mcdonald

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    mcdonald - Page 11 Empty mcdonald

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

    First topic message reminder :

    mcdonald - Page 11 Tumblr_lyw0zfAEky1r4xzs6o1_500_large
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by carly luddington Wto Sie 04, 2015 6:34 pm

    hahaha tak się stęsknił, że jak turysta zwiedzał xd
    nikt nie wiedział bo carly ukrywała brzuszek który jej rósł po wielkimi tiszertami konora ;x - cześć głuptasie - pstryknęła go w nos na powitanie - witaj wśród żywych - powitała go skoro zniknął i znow się pojawił w st. albans - żebyś wiedział - zaśmiała się i odpakowała kolejnego hamburgera.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 04, 2015 6:41 pm

    tak bo myślał, że już tu nie wrócą xd
    on w ogóle nic nie ogarniał przez te przymuszone wakacje, więc nawet jakby się tym chwaliła, to i tak by nie wiedział. ani o ciąży, ani o ślubie. - w końcu - odparł wesoło. od czasu gdy wszystko zaczęło się znowu dobrze układać chodził cały nabuzowany. - to nie zdrowo - zaśmiał się. on by się porzygał jakby zjadł tyle śmieciowego żarcia naraz.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by carly luddington Wto Sie 04, 2015 6:47 pm

    nie ogarniał zupełnie tak jak ty he he he. carly się oczywiście tego nie wstydziła, ale tez nie miała zamiaru wszystkiego na prawo i lewo rozgłaszać ;x co w ogóle z ich mamą wyszło? bo nie wiem i chce wiedzieć ;x - już na stałe zostajecie tutaj? - bo może był tylko przejazdem - e tam, zdrowe czy nie zdrowe - machnęła ręką - ważne że mam na to ochotę - i dalej jadła.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 04, 2015 6:56 pm

    nie wymądrzaj się, bo ty też nie ogarniasz.
    poprawiło się jej i zamieszkała z jakąś ciotką, bo nie chciała tu przyjeżdżać. - tak, liczę na to, że mojej mamie już się nie pogorszy. trzeba być dobrej myśli - chwycił swojego burgera i odpakował go. - kto by się tym przejmował - rozbawiony przyznał jej rację i zaczął zajadać.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by carly luddington Wto Sie 04, 2015 7:05 pm

    wiem ;c
    dobrze, że mi powiedzialaś bo oczywiście tego też nie ogarniała, bo po co. odpakowała kolejnego burgera i zadowolona jak małe dziecko się w niego wgryzła. ciekawa jestem gdzie to mieściła. pewnie zaraz to wyrzyga he he ;x - no jasne, na pewno wszystko będzie dobrze - uśmiechnęła się uroczo i poklepała go nawet pocieszająco po ramieniu - zbędne kilogramy? - prychnęła - to nie nasz problem - machnęła rozbawiona rączką.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 04, 2015 7:13 pm

    - tak - pokiwał głową z uśmiechem. dagna w ogóle chciała ją zabić xd ale nie chciałam mieć kolejnej postaci z depresją albo takimi problemami ;x - nie ma to jak mieć dobry metabolizm - zaśmiał się i poklepał po swoim chudym brzuchu. zaraz wsadził sobie słomeczkę do kubka i zaczął pić.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by carly luddington Wto Sie 04, 2015 7:15 pm

    jezu dagna to taki potwór czasami xdddddddddddddddddddddddd po co ci postacie z depresją? lepsi są wariaci ;x - dokładnie - rozesmiała się wpychając sobie kolejny kęs buły z mięchem, ale zrobiło jej sie niedobrze. dziecko powiedziało basta i carly prawie zbełtała się na stolik. na szczęście tego nie zrobiła, ale była cała zielona - ee, nie moge więcej, chcesz? - przysuneła tacę w jego stronę.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 04, 2015 7:22 pm

    wiem, dlatego nie chciałam, żeby jej zabijała ;x a ta już od razu na całość chciała iść bo nie wiedziała co robić dalej xd dobrze, ze się nie porzygała, bo cody pewnie nie lubił widoku wymiocin i sam by się porzygał. a potem reszta klientów i wszyscy by rzygali. - przynajmniej porządnie się najem - zarąbał jej kilka frytek, które zagryzł burgerem. - co tam u ciebie, tak w ogóle? - zapytał jak już przeżuł.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by carly luddington Wto Sie 04, 2015 7:31 pm

