mostek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    mostek - Page 13 Empty mostek

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:40 pm

    First topic message reminder :

    mostek - Page 13 Mostek
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 9:33 pm

    przeszło mi to przed chwilą przez myśl xd ale on nie wyruchałby byłej swojego brata. szczególnie jeśli ta ma z nim dziecko. nie rozumiał co mogła teraz czuć, bo nigdy takie coś mu się nie przytrafiło. mógł tylko się domyślać. - może da się to jakoś naprawić - powiedział trochę niepewnie bo nawet nie wiedział co się między nimi stało.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 9:37 pm

    zapomniałam, że jeremy taki porządny. zresztą madeline chyba teraz kochała blaise'a tak bardzo, że nie byłaby w stanie przespać się z nikim innym, nawet w ramach odskoczni. to nie cody, zdradzony przez nią z leo xd lol, zapomniałam o tym xd
    - mhm. - mruknęła bez entuzjazmu. - jeremy, czy dylan ci kiedyś coś mówił? że to wszystko przeze mnie? że ja sabotuję wszystkie swoje związki? - spojrzała na niego błagalnie, licząc na to, że jeremy ma w swojej głowie odpowiedzi na wszystkie trudne pytania. pewnie wymigał się od odpowiedzi, więc się wkurzyła i poszła.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 8:55 pm

    przyszedł tutaj po kłótni z arianą. stał tu jak kołek i palił papierosa.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 9:08 pm

    skye wracała skądś do akademika przestraszona, bo przecież już ciemno, a to taki niepewny teren. nie wiadomo czy ktoś jej nie zaatakuje. tak była zajęta rozglądaniem się na boki że się potknęła i padła na kolana tuż przed quinnem.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 9:16 pm

    jak uroczo xd skye nagle padła przed nim na kolana, a ten się przestraszył, że aż papieros wpadł mu do wody. pomógł jej wstać. jak tylko zobaczył jej twarz znowu to szeroko się uśmiechnął. - cześć dziewczyno o pięknym imieniu. - przywitał się na dzień dobry.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 9:23 pm

    pomógł się jej pozbierać, a kiedy spojrzała na niego zrobiła wielkie przestraszone oczy. - o matko boska! - złapała się za głowę bo przypomniała sobie właśnie o największym błędzie swojego życia, który popełniła pod wpływem alkoholu, jego uroczego uśmiechu i miłych słówek.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 9:26 pm

    - taaa, ciebie też miło widzieć skye. wszystko w porządku? - zapytał niby to wielce zainteresowany. po tym co się stało martwił się jak cholera o dziewczynę, bo wiadomo, która by chciała stracić dziewictwo z przypadkowo poznanym chłopakiem. - nie musisz się denerwować, spokojnie. - złapał ją za ramiona.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 9:32 pm

    odsunęła się od niego kiedy złapał ją za ramiona. przyglądała mu się chwilę niepewnie. pewnie miał podpuchnięte lekko oko. - po co się biłeś? - zapytała wskazując na nie, bo ona wolała uciekać niż nawet patrzeć jak ktoś się bije, więc nie rozumiała po co faceci to robią!
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 9:34 pm

    przeklął pod nosem. - głupio się przyznać, ale dostałem od dziewczyny za to, że na nią przez przypadek wpadłem z szejkiem i zniszczyłem jej bluzkę... debilna historia, wiem. dziewczyna mnie pobiła. - rozłożył bezradnie dłonie. - czas pogadac. no chyba, że nie chcesz o tym gadać co się wydarzyło tamtej nocy. - wcisnął dłonie w kieszenie spodni.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 9:41 pm

    uniosła zdziwiona brew. - dziewczyna ci to zrobiła? - nie mogła uwierzyć, że któraś ma takie zdolności i w ogóle się na to zdecydowała. co prawda słyszała o wariatkach, które biją się w klatkach i tak dalej, ale nie podejrzewała, że dziewczyny w st albans są tak agresywne, chyba na nie też powinna uważać. - a o czym tu rozmawiać? - rozglądała się na boki bo nie chciała na niego patrzeć.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 9:46 pm

    - o tym, że mogłaś mi chociaż powiedzieć wcześniej, że nie chcesz ze mną iść do łóżka? dobra, mniejsza z tym, stało się to co się stało. nie odkręcę tego. - westchnął cicho. - to nie jest twoja wina, to ja powinienem wcześniej ogarnąć sytuację a tak to... no beznadziejnie wyszło. straciłaś dziewictwo z przypadkowym kolesiem a ja mam wyrzuty sumienia jak stąd do australii albo i dalej. no w chuj daleko. nie jestem takim facetem. nie wiem co ja w ogóle sobie myślałem. - oparł się o barierkę.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 9:52 pm

