesiedział z raven i tak. żerował na świętach w jej domu xd
    - więc podoba ci się mieszkanie tu? - dopytywał, ale raczej było to jasne. nawet wstał i usiadł na skrawku wanny na przeciwko leona. jednak go skusił - na prawdę? - był zaciekawiony kto taki to mógł być.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Sty 04, 2023 8:36 pm

    byli ze sobą szczerzy, a i tak były między nimi same nieporozumienia xd
    miał ułatwione unikanie napoleona!
    - sam nie wiem... przez cały czas byłem nastawiony na to, że muszę wrócić do nowego jorku i że to miasto przywołuje tylko złe wspomnienia... ale stworzyłem tu nowe wspomnienia i nowe życie - podrapał się po nosie, zastanawiając się nad tym i po prostu gadając samemu do siebie na głos. tak właśnie czuł się przy jamesie. nie musiał gadać sam ze sobą, bo james go rozumiał xd - to skomplikowane - zmarszczył nos. - nie wiem, czy mi wyjdzie z tym chłopakiem i nie chcę narzucać presji, że zostałem tylko z jego powodu - odchrząknął - z drugiej strony, nie chcę wyjechać i żałować, że nie dałem mu szansy - wytłumaczył mu.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sro Sty 04, 2023 8:41 pm

    to akurat nic nowego w st. albans xd
    - może to będą lepsze wspomnienia - zasugerował nieśmiało. nie wiedział na sto procent co się roi w głowie leona, ale widział że bywał tu czasami szczęśliwy. no może nie podczas orgii xd
    - hm - przysunął się trochę bliżej - może po prostu powinieneś zapytać tego chłopaka co o tym sądzi? i być z nim szczerym? - sugerował. on sam chciałby być właśnie tak potraktowany xd
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Sty 04, 2023 8:47 pm

    nie ma żadnej opcji na uniknięcie nieporozumień xd
    - może... nie wiem. muszę sobie wszystko poukładać w głowie - westchnął. a jak wiadomo układanie czegokolwiek w głowie leona jest niemożliwe, bo to jeden wielki chaos. ale tak, z pewnością zaczął dostrzegać, że może byc tu szczęśliwy i że nowy jork wcale mu tego szczęścia nie gwarantował. - tak myślisz? to byś zrobił na moim miejscu? - popatrzył na niego przeciągle, oczekując podpowiedzi.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sro Sty 04, 2023 8:55 pm

    nie xd
    - to co mówisz dobrze rokuje - głupi ten james, bo najpierw był na niego zły, a teraz już nagle był dla niego miły i uroczy. miał słabość tylko jeszcze nie skumał, że zamiast do raven to do leosia ups.
    - tak - pokiwał głową - zaprosiłbym go w jakieś miłe miejsce - przysunął się bliżej - zjedlibyśmy wspólnie posiłek - znowu się przysunął - a potem spojrzałbym mu w oczy i zapytał czy uważa że mamy wspólnie szanse i czy da mi szanse - wtedy spojrzał na leona hehe.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Sty 04, 2023 9:03 pm

    miał słabość i leoś mógł go ustawiać jak chciał xd ciekawe, czy od razu zacznie się rozpakowywać. 
    zawiesił wzrok na jamesie i poczuł dogłębnie wszystko to, co mówił... dlatego stwierdził, że to musi być dobry i skuteczny plan, który wywołuje odpowiednie emocje xd 
    - tak zrobię - pokiwał głową - porozmawiam z nim - ciągle miał zawieszony na nim wzrok, bo się zamyślił xd - dzięki za pomoc - poklepał go po ramieniu, wstał i ruszył do wyjścia. - james? - odwrócił się jednak przy drzwiach, więc mogła pojawić się nadzieja, że jednak nastąpi ciąg dalszy - na razie nie musisz się wyprowadzać - zamachał na pudła i poszedł.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sro Sty 04, 2023 9:07 pm

    będzie rozczarowanko xd
    - okej - pokiwał głową. zaniechał rozpakowywania bo nadal myślał że może o niego chodzi. w końcu leon nie powiedział jednoznacznie. będzie przypał xd
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sob Mar 04, 2023 10:13 pm

    leon coś tłumaczył jamesowi ze studiów skoro łączyły ich wspólne kierunki! ale długo to nie trwało, bo zamiast tłumaczeń to już się całowali i leon pochylał się nad nim. ciekawe co go tym razem skusiło xd
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by raven duffy Sob Mar 04, 2023 10:17 pm

    raven chciala zrobic jamesowi niespodzianke I go odwiedzic bez zaproszenia. little did she know to bedzie nauczka, ze nie lubi niespodzianek xd uchylila drzwi, jednoczesnie do nich pukajac. nie wiedziala co powiedziec wiec stanela jak wryta.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sob Mar 04, 2023 10:22 pm

    już niewiele potrzebowali, żeby się na siebie rzucać z pocałunkami. oderwał się od jamesa i też trochę nie wiedział, jak się zachować w towarzystwie raven. myślał, że między nią a jamesem już wszystko skończone.
    - chyba masz gościa - powiedział jakże odkrywczo do chłopaka.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sob Mar 04, 2023 10:25 pm

    james nie miał serca zerwać z raven nie wiedząc co jest między nim i leonem, chujek xd
    było mu miło i przyjemnie, ale zaraz te uczucia zniknęły kiedy pojawiła się w drzwiach raven - cześć - wstał i miał bardzo niezręczną minę - leon pomagał mi przy notatkach - wyjaśnił udając że nic się nie stało xd
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by raven duffy Sob Mar 04, 2023 10:40 pm