    ech ta dagna. zbiorowe rzyganko by było no co. jakby im się spodobało to mogliby umawiać się na flash moba i wspólnie rzygać xd dobra nie...................... - na zdrowie - zachichotała widząc jak wcina jej jedzenie - wszystko w jak najlepszym porządku - odparła prostując się od razu na krzesełku - wracacie do starego mieszkania? - zapytała. nie wiedziała, że leo z niną urządzili sobie tam swoje gniazdko, ups.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 04, 2015 7:33 pm

    fuj, weź xd pogadali sobie i się rozeszli i chcę kogoś innego ;x
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by carly luddington Wto Sie 04, 2015 7:40 pm

    nie dam ci nikogo ehehehe.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 4:52 pm

    miał rozmowę o pracę w maku heheheheheh. zabezpieczał właśnie rower, żeby nikt mu go nie ukradł!
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 4:54 pm

    heheh dobrze, że jej tu na randkę nie zabrał. albo raczej na przyjacielskie spotkanie, skoro byli tylko kumplami. wracała akurat z targu, na którym była po warzywa i przechodziła obok. - cześć, co robisz? - zapytała na przywitanie.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 4:57 pm

    neil już ostatnio ustalił z casprem, że nie może chodzić na randki jeśli jest spłukany. zresztą casper by go zabił, gdyby zaprosił kylie na randkę! nawet do maka.
    - idę zobaczyć ile frytek dam radę wcisnąć do ust naraz. - wyjaśnił jej zaraz, bo wstydził się, że ma pracować w maku, więc chciał ją zniechęcić do zainteresowania się sprawą i wejścia do środka.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 5:02 pm

    tym bardziej do maca pewnie. to tak jakby w ogóle jej nie szanował, szczególnie że ona nienawidziła fast foodów. miała jednak swoje standardy. które jakimś cudem spełniał skoro się bzykali. - po co? - zmarszczyła nosek. to było jeszcze bardziej dziecinne niż jego ostatnie pomysły. w dodatku sobie to wyobraziło i się jej trochę niedobrze zrobiło.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 5:06 pm

    nawet gdyby załatwił jej helikopter i kolację w najdroższej restauracji w paryżu, to casper i tak by go zabił! więc co to za różnica, czy do maka czy nie. no, poza tym, że kylie nie byłaby zadowolona.
    - nie wiem, nudzi mi się, to co mam robić. - zaśmiał się głupkowato. wyprostował się, bo uporał się z rowerem.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 5:10 pm

    kylie by się nawet nie zgodziła iść z nim na randkę jakby wiedziała, że planuje ją zabrać do mcdonalda. już prędzej zjadłaby jakąś pizzę bo przynajmniej miała większy wybór. - jest dużo bardziej interesujących i produktywnych rzeczy do roboty - chciała go przekonać, żeby nie marnował czasu na takie głupoty jak zapychanie się frytkami.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 5:18 pm

    ona miała wcześniej taki uroczy gifek czy to dzisiaj wszystkim uzupełniasz? xd
    nie wiem czy neil w ogóle myślał o zapraszaniu jej na randki. fajnie było jak ze sobą sypiali, a jak za dużo czasu ze sobą spędzali publicznie, to zaczynała się go czepiać i nie mógł jej zaciągać do łóżka, żeby się zamknęła.
    - na przykład co? - uniósł brew do góry. nie wiem czemu się tym tak zainteresował, skoro zaraz miał rozmowę o pracę i nie mógł się na nią spóźnić, bo na pewno jej nie dostanie... frajer neil nawet nie dostanie pracy w maku, smutne.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 5:23 pm