    - myślisz, że rozpowiadam takie rzeczy każdemu poznanemu facetowi? - uniosła brew. - po za tym ja nawet nie piję! wypiłam trochę i to opóźniło dość mocno moje myślenie..... nie zastanawiałam się nad tym. mówiłeś mi miłe rzeczy no i tak się to skończyło. - wzruszyła ramionami. nic już nikt na to nie poradzi. plus tego wszystkiego był taki, że przynajmniej nie była w ciąży.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 10:00 pm

    - pewnie, że nie. mogłaś chociaż powiedzieć, że tego nie chcesz. a z resztą, wszystko już teraz jedno, skoro nie odwrócimy biegu zdarzeń i nie cofniemy tego, że już nie jesteś dziewicą. - pacnął się w czoło i tak przez chwilę stał. - wiesz, mam tylko jedną propozycję. może lepiej się w takim razie poznajmy... zostańmy znajomymi. nic więcej. - zaproponował idiotycznie.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 10:07 pm

    - nieważne. - mruknęła bo nie chciała za bardzo o tym rozmawiać i tak już dużo pewnie przepłakała przez to. w końcu to nie było ścięcie włosów, które odrosną...... zmrużyła oczy przyglądając mu się uważnie kiedy zaproponował jej, żeby zostali ziomkami. - ale takimi tylko znajomymi? - zapytałą ostrożnie. bo może chodziło mu o jakąś relację friends with benefits o których opowiadała jej joy z pewnością a ona nie chciała takich znajomych!
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 10:10 pm

    - tylko znajomymi i nic więcej. jak już mówiłem, nie jestem takim palantem, który wykorzystuje dziewczyny a głupio mi tak po prostu zostawić cię bez bliższego poznania się. nikomu o tym nie wspominajmy, ok? zacznijmy od samego zera. - podał jej rękę na zgodę. - jak już wiesz, jestem quinn. pochodzę z tampy i studiuję astronomię. jestem jedynakiem. mam tutaj mnóstwo przyjaciół i znajomych. pracuję gdziekolwiek tylko się da. wszyscy uważają mnie za przyjemniaczka i kochanego gościa. więc wybacz jeżeli masz mnie za palanta. - posłał jej uśmiech numer pięć.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 10:16 pm

    miała lekko przymrużone oczy kiedy jej o sobie opowiadał w tak wielkim skrócie. i oczywiście uścisnęła wcześniej jego rąsię skoro już jej ją podawał. - nie mam cię za palanta.... - zaczęła od tego, bo to przecież nie tylko jego wina, że ją przeleciał. nie czytał jej w myślach, nie wiedział, że to jej pierwszy raz... - skylar. przyjechałam z cork, studiuję literaturę angielską, raczej nie mam masy przyjaciół i ludzie uważają mnie za wariatkę i odludka. - opowiedziała mu też co nieco o sobie.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 10:24 pm

    zaśmiał się na jej słowa. - uwierz mi, nie jesteś ani odludkiem ani wariatką. jesteś całkiem uroczą dziewczyną z cork, która przyjechała tu na studia. tyle już o tobie wiem. no i że możesz pochwalić się bardzo ładną figurą. - zażartował. - okej, przepraszam, to było nie na miejscu. to co, idziemy na herbatę? znam bardzo dobrą kawiarnię, którą otwierają kiedy tylko chcesz. może być? - zaproponował obejmując ją ramieniem jak kumpelę.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by skylar colins Nie Gru 27, 2015 10:36 pm

    - no cóż, może dla ciebie, nie dla innych. - wzruszyła ramionami bo nie raz pewnie słyszała jakie plotki o niej chodzą! pewnie lubili ją obgadywać bo i tak nie umiala się przed tym obronić.... - nie ma kawiarni, które otwierają kiedy chcesz.... - powiedziała zdziwiona ale była bardzo zaintrygowana tym faktem, więc pozwoliła mu się tam zaprowadzić!
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by quinn anterberry Nie Gru 27, 2015 10:38 pm

