tower of london

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tower of london Empty tower of london

    Pisanie by st. albans Pią Kwi 11, 2014 11:00 am

    tower of london Tower_of_London,_April_2006
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 4:57 pm

    Okazało się, ze charlie musi załatwić jeszcze jakieś sprawy w Londynie z tymi studiami i w ogóle, pewnie pracował też tam gdzieś i musiał wszystko pozamykać! Wiec był na uczelni i gdzieś tam jeszcze, nie chciał wracać od razu do St. Albans bo w ogóle mu się nie spieszyło. Clotka już mu smsy wypisywała z pytaniami kim jest lexie i w ogóle a on nie chciał słuchać jej narzekania. Dlatego sobie spacerował właśnie tutaj.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:07 pm

    Lexie akurat kończyła spotkanie z managerem klubu, w którym miał się odbyć koncert zespołu, którego reprezentowała. Ubrana ołówkówą spódniczkę, oczywiście opinającą jej zgrabny tyłek i jak zwykle wysokie obcasy, wyglądała na wyższa niż w rzeczywistości. A może to ten facet był taki mały... Pożegnała się z nim usciskiem dłoni i sztucznym uśmiechem, po czym odwróciła się i odeszła, zsuwając na oczy okulary przeciwsłoneczne. Słońce świeciło mocno, ale mimo to było chłodno, wiec zapięła guziki dwurzędowej kurtki.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:14 pm

    Charlie stał z kubkiem kawy w dłoni i patrzył na pałac. Wyglądał jakby nie spał tydzień i pewnie tak było! Nie licząc nocy u Lexie bo jak spał w domu to ciągle go synek budził i taki był biedny. Już chciał kierować się na dworzec by wrócić do miasteczka kiedy dostrzegł Lexie. W tej chwili zaczął żałować, że nie odezwał się do niej po tamtej nocy, ale teraz nie mógł już nic zrobić. Uniósł rękę by jej pomachać i skierował swe kroki w jej stronę.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:20 pm

    To to jest któryś tam dzień po, tak?;d Lexie uśmiechnęła się lekko na widok Charliego. Czekała aż do niej podejdzie, bo szła w inną strone. Musiała kupić kawę. Widziała się z ojcem, który wyprowadził ją z równowagi. Koniecznie musiała dojść do siebie. Kiedy już do niej podszedł, przywitała się z nim buziakiem w policzek i standardowym 'hej Charles'.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:30 pm

    no powiedzmy! Uśmiechnął się, ale na krótko bo widział, że jest jakaś poddenerwowana. -cześć Lexie - powiedział i przyjrzał się jej badawczo - coś się stało? - zapytał z nadzieją, że nie jest może zła na niego. Ale rozstawali się w przyjaznych stosunkach, wiec chyba nic nie mogło się zmienić.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:38 pm

    - Widziałam się z ojcem - wzruszyła ramionami. Już nie pamiętała czasów, w których była jego oczkiem w głowie. Trochę za tym tęskniła. Teraz byli niemalże na ścieżce wojennej.
    - Co cie sprowadziło do Londynu? - zapytała zmieniając temat. Nie chciała rozmawiać o ojcu. Charlie mógłby zapytać co się miedzy nimi stało, a ona musiałaby powtórzyć zmyślona bajeczkę o tym, jak nakłamał jej chłopakowi, którego nie lubił i więcej juz go nie widziała, a przecież go kochała. Charlie mógłby w nią nie uwierzyć, zbyt dobrze ją znał. Zresztą, gdyby powiedziała, ze ojciec jest szefem mafii i wciągnął ja w to, a ona nie chce mieć z tym nic wspólnego, tez by nie uwierzył.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:42 pm

    -z ojcem?- powtórzył pytająco patrząc na nią, widział, że nie chce drążyć tego tematu, wiec nie będzie tego robił. Wyrzucił pusty kubek po kawie do pobliskiego kosza i wetknął dłonie w kieszenie kurtki. -byłem zabrać dokumenty z uczelni - wzruszył ramionami i wyciągnął z kieszeni paczkę fajek, westchnął bo zostały mu tam tylko skręty, schował wiec paczkę i uniósł na nią wzrok. -nie jestem już studentem - dodał tylko.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:54 pm

