mostek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    mostek - Page 12 Empty mostek

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:40 pm

    First topic message reminder :

    mostek - Page 12 Mostek
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 25, 2015 7:41 pm

    brawo dagna, teraz nie moge sie skupić na grze przez awek finna...
    nie pamiętam jak w sumie jak wyrwał lidkę. no z faye jakos tak było, ona wtedy ukradła mu tamburyn który na coś przerobiła ;x - nie spodziewałeś? - uniósł brew - wierz mi lub nie, ale każdego to kiedyś spotka - bo może majk nie był facetem którego łatwo usidlić, ale wierzył w to że każdy gdzieś na świecie miał swoją drugą połówkę ;x - nie musisz mi współczuć, jestem szczęśliwy - wyjaśnił szczerze.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by finn lore Wto Sie 25, 2015 7:46 pm

    heheheh. miałam ten problem jak zobaczyłam nowy gifek u allie ;x
    z lidką też już nie pamiętam dokładnie, ale coś mi się kojarzy, że też przy niej kiedyś grał. chłopak z gitarą byłby dla mnie parą lalalala. rip tamburyn.
    - też mi się tak wydaje. dlatego trzeba się bawić, póki można. - wypowiedział swoją filozofię życiową. on od czasu lidki szmaty zraził się do związków, więc się świetnie bawił. to jednak nie oznaczało, że przestał wierzyć w miłość. - to dobrze. to widać. - przytaknął i znów go poklepał. - to co, zmieniasz pracę? - chciał wiedzieć od razu.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 25, 2015 8:00 pm

    ech, też go widziałam. też mam z nim problem ;x
    co tam lidka, tamburyn najważniejszy. pewnie teraz był jakimś dziwnym urządzeniem w pokoju faye! - i widzę, że ty bawisz się w najlepsze - poklepał go po ramieniu. nie ma to jak klepać się po ramionach wzajemnie, hehe wsparcie bardzo! - nie mam zamiaru rezygnować ze swojej pracy, co ty - zaśmiał się - allie wie o tym co robię i w zupełności to akceptuje - hahahaha, troche nie bardzo ale on tak uważał xd
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by finn lore Wto Sie 25, 2015 8:05 pm

    tak to jest z tymi przystojniakami ;x
    przynajmniej faye miała pamiątkę po finnie! klepanie po plecach, męska przyjaźń tak bardzo.
    - wow! jeżeli kiedykolwiek się zakocham, to właśnie w kimś takim. pozazdrościć! - znowu go klepał po plecach, bo jak tu nie gratulować dziewczyny akceptującej chłopaka striptizera. pewnie zaraz postanowili zmienić scenerię i wylądowali na piwku.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by addison lee Sro Wrz 02, 2015 10:01 pm

    addie wracała sobie przez mostek do domu. była odwiedzić braciszka, ciągle z kimś smsowała i nie zauważała gdzie idzie.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by cornelius mahony Sro Wrz 02, 2015 10:07 pm

    pewnie z cornym właśnie smsowała, więc wypytał ją gdzie jest i skoro włóczył się po mieście to ją odnalazł. - hej skarbie - zamruczał jej do uszka i objął ją od tyłu.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by addison lee Sro Wrz 02, 2015 10:10 pm

    przestraszyła się jak ją tak objął! może nawet zapiszczała, ale potem ogarnęła, że to corny - przestraszyłeś mnie, jezu corny - odwróciła się do niego i pocałowała go na przywitanie - nie możesz spać czy coś? - zapytała zarzucając mu ręce na szyję.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by cornelius mahony Sro Wrz 02, 2015 10:17 pm

    zachichotał cicho jak zapiszczała. - przepraszam, nie chciałem - uśmiechnął się uroczo i dał jej buziaczka. - lubię wieczorne spacery, a skoro byłaś niedaleko to skorzystałem z okazji, żeby się z tobą zobaczyć - objął ją. skłamał trochę, bo pewnie sam się trochę bał chodzić jednak po nocach. ale zebrał się na odwagę. to najważniejsze.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by addison lee Sro Wrz 02, 2015 10:21 pm

    - a ja właśnie wracam sobie od braciszka, nawet zdziwiłam się dlaczego jeszcze o tej porze nie śpisz. to co, idziemy do mnie? jest już chłodno, a i tak wracałam do domu. wypijemy grzane wino, zjemy jakieś sushi czy cokolwiek innego, obejrzymy dobry film - rzucała propozycjami jak z rękawa. - zostaniesz u mnie oczywiście - pstryknęła go w nos.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by cornelius mahony Sro Wrz 02, 2015 10:28 pm

    - zgadzam się na wszystko - tylko kiwał jak addie dostała słowotoku. zresztą lubił z nią tak spędzać czas, więc jak najbardziej mu to odpowiadało. - jak ci się podobały kwiatki? - zapytał zaraz. ogarnął jakoś to tak, żeby bukiet który wybierał z alexem dostała po jednym z występów. napisał jej pewnie też na karteczce jakiś uroczy wierszyk. aww, słodziak.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by addison lee Sro Wrz 02, 2015 10:31 pm

    to było u nich rodzinne. brooklyn też dużo gadał, rodzice w końcu byli gwiazdami telewizji. poza tym występowała na scenie, nie była żadnym milczkiem. - kwiatki? aaaa tak, kwiatki! piękne, dziękuję za nie, to było strasznie urocze - wyszczerzyła ząbki i znów go pocałowała. ona go całowała a on się tak biedny męczył eh.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by cornelius mahony Sro Wrz 02, 2015 10:41 pm