    - jest. casper i leo prowadzą taką kawiarnię, która otwarta jest nawet po godzinach... tak to jest jak się ma odpowiednie układy w życiu - zaśmiał się. wziął ją za rękę i poszli do kawiarni, nie wiem czy chcesz nimi dalej jak tak to zacznij w kawiarni u caspra i leo a jak nie to kimś innym zacznij!
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by bridget kay Sro Sty 06, 2016 11:39 pm

    wybrała się na wieczorny spacer z kluską. dziwne, że tatko jej nie pilnował i nie szedł za nią. może się ukrywał w krzakach, żeby nie wiedziała.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by marylin larsen Sro Sty 06, 2016 11:43 pm

    a może jej nie pilnował bo wybrała się na ten spacer z marysią! i tatko widział jak mary po nią przychodziła... a nawet jeśli je szpiegował w krzakach to nic ciekawego się nie dowie. ja jutro też się będę musiała gdzieś chować w pracy.... - no i dzięki danielowi moim noworocznym postanowieniem jest, żeby każdy dzień mnie zaskakiwał. - pewnie jej to wszystko teraz opowiadała. - no i zaskakuje mnie! na przykład wcale nie planowałam dzisiaj tak późno wychodzić. - zaśmiała się, to też jakaś forma zaskoczenia.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by bridget kay Sro Sty 06, 2016 11:48 pm

    tatko i tak bałby się ją puścić w nocy z koleżanką... to nadal niebezpieczne! i raczej by za nimi łaził, żeby je pilnować, a nie, żeby je szpiegować... z drugiej strony mógł je szpiegować, żeby upewnić się, że nie spotyka się znowu z tym alfonsem. przed kim musisz się chować?
    - kto by pomyślał, że daniel wymyśli coś takiego. - zaśmiała się. znała daniela nie tylko z opowieści mary, ale też alfie'go, więc miała dość dokładny jego obraz w głowie. - lepszym zaskoczeniem byłoby gdyby jakiś chłopak stanął pod twoim oknem z boomboxem i puścił romantyczną piosenkę. - zaczęła wymyślać.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by marylin larsen Sro Sty 06, 2016 11:52 pm

    no w sumie, z jednej strony dobry chłop, że chciałby je pilnować, z drugiej to trochę smutne, że nie chce dać córce trochę swobody życiowej. przed takim ułomem z pracy. dzisiaj chłopaki takie głupoty mu popisali na fejsie z mojego telefonu.... - prawda? kochany człowiek. ja nawet nie wiedziałam, że jest do tego zdolny! ale to dobrze, bo szczerze? nie miałam pomysłu na jakieś wspaniałe postanowienia noworoczne. - westchnęła. wypaliła się już jeśli o to chodzi. nie będzie przecież co rok pisać, że będzie się uczyć do egzaminów, prawda? - oj nie przesadzajmy.... nie jest to aż tak istotne dla mnie. ważniejsze, żeby chłopak był. - uśmiechnęła się.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by bridget kay Sro Sty 06, 2016 11:56 pm

    musisz sobie radzić z gimnazjalnymi żartami xd
    - ale czy w ogóle noworoczne postanowienia są takie istotne? ja nie mam żadnego. no, tylko dostać się na studia. i mieć chłopaka. i rozkręcić swój kanał na youtube. - zaczęła wyliczać. - ale to są wszystko rzeczy do zrobienia, a nie jakieś tam postanowienia. - zaśmiała się. szkoda, że nic jej nie wyjdzie xd - aaa, no tak! - pacnęła się w czoło. - przecież teddy gra w zespole. czyli powinien sam ci grać pod oknem, a nie puszczać piosenki z boomboxa... - potrząsnęła głową. przystanęły, bo kluska się zmęczyła i nie chciała iść dalej.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by marylin larsen Czw Sty 07, 2016 12:01 am

    wiem, wiem. faceci nigdy nie dorastają. jak już zaczęli pisać to nie chciało mi się nawet z nimi kłócić, żeby przestali, a potem pomyślałam, że gorzej być nie może, okazało się, że jednak może.... xd schowam się jutro za samochodem xd
    - no ja nie wiem czy są istotne, czasami pomagają. czasami fajnie jest coś napisać na początku roku i sprawdzić czy coś się udało. mi się nic nie udało z postanowień z tamtego roku. - zaśmiała się. no szkoda, szkoda. będzie się pewnie wypłakiwać wszystkim. chociaż jej postanowieniem powinno być ponowne zdobycie alfiego! takim najważniejszym xd - och wcale tego nie chcę. nie jestem jakąś szaloną romantyczką. wystarczy, że mogę się przytulić. - uniosła kącik ust.

    Sponsored content

    mostek - Page 13 Empty Re: mostek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » mostek
      » Mostek

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 10:11 am