• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu
st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

kfc - Page 5 Empty kfc

Pisanie by st. albans Nie Gru 11, 2022 8:59 pm

First topic message reminder :

kfc - Page 5 GSiFyh5
kyle smith

kyle smith

St Albans

class clown
19

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by kyle smith Sob Kwi 20, 2024 7:53 pm

haha xd
jego przyszla dziewczyna musi doceniac kurczaka xd - prankiem jest to, ze dopiero teraz sie spotkalismy - dalej walil cringe tekstami. moze bardziej by docenila gdyby wykorzystal kwiaty, ale tu ich nie sprzedawali xd to, ze chcial sie z nia dzielic swoim kfc najwiecej znaczylo!
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by dorothy harris Sob Kwi 20, 2024 8:02 pm

wiadomo, że jego druga połówka musi dzielić z nim miłość do kurczaków. powinien sobie znaleźć taką, która pracuje w kfc, żeby dorzucała mu w tajemnicy dodatkowe kurczaki do kubełka. może andy zmusi dorothy do pracy i tylko tutaj będą przyjmować hahahah.
- i co jeszcze? - podniosła oczy do nieba na znak zniecierpliwienia, ale kyle mógł to uznać za zachętę do kontynuacji swoich wspaniałych tekstów. dobrze, że nie dał jej bukietu z pałek kurczaka xd
kyle smith

kyle smith

St Albans

class clown
19

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by kyle smith Sob Kwi 20, 2024 8:07 pm

to by byla jego dream dziewczyna. bonusowy kurczak I laska pachnaca kfc po pracy xd
nie widzial u niej niecheci. za bardzo sie nakrecil na to, ze mu sie podobala xd - tak - szybko chwycil serwetke I zaczal ja skladac, po czym z powrotem odwrocil sie do Dorthy. - zostan moja zona - pokazal jej pierscionek zrobiony z serwetki. nawet nie ukleknal, szczyt romantyzmu xd zakochal sie chlopak od pierwszego wejrzenia xd
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by dorothy harris Sob Kwi 20, 2024 8:14 pm

hahahahah, całe łóżko pachniałoby kurczakami xd
- och! - wydobyła z siebie. od dziecka marzyła o tej chwili, ale sceneria zupełnie nie pasowała do jej wyobrażeń. chłopak też nie xd wesley za dużo nastukał przyjaciołom do głowy o romantyzmach, bo scotty też się od razu oświadczał charlotte xd - to bardzo miłe, ale... - zmieszała się na tyle, że nie wiedziała, jak zareagować. zwykle to ona zakochiwała się i była gotowa brać ślub od razu, ale kyle nie wywołał w niej żadnych szalonych skoków serca. - mam chłopaka. jest baletmistrzem. i pewnie oświadczy mi się na wycieczce w grecji - wolała żyć fantazjami niż zaakceptować rzeczywistość i kyle'a xd
kyle smith

kyle smith

St Albans

class clown
19

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by kyle smith Sob Kwi 20, 2024 8:18 pm

idealnie xd
haha scotty I Kyle zle interpretowali rady wesa I romantyzm rownal sie oswiadczynami xd nie zrazil sie jej odrzuceniem, to tylko bardziej go zmotywowalo zeby ja zdobyc. - jeszcze zmienisz zdanie - zapowiedzial jej. - kurczak ostygnie - chwycil palke.
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by dorothy harris Sob Kwi 20, 2024 8:34 pm

wes będzie musiał jeszcze raz omówić z nimi romantyczne gesty dopuszczalne na początku znajomości xd
- ty też i zaraz będziesz się oświadczać innej - stwierdziła. nie wierzyła w jego prawdziwe intencje xd dorotka całe życie biegała i się zakochiwała od pierwszego wejrzenia, a jak ktoś inny to zrobił, to nagle podchodziła z dystansem xd - smacznego - życzyła mu i poszła do łazienki. ale potem się zastanawiała, co się wydarzyło. zaintrygował ją xd pewnie porównywała go do ludwiga, który nie okazywał jej żadnej afekcji xd

Sponsored content

kfc - Page 5 Empty Re: kfc

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 1:30 pm