Toaleta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Toaleta - Page 2 Empty Toaleta

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 12:22 am

    First topic message reminder :

    Toaleta - Page 2 1069335_616009128431614_1148471909_nToaleta - Page 2 1013444_616009168431610_926150974_n
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 3:23 pm

    w takim razie czekam na efekt końcowy. na pewno będą pro :d wtedy by z nim zerwała hihi. nie no, pewnie byłaby zła, że nie potrafi dla niej znaleźć czasu! a wkrótce będzie od niego wymagała, spokojnie. tak, na pewno to ona ich poznała, nie ma co do tego wątpliwości. także wszystko może przypisać sobie xd - tak mi się wydaje - uśmiechnęła się jeszcze szerzej. skąd mogła wiedzieć czy ten związek wypali czy coś nie stanie im na przeszkodzie hehe - no tak.. - mruknęła i też wyciągnęła swój błyszczyk, by lśnić like a star. daniel też nic nie wiedział jeszcze, więc indi nic nie mówił. postanowiła uwierzyć jej na słowo! ależ była naiwna.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 3:31 pm

    no właśnie je do właściwego rozmiaru zmniejszam, a potem się zastanowię który wrzucić, ale to będzie ciężki wybór! :d
    no jasne, zaczną się ruchać to india cały czas będzie chciała sie z nim spotykać żeby to robić. agnes teraz tak miała i najchętniej nie wychodziłaby z sypialni williama. pewnie kiedyś zajeździ go na śmierć xddd
    była trochę naiwna skoro tak na słowo jej wierzyła, ale cóż agnes to nie przeszkadzało! - więęęęęęęc - przeciągnęła i zaśmiała się - to ten z którym chcesz przeżyć swoja deflorację tak? - dopytywała! defloracja wcale nie brzmiała romantycznie :c
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 3:41 pm

    leżę i nie wstaję xddddddddddddd zajeździ na śmierć? litości! to ten william jednak dobrze miał z tą agnes. ja nie wiem kiedy india będzie gotowa by się bzykać z danielem. pewnie potrzebuje jeszcze czasu.. albo i nie. no a potem jak już jej się spodoba to nie będzie miała dość. bardzo możliwe! ona wszystkim wierzyła! nawet danielowi uwierzyła, że to limo co miał ostatnio to sobie zrobił na pływalni. a tak naprawdę to go tak william urządził. jezu! znowu leżę! defloracja hahahaha, cudownie! - nooo.. chyba taaak.. - przeciągnęła kiwając główką - ale nie wiem czy jestem na to gotowa, agnes.. - jęknęła trochę żałośnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 3:53 pm

    hehehehe, takie tam żarciki się mnie trzymają. to chyba przez te antybiotyki które biorę :c może cały czas powinnam chodzić na jakiś lekach xd
    no jasne agnes też na początku była bardzo sceptycznie do tego nastawiona, a teraz? teraz była bardziej odważna, otwarta i pewna siebie. to wszystko wyzwolił w niej seks z willem. więc może i india powinna spróbować? chociaż nie wiadomo czy młodszy palmer dorównywa starszemu! jak już india będzie po to będą porównywać czy są podobni w łóżku. będą tworzyły listę podobieństw i różnic! :d poklepała ją pocieszająco po ramionku - ej, no przecież nikt nie każe ci się śpieszyć, tylko pytam - odparła od razu. przecież nie będzie jej namawiać. tracenie dziewictwa to bardzo ważna rzecz w życiu każdej dziewczyny!
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 3:58 pm

    młodszy palmer na pewno nie dorówna starszemu hihihihi. no i pewnie sobie jeszcze poplotkowały trochę w tej łazience, a potem był dzwonek na lekcje to sobie poszły, bo ja lecę. liczę na jakieś dramy wieczorem, ciao!
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 12:59 pm

    hihihihihihi, umówiły się, że na którąś tam lekcję nie idą tylko spotykają się tutaj. grace miała przygotowane dla nich banany i jakieś ogórki może, czy coś takiego zdecydowanie za dużych rozmiarów niż mikropenis willa. w każdym bądź razie rozsiadły się w tym kibelku. - na początku musisz to robić to powoli, żeby czasem się nie porzygać zaraz... - westchnęła, bo kiedyś prawie zarzygała kenniego, jak mu na początku obciągała! ale spoko, niedługo potem starała się ekspertką od robienia loda, lepszą nawet od cycatej dejzi. - wolisz banana czy ogóraska? - ale dała jej ogórka i gumkę jakąś smakową, żeby sobie an niego nałożyła, a sama sobie obrała bananka, he he.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 1:03 pm