    Kiwnęła tylko głową, nie chcąc nawet nic mówić. Patrzyła za to na niego uważnie. Rzucenie studiów prawniczych było dosyc poważną decyzją. Przechyliła glowe w bok i przygryzła wargę. Sięgnęła do jego kieszeni po paczkę, która przed chwilą schował i zerknęła do środka.
    - Wystarczy, żeby poużalać się nad straconą karierą prawniczą- powiedziała z łobuzerskim uśmiechem.
    - I uczcić przesłuchania w wytwórni i nową mamagerkę - dodała.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 5:59 pm

    Popatrzył krzywo gdy grzebała mu w kieszeni a gdy zajrzała do środka podrapał sie po karku.
    -nie będę się nad tym użalał, ojciec się ucieszy - zaśmiał się gorzko i uniósł brwi bo nie bardzo rozumiał co ona do niego mówi
    - co? - zapytał i wyciągnął rękę po swoje jointy, które mu tak nieładnie zabrała.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:07 pm

    Uśmiechnęła się jednym kącikiem ust.
    - Przesłuchałam twoją płytę. Jest naprawdę dobra. Przekazałam ją dalej iii szefowi też się spodobała. Jesteś moim nowym podopiecznym. Jak ładnie popracujesz nad materiałem promującym, to może nawet dostanę awans - powiedziała wciąż uśmiechając się w ten sam sposób.
    - To co, nadal nie masz wystarczających powodów? - zapytała machając paczką ze skrętami.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:10 pm

    Charlie uśmiechnął się blado. No ładnie, seks z przyjaciółką i menagerką w jednym.
    -czyli, że będziemy teraz razem pracować? - zaśmiał się krótko - no, nieźle. - stwierdził i wziął od niej paczkę - no tak, ja mam powód, ale ty? - zapytał trochę prowokująco i tym razem on trzymał skręty w dłoni.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:17 pm

    - Nie cieszysz się? - zapytała unosząc do góry jedną brew. A potem westchnęła i przewróciła oczami.
    - A ja mam nowego, obiecującego podopiecznego i ojca tyrana. Wystarczy? - zapytała z troszkę udawanym rozbawieniem. Potrzebowała tego skręta jak nigdy.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:21 pm

    Charlie mający opory przed poczęstowaniem jointem jakiejś dziewczyny? Dziwne rzeczy się dzieją.
    -wiec chodźmy stąd, to nie najlepsze miejsce na świętowanie - stwierdził i złapał jej dłoń w swoją i zrobili kilka kroków w przód - no tak, ale gdzie idziemy? - zapytał przystając na chwilę - i cieszę, chyba cieszę - w sumie sam nie wiedział co ma o tym myśleć.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:26 pm

    - Nie mam pojęcia, zdaję się na ciebie - zaśmiała się. Wciąż trzymał jej dłoń, ale nie czuła się z tym źle, więc jej nie zabrała. Zaczęła myśleć o tym jak Charlie może się czuć musząc pracować z nią i przygryzła znów wargę.
    - Jeśli chcesz, przekaże cie szefowi, będziesz miał lepsze warunki - uśmiechnęła się.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:30 pm

    Charlie stał chwilę i spojrzał na nią
    -wracajmy do st. albans, ale do mnie - dodał od razu, pewnie był głodny a u niej znów nic nie będzie!
    -jesteś samochodem, nie? Mogę poprowadzić? - zapytał i oczy mu rozbłysły, pewnie Lexie jeździła jakąś super furą a charlie nie miał samochodu, ale potrafił prowadzić oczywiście. Na razie umyślnie pominął temat tego z kim chciałby a z kim nie chciałby pracować.
    avatar

    Gość
    Gość

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 6:34 pm

    Lexie się zgodziła, dala mu kluczyki i pojechali, zacznij

    Sponsored content

    tower of london Empty Re: tower of london

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 1:05 pm