12 bar club

    avatar

    Gość
    Gość

    12 bar club - Page 2 Empty 12 bar club

    Pisanie by Gość Sob Cze 02, 2012 11:09 pm

    First topic message reminder :

    12 bar club - Page 2 12-bar-club-london-09
    avatar

    Gość
    Gość

    12 bar club - Page 2 Empty Re: 12 bar club

    Pisanie by Gość Nie Cze 03, 2012 1:20 am

    a pewnie tak naprawdę był większym kłamczuchem niż gigi i antoinette razem wzięte!
    na pewno potrafiła robić to pupą, pewnie robiła za atrakcję w cyrku, bo nikt nie posiadał takich zdolności.... czuła, że się zaraz zerzyga od nadmiaru piwa, ale czekała aż w końcu w nią wejdzie. andy doprowadziłby ją pewnie jednym ruchem do orgazmu z tym swoim wielkim murzynem........... a jimmy, pewnie miał małego!
    avatar

    Gość
    Gość

    12 bar club - Page 2 Empty Re: 12 bar club

    Pisanie by Gość Nie Cze 03, 2012 1:24 am

    chyba się nie da xd
    sama masz małego! jim miał wystarczającego przeciętniaczka. poza tym jak jej coś nie pasi to nie spada! wszedł w nią nawet podrzucając sobie nieco do góry. była łatwa. łatwiejsza niż przypuszczał. a w dodatku kompletnie zalana i śmierdziała fajkami. jego dziewczyny nie powinny palić. bo odrażał go ten smród. szkoda, że sam palił jak smok.
    avatar

    Gość
    Gość

    12 bar club - Page 2 Empty Re: 12 bar club

    Pisanie by Gość Nie Cze 03, 2012 1:30 am

    co się nie da? flavia potrafiła wiele rzeczy, których przeciętny człowiek nie potrafił, pewnie była magikiem albo czymś takim. ok dobra, znów nie zrozumiałam, ale to ze zmęczenia i ja wiem, że andy kiedyś wróci i wyjdą wszystkie jego kłamstwa......a flavia po skończonym numerku wróciła by kibicować ich kapeli, bo naprawdę podobało jej się jak grają. i na pewno znała się z sidem, który przygarnął ją do jakiegoś ich busika w drodze powrotnej do st. albans. i sid lubił kotki!!!!!!!!! wcale ich nie palił ani nic takiego;/ dobranoc.
    avatar

    Gość
    Gość

    12 bar club - Page 2 Empty Re: 12 bar club

    Pisanie by Gość Nie Cze 03, 2012 1:33 am

    no być wiekszym kłamcą. bo że flavia dawała radę rozpinać rozporki zadkiem to wiem. i też miałam kończyć! sid urywał im łby i je jadł. jim został u sida na noc, a texa wywalili na kanapę albo podłogę. mój ewentualnie spać na wycieraczce. bo oczywiście gwiazdy muszą się wyspać! xd

    Sponsored content

    12 bar club - Page 2 Empty Re: 12 bar club

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 7:56 am