|4| lori & malin

    avatar

    Gość
    Gość

    |4| lori & malin - Page 5 Empty |4| lori & malin

    Pisanie by Gość Wto Mar 25, 2014 8:15 pm

    First topic message reminder :

    |4| lori & malin - Page 5 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez lilith lore dnia Wto Maj 20, 2014 10:26 am, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| lori & malin - Page 5 Empty Re: |4| lori & malin

    Pisanie by Gość Czw Cze 05, 2014 10:01 pm

    może potem wpaść benek, nie wiem jak tam chcesz. ja się dostosuję.
    - czego się boisz skarbie? - spytała, obejmując ją w pasie. pewnie siedziały sobie na łóżku czy coś. smutek, że muszą tu siedzieć. mary wolałaby pewnie iść na to melo w lesie, no ale trudno. przyjaźń ważniejsza!
    - a co z naszym wyjazdem? - spytała, wpierdalając już jakieś czipsy czy coś, bo po drodze musiały robić zakupy. jedzenie w szpitalu musiało być chujowe.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| lori & malin - Page 5 Empty Re: |4| lori & malin

    Pisanie by Gość Czw Cze 05, 2014 10:07 pm

    Zobaczymy co ofelka napisze to się okaże.
    - Mary tam jest las. Co jak będzie tak taki psychopata jak ten w parku?
    Zmarszczyla brwi bo to w niej pewnie zostanie na długo.  Nie ma mężczyzny który zapewni jej bezpieczeństwo i tak dalej.  No ale Mary mogłaby iść na ten melanż jak chce.  Lorka sama posiedzi. Da rade. Woli by Mary była szczęśliwa.
    - Może jakoś za tydzień co?
    Wyjeła butelkę alkoholu z szafki bo za tym najbardziej tęskniła. Maliny nie było bo była na tej imprezie, Mary też chciała tam iść, a Lorka nie wiedziała co zrobić. Napiła się porządnego łyka,  chuj w te leki co miała i tak na coś trzeba umrzeć.
    - Wiesz co.. może chodźmy tam. Tobie się to należy, ja posiedzę z boku i też może się ogarnę. Przecież muszę w końcu sobie kogoś znaleźć.
    No i pojechały.
    zt.

    Sponsored content

    |4| lori & malin - Page 5 Empty Re: |4| lori & malin

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 3:14 pm