ławka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ławka - Page 14 Empty ławka

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:39 pm

    First topic message reminder :

    ławka - Page 14 Planty-krakowskie-1
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by tracy o'hara Czw Lut 11, 2016 8:45 pm

    ona za to zamierzała unikać rozmowy z nim do końca życia! nie dość, że byłaby ona krępująca, bo zrobiła z siebie idiotkę i oddała mu swoją cnotę i liczyła na więcej, to jeszcze myślała, że to on jako pierwszy chciał unikać rozmowy czy w ogóle kontaktów z nią. dawała mu to co chciał, uciekała przed nim, a on ją jeszcze gonił.
    - tak. - odpowiedziała od razu. patrzyła na swoje buty. - nie tego chciałeś?
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by cody caplan Czw Lut 11, 2016 8:50 pm

    szkoda tylko, że to nie on odebrał jej cnotę i jego brat zaliczył ją pierwszy, ups. - nie - dalej ją trzymał, żeby czasem mu nie uciekła. - to wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane niż ci się wydaje - dodał zaraz zgodnie z prawdą. jak tak teraz na nią patrzył to miał jeszcze większy żal do matta. to on chciał ją mieć dla siebie, a on wszystko zepsuł i ją wyruchał ;c
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by tracy o'hara Czw Lut 11, 2016 8:54 pm

    ona nie wiedziala takich rzeczy! myślała, że cody ją wykorzystał i porzucił jak tylko mu się oddała. myślała, że jest głupia i że się nabrała. no dobra, była głupia, ale nabrała się na coś innego.
    - nie chcę tego nawet słuchać. załapałam aluzję, już nie będę cię więcej zaczepiać. - zapewniła go. dziwnie się czuła przez jego dotyk. nie mogła na niego nawet spojrzeć, to było za trudne. też go chciała dla siebie i myślała, że już ma, a ten nagle zaczął się zachowywać jak z kosmosu.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by cody caplan Czw Lut 11, 2016 8:59 pm

    winny tak naprawdę był tu tylko matt i oboje źle na tym wyszli. ona myślała, że cody ją wykorzystał, a on musiał się teraz wytłumaczyć. najgorsze było to, że nie wiedział czy tracy będzie chciała go widzieć gdy się dowie prawdy i to było smutne. zależało mu na niej jednak i nie była jakąś przypadkową dziewczyną, którą raz dwa mógłby zastąpić. - mówiłem prawdę - nadal jej nie puszczał. chwilę milczał, ale zaraz odchrząknął i zebrał się na odwagę. - mój brat wtedy zdawał za mnie egzamin - wybełkotał.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by tracy o'hara Czw Lut 11, 2016 9:06 pm

    heheheh teraz cody na awku ze swoim dobytkiem w plecaku i mieszkaniem gdzieś na dachu xd
    tracy bardzo chciała uciekać, ale przez to, że cody ją trzymał i czuła jego dotyk na sobie, stała jak sparaliżowana i nie mogła poruszyć nogami. a mogłaby przecież uciekać kolejny raz nie wiadomo w którą stronę.
    - o boże....... - zatkało ją kiedy cody zasugerował jej co zaszło. ukryła twarz w dłoniach. dobrze, że stała jak sparaliżowana, bo inaczej osunęłaby się na ziemię.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by cody caplan Czw Lut 11, 2016 9:10 pm

    heheheh tak xd
    gdyby mu po raz kolejny uciekła to już by jej nie gonił. musiałby czekać nie wiadomo ile aż kolejny raz ją przypadkiem spotka. zawsze mógł jej napisać smsa ale wolał porozmawiać z nią normalnie. - no.. - mruknął bo sam nie wiedział co ma dalej mówić.w końcu ją puścił bo nie potrzebował jej dłużej zmuszać, żeby tu z nim stała. przynajmniej poznała już prawdę, a o to mu chodziło.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by tracy o'hara Czw Lut 11, 2016 9:23 pm

    mógłby napisać jej smsa, ale raczej nie dostałby odpowiedzi. tym bardziej, jeśli napisałby smsa o takiej treści jaką właśnie jej powiedział. zapadłaby się pod ziemię i nigdy by się z niej nie wyczołgała. przypadkowe spotkania tym bardziej odpadają, bo teraz będzie unikać obu bliźniaków jak ognia. nigdy nie wiadomo, na ktorego wpadnie! muszę zagrać znowu ze sobą, żeby tracy pobiła matta za to, że nie powiedział kim jest xd
    - o boże, przepraszam....... - wyjąkała, a że ją puścił, to od razu osunęła się na ziemię, żeby zawinąć się w kłębek i dalej ukrywać twarz w dłoniach. myślała, że w ten sposób schowa się przed światem.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by cody caplan Czw Lut 11, 2016 9:28 pm

    to właśnie też było jednym z powodów, dla których wybrał rozmowę twarzą w twarz. chociaż pewnie ona jednak wolałaby, żeby przekazał jej takie wieści smsem. wtedy przynajmniej mogłaby się skuteczniej schować. powinnaś xd - to nie twoja wina. to wszystko przez matta - usiadł naprzeciwko niej.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by tracy o'hara Czw Lut 11, 2016 9:32 pm

    tracy chyba najbardziej wolałaby, żeby w ogóle jej nie przekazywał tych wieści. albo jeszcze lepiej, żeby mogła cofnąć czas! tak, to brzmi jak bardzo dobra opcja.
    - niee, to moja wina... to ja chciałam... ja zaczęłam... - mówiła cicho, unikała spojrzenia na cody'ego. teraz tym bardziej, kiedy znała prawdę. wolała już, żeby ją wykorzystał i porzucił niż żeby się okazało, że oddała dziewictwo nie temu bliźniakowi co trzeba. - myślałam, że to ty. - nie dała rady i uciekła.

    Sponsored content

    ławka - Page 14 Empty Re: ławka

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 10:35 am