    przynajmniej jedna rozumiała jej potrzeby! agnes na początku była trochę zażenowana i głupio jej było prosić o pomoc, ale przecież musiała się od kogoś nauczyć! a tak się złożyło że jej przyjaciółka to najlepsza obciągara w mieście! chwyciła tego ogórka z lekkim obrzydzeniem - jezu, nigdy już nie zjem ogórka....... - mruknęła tylko i po chwili chwyciła gumę, pewnie nawet nie potrafiła jej założyć. męczyła się z otwarciem, a kiedy już to zrobiła zaczęła naciągać powoli gumę na ogórka - liczyłam, że udzielisz mi teoretycznej, a nie praktycznej lekcji - narzekała, bo na prawdę ja to krepowało.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 1:14 pm

    - nie bądź taka pruderyjna, agnes - zaśmiała się dźgając ją paluchem w żebra. - jak chciałaś się nauczyć robienia loda przez samą teorię?! - zdziwiła się, bo to przecież nie dało się inaczej jak przez po prostu braniu do papuchy takich rzeczy. patrzyła rozbawiona na jej trzęsące się łapska, gdy obcowała z gumką. - bzykacie się bez niczego? - zapytała bez ogródek. sama nienawidziła gumek, ale nie ufała kenniemu na tyle, by pozwolić mu taką swobodę. william musiał być świetny, skoro potrafił wyjąć w odpowiednim momencie. - nooo... to teraz bierz do buzi, agnes. tylko powoli, musisz wyczuć pod jakim kątem.. i bez zębów... najlepiej jak najwięcej śliny - instruowała ją patrząc okiem instruktora na to, co wyczynia.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 1:20 pm

    boże grejs na prawde ma ten awek kurewski trochę xd nie mogę oderwać oczu od niego! xd
    - nie wiem no - wzruszyła ramionami - myślałam, że mi to jakoś rozrysujesz - zaczęła wymyślać. no ale skoro grace wiecznie rysowała jej kutasy w zeszytach to mogłaby jej rozrysować instrukcję robienia loda! zrobiła wielkie oczy słysząc pytanie psiapsi - broń boże, nie! przecież nie chce być szesnastolatką z brzuchem - powiedziała przerażonym głosem. zawsze robili to z gumką, tylko że zawsze on się tym zajmował! skrzywiła buzię, przymknęła oczy i w końcu powoli włożyła tego ogóra do buzi. nie szło jej fenomenalnie, bo wiadomo to nowicjuszka. pewnie kilka razy się zakaszlała i zakrztusiła - przecież to obleśne - podsumowała po chwili wyjmując warzywo z buzi.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 1:29 pm

    weź się odfikaj xd bo jest taki zajebisty!
    - aha, jasne... i dam ci do pokolorowania - powiedziała rozbawiona ale wcale nie zamierzała wszystkiego przerywać, bo agnes ma jakieś widzimisię. - i bardzo dobrze! - grace jednak nienawidziła gumek, więc teraz była w siódmym niebie, że z hazel nie muszą ich używać. no, ale jak agnes ciągnęła ogórasa do papychy to aż zmrużyła oczy i kiwała głową. nie przejmowała się jej kasłaniem, bo to normalne. dopiero jak się odezwała poklepała ją pocieszająco po kolanku. - obleśne to jest lizanie dupy, agnes - kenny lubił od czasu do czasu polizać jej zadek, a ona wtedy puszczała mu cichacze w twarz. przez to dochodził w mgnieniu oka, na bank...
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 1:34 pm

    właśnie sobie przypomniałam, że sebastianowi miałam zmienić awek!
    skrzywiła się na jej słowa - nie chcę wiedzieć co robiłaś ze swoimi facetami - mruknęła tylko i pewnie wyobraziła sobie właśnie jak kenny lizał tyłek grace, a grace kenniemu! fuj! - po za tym bolą mnie usta - ale z niej była dzisiaj maruda, pewnie zbliża się jej okres. no ale jak się nie ma wprawy to nic dziwnego, że po kilku ruchach zaczęły ją boleć usteczka - nie wiem jak ty to robiłaś grace - przewróciła oczami - przecież to trzeba robić kilka, ee kilkanaście minut w sumie nie wiem ile - i zerknęła pytająco na swoją mentorkę xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 1:40 pm