    sam się wkopał to teraz musiał się męczyć. w sumie pewnie się już przyzwyczaił do tego, skoro nie tylko przy addie udawał, że kręcą go dziewczyny i jednak nie tylko ją w życiu całował. - to dobrze, miałem nadzieję, że ci się spodobają - chwycił ją za łapkę i tak sobie szli.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by addison lee Sro Wrz 02, 2015 10:47 pm

    zaplotła ich palce, bo to było takie słodkie i urocze. uśmiechała się przez cały czas do siebie - owszem, spodobały mi się. miałeś dzisiaj dobry dzień? - zapytała zainteresowana. ona miała dzisiaj bardzo dobry dzień, znowu zarobiła. to się liczy. pogadali sobie i poszli do niej.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 8:12 pm

    wracał z pracy.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 8:19 pm

    wow xd stała na mostku i patrzyła w przestrzeń i myślała nad życiem. nie wiem z kim siedziała annie, skoro dylan sobie imprezował w rodeo clubie. może z carly, która była w takim razie obładowana dzieciakami.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 8:22 pm

    rozweselił się na jej widok bo dawno się nie widzieli. podszedł do niej i stanął obok. - na co patrzysz? - też spojrzał w tamtą stronę, bo może coś interesującego zauważyła i też chciał się temu przyjrzeć.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 8:26 pm

    zamrugała parę razy, żeby wrócić do rzeczywistości. niby patrzyła przed siebie, a nic nie widziała. pewnie cały czas miała przed oczami tylko wściekłą twarz blejsa, ech.
    - och, cześć. na nic właściwie. - zamachała ręką, bo rzeczywiście nie było w okolicy nic szczególnie ciekawego. - co słychać? - spytała z grzeczności.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 8:29 pm

    patrzył chwilę jeszcze tam gdzie ona, ale nie widział nic oprócz ciemności. - to czemu tak tu stoisz sama? - zapytał. nie powinna jego zdaniem tak się włóczyć późnym wieczorem w miejscach takich jak te. jeszcze by ją ktoś porwał i co wtedy. - nic ciekawego w sumie - wzruszył ramionami. - a co u ciebie?
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 8:34 pm

    - bo oczyszczam umysł na świeżym powietrzu. - oznajmiła, choć było zimno i paskudnie i lepiej byłoby po prostu siedzieć w domu z herbatką i gapić się w okno. ale kto w st. albans myśli logicznie. - nie wiedziałabym od czego zacząć. - zaśmiała się gorzko, choć wcale nie było jej do śmiechu.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 8:37 pm

    - okej, to ma sens - pokiwał głową. sam też lubił sobie od czasu do czasu wyjść na zewnątrz i się przewietrzyć, żeby bardziej trzeźwo myśleć. - może od czegoś najbardziej interesującego - spojrzał na nią. madeline przeważnie była marudna to się nie domyślił jeszcze, że się coś mogło stać i że nie była w humorze.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 8:39 pm

    spojrzała na niego i westchnęła. właściwie mogła mu ufać, w końcu był dobrym powiernikiem i zawsze jej pomagał i ją wspierał, tym bardziej wtedy, kiedy jego brat okazywał się skończonym dupkiem.
    - jeśli uważasz, że to, że znowu zostałam samotną mamą jest najbardziej interesujące, to chyba od tego powinnam zacząć. - wymamrotała niezadowolona.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 9:10 pm

    zawsze starał się wszystkim pomagać. a tym bardziej jeśli był to ktoś ważny dla niego czy rodziny. a madeline i annie zdecydowanie były ważne. chwilę się na nią gapił i przetrawiał wieści. - samotną mamą? jak to? - zamrugał, czekając aż mu wytłumaczy o co chodzi.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 9:14 pm

    jeremy uważał za madeline za ważniejszą niż dylan kiedykolwiek będzie uważal xd ciekawe czy frank i mercedes często wpadali odwiedzać wnusię ;x
    - tak to. rozstaliśmy się z blaise'm, mam wywiesić transparent, żebyś to zrozumiał? - wywróciła oczami zniecierpliwiona, że jeszcze kazał jej to wypowiadać na głos i nie zakumał sam. - ślub odwołany. - mruknęła.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by jeremy hurd Sob Paź 17, 2015 9:20 pm

    co znowu potwierdza to, że wybrała sobie złego brata za partnera xd pewnie wpadali albo dzwonili na skypie, żeby chociaż tak ją zobaczyć ;x w sumie teraz trochę żałował, że zapytał bo nie wiedział co ma na to odpowiedzieć. - przykro mi - powiedział pierwsze co mu przyszło na myśl i co przeważnie mówiło się w takiej sytuacji. - trzymasz się jakoś? - zapytał zaraz.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by madeline cruz Sob Paź 17, 2015 9:27 pm

    powinna się kiedyś przespać z jeremy'm. xd
    - stoję w ciemnościach na mostku i patrzę przed siebie, jak myślisz? - spojrzała na niego jakby zupełnie nie rozumiał co ona teraz przeżywa. może nie rozumiał! w końcu pomimo jego doskonałości nie miał żadnej poważnej dziewczyny, a madeline spotkała już chłopaka swoich marzeń, który miał zostać jej mężem i ojcem annie, a wszystko to w jednej chwili straciła.

    Sponsored content

    mostek - Page 12 Empty Re: mostek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » mostek
      » Mostek

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 5:58 pm