sopwell

    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty sopwell

    Pisanie by Gość Pon Lut 13, 2012 7:42 pm

    First topic message reminder :

    O zdjęcie. myślałam, że mi się nie otworzy! No ale Allie gdzieś tu spacerowała takim wieczorkiem. W sumie lubiła takie spacerki, a myślę, że było cieplej u nich odrobinkę niż u mnie na przykład jest więc była ciepło ubrana ale można było spokojnie spacerować. No i ładnie księżyc przyświecał bo było bezchmurne niebo.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 3:50 pm

    na pewno podobały się jej te loczki bardzo bo wyglądał jeszcze bardziej uroczo!
    - och przesadzasz. - roześmiała się cicho. - wcale nie jestem aż tak krytyczna, aiden nie wiem skąd ci tto przyszło do głowy. - poklepała go po brzuchu i zaśmiała się.
    - pracujesz? ah. - westchnęła. - myślałam, że spędzimy niedzielę razem i razem się poopalamy i poleniuchujemy. - powiedziała trochę smutnym tonem i uśmiechnęła się nieznacznie.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:03 pm

    Zaśmiał się, kiedy poklepała go po brzuszku. Jak najedzonego niedźwiadka!
    - Niedzielę możemy spędzić razem. Do pracy idę koło 20. Zresztą, możesz iść ze mną. I tak miałaś wpaść na drinka - powiedział unosząc do góry jedną brew. Wiatr zawiał lekko i zwiał jej włosy na twarz. A że nieco zasłoniło to Aidenowi buźkę Allie, więc odgarnął je znowu za jej uszko.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:08 pm

    Ona miała go za takiego misia przytulaska, ale to działało tylko na aidenowy plus bo ona kochała się przytulać!
    - och przestań, ciągle bym cię zagadywała, a w pracy jednak trzeba pracować coś mi się zdaje. - powiedziała z rozbawieniem. - wpadnę kiedyś na drinka po twojej pracy. - obiecała mu. - żebyśmy mogli się oboje spokojnie napić i w ogóle. - wzruszyła ramionami. w podziękowaniu zaraz musnęła kącik jego ust.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:19 pm

    A on lubił ją przytulać. W ogóle był czuły bardzo dla kobiet, to znaczy dla tych, które widywał po wspólnie spędzonej nocy. Bo zdarzały mu się takie "jednorazówki".
    - Właśnie miałem nadzieję, że mnie pozagadujesz. Dzisiaj mamy w klubie jakąś osiemnastkę - westchnął. Nie lubił takich imprez, wolał te zwykłe, codzienne imprezy, które odbywały się w klubie.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:22 pm

    ja jak wracałam z wykładów w piątek to była 18 w tramwaju! jechali chyba przez cały kraków, ale jaka faza!! xd roześmiała się i zaraz poobracała tak, że miała głowę na jego udach. i patrzyła na niego.
    - mogłabym cię pozagadywać. - wzruszyła ramionami i zaśmiała się - ale w końcu bym cię zanudziła swoim gadaniem. - powiedziała z rozbawieniem. w ogóle była przed okresem i miała taką ogromną ochotę na seks, że ledwo się trzymała tak grzecznie.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:29 pm

    Ale faaajnie;d. U nas są od czasu do czasu imprezy w tramwaju/autobusie. Tzn. jadą ileśtam przystanków, w kółko, po czym przenosi się impreza do klubu;d.
    - Wątpię, żebyś mnie zanudziła - wymruczał z kącikowym uśmiechem i przejechał dłonią po jej policzku, szyi i dekolcie. On też miał na nią straszną ochotę, ale trochę mu było głupio tak prosto z mostu "e, mała, cho na seks!"
    - Ale skoro nie chcesz iść do mnie do pracy, to możesz wpaść do mnie. Ugotuję ci obiad - zaproponował unosząc jedną brew znowu do góry.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:34 pm

    fajowe xd żałuję, że se takiej 18 nie zrobiłam xd haha.
    - och za mało mnie chyba znasz aiden. - powiedziała i zaśmiała się dźwięcznie. - potrafię być naprawdę cholernie irytującą osobą, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę. - powiedziała z rozbawieniem. w ogóle coś mi się zdaje, że jak dobrze pójdzie to aiden jeśli wyrazi taką chęć będzie spędzał z nią i jej rodziną święta jako jej przyszły chłopak czy coś takiego! no i z leo oczywiście ;3 zaśmiała się.
    - a umiesz gotować aiden? - zapytała go. bo to w sumie ważne pytanie. chociaż ona umiała więc nie potrzebowała nikogo kto by gotował za nią.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:44 pm

    Ahah, no byłaby fajna!xd Ej w ogóle musimy pograć też Ash/Rene, bo ona potrzebuje miłości teraz;c.
    - Nie wierzę ci Allie. Nie wyobrażam sobie ciebie irytującej - zaśmiał się. Ale co prawda, to prawda, nie znali się jeszcze zbyt dobrze. Wszystko jest do nadrobienia! Ojej, biedny Aiden, Leo pewnie potem będzie go chciał zabić xd.
    - Umiem gotować. Podobno całkiem nieźle. Nie chwaląc się - odparł z rozbawieniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:48 pm

    oo spoko spoko, ich też ogarniemy! ;d pokręciła głową.
    - nie wiem aiden. widocznie masz jakąś płytką wyobraźnię.- powiedziała z rozbawieniem i zaraz na nim usiadła okrakiem i nachyliła się nad jego twarzą.
    - fajnie, gotujący faceci są jeszcze bardziej seksowni niż tacy nie gotujący. - powiedziała z uśmiechem, chociaż leo nie gotował a i tak był najfajniejszy, ah! przygryzła wargę ale zaraz pocałowała jego usta.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:54 pm

    Uśmiechnął się pod nosem i objął ją od razu, a właściwie położył dłonie na jej biodrach.
    - Tak, gdzieś to już słyszałem - zaśmiał się. Odwzajemnił jej pocałunek, nieco go przedłużając i pogłębiając. Ale nie pożerali się jakoś perfidnie, bo nienawidzę jak ktoś robi tak w miejscu publicznym! Wsunął przy tym koniuszki palców pod jej sweterek.
    avatar

    Gość
    Gość

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Gość Nie Mar 18, 2012 4:59 pm

    ja też! to naprawdę okropne ;x dlatego allie oderwała się od niego z lekkim uśmiechem. - więc chodźmy. - mruknęła i wstała z niego. poszli do niego na gorący seks przez milion lat a potem coś zjedli a on poszedł do pracy a ona do siebie, bo nie chce mi się już w ogóle grać i może się czegoś w końcu pouczę czy coś... ;o cześć!

    Sponsored content

    sopwell - Page 2 Empty Re: sopwell

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 9:53 am