    - i bardzo dobrze, bo i tak bym ci tego nie powiedziała - zaśmiała się z tego wszystkiego. co jak co, ale kenny dobry w łóżku był. pewnie dlatego ma takie powodzenie u dziewcząt. przewróciła oczami na jej marudzenie, bo najpierw coś chce, a później narzeka. - jak robisz dobrze, to wystarczy pół minuty, jak nie mniej... dlatego bierz tego ogórka do ust i go ssij! musisz to polubić agnes... - bo jak nie będzie tego lubić to ani sobie ani williamowi tym przyjemności nie zrobi. - możesz lekko kąsać, ssać, jeździć językiem po napletku, żołędzi, jajach... co tylko chcesz. byle dużo śliny było. - wzruszyła ramionami i jakoś się poprawiła na tej podłodze, bo jej było niewygodnie w jednej pozycji wiecznie. - no... dalej. - klasnęła w dłonie i ją popędzała.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 2:00 pm

    i dobrze, że grejs nie chciała się z nią podzielić swoimi łóżkowymi sekretami, bo agnes nie chciała o tym wiedzieć!
    - jak można polubić coś czym się krztuszę - mruknęła tylko, ale wzięła znów ogóra do ust. w tym momencie właśnie powinna być amelka, ale cuksa marudzi! :c no i będzie musiała sobie poczytać anatomię męskiego członka bo w ogóle nie ogarniała o czym grace do niej mówiła. pewnie z sekundy na sekundę mniej się krztusiła. nie była jakąś specjalistką jak sasha grey na przykład, ale jej ruchy były coraz pewniejsze. po chwili jednak dotarła do niej smutna prawda - oboże, a jak mi się spuści do buzi!?! - krzyknęła na całą toaletę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 2:07 pm

    - jak chcesz, żeby on ci robił językiem po brzoskwince - jeju, jak słodko! - to ty musisz się przemóc i mu obciągnąć. jezu, agnes... bądź dorosła. pomyśl, że twoja matka robiła to ojcu, effie robi to vincentowi, a ty to zrobisz williamowi... to zupełnie naturalne. - takie było jej zdanie, ale co ona wie, skoro miała tylko jednego partnera seksualnego, który był zwyczajnym ruchaczem, erotomanem i wciskał jej kity okropne? słysząc jej pytanie i widząc jednocześnie to przerażenie w oczach wybuchnęła śmiechem. pewnie amelia je podglądała przez dziurkę od klucza i sama się chciała czegoś nauczyć, he he. - to masz dwa wyjścia - odparła profesjonalnym tonem i podniosła dwa paluszki do góry. - albo połkniesz albo wyplujesz - wzruszyła ramionami. - lepiej połknąć, bo jak nie to może się wkurzyć. - ona tylko raz wypluła i kenny się do niej tydzień nie odzywał. wolała do tego nie wracać...
    avatar

    Gość
    Gość

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 2:17 pm

    pewnie, że chciała żeby tam jej robił dobrze! jaka dziewczyna by tego nie chciała! - dobra, dobra, rozumiem. tylko przestań wymieniać przedstawiać członków mojej rodziny w erotycznych sytuacjach - bo to ją trochę obrzydzało. a effie nie robiła vincowi loda, może zacznie za niedługo. ten pewnie będzie wniebowzięty! - mhm - pokiwała głową - połykać nie wypluwać, rozumiem - jezu powinna przyjść z notesikiem i wszystko zapisywać, bo jej głowa tego nie ogarniała. pewnie wzięła jeszcze ze dwa razy tego ogórka do buzi, a potem poszły na lekcje bo już na jednej ich nie było.
    możesz mi dać kogoś innego!

    Sponsored content

    Toaleta - Page 2 Empty Re: Toaleta

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:36 pm