Dach

    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Dach

    Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 5:12 pm

    First topic message reminder :

    Dach - Page 4 2
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 5:42 pm

    Skrzywił się tylko na tego tygryska, ale pewnie był już przyzwyczajony. Pokręcił tylko głową i podszedł do niej, a teleskop odłożył. - chciałem przyjrzeć się kraterom na księżycu. -powiedział jej - no, ale niestety nici z tego - zgodził się z nią - a ty co oglądasz? - zapytał patrząc na jej telefon, który trzymała w ręce - smsy od wielbicieli? - zażartował sobie, taki był szalony. Zamiast kraterów oglądał sobie teraz okoliczne domy z góry.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:00 pm

    co za awek xd pewnie specjalnie mówiła do niego "tygrysku" bo wiedziała, że go to denerwuje!
    spojrzała szybko w niego - wow, to te kratery można obejrzeć za pomocą teleskopu? - sorry, nie była aż tak mądra jak on. szczególności w sprawie astronomii!- niesamowite, że te kosmiczne bajery można zobaczyć stąd - zachwycała się dalej, a po chwili zerknęła na telefon w swojej ręce - co? nie! jakie smsy! - zaśmiała się - oglądałam zdjęcia - wzruszyła ramionami.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:06 pm

    -pewnie, że można! - w sumie nie wiem, ale co tam. Coś tam chciał sobie oglądać, znalazł świetne miejsce a tu i tak klapa bo chmury. Bez szkoły pewnie mu się bardzo nudzi, to musi sobie wymyślać jakieś świetne zajęcia. - weszłaś specjalnie na ten dach, żeby pooglądać zdjęcia? - zdziwił się trochę ,że jej się chciało. Przecież zdjęcia z telefonu to można oglądać wszędzie, ale może ona lubiła w takich miejscach. - chyba będzie zaraz padać - stwierdził patrząc w niebo.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:22 pm

    świetne sobie zajęcia wymyślał bez szkoły! :d on to powinien się z danielem od minnie kumplować, on też wiecznie taki zapracowany!
    - to nielogiczne prawda? - zaśmiała się - weszłam tutaj bo..... - zaczęła się tłumaczyć, ale zaraz ten zauważył że będzie padać więc gwałtownie zadarła głowę, żeby zobaczyć chmury - jest! udało się! - podskoczyła z radości widząc pochmurne niebo! - moja metoda zadziałała! - zaczęła tańczyć w miejscu z tego szczęścia. to raczej nie jej taniec zadziałał, a meteorolodzy przewidywali deszcz, ale ona i tak uważała że to jej szamański taniec tyle zdziałał xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:28 pm

    On chciał zostać mikrobiologiem czy kimś takim, ale rozwijał się wszechstronnie!
    Danny zrobił wielkie oczy widząc jej reakcję na deszcz. są w Anglii, faktycznie, deszcz to powód do radości! -z czego się tak cieszysz? - pytał rozbawiony cały czas - i jaka metoda?! też coś badasz? - bo nic nie rozumiał, ale jak coś bada a co więcej odkryła to świetnie! Zaraz musiał wiedzieć o co chodzi. Jego ten deszcz, który się zbliżał wcale nie cieszył, ale jej taniec już tak, więc nie narzekał tylko się jej przyglądał jak wywija przed nim tyłkiem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:37 pm

    oczywiście głupia samantha w ogóle nie pomyślała o tym, że danny może się przyglądać jej poczynaniom tanecznym i czerpać z tego radochę więc zamiatała tyłkiem jak szakira!
    dla niej był to powód do radości! ona się cieszyła z byle czego! jak udało jej się nie przypalić tosta, wstać przed dziewiątą czy nabić lewele w snejku. - co? - zaraz jej ręce opadły - badam? nieee - zaśmiała się. ona i badania! - zrobiłam to! wywołałam deszcz! - powiedziała jak najbardziej poważnie. z tego szczęścia uniosła ręce do góry, do nieba, hehehe.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:41 pm

    musi być nią zaślepiony chyba, skoro mu się podoba, a on taki mądry chłopak jest! Pewnie myślał, że ona sobie żartuje i ma takie świetne poczucie humoru a nie myśli, że wywołała deszcze naprawdę. Dlatego się tym w ogóle nie przejął, tylko wszedł w tę, jak mu się wydawało, zabawę. -świetnie! brawo - zawołał wesoło i podszedł do niej by ją uściskać, skoro miała tak uniesione ręce, a on zaczął ją przytulać musieli wyglądać dość zabawnie. - jak ci się to udało? powiedz mi, powiedz! - w kółku aktorskim tez pewnie był, wiec ta gra szła mu świetnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:49 pm

    a tam zaślepiony! pewnie podobało mu się jej urocze podejście do życia! hehe, ona w ogóle nie żartowała i myślała, że faktycznie cieszył się jej nowym osiągnięciem! pewnie zaczęło kropić, ale sam w ogóle to nie przeszkadzało! pewnie kiedy ja uściskał to przy okazji łaskotał ją swoimi włosami po buzi - ejej, łaskoczesz! - wyswobodziła się z jego uścisku, żeby zaprezentować mu dokładnie co takiego zrobiła - no jak to co! - powiedziała oburzona, bo jak mógł nie znać tego sposobu na wywołanie deszczu! - wywołałam go szamańskim tańcem! -wyjaśniła i zaraz zaczęła mu prezentować ten taniec, a pewnie wyglądał on komicznie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 6:54 pm