    tak mnie jakoś naszło na zmienianie, bo mi się znudziły stare xd
    jakby się za często pokazywali publicznie tylko w dwójkę to pewnie casper by zaczął coś podejrzewać i się dopytywać. a tak mieli swoją tajemnicę i mogli się nadal bzykać. inaczej on by miał jej dość, bo by za bardzo mu marudziła, a ona bo neil jest zbyt dziecinny. - na przykład chociażby bawienie się tymi twoimi robotami - nawet nie wiedziała w sumie dokładnie co on robi, ale skoro jakoś mu to szło to już lepiej, żeby się tym zajmował.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 5:26 pm

    uroczo!
    mieli najlepszy układ. byli kumplami i się bzykali. takie są te nasze parki. wrogowie się bzykają. kumple się bzykają. para się nie bzyka xd no dobra, już się bzyka. ale ja tu nie o tym... neil był zadowolony z ich układu, tym bardziej, że wszystko działo się pod nosem caspra, a on tego nie zauważał!
    - teraz są wakacje, to nie będę się tym zajmować. - machnął ręką. chyba jego studia nie były jego pasją, skoro latem robił sobie odpoczynek od robotów.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 5:32 pm

    już się bzyka, ale im to zajęło xd prawie rok, żeby doszli to tego stopnia i się bzykali jak na normalną parę przystało xd kylie też to pasowało. trochę się czuła czasami źle okłamując brata, ale z drugiej strony to było jej ciało i jej życie, więc sobie mogła ruchać kogo tylko chciała. a skoro mu to nie pasuje to niestety nie musi o tym wiedzieć. - no i co z tego? - uniosła w górę brew. nie ogarniała go, bo sama robiła cały czas to co lubi, niezależnie od tego czy miała wolne czy nie. ale z drugiej strony wyjebali ją ze szkoły, więc akurat nauką też się za bardzo nie przejmowała.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 5:42 pm

    bo nie byli normalni... jak wszyscy! neil czasem żałował, że nie może się chwalić kumplom, że regularnie zalicza, bo tak to się tylko z niego śmiali, że może sobie co najwyżej z prawą ręką poromansować. casper na pewno był na czele tych zaczepek, ale nie mógł mu się odgryźć, bo pewnie straciłby kutasa.
    - myślałem, że zaproponujesz coś lepszego do roboty. - zamachał brewkami przezabawnie, bo na pewno nie kusząco.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 5:47 pm

    lepiej żeby milczał i mógł zaliczać, zamiast się chwalić naokoło i stracić tą możliwość. inna pewnie by go nie zechciała i tylko kylie była taka głupia, żeby z nim nadal romansować xd wywróciła oczami, ale była dosyć rozbawiona. - tylko jedno ci w głowie - uśmiechnęła się. - ale nie miałabym nic przeciwko w pomocy znalezienia ci lepszego zajęcia - przejechała palcem po jego klacie. będzie musiał się zastanowić czy ważniejsza praca czy bzykanie.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by neil fairbrother Sro Sie 26, 2015 6:02 pm

    dokładnie! wolał, żeby kumple się z niego naśmiewali i żeby miał swoją małą tajemnicę niż żeby się naśmiewali, bo nie ma penisa xd prawda, żadna inna go nie chciała i tylko kylie z nim sypiała, więc musiał o to dbać! oczywiście, że bzykanie ważniejsze od pracy... szkoda, że kylie nie wiedziała, że odciąga go właśnie od bycia odpowiedzialnym.
    - trzeba było tak od razu. - wyszczerzył się i zbliżył swoją twarz do niej, ale zaraz sobie oprzytomniał, że paczka jest tak duża, że jest wszędzie, więc się odsunął.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by kylie williams Sro Sie 26, 2015 6:08 pm

    przynajmniej mogli się jarać swoją małą tajemnicą, która i tak w końcu kiedyś wyjdzie na jaw. albo jak już to nie będzie miało znaczenia i się sobie znudzą, albo przez przypadek. - chyba jestem ciekawsza niż frytki, co - powiedziała rozbawiona. uśmiechnęła się, ale sama się zaraz od niego odsunęła gdy się zbliżał. z jednej strony chciała go pocałować, ale z drugiej zaraz pewnie obydwoje by dostali smsa od caspra, bo wieści się rozchodzą szybciej niż ktokolwiek by tego chciał.

    Sponsored content

    mcdonald - Page 11 Empty Re: mcdonald

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 1:59 am