    zaczela nerwowo skubac skorke przy paznokciu. potrzebowala chwile zeby przetworzyc co przed chwila zobaczyla. - zawsze tak ci pomaga przy notatkach? - nie miala zamiaru udawac, ze nic sie nie stalo. miala ochote uciec, ale to by nie pomoglo.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sob Mar 04, 2023 10:44 pm

    myślał cały czas o leonie, ale trzymał raven jako opcję zapasową, chujek xd
    - nieee, rzadko pomagam mu w notatkach - wtrącił się. myślał, że pomaga xd zerknął na jamesa, próbując coś z jego twarzy wyczytać. nie był pewien, jaka relacja łączy go z raven, no ale też nie wiedział, jaka relacja łączy ich.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sob Mar 04, 2023 10:50 pm

    nikt nie mówił, że jednak nie był chujkiem. czasami popełniał chujkowe decyzje xd jak nejt xd
    - nie! - odparł zestresowany bo w sumie całowanie się z chłopakiem było dla niego czymś nowym, ale też przyjemnym - czasami... - dodał niepewnie widząc smutną twarz raven - to skomplikowane - próbowal się tłumaczyć, ale zdecydowanie mu nie szło.
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by raven duffy Sob Mar 04, 2023 10:54 pm

    haha dagna sie cieszy, ze chociaz raz jej postac nie jest oskarzana o bycie chujkiem xd
    - mhm, to sprawia, ze poczulam sie lepiej - skrzywila sie kiedy Leon sie wtracil. sluchala james'a czekajac na to czy sie jakos sensownie wytumaczy. - skomplikowane? skoro ci sie juz nie podobam to mogles ze mna od razu zerwac - zeszklily jej sie oczy.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sob Mar 04, 2023 11:00 pm

    haha sukces moich postaci. to nic, że jest porównywany do nejta chujka xd
    - ciągle jesteście razem? - wypalił i poczuł się niekomfortowo. dopiero teraz, brawo napoleon xd jednocześnie james wyszedł na gorszego chujka, który lawirował między nimi i oszukiwał oboje. - dlaczego się całowaliśmy, jeśli jesteś z kimś innym? - spojrzał na chłopaka zdezorientowany, ale jemu się oczy nie szkliły.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sob Mar 04, 2023 11:06 pm

    połowiczny sukces xd
    - to nie tak - próbował zapewnić raven że nadal mu sie podoba, ale cóż jednak leciał bardziej na leosia.  nie szły mu te tłumaczenia - jesteśmy razem, to znaczy.... - chciał dalej mówić ale spojrzał na raven bo w sumie chyba już nie byli razem - skonfundowałeś mnie tym wszystkim - wskazał na leona - nie wiedziałem co o tym sądzić skoro nigdy nie całowałem się z chłopakiem, a poza tym ty latałeś za tym całym treyem - zrzucił na niego winę. zrobiło mu się żal dziewczyny - raven, przepraszam - poddszedł bliżej - to nie tak miało być - a ciekawe jak xd
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by raven duffy Sob Mar 04, 2023 11:12 pm

    reputacji nejta sie nie da uratowac xd
    obserwowala ich I sluchala tlumaczen. teraz juz w ogole miala lzy w oczach. - wiec gdyby nie latal za tym calym treyem I wiedzialbys, ze masz u niego szanse to okazalbys mi wiecej szacunku I od razu ze mna zerwal? - otarla lzy z policzka. czula sie wykorzystana I oszukana.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sob Mar 04, 2023 11:19 pm

    - tak właściwie to latałem za ruth. potem pojawił się trey... - zaczął tłumaczyć xd byłoby lepiej, gdyby się zamknął i dał im to rozwiązać między sobą. - nie miałem w planach, że coś będzie między nami - dodał jeszcze. spojrzał na raven, bo też zrobiło mu się jej żal. - mamy zapas papieru toaletowego, gdybyś chciała wytrzeć oczy - zaproponował wspaniałomyślnie.
    james burton

    james burton

    obywatel świata
    finanse i inwestycje
    you're on your own, kid you always have been
    22

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by james burton Sob Mar 04, 2023 11:31 pm

    prawda xd
    tak, dla leona byłoby lepiej gdyby nie odzywał się wcale - nie wiem jakby było, nie spodziewałem się, że leon zainteresuje się mną w taki sposób i ja również - spojrzał na niego zawstydzony bo w sumie przyznał że ma do niego słabość - powinnaś mieć kogoś kto będzie cię uwielbiać, na początku tak czułem, ale potem... - zerknął znowu na leona. ciekawe czy ten odczytał sygnały. uciekł z pokoju i poszedł się przewietrzyć na miasto. raven mogła się domyślić, że to koniec między nimi. a ciekawe czy leoś się czegoś domyślił xd
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by raven duffy Sob Mar 04, 2023 11:43 pm

    uciekla do domu. nie miala juz wyrzutow sumienia, ze calowala stefke xd
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by napoleon love-setterfield Sob Mar 04, 2023 11:51 pm

    miał mętlik po tym wszystkim i łaził po całym motelu, rozmawiając z samym sobą. dobrze, że nikogo nie było i go nie słyszeli xd

    Sponsored content

    pokój jamesa - Page 3 Empty Re: pokój jamesa

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 1:25 am