    mogą iść do tego programy, piękna i kujon xd
    Na pewno na to leciał! Poprawiała mu nastrój czy coś, chociaż on nie był smutnym chłopcem raczej, tylko poważnym bardziej, ale jak widać, żartować tez potrafił. Patrzył teraz z podziwem na jej taniec i aż zaczął jej bić brawo! - świetnie, świetnie! - uśmiechnął się do niej - ie wiedziałem, że masz jakieś indiańskie korzenie! - nawet się tym zainteresował - z jakiego szczepu są twoi przodkowie? - zapytał, może i antropologią czy czymś takim się teraz zacznie zajmować. Ma w końcu teraz tyyyle wolnych dni do zagospodarowania.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 7:01 pm

    danny za ładny na tego kujona z programu! tam są sami okropni!
    ale czasem był taaaki poważny! szczególnie kiedy opowiadał sam o jakiś cząsteczkach i molekułach! wtedy miała ochotę palnąć sobie w łeb, ale była na tyle milusia, że uważnie go słuchała i przytakiwała. - bo nie mam indiańskich korzeni - stanęła w miejscu i wzruszyła ramionami - wypożyczyłam książkę o rdzennych amerykanach z biblioteki i w rozdziale religia było o tych ich wszystkich obrzędach - wyjaśniła przygładzając swoje nieco roztrzepane włosy - no i musiała wypróbować czy rytuał przywoływania deszczu faktycznie działa - zerknęła na niebo - jak widać działa - bo przecież nieco kropiło!
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 7:16 pm

    Włosy i zarost ma pasujące xd
    Ucieszył się na to, że wypożyczyła książkę! Pewnie teraz zyskała u niego sporo punktów, nie ważne, że po przeczytaniu książki zechciała wywoływać deszcz. Ważne, że czytała! -faktycznie, musisz mieć jakiś dar! przecież to potrafili robić tylko szamanie - to miał być komplement dla niej. - masz tam jeszcze coś do wypróbowania? Mógłbym ci pomóc czy coś.. - podrapał się z tyłu głowy bo w jego mniemaniu to było co najmniej zaproszenie jej na randkę! Wspólne odkrywanie zwyczajów rdzennych amerykanów. świetna zabawa!
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 7:35 pm

    ale nie ma pryszczy i wielkich okularów!
    ojezus przecież nie była totalnym tępakiem! wiadomo nie miała mózgu jak danny, ale kto miał taki wielki mózg jak on? chyba nikt w st albans! - myślisz, że powinnam sobie sprawić szamańską laskę? - zaśmiała się. straszyłaby tym ludzi na ulicy! - o tak! był tam jeszcze rytuał uzdrowienia - powiedziała podekscytowana, ale zaraz spochmurniała - ale żeby sprawdzić działanie tego rytuału któreś z nas powinno się rozchorować, a to głupie - wyjaśniła ze smuteczkiem wielkim. dla nie to nie byłaby na pewno randka, chociaż co ona może o tym wiedzieć? nigdy na żadnej nie była!
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 7:47 pm

    no dobra, doobra!
    -zdecydowanie powinnaś sobie sprawić szamańską laskę! - zaśmiał się, była naprawdę urocza!
    no i sam posmutniał bo chyba jednak nici z randki. - no taak.. ale jak tylko się rozchoruję, to zaraz do ciebie przybiegnę! - pewnie już planuje, że pójdzie wieczorem pod prysznic i będzie stał potem taki mokry w przeciągu żeby się szybko rozchorować i żeby ona mogła go uzdrawiać mrrmrrmrr.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 7:59 pm

    - z jakiego drewna myślisz? dębowego? czy może hebanu? hm? - zastanawiała się nad tym całkiem poważnie - nieee, heban bardziej pasuje do moich włosów - sama sobie odpowiedziała. boże gadała sama ze sobą! musi iść na wizytę do psychiatry żaklin! - ale ja nie gwarantuję ci, że to zadziała i wyzdrowiejesz! - zaznaczyła od razu - a wtedy będziesz musiał się faszerować okropnymi i gorzkimi lekarstwami, fuj - skrzywiła się na samą myśl o jakiś antybiotykach. nie musiał iść pod prysznic, bo pewnie teraz tak się rozpadało że byli cali mokrzy - ale masz kędziorki! - wskazała rozbawiona na jego włosy, pewnie jak miał mokre to miał takie super pokręcone loczki!
    avatar

    Gość
    Gość

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Gość Pią Cze 13, 2014 8:11 pm

    Zgadzał się z hebanem, bardziej mu to pasowało do takiego klimatu. A gdy go ten deszcz zlał to on się cały czerwony zrobił, bo nie cierpiał mieć takich włosów! Speszył się i uciekł z tego dachu do domu i pewnie całą noc oglądał filmiki ,,jak poderwać dziewczynę" na jutube!

    Sponsored content

    Dach - Page 4 Empty Re: Dach

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Dach
      » dach
      » dach
      » dach
      » dach budynku

      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 4:12 pm